Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ahahahah ben daha gitmeden sen ikinciye gideceksin. ÇÜNKÜ bu defa benim 6 haftada bir oldu oyle denk geldi maalesef bana uymadı doktoruma uymadı falan. Acil bir durum olmadığı için de önemsemedik.

Ama size bişey sorucam. Ben ilk defa geçen gün tansiyonumu ölçtürdüm tansiyonum 14-6 çıktı. Çok yüksek dediler, kontrol takip gerekli dediler. Bugüne kadar benim doktorum hiç tansiyon ölçmemişti aslında. Sizde durumlar nasıl, doktorunuz ölçüyor mu, herşey normal mi?

ooo hoşgeldin sen...

geçmişler olsun canım.

benim doktorum her muayeneden önce ölçüyü tansiyonumu benim de çok düşük yaa.
zaten birazcık acıksam hemen ellerim titremeye başlıyor kan şekerimde çok düşük.

ooo hoşgeldin sen...

geçmişler olsun canım.

benim doktorum her muayeneden önce ölçüyü tansiyonumu benim de çok düşük yaa.
zaten birazcık acıksam hemen ellerim titremeye başlıyor kan şekerimde çok düşük.

canım ben de korkup tansiyon aleti aldım kendime iki gündür sabah akşam ölçüyorum.

Sabahları 9-6 civarı akşamları 11-7 civarı çıkıyor. Bilmiyorum o gun heyecandan, yorgunluktan hastalıktan oyle çıktı belki de. Şimdilik bir sorun görünmüyor hep böyle gitsin inşallah

Ya kizlar tecrubeli hamisler benim yaklasik 10 gundur sinirlerim lacka ozellikle bugun sacma bi nedenden cok agladim acayip alinganim normalde gulup gececegim seyler suan dunyanin sonu gibi herseyi kafama takiyorum esime cok satasmaya basladim garibim o da susuyor ama kendime engel olamiyorum bu durum gecici mi yoksa gebeligin sonuna kadar boyle mi olacak:KK43: siz nasilsiniz

canım ben de korkup tansiyon aleti aldım kendime iki gündür sabah akşam ölçüyorum.

Sabahları 9-6 civarı akşamları 11-7 civarı çıkıyor. Bilmiyorum o gun heyecandan, yorgunluktan hastalıktan oyle çıktı belki de. Şimdilik bir sorun görünmüyor hep böyle gitsin inşallah

çok geçmiş olsun.yani çok da takma hiiiiiç bişey olmayacak sağ salim kucağımıza alacağız.

ben çok tansiyon sayı değerlerinden anlamıyorum.sen içini ferah tut.

Ya kizlar tecrubeli hamisler benim yaklasik 10 gundur sinirlerim lacka ozellikle bugun sacma bi nedenden cok agladim acayip alinganim normalde gulup gececegim seyler suan dunyanin sonu gibi herseyi kafama takiyorum esime cok satasmaya basladim garibim o da susuyor ama kendime engel olamiyorum bu durum gecici mi yoksa gebeligin sonuna kadar boyle mi olacak:KK43: siz nasilsiniz

canım o bana da oluyor ara sıra bebişimde gerilir düşüncesiyle relax olmaya çalışıyorum.

ha birinemi kızdım aklıma hemen bebişime alacağım eşyaları getiriyorum. iş çıkışı gerginsem giriyorum bi bebek mağazasına kuş gibi olup çıkıyorum. evde eşime mi kızdım açıyorum netten bebek beşiği falan hamile kıyafeti yok efendim loğusa tacı....... hiç sinir minir kalmıyo zaten en fazla bir gün sürüyor.

ama geçmeyen tek şey insanlardan nefret etmem. zorla sabrediyorum. sebep de kokularrrr :KK43:(((((

iş yerinde dolmuşta çoook fena yaaaa.....
yani sanki aylardır yıkanmıyor gibiler hayatlarında diş fıçası görmemişler hele şu sigara içenler.......

canım o bana da oluyor ara sıra bebişimde gerilir düşüncesiyle relax olmaya çalışıyorum.

ha birinemi kızdım aklıma hemen bebişime alacağım eşyaları getiriyorum. iş çıkışı gerginsem giriyorum bi bebek mağazasına kuş gibi olup çıkıyorum. evde eşime mi kızdım açıyorum netten bebek beşiği falan hamile kıyafeti yok efendim loğusa tacı....... hiç sinir minir kalmıyo zaten en fazla bir gün sürüyor.

ama geçmeyen tek şey insanlardan nefret etmem. zorla sabrediyorum. sebep de kokularrrr :KK43:(((((

iş yerinde dolmuşta çoook fena yaaaa.....
yani sanki aylardır yıkanmıyor gibiler hayatlarında diş fıçası görmemişler hele şu sigara içenler.......

o koku olayı bende en başında çok yoğundu bi de bitmek bilmeyen bulantılarım ve özellikle geceleri çok yoğun kusmalarım oluyodu Allaha şükürler olsun son 1 haftadır baya iyiyim koku hassasiyetim azaldı ama tamamen bitmedi kusmalarım durdu bulantılar sabah biraz oluyo ama sanırım açlığında etkisi var çünkü kahvaltıdan sonra düzeliyorum ama mide yanması sıkıntılı sanırım bu yanma olayı sonuna kadar devam edicek özellikle ileriki aylarda şiddetlenerek arttığını söylüyolar kısacası canım bu bebişleri kucağımıza alana kadar çeşitli sorunlarla mücadele edicez ama nursayla sen daha şanslısınız en azından bulantı illetini yaşamadınız ben o kusmalardan çok çektim çok inşallah o günler bi daha geri gelmez :KK43:

