Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Olsun canını sıkma,hayırlısı olsun..en azından hamile kalmanda bir sorun olmadığını anlamış oldun canım için rahat olsun

Olsun canını sıkma,hayırlısı olsun..en azından hamile kalmanda bir sorun olmadığını anlamış oldun canım için rahat olsun

Canım bişi sorucam ben ovulasyon testi yaptım ama 1 gün değil 2 gün koyu çizgi çıktı 3. Gün silikleşti. Salı ve çarşamba koyuydu. Olabilirmi 2 gün yumurtlama. Bende ilk koyu rengi gördüğüm gün ilişki oldu. Yeterlimi acaba. Diğer gün eşim kaynaklı olamadı adamda yoruldu hergün ((

inan canım ovulasyon testi hiç yapmadım..zaten yumurtlama dönemimi anlayabiliyorum.şeffaf yumurta beyazı gibi uzayan akıntı yoğunlaştığı ve kasıklarımda batma gibi ağrı olduğunda anlıyorum yumurtlama günüm olduğunu..o belirtiler varsa onları takip edebilirsin

Kızlar mudurle benim bilgisayarımda çalışıyoruz bugun. Giremedim yine siteye. Ama haksızlık bu yahuuu cok özledim sizlerle sohbet etmeyi.

Unlugul bomba gibisin hee :) maşallah, nazar değmesin. Teyze olduk ama bizde hala is var baksana

bende geçen ay tam yumurtlamanın olduğu gün beraber olmuştum artık kesin bi sorun var dedim ama 1hafta öncede rahim filmi çektiler yaaaa hiç bi sıkıntı yok nie olmuo anlamıyorum bu ayda dr radyasyon aldın ilaca dair bişi yapmıycam ama sen hastalığının 12-13-14.günü çalış dedi bakalım ne olcak=(

kısmet tatlım yiyecek ekmeği yokmuş die düşün diycem ama üzülmemek elde deil benimde bi düşüğüm var =(((

doğru canım cok saol valla cok üzüldüm ama dünden beri rahatladım biraz benim ikinci düşüğüm oldu canım malesef

canım çok geçmiş olsun

doğru canım cok saol valla cok üzüldüm ama dünden beri rahatladım biraz benim ikinci düşüğüm oldu canım malesef

eğer ikinciyse dr tahlil falan istemedim tatlım neden düştüğünü araştırmaları gerekio 3.de böyle bişeyle karşılaşma en azından neyse sıkıntı şu dönemlerde bakılıp çözülmelibence sakın ihmal etme

ben araada kaçırdımmı hamilelik var mı?

bende 7 aylık evliyim 4 aydır düzenli çalışıyoruz ama nasip olmadı bebiş 8 mart sat ama düzenli değil dr bir sorun yok dedi inş bu ay mutlu haberi alırız.

Ekliyorum hemen

şaşılacak olaylardan biri 3 değil 5 değil 7,5 dan bahsediyoruz kimi doğum 7 ayda olur ya öyle bir şey olsa şok olacak tı herhalde ama işte ilahi bir döngü var ve nerde ne olacağı belli olmuyor

UMARIM HEMENCECİK OLUR SEN BİLE ANLAMADAN :)

AMİNNNN kendine dikkat et de bizi düşünme biz ne gelse aklımıza döker olduk buraaya

melake26: 20 nisan. Hayırlısıyla inşallah...

eklendin canım

Arkadaşlar karın ağrım başladı, yine beni şaşırtmadan yarın gelir kırmızılar... Eşim geldi yemek zamanı..

ne durumdasın

herkes batını yazmış ama ben kaldım mart ayında hala hasta olmadım cuma dr gidicem artık dua edin lütfen hamileyimdir inş...
en son ne zamandı yinede yazarız sonuç ta nisanda öğreneceksin durumu

Selam kizlar canim sIkIlIyor yaaa..Regl oncesi hep boyle mi olacak ne zaman unutucam da rahat olcak kafam offff.Muhtesem yuzyil izliyorum bir yandan da buraya bakiyorum

rahat ol kafanı rahatlatmaya bak derim ben

benim BAT 6 nisan sizce test yapsam çıkar mı

bunu ilk defa duyuyorum ama öğrendiysen bende merak ettim.

hadi bakalım hani buna da ne denirse ondan olsun :))))))) çalış çalış birde kim yapıyordu şu bacakları sallama işi vardı onuda unutmaaa...

beni eklememişsiniz bat 8 nisan yaşım 25 4 aydır istiyorruz

eklendiniz

ben sallatıyorum canım

ilki benden kaynaklı oldu canım soledim doktora oyuzden belkide bişey istemedi RABBİM hayırlısını versin sağlıklı olmucak belki o yuzden gitti doktorda oyle dedi bi sorun olduğu zaman dışarı atıyomuş vucut hemde kürtaj olmucaksın bu senin açından cok iyi dedi bakalım hayırlısı olsun

inş.tatlım =(bana dA dr öyle söylemişti canım sağlıklı olmadığı için düştü die ama o zaman bende istemiodum nerden hamile kaldım diodum ama şimdi herşey başka tek sıkıntım bebek kaldı biran evvel olsunda kucağıma alayım istiyorum bakalım ne zaman gelcek=)

ve kırmızılar geldi.

merhaba arkadaşlar sizin topice ilk defa yazıyorum çocuk isteyen bir anne adayı da benbende bugün regl oldum canım üzülme rabbim hayırlısıyla yavrularımızı gönderecek inşallah....ne zamandır istiyorsun canım ben 3.5 yıldır istiyorum yarın tedaviye başlayacağım inşallah hakkımızda hayırlısı

ben ozamanda istemiştim yeni evlenmştim ama benim yuzumden olmuştu hamilelik neydir nasıldır tam bilmiyodum radyoloji teknikeriyim bilmeden cekime girmiştim hep neyse canım oldu artık bizim için hayırlısı buymuş demek RABBİM en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun kucağımızı inşallah hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…