Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ben ozamanda istemiştim yeni evlenmştim ama benim yuzumden olmuştu hamilelik neydir nasıldır tam bilmiyodum radyoloji teknikeriyim bilmeden cekime girmiştim hep neyse canım oldu artık bizim için hayırlısı buymuş demek RABBİM en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun kucağımızı inşallah hepimizin

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin tatlım amiiiiiiiiiiiiiin hepimizin dilei bu.yaa benim arkadaşım evlen kız 1ay sonra geldi hamileyim die oysa hiçta istemiodu yaaa ben ve başka arkadaşlar 1 sene yakındır uğraşıoduk olsun die olmayınca buda nede olsa hemen olmuo demiş ve şimdi 4 aylık he hala pişman hiç bişi yaşayamadım die üzülüo=)))) ben bilseydim bu kadar uğraştıracağını bebeğimin düşmesin die elimdn geleni yapardım yaaa bebek düşmeye başladı ben hiç isifimi bozmadım gene çalıştım hiç yatmadım bile zamanı deil die diyorumya şuanki aklım olsa 9ay yatarım=)))))

KizLar saka değil ciddi soruyorum. Cidden su silkeletme mıdır nedir onu yaptırıyor musunuz? Unlugul sen benim jelime güldün, ben bunu kocana nasıl söyledin inanamıyorum :) be diycem adama? Canım kalkıp beni söyle bir sallasana? Tüm romantizm copte :) nasıl söylüyorsunuz? Ne yapıyorsunuz? Bu ay doğru dürüst ilk defa deneyecek topidik kardesinize bir yol gösterin :))

KizLar saka değil ciddi soruyorum. Cidden su silkeletme mıdır nedir onu yaptırıyor musunuz? Unlugul sen benim jelime güldün, ben bunu kocana nasıl söyledin inanamıyorum :) be diycem adama? Canım kalkıp beni söyle bir sallasana? Tüm romantizm copte :) nasıl söylüyorsunuz? Ne yapıyorsunuz? Bu ay doğru dürüst ilk defa deneyecek topidik kardesinize bir yol gösterin :))

canım ben bu ay yaptım yani eşim silkeledi beni ama olmadı kısmet tabiki ama bu ayda deneyeceğim inşallah rabbim vesile kılsın hepimize....canım romantizme birşey olmaz korkma:KK34:eşin afedersin ama boşalır boşalmaz vajinanı peçeteyle kapat eşinde yatağın üzerine çıksın ayak bileklerinden tutsun seni sallasın:KK53:ben eşim ilk yaptığında gülme krizine girmiştim garibim eşimde dur gülme hepsi çıkacak diyordu işte böyle canım deneyin derim ben faydasını çok gördüm çünkü spermler fazla çıkmıyor hoş regl oldum bu ay kısmette yokmuş ama devam:KK53::KK53:

canım ben bu ay yaptım yani eşim silkeledi beni ama olmadı kısmet tabiki ama bu ayda deneyeceğim inşallah rabbim vesile kılsın hepimize....canım romantizme birşey olmaz korkma:KK34:eşin afedersin ama boşalır boşalmaz vajinanı peçeteyle kapat eşinde yatağın üzerine çıksın ayak bileklerinden tutsun seni sallasın:KK53:ben eşim ilk yaptığında gülme krizine girmiştim garibim eşimde dur gülme hepsi çıkacak diyordu işte böyle canım deneyin derim ben faydasını çok gördüm çünkü spermler fazla çıkmıyor hoş regl oldum bu ay kısmette yokmuş ama devam:KK53::KK53:

HEhe adet olduktan sonra kocama soyliycem. Sonucu yazarım, salladı mı benimle alay mı etti diye :)) benimki ben ayaklarımı kaldırınca bile gülüyor banaaa :S

