Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlar selam 4-5 günüm kALDI.Heyecanlyıım aslında sakinim sanıyodum ama çok da sakin değilmişim sabırsızlanmaya başladım:)

cnaım gerçekten yürekten dua ediyorum sana umarım en kısa zamanda güzel haberi alıcaksın :)

canım senin test yaptığını biliyorum o yüzden sen tam zamanı yakaladın Allah nasip ederse başkada bir terslik yoksa bu ay tutar inşallah :) ben yumurtanın tam çatladığı günü bilemediğimden sadece bat tarihini ve akıntı ile sancıyı baz alarak hesap yapıyorum o nedenle daha geniş çaplı bi çalışma oluyo :) sen tam nokta atışı yaptın öylesi daha makbul :)

canım muhtemelen testlerin duyarlılıkları farklıdır yada hatalıdır belki bilemiyorum ama bu ay denemeye başlayacaksan bugünden itibaren gün aşırı çalış derim çünkü yumurtlama hep aynı tarihte olmayabilir her ay bir sürü faktör etkili olabilir o nedenle bugünleri değerlendirmende fayda var işin ucunda nur topu gibi bi bebiş olabilir illaki günlere takılma Allah ın hazinesinde neler gizlidir bilinmez :)

ah cnaım ahhh başlamasına başlıcam da eşim burda değil bu haftasonu ben de ona yanıyorum, yoksa hiç riske atmam ve hemen başlardım ama maalesef şanssız bir zamandayım. Özellikle eşimin haftasonu gidip gelmesini istemiştim kendi yumurtlama zamanıma çok güveniyorum tarihi biliyorum diye off umarım test bozuktur

anladım canım belli olmaz belki pozitif olan test bozuktur kendi tahminin olan günlerde testi tekrarla inşallah eşinde yanında olursa değerlendirirsin :) valla bu işler belli olmuyo benim kuzen doktorun bu ay kesinlikle olmaz dediği bir zamanda hamile kaldı şu an nur topu gibi bir oğlu Allahım yeter ki ol desin :)

Nylmz canınm en sonunda gitti gi...... dan sana ben ovu testi alıp yollayacağım birde şu testleri denesene.Bak doktora gittiğim ay benim renkli akıntım oldu kesin dedim yumurtladım doktora..Yoo dedi yumurtladıgıma dair izde bulamadım hormonlar depişirken akıntı olur dedi.Lütfen test al artık:):):):)

Nursaycım testlerden biri hatalı olabilir.Umarım o predicktor değildir ve eşinle ykalarsınız tarihi:)

Kızlar bende flash gelişmler var.Bata 3-4 günüm var.Laboquıck gebelık ve yumurtlama testlerım var evde fazla fazla.Bugun deneyeyeım dedım ilk idrarla.Oulasyon testi pozitif Gebelik de sanki çizilmiş silinmiş gibi bişey yok denecek gibi ancak.Dünde tualetteydim Seffaf akıntının içinde kan geldi azıcık.Eşime dedim doktoramı gitsem diye bosver gitme günün gelsin dedi.Bu arada ben ovu testşerini hep sabah illk idrarla yapıyorum baska türlü pozitif göremiyourm hiç.Zaten olmadıgı zamanlardada sabahda olsa sililk ancak çıkıyor.

ayyyyy lütfen güzel habewrler olsunnnn, senin daha gününe var silik olması çok normal. Ay çok heyecanlı bugun ve yarın da yap bakalım ne çıkıcak :)))

umarım benim de predictor doğrudur yoksa kafayı yicem

çok haklısın canım allah hayırlısını ısmet etsin tabi ne zxaman geleceği belli olmuyor. Hakkımızda hayırlısı olsun

Kimim85 ay sen hamilesin bence o kanama da yerleşme kanaması muhtemelen, ay hadi inşallaaaahhhh hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Son düzenleme:

cnm predictorde C de silik çıkmış normalde C silik çıkmıyor çünkü o belirleyici çizgi ama hiç bu 2 markayı da kullanmadığımdan emin olamadım. Benim gitti.g dan aldığım L.quick marka testlerde 1 tane bile bozuk çıkmadı ve de çok uygun 25 tanesini 20tl yemi ne aldım. inş. bu ay hamile kalırsın da iht. kalmaz ama olurda tkrr iht. duyarsan bunu al derim cnm.

