Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Biraz erken ama cİkabilir bence canım. Sabah ilk idrarinla yap gece yapma.

Deniz daha kırmızı kan gelmeden ihtimaller bitmiş değil. Umarım adetin gelmez.,kurlerle ilgili bilgim yok ne yazık ki.

Dolunayyy canım esimin arkadaşları hala bizde, gs macını izliyorlar. Benim de uykum geldi :)

yat uyu canim sanirimda oyle yapmissin.. herkese hayirli geceler arkadaslaaarrr:-)

kızlar bugun giremedim nete sizle dertleşmeye o kadar ihtiyacım vardı ki :KK43: doktora gittim düşük olmuş o kadar moralim bozuk ki anlatamam :KK43:

kızlar bugun giremedim nete sizle dertleşmeye o kadar ihtiyacım vardı ki :KK43: doktora gittim düşük olmuş o kadar moralim bozuk ki anlatamam :KK43:

Canım çok geçmiş olsun ne diyebilirimki , sen iyimisin şuan önemli olan o.. Olur yine inşallah , Allah sağlık versin sonrada en hayırlı zamanda tekrar bebek vesin.. Kaç haftalıktı yani düşük olduğunu nasıl anladın

yat uyu canim sanirimda oyle yapmissin.. herkese hayirli geceler arkadaslaaarrr:-)

Gözümden uyku aka aka bekledim canım, gitsinler de ortalığı toparliyim diye. Esim de toparlıyor ama benim istediğim gibi değil Hehe. Uykum vaaaaarrrr

Miracım cok gecmis olsun :KK43: erken dönemlerde cok sık düşük oluyormuş. İnşallah fazla bekletmeden gelir bebisin canim

çok geçmiş olsun canım :KK43: kaç haftalıktı :KK43: yeniden bebiş olur inşallah tatlım.. sen kendin iyi ol sağlığın önemli

canım çok geçmiş olsun ama üzülme arkası gelir ,dua et erken düşük kendiliğinden gitti anladıgım küretaja gerek kalmadı.durmak yok çalışmalara devam.kalitesizse düşermiş.eger düşmeşeydi inan sorun olurdu.araştır sende şükredersin.iyice kadın dogum uzmanı oldum da ben :)))

:KK3:benim BAT 6 nisan sizce test yapsam çıkar mı
çıkma ihtimali çok yüksek ama bekle satını öyle yap nedenmi bak mira adet olmuş galiba erken öğrenincede vücut adetle atabiliyor sonra daha kötü üzülüyorsun.

çok geçmiş olsun canım inş. başka sefere üzme kendini rabbim vermiş yine verir

bu arada herkese günaydın

kızlar merhaba günaydın herkese.. mira çok geçmiş olsun canım nasılsın şuan inş en kısa zamanda hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın canım ..

kızlar bişey sorucam size yabi kaç gündür sabah afedersiniz idrarım köpüklü oluyo çok değişik geldi bu durum acaba niye oluyodur bu ya kafama takıldı?yumurtlama günlerimde olabilirim yaklaşık 35 günde bir oluyorum o yüzden tam kestiremiyorum ama şu sıralar yumurtlama zamanım olabilir ..bu yüzden olur mu ki ? daha önce olmadı böyle hiç? kızlar bi cvp verin ya nettende bakıcam şimdi :18:

kızlar benim adetim daha 9 nisan ama buğün akıntımın rengi kahverengiye döndü:KK43:sanırım bu ay da umutlarım bitmek üzere:KK43:nisan ayında bir umut tekrar deneyeceğim ovulasyon testi alacağım bende.
birde sizden yardım bekliyorum soğan kürü ve incir kürü nasıl yapılıyor bana biri anlatabilir mi onları da denemek istiyorum bu ay şu an o kadar üzgünüm ki beni en iyi siz anlarsınız :KK43:

Soğan kürü için http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/331355-sogan-kuru-kullanip-hamile-kalan-var-104.html bu linke bakabilirsin canmm :KK34:

Verende alanda o canım..Üzülme sakın demek ki hamile kalmanda bi sıkıntı yok senin çocuklar koşa koşa rahme ulaşıyo :KK34: Bu ay olmadı diğer ay olur o ay olmadı öbür ay olur :KK34:

