Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

maşallah canım eee senin bebişin cinsiyetini söylemedi mi doktor?

ya ben ufaktan tulum pijama falan aldım sarı ve yeşil renklerde :))))

Evet cnm bmm doktorumda 2 liden sonra ucluye karsi arkadaimin doktoru 2liden sonra 3 lu yaptirmis 3 lusonuc kotu cikmis amniyo oldu bosubosuna, neysrki sonuclar temiz :)

Evet cnm bmm doktorumda 2 liden sonra ucluye karsi arkadaimin doktoru 2liden sonra 3 lu yaptirmis 3 lusonuc kotu cikmis amniyo oldu bosubosuna, neysrki sonuclar temiz :)

Bende yaptirmayi dusunmuyorum canim gereksiz strese luzum yok tabi doktorum ne diyecek haftaya gorucez artik

Bizde varikosel cikti esimde ameliyat oldu 6 ocakta ilk denemelerimiz ameliyat sonrasi ilk adetim 27 subat hemen olacagini sanmiyorum ilk test uc ay sonra dedi doktor bakalim...

Muhakkak.ki bi zamani var canim.. Yazildi cunku bizim icin.. Hayirlisi diyoruz.. Dua ediyoruz yapacak baska bisey yok.. Allahim kolay dogumlar nasip etsin hepinize..

Herkes nererde nursay, rosesoulcan canlar nasil gidiyor hamislik masalah benim ki guzel bulantilarim eskiye oranla bitti gibi umarim boyle devameder oglusumu dun gordum masallah o da iyi doktor pipisinin resmini bile verdi:) insallah hepimizinki boyle sorunsuz gecer bu arada tahmin ettigim gibi 20 gun sonra 3 lu ye cagirdi neyse bi bes ay daha ceplerini doldursunlar bakalim ona da goz yumucaz artik oglus icin:)

Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

Kan testinde 0.453 çıktı günümü 3gın geçiktim acaba gec dollenmemı kı kan da çıkmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı

canım kafanda soru işareti varsa 2 gün sonra testi tekrarla eğer bi artış varsa ona göre doktorunla bi değerlendirme yaparsınız ama 3
gün gecikmişsin muhtemelen başka bi nedeni vardır Allah en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin

slm canım ben bakıyorum arada kimse yazmayınca bende çıkıyorum. benim zaten hiç bulantım yoktu koku hassasiyetim çok var hala da devam ediyor.yani bilemiyorum hangisi daha kötü bulantı mı koku duyarlılığı mı? ya varya burnum kapansa ne mutlu olacağım bir bilseniz...

işim gereği insanlarla çok meşgulum kızlar ağız kokusu mu dersiniz sigara kokusumu hele ter kokusu...
soğan sarımsak yiyip sabahın köründe tepeme dikilenler mi dersiniz...

iş yerinde sinirim bozuluyor ağlıyorum kokulardan.

eve gelince ev bile kokuyor.çamaşır suyu kokusu yumuşatıcı kokusu eşimin parfümü offf. yani iyi kötü hiiç farketmiyor herşey fena yapıyor beni...
bir sonraki randevum 10 mart... cinsiyet tam belli olacak. bebişkomu özledim çooook. 10 martı iple çekiyorum.

ya kızlar bu arada bebişlerinizin hareketlerini hissetmeye başladınız mı? bana bazen bişey kımıldıyormuş gibi geliyor ama tam emin olamıyorum.

birde kaç kilo aldınız yeni kıyafet aldınız mı kendinize ben hala eskilerle idare ediyorom pantolonlarım biraz sıkıyo ama.

üçkilo almışım.

Canim hareketler 18. Haftadan sonra hissedilmeye basliyomus ama ben dunden beri elimi karnimakoyunca pit pit bi sey atiyo gibigeliyo ama ne oldugunu cozemedim kiloya gelince kusmaktan kaybettigim 3 kilonun 2 sini aldim yani su an ekstra almadim ancak hic gobegim olmamasina ragmen sanirim gazinda etkisiyle baya bi karnim cikti o nedenle pantalonlarim sıkıyodu ben hamile pantolonu giymeye basladim baya da rahat ettim

merhaba kızlarrr :)

Ben bayadır giremedim çünkü yoktum buralarda. İzin alıp kuzenimin düğünü için Edirneye gittim 5 gün kadar orda kaldım. Geldim iş güç yogundu tabi, ardından şirket eğitimi için 3 günlüğüne şehir dışına çıktık o nedenle giremedim.

Ben hastalandım bu arada bu kadar tempodan sonra. 2 gün yattım ateş boğaz agrısı. Ama neyseki doktorumun tavsiye ettiği ilaçları kullanmak için sınır olan ateş seviyesini aşmamayı başardık. Saolsun eşim sürekli ıslak bezlerle kolonyolarla beni tüm gece serin tutarak ateşimi düşürmeme yardımcı oldu. Şimdi bugun tekrar işe başladım.

