Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım tabıkı erken daha bır o kadar beklıceksın:)Senınkı anca daha rahme ulasmıstır:)

ayyyy ne güzell cvppp inş. rahme ulaşan birileri vardııııırrrr ordaaaa:)[/QUOT

Tatlim idrar islerinde biktim valla ne pis seymis.ee bu da 3-4 gun once diyor en iyisi ovu testi bence hic bulasma bu ise.Hem asitli sey illa bulut gibi bisey cikar

Off sorma idrar, tahlil,test,BAT :) bu kelimelerden bıktım ben de. Bakalım az kaldı doğru diosun ovu. yaparım en güzeli...

Yaa kizlar benimyuruyunce cok ayakta gezinince sari gibi akintim oluyor az az normal mi acaba bu donemde?

İlk hamile kaldığımda benimde akıntım vardı doktor kahverengi yada kanama renginde değilse önemli değil normal dedi. hamilelikte idrar yolu enfeksiyonuna çok yatkın oluyoruz ben çok su içmem ve idrar yolum enfeksiyon oldu o dönemde akıntım arttı doktor sadece su iç geçer dedi ve öyle oldu 2,3 gün su bol içtim geçti günde 3 lt su iç ve dikkat ediyorum su az içtiğim günler akıntım artıyo bence bol bol su iç

İlk hamile kaldığımda benimde akıntım vardı doktor kahverengi yada kanama renginde değilse önemli değil normal dedi. hamilelikte idrar yolu enfeksiyonuna çok yatkın oluyoruz ben çok su içmem ve idrar yolum enfeksiyon oldu o dönemde akıntım arttı doktor sadece su iç geçer dedi ve öyle oldu 2,3 gün su bol içtim geçti günde 3 lt su iç ve dikkat ediyorum su az içtiğim günler akıntım artıyo bence bol bol su iç

Canim ne biliyim suda iciyorum ama peceteyle cok mu sildim ne anlamadim.Kontrol manyagi oldum birsey var mi diye.Rahat olucam bundan sonra:KK17::KK17::KK17:
Arkadaslar bu BAT denen sey tam olarak ne ? :KK3:

Bat>Beklenen adet tarihi
Sat:Son adet tarihi.7ay once bende birsey bilmiyordum buralardan ogrendim herseyi:)

Bat>Beklenen adet tarihi
Sat:Son adet tarihi.7ay once bende birsey bilmiyordum buralardan ogrendim herseyi:)[/QUOTE]
Zamanla insan bi cok seyi ögreniyor. Hele bu sitedee daha da fazlasını :KK1:

Canim ne biliyim suda iciyorum ama peceteyle cok mu sildim ne anlamadim.Kontrol manyagi oldum birsey var mi diye.Rahat olucam bundan sonra:KK17::KK17::KK17:

Bat>Beklenen adet tarihi
Sat:Son adet tarihi.7ay once bende birsey bilmiyordum buralardan ogrendim herseyi:)

Canım maalesef her an sürekli tetikteyiz her farklı şeyde bişeymi oldu diyoruz. Rahat olmaya çalış sana diyorum ama ben hala değilim her doktor randevusuna kalbim ağzımda gidiyorum :)) Allaha teslim herşey aslında..

benden bişey bekleme. biz hiçbişey yapmadık hiçbişey!!!!

nursay22 nbr cnm nasil gidio, benim BAT a son 5 gun ama bekleyemiyorum, esimin akrabasi ameliyat oldu hastaneye gidicez acaba bi HCG yaptirsam mi cikar mi ne dersin? yada 0,01 cikarsa gercekten negatif midir sonradan artar mi?

nursay22 nbr cnm nasil gidio, benim BAT a son 5 gun ama bekleyemiyorum, esimin akrabasi ameliyat oldu hastaneye gidicez acaba bi HCG yaptirsam mi cikar mi ne dersin? yada 0,01 cikarsa gercekten negatif midir sonradan artar mi?

Canim varsa 3-4 gun sonra ovu testinde cikacak zaten sabrettttt canimmmmmmm:)

Kimim 85 canımmmm çok sevindim hayırlı olsun inş sağlıcakla kucağına al bebişini.

