Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım yumurtlama öncesi cinsel perhiz olsun demişti bir arkadaşım, yumurta dinlensi falan demişti. Aman ne duysam yapıyorum işte. Bakalım cnm inş. olur :)

Canım yumurtlama öncesi cinsel perhiz olsun demişti bir arkadaşım, yumurta dinlensi falan demişti. Aman ne duysam yapıyorum işte. Bakalım cnm inş. olur :)

nasıl ya haftaya dr ovulasyon takibi yapcak e bu arada girişim yapalım mı dedim anlamı yok dedi,o dönem dışında hamile kalmış maşallah

merhabalar kızlar benim bata 3 gün kaldı hiç bir belirtim yok sanırım bu ay da olmadı. çok üzülüyorum ya. siz beni anlarsınız.

yani bütün testlerimiz temiz benimde eşiminde yani ovulasyon testi de yapıyorum neyi tutturamıyoruz bilmiyorum.

yani yatıp kalkıp dua ediyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

rabbim ne zaman nasip edecek. 11 ay oldu.

Nylmz ve deli ayten cevaplarınız için çok sağolun canlar umarım en kısa zamanda sizde hamilelik haberlerinizi duyurursunuz inş aminnnn:)

Belki hamişsindir niye regl olmadan üzülüyorsun ki hem regl olsan bile üzülme hormonların alt üst olur bebişin olacak allahın izniyle vardır bir zamanı dua etmeye devam et canım:9

canlar selam malum dün çalışma vardı bu akşam da İnşallah. Rabbimin gücüne gitmesin ama oruç-sahur derken uyku düzenimiz berbat enerjimiz yerlerdeydi resmen zoraki oldu diyebilirim. Sonra sahura kadar hiç kalkmadım, sahurda banyo yaptım. Ve şuan ölüyorum baş ağrısından Bu akşam da aynı tempo umarım tutar. 9 u BAT ım ve tatilde olucaz öncesinde test yapıp varsa denize falan girmiyim diorum, en erken nezaman öğrenirim ve kan testi mi yaptırayım?

cnm testler temizse geriye yumurtanın çatlaması meselesi kalıo, 11 ayı devirmişsin doktorlar bu süre sonrasında çatlatma iğnesine başvuruo ama buna gerek bile kalmayabilir, stres çoook etkilio bizler hepimiz maalesef bu konuyla yatıp bu konuyla kalkar olduk eminim etkilio ama önüne geçmem mümkün değil. 11 aydır korunmuosanız ve yumrutluosan doktorunla görüş, moralin bozulmasın doktor dedim die inan benim gibi ilk aylar çoook daha zor çünkü doktorlar da ciddiye almıo henüz erken die beklemek düşüo sadece...

Son düzenleme:

canım bizlerin en büyük hatası bu, sürekli belirti aramak hiç belirtin olmayadabilir zaten hamilelikle ilgili tüm belirtiler bat geçtikten en az 1 hafta sonra başlıyormuş yani aslında hamile olanların bile hamilelikle ile ilgili zannettiği bir çok belirti gelmesi gereken ama gelemeyen adetlerinin belirtisi, bak hamile olanlar; karın, kasık ve bel ağrısı oldu diyorlar bende her ay karın en az 4-5 aylık hamileymişim gibi şişiyo ve müthiş bir gurultu ve gaz oluyo pantolana giremiyorum o derece, kasıklarımda sürekli bir sancı oluyo ve bu sancı ovülasyondan reglin 5. gününe kadar sürüyor, akıntı zaten tüm bayanların şikayeti hele birazda üşütmüşsem o ayın her günü akıntım oluyo sadece ovülasyonda biraz daha yoğunlaşıyor o kadar ,idrarım koyulaşıyo, göğüslerimin özellikle kenarları el değilmeyecek şekilde acıyo ve dolgunlaşıyo, ayrıca ateşim yükseliyo, çoğu zaman mide şikayetlerim oluyo, tansiyonum düşüyo ve başım dönüyo, yani şimdi tüm bu belirtilere bakacak olursak benim her ay hamile olmam gerekiyo ama malesef olamıyorum yani demem o ki belirti falan diye bişey yok tek belirti batın geçmesi sonucu yaptıracağın bhcg testinde göreceğin pozitif değer, artık ben idrar testlerinede güvenmiyorum biliyosun geçen ay 3 defa 2.çizgi görüp adet oldum bundan sonra yapacağım tek şey batın geçmesini bekleyip kan testi yaptırmak, Allahı ım bizim gibi gözü yolda bekleyen tüm anne adylarına bu mutluluğu nasip etsin gözümüzü daha fazla yollarda koymasın inşallah :)

Şu berlitiler konusunda haklısın cnm, her kadında başka haller mevcut, benim bir arkadaşım cinsel temasın ertesi günü hamileyim ben karnımın içinde bişiler pıt pıt yapıo dedi şaçmalama dedik kız hamile çıktı, görümcem 9 ay ne bulantı ne aşerme karnı şişti sadece:) yani demem o ki kendimizi çok dinlemeyip aklımızı başka şeylere vermeye çalışabilirsek süper olur (ayy söyleyene bak)