slm kizlar bende geldim hepinize hayirli bebekler diliyorum.içindede kendime bebeğimi yeni kaybettim ama hayirlisi hepimiz için benide kabül edinde acilarimi beni anlayan sizlerle sarayim

slm kizlar bende geldim hepinize hayirli bebekler diliyorum.içindede kendime bebeğimi yeni kaybettim ama hayirlisi hepimiz için benide kabül edinde acilarimi beni anlayan sizlerle sarayim

canım öncelikle çok geçmiş olsun ve de hoş geldin aramıza ... Yaşadığın duygular bana hiç yabancı değil ekim ayında bende gelişmediği için bebeğimi aldırmak zorunda kaldım çok çok acı verici bi durum yüzünü göremesen de rahmine düşdüğünü öğrendiğin anda annelik duygusunu da yaşamaya başlıyorsun o nedenle kaybı çok sarsıcı oluyor ama şunu da bilmeni isterim ki kaybımdan sonra 1 adet görüp yeniden hamile kaldım yeni bir hamilelikle tüm acılarını unutacağına emin olabilirsin benim durumum umarım sana bi umut olur Allah en kısa zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin

sevgili nymzl sanada allah göstermesin ayni aciyi benim tüp bebekti daha aldirali 21 gün oldu.regl olmadim henüz doktor ikincisi için 2ay ara verdi.ama ben normal yollarla denemek istiyorum bu iki ay.rabbbim hepimize nasip etsin.senin adina çok sevindim normalmi oldu senin bebeklerin evet daha koydurduğum an annelik yaşatti.bunada hamd olsun bunuda yaşatti mevla rabbim herkeze tattirsin

a nasip etsin sizler

sevgili nymzl sanada allah göstermesin ayni aciyi benim tüp bebekti daha aldirali 21 gün oldu.regl olmadim henüz doktor ikincisi için 2ay ara verdi.ama ben normal yollarla denemek istiyorum bu iki ay.rabbbim hepimize nasip etsin.senin adina çok sevindim normalmi oldu senin bebeklerin evet daha koydurduğum an annelik yaşatti.bunada hamd olsun bunuda yaşatti mevla rabbim herkeze tattirsin

a nasip etsin sizler

canım benim bebeklerimin ikiside normal yolla oldu ancak güzel neticeye ulaşmak için 7-8 ay kadar uğraştık hatta bi ara umutsuzluğa kapılıp aşılama yöntemini bile düşünmüştük ama vakti zamanı beklemek gerekiyormuş sonra arka arkaya geldi ki burada ki arkadaşlarımın büyük bir kısmı baya uğraşıp sonrasında netice alan arkadaşlar o yüzden sende moralini bozma her zaman hayırlısını dile doğru zaman gelince tüm zorluklara rağmen bi şekilde o mutlu sonuca ulaşıyosun ha bide şunuda söyleyeyim bana kürtajdan sonra rahim temizlendiği için daha çabuk hamile kalırsın demişlerdi bilmiyorum ne kadar bilimsel ancak 1 ay korunup adet gördükten sonra hemen kaldım ve tüp bebeği başarısızlıkla sonuçlanıp normal yolla yeniden hamile kalanlarıda duydum etrafımda da gördüm o nedenle 1 adet dönemi geçirip sonra doğal yolla denemekte fayda var Allah gönlünün muradını en kısa zamanda versin

hoşgeldin tatlım. valla bende 15 ay kadar bekledim rabbim çok şükür nasip etti. bugün kahve rengi lekelenmelerim oldu doktora koştuk hemen. temizlik falan yapmıştım yorgunluktan olmuş.

çok şükür bebeğim iyiydi ama ödümüz patladı dünya başımıza yıkılıdı bir anda desem teridir yani.

hoşgeldin tatlım. valla bende 15 ay kadar bekledim rabbim çok şükür nasip etti. bugün kahve rengi lekelenmelerim oldu doktora koştuk hemen. temizlik falan yapmıştım yorgunluktan olmuş.

çok şükür bebeğim iyiydi ama ödümüz patladı dünya başımıza yıkılıdı bir anda desem teridir yani.

bende yaşadim ayni sorunlari rabbm nasip etmedi.rabbim seni bebeğine kavuştursun.normalmi hamile kaldin s

aman canım ya kahverengi lekeyi görünce epey korktum maşallah bebişin iyimiş çok dikkat et hoş bende temizlik olayına çok giriyorum ama yinede çok yüklenmemek lazım

aman canım ya kahverengi lekeyi görünce epey korktum maşallah bebişin iyimiş çok dikkat et hoş bende temizlik olayına çok giriyorum ama yinede çok yüklenmemek lazım

sağol canım... doktor ne olu ne olmaz diye progestan verdi. bebiş iyiydi hareketleri kalbi falan çok şükür rabbime...

sağol canım... doktor ne olu ne olmaz diye progestan verdi. bebiş iyiydi hareketleri kalbi falan çok şükür rabbime...

ben progestanı daha geçen hafta bıraktım hamileliğin başından beri şükürler olsun hiç lekelenmem olmadı ama önceki düşük diye tedbir amaçlı kullandırttı doktorum günde 300 mg içiyodum biraz halsizlik ve mide bulantısı yapıyo canım ama bebişler için katlanılıyo umarım bi daha sorun olmaz tekrar geçmiş olsun

ben progestanı daha geçen hafta bıraktım hamileliğin başından beri şükürler olsun hiç lekelenmem olmadı ama önceki düşük diye tedbir amaçlı kullandırttı doktorum günde 300 mg içiyodum biraz halsizlik ve mide bulantısı yapıyo canım ama bebişler için katlanılıyo umarım bi daha sorun olmaz tekrar geçmiş olsun

ya benim gayet iyi gidiyordu acaba nazara mı geldik bilemiyorum ...

inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız hepimiz.

X