HEhe adet olduktan sonra kocama soyliycem. Sonucu yazarım, salladı mı benimle alay mı etti diye :)) benimki ben ayaklarımı kaldırınca bile gülüyor banaaa :S

aman boşver canım benimkide dalga geçiyor maymunlar gibi ayaklarımı ağaca asıp baş aşağı sallanmalıymışım daha neler:KK52:boşver sallama ama benim arkadaşım bu şekilde hamile kaldı şuan 3 aylık hamile rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin tatlım amiiiiiiiiiiiiiin hepimizin dilei bu.yaa benim arkadaşım evlen kız 1ay sonra geldi hamileyim die oysa hiçta istemiodu yaaa ben ve başka arkadaşlar 1 sene yakındır uğraşıoduk olsun die olmayınca buda nede olsa hemen olmuo demiş ve şimdi 4 aylık he hala pişman hiç bişi yaşayamadım die üzülüo=)))) ben bilseydim bu kadar uğraştıracağını bebeğimin düşmesin die elimdn geleni yapardım yaaa bebek düşmeye başladı ben hiç isifimi bozmadım gene çalıştım hiç yatmadım bile zamanı deil die diyorumya şuanki aklım olsa 9ay yatarım=)))))

olsun canım herseyin hayırlısı valla hersey zamanla olur geç olsun güç olmasın RABBİM sağlıklı hayırlı versin.kimisi masallah hemen pıt diye hamile kalıveriyo masallah ne yiyip ne içiyolar sormak lazım :KK1:

aman boşver canım benimkide dalga geçiyor maymunlar gibi ayaklarımı ağaca asıp baş aşağı sallanmalıymışım daha neler:KK52:boşver sallama ama benim arkadaşım bu şekilde hamile kaldı şuan 3 aylık hamile rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

İnşallah canimm, sana da hepimize de :) ilk aydan tutması cok büyük bir şans aslında. 3-4 ay icinde olasılık daha cok oluyor. Deniycem tavsiyeni :) zaten burda da topik bile acmış bu yolla hamile kalanlar. Olsun da varsın kocalarımız bize gülsün :) seninki de dalga geçiyor benimki gibi hehe

merhaba arkadaşlar sizin topice ilk defa yazıyorum çocuk isteyen bir anne adayı da ben:KK50:bende bugün regl oldum canım üzülme rabbim hayırlısıyla yavrularımızı gönderecek inşallah....ne zamandır istiyorsun canım ben 3.5 yıldır istiyorum yarın tedaviye başlayacağım inşallah hakkımızda hayırlısı:KK16:

Hyırlısı canım aslında şükretmeliyim 22 şubatta düşük yaptım ve adet olmadım yeni oldum. çarşamba test yaptım 28,22 çıktı ama diğer gebelikten kaynaklanabilir demişti galiba öyle. ben de 7 aydır istiyorum canım. Neyse bu ay yüzümüze gülsün inşaallah...

İnşallah canimm, sana da hepimize de :) ilk aydan tutması cok büyük bir şans aslında. 3-4 ay icinde olasılık daha cok oluyor. Deniycem tavsiyeni :) zaten burda da topik bile acmış bu yolla hamile kalanlar. Olsun da varsın kocalarımız bize gülsün :) seninki de dalga geçiyor benimki gibi hehe
boşver canım ya gülsünler tek rabbim hayırlı evlatlar versinde bize inşallah:KK16:eşime diyorumki bebek olsun papuçunu dama atacağım hatta seni yataktan atacağım diyorum:KK53:
Hyırlısı canım aslında şükretmeliyim 22 şubatta düşük yaptım ve adet olmadım yeni oldum. çarşamba test yaptım 28,22 çıktı ama diğer gebelikten kaynaklanabilir demişti galiba öyle. ben de 7 aydır istiyorum canım. Neyse bu ay yüzümüze gülsün inşaallah...

canım daha çok yeni 7 ay hem hamile de kalabiliyormuşun bak ne güzel....elbetteki düşük iyi değil inşallah bir daha olmaz ama ben hiç hamile kalamadığım için ne bileyim işte üzülüyorum rabbim çok büyük asla isyan etmiyorum ama insanoğluyuz işte üzülmemek elde değil canım:KK50:rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canım:KK16:

Canım bende silkelettim ama gülme krizine girdim. Eşime nette okudum bi doktor söylemiş dedim kk demedim tabi çoookk ünlü bi doktor dedim o zaman oda kutsal bi görevmiş gibi yaptı :)))))

Kızlar mudurle benim bilgisayarımda çalışıyoruz bugun. Giremedim yine siteye. Ama haksızlık bu yahuuu :KK43: cok özledim sizlerle sohbet etmeyi.