canım şu an seninle durum aynı bat 9 ağustos ve tam yumurtlama dönemimdeyim ama test kullanmadım çünkü yumurtlama dönemimi belirtilerden tahmin edebiliyorum bi de adetim düzenli 32 günde bir falan oluyo bizde de çalışmalar 1 er gün arayla devam ediyo hem sperm kalitesi düşüyo hemde isteksiz oluyo diye ben her gün çalışmıyorum :) gerçi birer gün araylada çalışsak her zaman istek olmuyo açıkçası zoraki oluyo isteksiz olunca da tutma ihtimali düşüyomuş ama sonuçta bizde insanız yani şarteli kapat işini yap olmuyo neyse valla ben bat geçene kadar beklicem sonra bir idrar testi yapıcam eğer idrarda 2. çizgiyi görürsem hemen kana gidicem geçen ay bat günü 3.kez silik çizgi gördüm sonra adet oldum kimyasal gebelikti bu sefer batı kesin geçirip öyle test yapıcam belki adet günümün geçmesini bekleyip o gün test yapmasaydım zaten adet olacağım için kimyasal gebeliği hiç anlamayacaktım 2.çizgiyi görünce sevinçten ağladım biliyomusun çünkü o zamana kadar ilk defa görüyodum tamam kesin hamileyim dedim ama öğlene doğru adet oldum dünya başıma yıkıldı o yüzden bence testler için acele etme kanda pozitif görüp sonra kimyasala dönüp adet olanlarda çok oluyo en güzeli 9 ağustosu en az 2-3 gün geçirmek diye düşünüyorum Allah yardımcımız olsun inşallah aynı zamanlarda güzel haberleri öğrenir hamileliğimizi de birlikte geçiririz :)

kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama olsa hissederim en azından. kaldı ki az önce uyandım ve test yaptım tabiki negatif.

yani olmadı olmayacak olmuyor ben artık umud etmek bile istemiyorum.

Canım bak yakın arkadaşlarım hep takip ettiğimizde olmadı diyor.Hatta birinin 1.5 yıl olmamış.Bir sorunda yoktu diyor.15 ayın sonunda unutmuşta öyle hamile kalmışş

Kızlar benimde 7 günüm kaldı.1-2 ağustos gibi bekliyorum.Hamile değilsem üzülmiycem bu ay.Hatta indirimden spor salonuna yazılıcam spora gitcem.Alerjim var yürüymiyorum dışarda çimenlerde kaşınıyorum.Birazda mekik falan çekerim bari işe yarasın.

kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama olsa hissederim en azından. kaldı ki az önce uyandım ve test yaptım tabiki negatif.

yani olmadı olmayacak olmuyor ben artık umud etmek bile istemiyorum.

cnm stresin onune gecebilicek gibi gorunmuosun pek sana diorum ama ben de ayniyim. Sen bi git bakalim dedigim gibi igne falanla kalirsin cok sukur testlerin temizmis, doktora git derim ben

cnm stresin onune gecebilicek gibi gorunmuosun pek sana diorum ama ben de ayniyim. Sen bi git bakalim dedigim gibi igne falanla kalirsin cok sukur testlerin temizmis, doktora git derim ben

aynı olmayan var mı be güzelim adet olunca 2 hafta biraz uzaklaşıyorum yumurtlama dönemi başlayınca ha bugünü de değerlendireyim ha bu ilişkide isteksizdim acaba olur mu yok altıma yastık mı koysam yok sabaha kadar yatsam mı diye telaş başlıyo bide yumurtlama dönemini geçip bata geri sayım başlayınca bende bildiğin fotosenteze bağlıyorum kafayı :) yani bilemiyorum ki evde oturupta yok ben düşünmüyorum diyen var mıdır acaba, imkansız bence kafama takmadım diyenlerin o ay muhakkak başka meşguliyetleri olmuştur ne bileyim tatile gitmiştir evine misafir gelmiştir kendi bi yere misafir gitmiştir bi yakının düğünü olmuştur Allah göstermesin bi hastalık vs olmuştur onla uğraşmıştır yani bi şekilde gündemini bundan daha öncelikli bi konu meşgul etmiştir yada ilgilenmeye zaman bulamamıştır mesela bi 10 gün önce ailem gelmişti kalabalıktı yemeydi içmeydi gezmeydi derken bilgisayarın başına geçip bakmaya zamanım olmuyodu ama ne zaman gittiler evde boş kaldım şimdi sürekli aklım bu işte tabi sürekli bilgisayar başında araştırıp duruyorum malesef

cnm ben çalışıyorum ama bak işten boşluk buldukça bile bu konudayım yani, olmadı patchwork kursuna falan başlıcam haftasonu :)

cnm ben çalışıyorum ama bak işten boşluk buldukça bile bu konudayım yani, olmadı patchwork kursuna falan başlıcam haftasonu :)

valla haftaya bizde eşimin memlekete gidicez sonrada benim memlekete yani bata yakın biraz uzaklaşmış olucam bakalım umarım bana da iyi gelir:)

bu arada size bi şey sorucam hepimiz regle yakın hatta yumurtlama döneminde bile göğüslerde ağrı dolgunluk yada hassasiyet yaşıyoruz ama başka topiklerden okuduğum kadarıyla hamileler bu duruma benzemeyen başka türlü bir meme başının acıması özellikle uçlarda yanma olayından bahsediyorlar bu olayı sizlerde yaşadınız mı yoksa bu durumu yaşamadan hamile kalanlar var mı

bat 29 temmuz kesin adet olacam rabbim nasip etmedi kesin. hissederdim yok bende bişey.

ya canım seni anlıyorum 11 aydır sürekli güzel haberi beklemişsin olmamış ama vardır Allahın bi bildiği kendini bu kadar olumsuza şartlama nolur yani insan mıktanıs gibidir ne düşünürsen onu çekersin daha bata 3 gün var belki belirtisizlikte bir belirtidir bi bekle bakalım önemli olan hayırlısı canım benim Allah hepimize hayırlı zamanda sağlıklı bedeni tam aklı tam kendine ailesine vatana millete hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…