Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

haha :)) Aysbozz çok zekisin canım, ben de aynen böyle diyim. kadınlar kulübünden bir kez bahsedecek oldum, "oraya kim bilir erkekler de giriyordur, kadın gibi sizinle sohbet ediyordur" dedi. ben de sen ne anlarsın canım dedim :) şimdi desem, bunları mı konuşuyorsunuz diyecek. ben martta bir prof gitmiştim, en iyisi o söyledi diyim :))

kız topikcim benim koca da hemen der ne konuşuyonuz orda öyle şeylermi konuşuyonuz diye, geçen telefondan açtım sayfayı,sen birişler karıştırıyon diyor :))))) o kadar detayını anlatmıyorum sadece kadınlar kulübüne bakıyorum dedim :)

ne diyelim denemek lazım eskiler bilirmiiiiş, bir de bu yöntemi deneyelim

yazık eşime valla gıkını çıkarmıyor sallıyor :) olacak olacak

kız topikcim benim koca da hemen der ne konuşuyonuz orda öyle şeylermi konuşuyonuz diye, geçen telefondan açtım sayfayı,sen birişler karıştırıyon diyor :))))) o kadar detayını anlatmıyorum sadece kadınlar kulübüne bakıyorum dedim :)[/QUOTE]

yanında her zaman bakıyorum telefonda, ama hiçbirşey sormuyor. erkekler de giriyordur yorumundan sonra baş baş yıkamıştım da, korkuyordur garibim :))) ne konuştuğumuzu asla söylemiyorum, bunlar bizim özelimiz di mi ama? hehehe yalnız benim koca da az paranoyak çıkmadı, erkekler kadın gibi girip yazıyormuş. bilse neler konuştuğumuzu, erkeklerin bu kadar detaya aklı ermediğini görürdü :)))

Son düzenleme:
kızlar kan verdim geldim 2 saat sonra sonuç çıkacak dualarınızı bekliyorum inş hamileyimdir...

hergün birşey öğreniyor insan ama ne güzel sonuç almışşsın hemen sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allah

yanında her zaman bakıyorum telefonda, ama hiçbirşey sormuyor. erkekler de giriyordur yorumundan sonra baş baş yıkamıştım da, korkuyordur garibim :))) ne konuştuğumuzu asla söylemiyorum, bunlar bizim özelimiz di mi ama? hehehe yalnız benim koca da az paranoyak çıkmadı, erkekler kadın gibi girip yazıyormuş. bilse neler konuştuğumuzu, erkeklerin bu kadar detaya aklı ermediğini görürdü :)))[/QUOTE]

çok güldüm yaaa

kızlar kan verdim geldim 2 saat sonra sonuç çıkacak dualarınızı bekliyorum inş hamileyimdir...

ayyy bak ya heyecan yaptım hemen yaz olurmu sonucu peki belirti var mı anlatsaana azıcık

nurdan kaç saat önce oturdun .sabunu köpürttünmü naptın :) ya bizim küvet yok akşam gidimde legen alım bari sıgarım heral

Kızlar su kesikti bahsetmiştim ona rağmen denedik olmadı yaaa bebek için şartladık her gün hergün dünde yumurtlama günümdü ve adamın hali kalmadı real madrid gs 3_0 dün bizimde aynen ööle oldu 3 kez denedik ve 3-0 olmadıııııı adamda bunalıma girdi üzüldü sürekli özür diliyo benden dünden beri onun psikolojisini düzeltmeye çalışıorum :)))

arkadaşım bilgi için sagol bir ablam bana dediki ilişkiden önce yarım saat sıcak suya otur dedi eskiden hamile kalamayan kadınlara bunu yaptırıyorlarmış bu ay deniycem bende bu sıcak su olayını düşünüyodum zaten senin bu yazını okuyunca çok ii oldu.sıcagın faydası çokmuşş.ha bide ablam yazın hava sıcak oldugu için gebe kalmakta kolaylık ondan kışın zor o yüzden otur dedi.

loveli kullanıcısından alıntı
bana arkadaşlar sütün içine maydonoz kaynat buharına otur dediler deneyeceğim buhar tüpleri açıyor diye düşünüyorum akıntı için de iyi bakalım aklımıza uygun geleni deneyeceğiz inşallah olur
evet bu doğruymuş iki arkadaşım böyle hamile kaldı:):)gerçekten..

şartlanmamaya çalış canımya çok üzüldüm

aynen akşam gidiyorum koca bir legen alıyorum oturum bakım olacak olacak :) ben hamile kalacamda önce Allahın izniyle ama vesilesi ne olacak kalacam bilmiyorum

Ünlügülcüm bu konularda seni denek ilan ediyorum bi dene bakalım arkandayız bizde geliyoruzzz:)))

hep demiyomuyuz hayırlısı die vardır bundada bi hayır canım yaaaa=(bende aynısını düşündüm bi evimize geçelim ne olduğumuza bi bakalım dedim 2senede evede geçtik arabada aldık şimdi çocuğun tam sırası bende hergün metrobüsteyim günde 3 saat yollarda perişan oluyorum valla çocuk olursa arabayla ben çıkarım artık=))) eşim metrobüsle düşer artık yollara=)

aynen akşam gidiyorum koca bir legen alıyorum oturum bakım olacak olacak :) ben hamile kalacamda önce Allahın izniyle ama vesilesi ne olacak kalacam bilmiyorum

Bende sıcak iyi değil diye duymuştum hatta sıcak banyo bile ii deilmiş. Geçen bi sitede okudum doktor yazmış spermi ilerleten en önemli şey kadının sıvısıymış yani kadın orgazm olmayınca yani kuruluktan ilerleyenezmiş spermler. Ayy ne bilim herkes bişey diyo geçen hastahaneye gittim başka bişey için orda bi kız vardı nişanlısıyla sürtünme yoluyla birlikte olmuş ve hamile kalmış doktorda demiş hala bekaretin duruyo diye nasıl oluyo ya biaz neler yapıpruz millet çamaşırdan gamile kalıo hayırlısı hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…