Kimim85 ay sen hamilesin bence o kanama da yerleşme kanaması muhtemelen, ay hadi inşallaaaahhhh hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Ayyy kızlar hadi hayırlısıyla ınsallah hamıleyımdır.Arastırdım biraz ovulasyon testi pozitif çıkıyormuş gebelik testinden daha önce.Yalnız korkuyorumda hiç regl ağrım yoktu.Fakat sabah bu testleri yaptımya sanki kasıklarım ağrıdı regl olacam diye korkuyorum.Psikolojik heralde

cnm reglin birebir belirtileri görülebiliyor muş, hatta 2.-3. aylarda da tam reglolma döneminde kasıklarda ağrı, az miktarda kanama da olabiliyormuş. Sen bekleme kan testiyle çıkar bence koş koş koşşşşş

Canım bence hamilesin benim regliden 3 gün önce ovu testi koyu gebelik testi çookkk silik kalemle çizilmiş gibiydi her gün tekrarlayınca koyulaştı. Bide ilk haftalar regli olacakmışsın gibi kasıklar ağrır ben doktora gittiğimde doktor sordu ağrıyormu diye evet deyince iyi rahim büyüyor dedi bu ağrılar iki hafta devam eder. Bence regli nin geçmesinide 1,2 gün bekle öyle kana git. Test yaparlar pozitifse 2 gün sonra yine çağırıyolar ikiye katlanıyormu diye :)) hayırlısı inşallah çok sevindim

Merhaba Arkadaşlar,

Ben 17 Nisan-11 Mayıs-8 Haziran-16 Temmuz tarihlerinde regl oldum.
Sizce benm yumurtlama zamanım ne zamandır?
İnternetteki hesaplayıcılara pek güvenemiyorum. Dr regl tarihimi baz alarak 11.-12. günü itibari ile yumurtlamanın başlayabileceğini iletti. İntertte araştırdığımda ise bir sonraki adet tarihinden 14 gün önce yumurtlama başlayabileceği yönünde bilgi var.
Ben neye göre hareket etmeliyim?

arkadaşım öncelikle hoşgeldin. Sana ovülasyon testi almanı tavsiye ederim keza regl döngün biraz düzensiz görülüyor. 25-29-39 günde bir regl olmussun. Bu adet döngüsüne bakıp şu gün yumurtladın demek saçma. Misal 25 günde bir adet olurken, muhtemelen 11-12. günlerde 29 günde bir olurken 14-15. günlerde 39 gün adet oldugunda ise çok daha geç 24-25. günlerde yumurtlamıssındır.

Buna göre sen reglin bittikten sonra 9-10. günlerde ovülasyon testi kullanmaya başlarsan 2. çizginin koyu oldugunu gördüğün andan itibaren çalışmalara başlarsın.

Ovulasyon testi de aldım ama 25.07.2013 tarihinde başladım ve dün yapmayı atladım. Devam etmeli miyim bu testi yapmaya?

güzelim durma git bir kan testi yaptır yaa böyle acaa mı diye heyecan yapmaktan iyidir. İyi-kötü öğrenmiş olucaksın ve ona göre davranacaksın

Ovulasyon testi de aldım ama 25.07.2013 tarihinde başladım ve dün yapmayı atladım. Devam etmeli miyim bu testi yapmaya?

kesinlikle devam etmelisin.. 25'i geç bir tarih değil, ama her gün aynı saatte 2. koyu çizgiyi görene kadar devam edeceksin. gördükten sonra ise bir daha yapmana gerek yok

kesinlikle devam etmelisin.. 25'i geç bir tarih değil, ama her gün aynı saatte 2. koyu çizgiyi görene kadar devam edeceksin. gördükten sonra ise bir daha yapmana gerek yok

Ben hep saat 12:30'da yapıyorum. Bazı arkadaşlar akşama doğru daha iyi olur demişti. Saatini değiştirsem yanlış bir sonuçla karşılaşır mıyım?

valla ben de önce ovulasyon testi alıcaktım,sonra doktora gittim gebelik öncesi kontrole,o da beni tahmin ettiği yumurtlama günümden önce kontrole çağırdı,2.kontrolde birkaç saniye ultrasonla bakıp,yumurtladığımı söyledi,yumurtamı da gösterdi hatta:) o testler uğraştırıyo biraz,ama kontrol zaten gerekiyor,kist vs var mı diye de iyi oluyor,doktorun çağırdığı kontroller de ücretsiz zaten.

Bir de ben de netten hesaplayıcılarla hesaplattım,yumurtamı gördüğüm günle birebir tuttu..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…