Şimdi de bu kadar koşturmaca, üstüne hastalıktan sonra bebeğim iyi mi diye çok merak ediyorum. Kendi doktorumda randevum 22 Mart'ta yani daha çooook var Biliyosunuz ben henüz cinsiyet falan da öğrenemedim.

O nedenle bişeyler beni dürtüyor bu hafta içine başka bir doktordan randevu al git gör bebeğini diyor :) Bakalım hayırlısı.

BU arada ben de 3 kg aldım tabi başından beri hiç bulantım olmaması bunda etkili oldu herhalde, ben zaten kilolu başladığım için normalde de göbeğim vardı, şimdi baya çıktı. Hatta eşimle de konusuyoruz bu göbek kilodan mı gerçekten yoksa hamilelikten mi diye :)

Hamile pantolonu aldım ben de çok rahat ettim tavsiye ederim.

Maşallah canım, herşey çok güzel yolunda demek çook sevindim bizimkilerde böyle ilerlesin inşallah. Hatta tüm hamilelerin böyle ilerlesin kimse üzülmesin :)

Of yaaa kaçamak yapıp başka bir doktora gitsem mi :)

yaa bu arada ben de ara ara bebeğimin pıtpıtlarını hissetmeye başladığımı düşünüyorum ama doktorum 16 dan önce imkansız diyor bilemiyorum. Neden oluyor o zaman ve hep aynı tarafta oluyor. Bir de bunlar bagırsak hareketi ise hamilelikten önce neden yoktu bilemiyorummmmm kafamda deli sorular hahahahahha :)))

Canım nasılsın nasıl gidiyor hamileliğin son zamanları?

Arada lütfen gir haber ver kendinle ve güzel kızınla ilgili ama merak ediyoruz valla :)

canım öncelikle çok geçmiş olsun aynen tatil dönüşü bende çok hastalandım üst solunum yolu enfeksiyonu oldum 1 hafta sesim hiç yoktu çok zor iyileştim sabaha kadar öksürmekten tüm vücudum kas ağrısı oldu bebeğe zararı olacak diye çok korktum ama maşallah bi sorun olmadı meleklerimizi Allah koruyor. Hareket olayına gelince bende elimi bastırınca hissediyorum ne olduğunu pek anlayamadım ama ileriki haftalarda elimizi hiç bastırmadan direk hissedicez sanırım 18. haftadan sonra hissettim muhabbeti bu şekilde oluyor. Valla doktor olayında da ben en başından beri 15 günde bir gidiyorum doktorum da gelme demiyo ilki düşük olduğundan endişelerimi anlıyo sanırım zaten toplamda 1 dakika bile kalmıyorum usg de hemen bi kalp atışına hareketlerine bakıyo rahmi suyunu falan inceliyo ölçümleri yapıp kaldırıyo bi son gittiğimizde pipiyi görmek için bekledik fotoğrafınıda aldık :) sende meraktaysan git kendini rahatlat çok önemli değil ama cinsiyetini de öğrenirsin büyük ihtimalle benim sonraki randevum 15 mart sanırım yine sizden önce gidicem :)

ahahahah ben daha gitmeden sen ikinciye gideceksin. ÇÜNKÜ bu defa benim 6 haftada bir oldu oyle denk geldi maalesef bana uymadı doktoruma uymadı falan. Acil bir durum olmadığı için de önemsemedik.

Ama size bişey sorucam. Ben ilk defa geçen gün tansiyonumu ölçtürdüm tansiyonum 14-6 çıktı. Çok yüksek dediler, kontrol takip gerekli dediler. Bugüne kadar benim doktorum hiç tansiyon ölçmemişti aslında. Sizde durumlar nasıl, doktorunuz ölçüyor mu, herşey normal mi?

kimim85
nyılmaz..

darısı tüm isteyenlerin başına.. doğumu yakın olanlar doğum anında bizlere dua etmeyi unutmayın emi[/QUOTE]

Canim benim doktorum her kontrolden once tansiyon ve kilo ölçtürüyo istisnasiz ama 14-6 bence cok yuksek degil bazenhizli yuruyup olcturunce bile yuksek cikabiliyo yada heyecan panik yenilen bisey kimi zaman kilo yuksekligi de etki edebiliyo endiselenme bence sadece takip et

kimim85
nyılmaz..

darısı tüm isteyenlerin başına.. doğumu yakın olanlar doğum anında bizlere dua etmeyi unutmayın emi

Masallah canim allah o guzel geri sayim heyecanini bize de yasatsin sende saglikla kucagina al bize bi oglus geliyo nasipse :)

haklısın canım. dikkatli ve kontrollü olmak lazım. Biz kendimizi bilip takip edelim de gerisi hallolur sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…