Unlugul bomba gibisin hee :) maşallah, nazar değmesin. Teyze olduk ama bizde hala is var baksana :KK70: :KK70:

bu işlerde enerji 30 unu geçince ortaya çıkıyor canım,..

yok canım bitirdikten sonra de.bitince aşkım böyle sallayınca çabuk gidiyormuş dedim sallıyor ama gülmekten ölüyoruz :)

bende geçen ay tam yumurtlamanın olduğu gün beraber olmuştum artık kesin bi sorun var dedim ama 1hafta öncede rahim filmi çektiler yaaaa hiç bi sıkıntı yok nie olmuo anlamıyorum bu ayda dr radyasyon aldın ilaca dair bişi yapmıycam ama sen hastalığının 12-13-14.günü çalış dedi bakalım ne olcak=(

2 aydır o güne denk getiriyorum yine de bişey yok.kısmet artık canım

Amin inşaallah. Bu sallatma nedir bilgisi olan ben pek anlamadım ?

Sizi bu konunun uzmanı ünlügül üyemize yönlendiriyorum en sık kulllanan hamiş adayımız :KK52:

yok canım bitirdikten sonra de.bitince aşkım böyle sallayınca çabuk gidiyormuş dedim sallıyor ama gülmekten ölüyoruz :)

zaten ilk mart ayında okumuştum yerlere yattım gülmekten bir gün aklıma geldi eşime söyledim orda öğreniyosun demi böyle şeyleri dediği an koptum gülmekten aman ne var be dedim işte herşey çocuk için ama dakikalarca güldük ama sonunda yaptımı hayır yapmadı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben de bazen düşünüyorum belki de ilerleyen çocuk zamanda olması iyi olacak diye..çünkü ya ilk aylarda işi bırakmak zorunda kalırsam diyorum.ev uzak işe metrobüsle gidip geliyorum.heralde bayağı zor olur.o sebeple ilerde olması maddi olarak daha iyi olacak belki de

hakikaten ben de merak ettim.anlatın canlarım

boşver canım ya gülsünler tek rabbim hayırlı evlatlar versinde bize inşallah:KK16:eşime diyorumki bebek olsun papuçunu dama atacağım hatta seni yataktan atacağım diyorum:KK53:QUOTE]

Sizi bu konunun uzmanı ünlügül üyemize yönlendiriyorum en sık kulllanan hamiş adayımız :KK52:

zaten ilk mart ayında okumuştum yerlere yattım gülmekten bir gün aklıma geldi eşime söyledim orda öğreniyosun demi böyle şeyleri dediği an koptum gülmekten aman ne var be dedim işte herşey çocuk için ama dakikalarca güldük ama sonunda yaptımı hayır yapmadı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

benim eşimde artık demeden kalkıyor sallıyor :)))))))))

Canım bende silkelettim ama gülme krizine girdim. Eşime nette okudum bi doktor söylemiş dedim kk demedim tabi çoookk ünlü bi doktor dedim o zaman oda kutsal bi görevmiş gibi yaptı :)))))

haha :)) Aysbozz çok zekisin canım, ben de aynen böyle diyim. kadınlar kulübünden bir kez bahsedecek oldum, "oraya kim bilir erkekler de giriyordur, kadın gibi sizinle sohbet ediyordur" dedi. ben de sen ne anlarsın canım dedim :) şimdi desem, bunları mı konuşuyorsunuz diyecek. ben martta bir prof gitmiştim, en iyisi o söyledi diyim :))

ozlemgok ben de senin mesajına çok güldüm canım :) silkeletme olayının piri sayın unlugul hanım, eşin gerçekten anlayışlı :) benim kocam bu konularda öküz birazcık, hemen dalga geçiyor.

kızlar hepiniz burdasınız bakıyorumda maşallah:nazar:
ben yumurtlama günüm geçtiği halde o gün sabunlu sıcak suya oturmuştum.sanırsam o gece hamile kaldım:KK17:
çünkü geç döllenme olmuş bende.
tüm rahim kanalını temizliyor kızlar.yarım saat fazla değil.hem rahatlatıyor hemde hemen o gece beraber olursanız biiznillah oluyor.annemde bana zorla yaptı o da böyle hamile kalmış:KK1:

X