üzme kendini vardır bunda da bir hayır bende geçen ay aynısını yaşadım DNA sorunu varsa vücut hemen atarmış belki de gelecekte yaşayacağın sıkıtıları rabbim böyle engelledi. üzme kendini olur mu

adetin gecikmişmiydi senin tam hatırlayamadım canım,nnasıl anlaşıldı düşük yaptığın?

ayy kızlar çok güldüm.burda yazdıklarınızı okuyordum.arkadaşım aramış,maillerime cvp vermedin ben de işe gelmedin sandım diyor.ben de güldüm.buraya takılmaktan unutmuşum maillere bakmayı :))))) sizlere çok alıştım inanın ya.her zaman giremesem de vaktim oldukça yazıyorum kuyorum yazdıklarınızı

kızlar LH da çıkmış 2,38 smear testimde tertemiz çıkmış.doktor bir hücre dahi yok kötü.çok sevindim.sen bu hormonlarla 6 -8 ayda nasıl hamile kalamadın anlamadım dedi :)))) içimden dedim ben seni kandırdım daha 2 .denememizdi hehe.neyse içim rahatladı bugün çalışmalara başlıyoruz

kızlar LH da çıkmış 2,38 smear testimde tertemiz çıkmış.doktor bir hücre dahi yok kötü.çok sevindim.sen bu hormonlarla 6 -8 ayda nasıl hamile kalamadın anlamadım dedi :)))) içimden dedim ben seni kandırdım daha 2 .denememizdi hehe.neyse içim rahatladı bugün çalışmalara başlıyoruz

Demekki kısmet canım ne diyelim ben 2 aydır tam yumurtlama günümde bile ilişki yaşıyorum yine bişey tutmadı.ya kocalarda var sorun ya da işte isabet etmiyor akıl almayacak bişey sanırım...valla biz de devame diyoruz çalışmaya ama gün koymadım bu kez...

canım doktor bana fitil verdi 7 gün.bugün kullanımı dedim kulan dedi.bazen rahimde bakteri olurmuş spermi engellermiş vs... hoş smeara sonuçlara göre tek bir bakteri hücre yok ama kullan dedi .kadın beni 6 aydır olmadı sanıyorda :KK70: olur seninde normalde sonuçların ben çok ahatım artık 1 yıl içinde olacak hayırlısıyla.aya saplanmamalı

Demekki kısmet canım ne diyelim ben 2 aydır tam yumurtlama günümde bile ilişki yaşıyorum yine bişey tutmadı.ya kocalarda var sorun ya da işte isabet etmiyor akıl almayacak bişey sanırım...valla biz de devame diyoruz çalışmaya ama gün koymadım bu kez...

Son düzenleme:
canım doktor bana fitil verdi 7 gün.bugün kullanımı dedim kulan dedi.bazen rahimde bakteri olurmuş spermi engellermiş vs... hoş smeara sonuçlara göre tek bir bakteri hücre yok ama kullan dedi .kadın beni 6 aydır olmadı sanıyorda :KK70: olur seninde normalde sonuçların ben çok ahatım artık 1 yıl içinde olacak hayırlısıyla.aya saplanmamalı[/QUOTE

Ben de kızım oldun istiyordum,sürekli de onu diyordum.erkek olursa biraz üzülürüm demiştim bir kere.bazen diyorum galiba büyük konuştum.ama artık diyorum oğlum da olsa olur nedense öyle bir heves sardı içimi..olsun da ne olursa olsun diyorum artık :)

hepinize tek tek sağolun teşekkur ederim kızlar geçen akşam test yapmıştım çift çizgi çıktı ama ikinci çizgi tam belirgin değildi dün sabahta yaptım ilk idrarla çift çizgi çıktı bende ayın 8inde randevum var diye doktora ozaman giderim dedim kendi kendime kasıklarım ağrıyo normal diye düşündüm öğleye doğru kanama oldu hafiften sonra baya baya arttı yani aşırıydı hemen kalkıp doktora gittim bizim ev hastaneye uzak malesef doktor ultrasona aldı zaten kan vardim düşük yaşıyosun dedi kürtaja gerek olmaz buyuk ihtimalle atılır dedi

X