Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ya kızlar bu arada biz bu ikili teste gittiğimizde cinsiyetide öğrenecek miyiz????

Canım öğrenen de oluyor ama çoğunlukla o dönemde yapılan cinsiyet belirlemeleri % oran vererek oluyor kesin olmuyor. Çünkü cinsiyeti belirleyen organlar yeni yeni kendine geliyor. Ama erkek bebeklerde daha çabuk belli olduğunu duymuştum.

Merhaba arkadaşlar, ben de bebeğimi kucağıma aldım, hatta 19 günlük olduk bile darısı bekleyenlerin başına...
Darısı bizim de başımıza. Allah analı babalı buyutsun.
ya kızlar bu arada biz bu ikili teste gittiğimizde cinsiyetide öğrenecek miyiz????

Büyük bir ihtimal soyler doktor tahminini. Ama degisebilirde on göre haxirla kendini; ))))))

Canim ben bugun yaptirdim sonuclar iyi cikar insallah usg ye de girdim masallah gayet saglikli doktorumuz buyuk olasilikla erkek oldugunu ama net bilgiyi 15 gun sonra vetebilecegini soyledi hayirlisi bakalim

allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin herşeyden önce.

seninle aramızda 3 gün falan var. belki benimkide belli olur.

Canim ben bugun yaptirdim sonuclar iyi cikar insallah usg ye de girdim masallah gayet saglikli doktorumuz buyuk olasilikla erkek oldugunu ama net bilgiyi 15 gun sonra vetebilecegini soyledi hayirlisi bakalim

ayyy ne güzel haberler bunlar. Maşallah oğluşuna annesiiii

Ben de kısmetse çarşamba doktordayım. Bana 2'li yapacağını yönünde bişey dememişti doktorum bilmiyorum yani ama en son 1 ay önce ultrason randevum vardı. Bebeğim inşallah sağlıklıdır benimledir. Çok özledim onu :)))

slm kızlar ben de bugün kontrole gittim. bebişim gayet iyiydi valla eli kolu kıpır kıpır maşallah.

doktor kıza benziyor dedi ama kesin değilmiş...

tam ne zaman belli olur acaba hemen ciciler alcam da :))))

canım inşallah güzel haberlerini alırız:) ya sen ne güzel bekliyosun ben dayanamıyorum 15 günde bir çeşitli bahanelerle doktordayım ilki düşük oldu ya her şeyden ürküyorum biraz akıntım olsa kasığım sancısa koşuyorum aslında sık gitmek iyi değil ama elimde değil işte mesela 15 gün sonra cinsiyeti kesinleştirmek için gelebilirsin dedi zaten vitaminimde bitiyo dayanamam yine 14. haftada giderim zaten 16. hafta da 3 lü test için giderim 2 hafta da bir epey kapı aşındırıcam yani :)

slm kızlar ben de bugün kontrole gittim. bebişim gayet iyiydi valla eli kolu kıpır kıpır maşallah.

doktor kıza benziyor dedi ama kesin değilmiş...

tam ne zaman belli olur acaba hemen ciciler alcam da :))))

maşallah canım benim inşallah sağlıkla kucağımıza da alırız bana da erkek sanırım dedi ama 15 gün sonra netleşir dedi sende 15 gün sonra bi daha gidersin çok merak ediyosan :)

maşallah canım benim inşallah sağlıkla kucağımıza da alırız bana da erkek sanırım dedi ama 15 gün sonra netleşir dedi sende 15 gün sonra bi daha gidersin çok merak ediyosan :)

ya bana hep erkek gibi geliyordu hatta ilk öğrendiğimde de oğluşum demiştim. doktor kıza benziyo deyince şaşırdım ama kız yada erkek hiiiiiç fark etmiyor. sadece içime doğan erkekti diye şaşırdım.
kız bebişlerin cicileri daha tatlı oluyor... kızım olursa anne kız mutfak önlüğü alıcam.

bu arada ben ikili test yapyıtmadım ense kalınlığı ölçümü normal çıktı. doktor isterseniz yapalım ama şuan herşey yolunda dedi.

ense ölçümü bizde 1.8 çıktı canım doktor bana da her şey güzel dedi ama sanırım özel hastane olduğundan para almak için yapıyorlar ölçtüğü değerleri bir kağıda yazıp kan aldırdı 50 tl verdik açıkçası bu testlerin bi belirleyiciliği de yok sanırım benim bi arkadaşa tehlikeli dediler ekstra testler istediler kız günlerce hastanelerde süründü şimdi aslan gibi bi oğlu var :) senin bebişte ense durumu nasıl :)

Yok hayatim yaniliyosun 15. Gun ben de akintim var diye gittim kaldiki gercekten de enfeksiyon vardi. Peki noldu bil bakalim! Doktorum ultrason ile bakmadi senin ultrason randevun 15 gun sonra dedi. Yani bebegimin iyi olup olmadigini dahi ogrenemedim

Cok vicdansiz bu adam coook

Canim bende de basindan beri sari akinti oluyo genelde cok yogun degil ancak ayakta uzun sure kalirsam miktari epey artiyo akinti icin gittigimde alttan bakmadi normal dedi bende arastirdim genelde bu durumu yasayan cok oyle koku yanma falan yok doktoru sevmekte cok rahatlatiyo memnun degilsen degistir olmazsa

Açıkçası yanında çok daha rahat hareket edebileceğim benim duygularımı anlayabilecek bir doktorum olmasını çok isterdim. Ama bilgisine tecrübesine ağzından çıkan her lafa çok güveniyor ve hürmet ediyorum. O nedenle artılar eksilerini götürüyor ve devam ediyorum.

Hakkımızda hayırlısı olsun tabi ki :)

Canım benim de sarı akıntım vardı koyu sarı olmustu 1-2 gün iyice. Ben de çok umursamasam da bebeğimi görürürm bahanesiyle gittim. Göremedim ama akıntım enfeksiyon çıktı. 3 günlük fitil kullandım.

Malesef canim bazi doktorlar belki alaninda cok iyi oluyo ama insan yaninda kendini rahat hissedemiyo o da kotu bi durum tabi valla bana sari akinti icin normal dedi ama bu gidisimde bi daha sorayim bakayim benim evlenmeden oncede akinti sorunum vardi ama boyle sari degildi hatta gecen yaz iltahaplanma nedeniyle epey antibiyotik tedavisi gormustum bu sari akinti hamileligin ilk haftalari basliyo bende digerinde de boyle olmustu gebeligim sonlaninca kesilmisti
o yuzden saniyorum benim ki gebelik ile ilgili bi durum

Selam kızlar izne ayrıldım otuz ikinci haftadayiz ve evdeyiz artık. Ama ev daha yorucu sanki isl hiç bitmiyor; ))))

Sizin cinsiyetlerde belli.olmays başlamış maşallah. Yalnız degisikler olabilir hazir olun.arkkadasa erkek demişlerdi üçlü tarama da kız olduğu ortaya çıktı

canım bizim ensemiz 1.1 çıktı bir ay sonra gel dedi sizin bir dahaki randevu ne zaman? birde sen cinsiyeti öğrendin mi kesin mi erkek olduğu sen gördün mü pipişi :))

geçmiş olsun nursay bende geçirdim idrar yolu enfeksiyonu. ayrıca boğazımda da enfeksiyon vardı doktor serum taktı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…