Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

merhaba gördüğüm kadarıyla 3 aylık evlisin yani denemelerinin süresinin 1 yılı geçmediğini anlıyorum ben hangi doktora gittiysem 1 yıl olmadan bişeyler yapmıyorlar, hatta son gittiğim doktor şuan hamile kalmak için sadece beraberlik gerekli sana dedi, yani ne gün hesaplama ne sorma etme sinir oluyorum gitmiyorum doktorlara, sürekli stres yaparsan zaten olmaz diyip postalıolar. Ki bunlar özel ay nasıl ciddiye aldırıcam kendimi ben bu arada 2 aydır deniorum bebek için acaba doktorlara 6-7 ay mı desem napsammm

oyloyloyyy anne adayı varrr, sadece tadını çıkar artık hesapları kitapları kapat, bebişini hayal et, karnını sev ve duat etttttt (bize de et cnm nolur nin duası tutar)

Allah Allah,niye öyle oldu ki anlamadım bende.Ben gittim,ne için geldiğimi sordu,gebelik öncesi görüşme için dedim.Birsürü soru sordu işte hastalıktı,ilaçtı vs var mı diye.Sonra vajinal ultrasonla yumurtalıklara baktı,sonra ölçtü,yumurtlamanı takip edelim dedi,tekrar çağırdı başka güne.ilk kontrolde de ölçtü,erken yumurtlıycaksın diyip,tekrar 1 gün sonraya cagırdı,yumurtlamışsın dedi.İlişki günlerini söyledi yine.
Sonra adetin gecikirse gel dedi.Yani bahsettiğin 1 yıl dolma olayı,bebek deniyoruz aylardır olmuyo diyenler için geçerli diye biliyorum,hani o zaman 1 yıl dolunca eşe vs bakıyolarmış.sen 2 aydır deniyorum dediğine göre adam gibi yumurtlama gününü söyleyebilir.Kısa bir görüşme oluyo zaten. Niye böyle gıcıklık yapmışlar ki :44::44:

Bursa'da nerdesin peki,orda Mudanya devlette tanıdık var istersen soralım,ben sinir oldum

hamilesin canımya katlayarakta gidiyorki 50 leri geçmişsin.sorun yok rahat ol o aralıgada takılma .tebrikler

mudanya devlet bana çok uzak cnm merkezdeyim ben bakalım şu aile hekimine gidicem, bir de ilk gittiğim doktora tkrr. gideyim belki ciddiye alır bu kez çok saol cnm

hayatım neler yaptın belirtiler nelerdi bunlar hakkında ayrıntılı bilgi istiyorum bak ona göre :) mesela şu yerleşme kanaması 3 kadından birinde oluyomuş hadi onu geçtik ama anladığım kadarıyla her hamile de ortak olan belirti kasık ağrısı ve göğüste ağrı özellikle meme başındaki acıma olayını hamilelerin bir çoğunda duyuyorum nedir bu işin aslı bizleri habersiz koyma inşallahhhhhhhhh sağlıkla kucağına da alırsın canım:) bu arada şu an göğüslerimin jöle kıvamında olduğunu düşünürsek benim bu ayda ümitler denizlere yelken açtı hakkımızda hayırlısı

canım ben bır sayfa once bosuna yazdım galıba, hiç okumamıssınnn (( belirti aramayın erkes farklı diyorum, moralinizi bozmayın önceden diyorum, boşuna yazmışım anlaşılan.

canım ben bır sayfa once bosuna yazdım galıba, hiç okumamıssınnn (( belirti aramayın erkes farklı diyorum, moralinizi bozmayın önceden diyorum, boşuna yazmışım anlaşılan.

canım tabi ki boşuna yazmadın yazdıklarını dikkatle okudum zaten bu belirti olayını bende daha önce yazmıştım yok kirpiğim karıştı yok ayağım üşüdü yok midem bulandı yok burnum kaşındı gibi belki de tesadüfi olarak ortaya çıkan yada kişisel olabilen bir çok belirti okudum tabiki bunlar bünyeye göre değişiyo ama bide çok net belirtiler var ki bunlar kadınların çok büyük bir kısmında ortak olarak yaşanıyo bunların ilki vücudun saldırı olarak görüp tepki göstermesinden kaynaklanan kasık ağrısı ki bu sonraki aylarda rahim genişlemesinden de oluyomuş ama ilk günlerdeki ağrılar vücudun tepkisiymiş hani mikrop kaparsın karnın ağrır ya işte onun gibiymiş bide göğüs ucu hassasiyeti ki buda bhcg den kaynaklanıyo tabiki herkes farklı bir nezleyi bile hepimiz ayrı şiddetlerde yaşayabiliyoruz yada adet belirtileri bile herkeste farklı olabiliyo, mesela hiç bi şey farketmedim sadece bat geçti test yaptım diyen insanlarda var ama diyorum ya bu da ekstrem bir örnek neticede bebişlere kavuşalım da güzelim belirtili belirtisiz her türlü kabulümüz yani :) ama şu an ben kendimi olumsuza alıştırıyorum geçen ay 2.çizgiyi görüp adet olunca kaç gün kendime gelemedim süprizler her zaman iyidir sizin gibi tecrübeli hamiş arkadaşların bilgilendirmelerine her zaman ihtiyacımız var Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım

Belirtilere alinganlik ve hassasiyeti de ekleyebiliriz, ornegin ben surekli adet olacakmisim gibi alingan ve kirilganim :))) kac aydir topige yazmadim, simdi yazdim, dinlemezseniz alinirim :) sagol canim guzel dileklerin icin, insallah en kisa zamanda darisi her birinizin basina. Insallah bu ay senin tutmustur

oyloyloyyy anne adayı varrr, sadece tadını çıkar artık hesapları kitapları kapat, bebişini hayal et, karnını sev ve duat etttttt (bize de et cnm nolur nin duası tutar)

battaşım nerelerdesin iştesin galiba ne var ne yok var mı kayda değer bi gariplik :)

inşallah canım benim, ayıp ettin ya dinlemezmiyiz seni sen 26.gün yumurtlayıp sonra da hamile kalmış topiğimizin fenomeni olmuş bi arkadaşsın :) yumurtlayamıyorum benim olmayacak deyip durduğun bizim de sana telkin mesajları yazdığımız günler hala aklımda bak nerden nereye bi bakmışsın hayırlısı ile kucağında :) diyorum ya tecrübe çok önemli her zaman deneyimlerinize ihtiyacımız var eğer bi gün bizde hamile kalabilirsek hamişlik deneyimlerimizi de paylaşırız belli mi olur :)

ahahahah çok tatlısın yaa. inşallah görüşücez :)

kızlar bu arada bugun buyuk gün ovülasyon testim dün ve bugun karşılaştırmalı koyuyuorum size. BU akşam çalışma olacak çok heyecanlıyım. Sanki hayatımda ilkkez yapıcam yani o derece :)))

Eklentiler

• $ov 10-11 temmuz 2013.JPG
    98,3 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:

şahane zaten bu istek ve heyecanla yaparsan tutma olasılığı da daha yüksek arkadaşım hadi bakalım gazan mübarek olsun :)

şahane zaten bu istek ve heyecanla yaparsan tutma olasılığı da daha yüksek arkadaşım hadi bakalım gazan mübarek olsun :)

ay inşallah cnaım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun :) En tez vakitte sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin beibşlerimizi

ay inşallah cnaım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun :) En tez vakitte sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin beibşlerimizi

artık şu ovülasyon testini bende kullanıcam bu ayda adetim gelsin hemen sipariş edicem kafaya koydum tamam yumurtlamayı hissediyoruzda tam olarak ne zaman çatlıyo emin olamıyoruz gün aşırı yap ha babam yap denk getirmeye çalış sinir oluyorum valla

valla canım ne yalan sölim 5 yıllık evliyim hadi yeni evli olsam neyse. Gün aşırı ilişki ciddi anlamda zor oluyor. Hele erkek için. O nedenle bu ovülasyon testi ki umarım işe yarıyordur insana çok yardımcı.

Bu arada misal ben 3 gündür akıntı hissediyorum sanki altım hep ıslak, o nedenle ben ovülasyon testi kullanmasam bikaç gün önce yumurtladığımı düşünüp yanlıs zamanda yapabilirdim diye düşünüyorum. Aama umarım bende işe yarar.

kimim85 de yaradı sende de yarar inşallah yani altında fiziksel yada psikolojik bir sorun yoksa doğru zamanda yaşanılan ilişki meyvesini verecektir diye düşünüyorum :) hadi hayırlısı bakalım bende önümüzdeki ay denicem canım

Evettt evetttthamileyim galiba hala inanamiyorumdaa:):)Senidebekliyorum bak birlikte yola ciktik>olsun ama sen guzel kilo da veriyorsun daha da iyisin benden.....

Sagol tatlim hepimiz hayirlisiyla anne olucaz insallahhhh:)

Ediyorum tatlim etmez miyin hic:)

hamilesin canımya katlayarakta gidiyorki 50 leri geçmişsin.sorun yok rahat ol o aralıgada takılma .tebrikler

Sagolsain canim/.Sen nasilsin?En son film cektiriyordun?

Canim benim yumurtlamadan sonra ara ara akintim devam etti.O kuru doneme daha yeni gectim sayilir.Belirti olarakda birseyim yok yaaYalniz iste dun degil gecen aksam hafif kan geldi iskilllendim bende.Sabahina ovu testi yaptim pozitif gebelik testide cook silik cikti.Bugunde idrari tam tumadadim icin yine baya silikti gece tuvalete kalkiyorum hepDun iste bide kahve akintim oldu.Korluyorum aslinda.Bugun o kahvelik sanki sari gibi bilmiyorum artik.Yarin kendi doktoruma gidecegim...

Kizlar benim inanamama sebebim testteki deger araligi 2-3 haftadegerleri bile 300 lu biseyler ondan canim sikilmisti.Sagolun rahatlattiniz.

Ay canim sen de cok tatlisin):):.Ilkini bu kadara anca onemsemissindir eminim:)Senin yerine bende heyecanlandimya..Hadi hayirlisi.

Kizlar ocu testinde pozitifi gorunceye kadar bence esinizle tam anlamda birlikte olmayin.Yada catlamanin en az 3 gun oncesi falan .Hani Deliayten demistiya cinsel perhiz diye.bana mantikligeldi.Hem benimdeoyle oldu.Birakin orasi tam yumurtlama gunu bos kalsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…