Sagol canim benim.Sende durumlar nasik??

oyle de, zaman gecmez oldu cnm pzt-sali yaparim ovu testi artik hadi bakalim

Ayyy hadi insallah sen de hamilesin :):):)

Ya kizlar ben regl olurken vajinanin ust kismina dogru agrim olurdu.Simdi yine oluyor ara ara.Gobek deligimin tam altina dogru dudak kisminda gibi.Ne zaman gececek bu yaaa...Insallah kotu birsey degildir....

Hepinizi kandili mubarek olsun.Dualariniz kabul olsun insallahh:):):)

Canim varsa 3-4 gun sonra ovu testinde cikacak zaten sabrettttt canimmmmmmm:)

bak bak bak herkese akıllar vermeye başlamış.

:)))))))

tebrik ederim canım allah nazarlardan saklasın seni ve bebişini

yemin ederim 100 lerce sayfa okudum hamiş olduğunu ne zaman söylemiş diye hep olumsuz sözleri gördüm :KK1:

galiba ben geldim yani nankör topik açıcınız valla siz benden daha vefalısınızzz

ilk sayfada bat tarihi beklemeyi kaldıralım diyorum sadece hamile kalanları yazsak da hamiş adayları olarak strese girmesek mi acaba

bu kadir gecesinde tüm dilekleriniziin gerçekleşmesi dileğiyle.....

Kimim 85 ben iyiyim canım hamd olsun belki okumuşsundur doğum kontrol hapı kullanıyorum ikinci kutudayım tatlım üç kutu kullanıcam çok şükür adet oldum bu ay hapların etkisi büyük bunda üç gün sürdü ama olsun bebiş sırası gelene kadar kilo veriyorum işte 76 kiloydum geçen ay bugün tartıldım 68 olmuşum bakalım önümüzdeki aya kadar altmışlara düşer,m inş.

Kimim 85 ben iyiyim canım hamd olsun belki okumuşsundur doğum kontrol hapı kullanıyorum ikinci kutudayım tatlım üç kutu kullanıcam çok şükür adet oldum bu ay hapların etkisi büyük bunda üç gün sürdü ama olsun bebiş sırası gelene kadar kilo veriyorum işte 76 kiloydum geçen ay bugün tartıldım 68 olmuşum bakalım önümüzdeki aya kadar altmışlara düşer,m inş.

ahhh süpersin kiloyu nasıl veriyorsun birde neden doğum kontrol hapı kullanıyorsun malum uzun süredir yoktum :26:

bak bak bak herkese akıllar vermeye başlamış.

:)))))))

tebrik ederim canım allah nazarlardan saklasın seni ve bebişini

yemin ederim 100 lerce sayfa okudum hamiş olduğunu ne zaman söylemiş diye hep olumsuz sözleri gördüm :KK1:

Hehehehe sorma canim bugunde bir arkadas sat nedir diye sordu.burda sizler olmayinca ben cevap verdim.Bundan 7 ay oncesi geldi aklima bunlar sat bat derken ne demek istiyor diye baya bir dusunduydunn:):):)Canim ilkkan testinde anlayamadimda ben ortaligi birbirine kattim hayir hamile degilimheralde diye.Sonradan anladimdaaA:):):)

Muthis kiloo vermissinn vallahi tebrik ederimmm:nazar::nazar::nazar::nazar:

ne güzel hepiniz umutla hamilelik bekliyosunuz . bende bir an önce şu 3 ay geçsede bende bu beklentilere girsem malum düşükten sonra beklemek gerekiyomuş dr.dedi.Günler geçmiyor bana ahh ahh 3 ay nasıl geçicek :)

ahhh süpersin kiloyu nasıl veriyorsun birde neden doğum kontrol hapı kullanıyorsun malum uzun süredir yoktum :26:

Canım son zamanlarda adetlerim bayağı düzensizdi söktürücüyle adet oluyordum çok sinirlerim bozuluyordu dr dedi ki söktürücü kullan hamiş kalırsın yada 3 ay boyunca doğum k hapı kullan adetlerin düzene girsin öyle bebiş yaparsın banada d k h mantıklı geldi bide özlemcim ben hep hayırlı zamanda olsun diyordum çok kilo almışım meğer allahın bildiği bişey vardır her zaman inanki şimdi kuş gibiyim çok şükür kiloya gelince diyetisyene gidiyorum bide form çaylarını kullanmaya başladım ama insan isteyince yapamayacağı hiç bir şey yoktur gerçekten. Kararlılık ve gece yemelerine son işte böyle canım.Sen nerelerdeydin canım dr gittin mi

X