Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

valla haftaya bizde eşimin memlekete gidicez sonrada benim memlekete yani bata yakın biraz uzaklaşmış olucam bakalım umarım bana da iyi gelir:)

cnm baska bir topicte gordum bu ovuluasyon testleri calismadan 4-5 gun sonra yapilip pozitif cikarsa gebelik demekmis, yani normal gebelik testlerinden cok daha once ogreniomussun. bu konuyu arastiriyorum. Kizlar bilen varsa paylassin bu konuyu

bu arada size bi şey sorucam hepimiz regle yakın hatta yumurtlama döneminde bile göğüslerde ağrı dolgunluk yada hassasiyet yaşıyoruz ama başka topiklerden okuduğum kadarıyla hamileler bu duruma benzemeyen başka türlü bir meme başının acıması özellikle uçlarda yanma olayından bahsediyorlar bu olayı sizlerde yaşadınız mı yoksa bu durumu yaşamadan hamile kalanlar var mı

ben de okudum sut bezeleri hamilelikte en erken uyarilan bolgeledenmis ve hemen hareketlendiginden sizlama hissi veriomus fakat yine kadindan kadina degisir deniyor yani oole bise olmazsa hamile degilim hissine kapilmayin

bat 29 temmuz kesin adet olacam rabbim nasip etmedi kesin. hissederdim yok bende bişey.

cnm gorumcem 'bana insan hamile olsa icine dogar' dedi moralimi bozdu cok fena cunku icime bise dogmuyo, hamile kuzenimle konustum oncesinde adet sancisi, goguslerde siskinlik hatta adet oncesi sinir gerginligini yani birebir adet belirtilerini yasamis ve hiiic tahmin bile etmemis (ki cok hazirlaniodu). daha 3 gunun var du bakalim hayirlisi adet gunu gecmeden kendini bellietmio.

cnm gorumcem 'bana insan hamile olsa icine dogar' dedi moralimi bozdu cok fena cunku icime bise dogmuyo, hamile kuzenimle konustum oncesinde adet sancisi, goguslerde siskinlik hatta adet oncesi sinir gerginligini yani birebir adet belirtilerini yasamis ve hiiic tahmin bile etmemis (ki cok hazirlaniodu). daha 3 gunun var du bakalim hayirlisi adet gunu gecmeden kendini bellietmio.

canım benim adetim de belirtisiz oluyor. ama ben kendimi biliyorum hiç bir değişiklik yok olsa gerçekten anlarım benim kırmızıların eli kulağında buna eminim. adım gibi eminim.

cnm baska bir topicte gordum bu ovuluasyon testleri calismadan 4-5 gun sonra yapilip pozitif cikarsa gebelik demekmis, yani normal gebelik testlerinden cok daha once ogreniomussun. bu konuyu arastiriyorum. Kizlar bilen varsa paylassin bu konuyu

yani ben 5 gün sonra yaptım koyu çıktı, bugün yaptım test bozuk çıktı.
ama benim bildiğim adet gününe 4 -5 gün kala poziitif çıkınca gebeleik var demek oluyor.

yüksek ihtimalle de doğru çıkıyor.

sen ne yaptın? test yaptın mı?

canım o konuyu bende biliyorum hatta bizim topiktede vardı deneyen sanırım adete 3-4 gün kala ovülasyon testinde pozitif olunca hamile olma ihtimali oluyomuş ovü. testleri idrar testlerinden önce sonuç veriyor diyorlardı

canım o konuyu bende biliyorum hatta bizim topiktede vardı deneyen sanırım adete 3-4 gün kala ovülasyon testinde pozitif olunca hamile olma ihtimali oluyomuş ovü. testleri idrar testlerinden önce sonuç veriyor diyorlardı

hmm ben de ovuluasyon testi hep pozitif cikiosa gebelik var saniodum yani yrn falan yapim diodum :)

ama benim bildiğim adet gününe 4 -5 gün kala poziitif çıkınca gebeleik var demek oluyor.

benim bat 9 agust. daha var yani. ama sanmistim ki ovu. hep pozitif olucak hamile isen. yani soyle mi anlamaliyim: benim yumurtlama gunum dun tamamlandi orn. yarin falan yapsam negatif cikar ancak hamile isem 4-5 gun kala tkrr. pozitif cikar boyle midir?

bu arada 5gun kala poz. ciktiysan tkrr. denesene

benim bat 9 agust. daha var yani. ama sanmistim ki ovu. hep pozitif olucak hamile isen. yani soyle mi anlamaliyim: benim yumurtlama gunum dun tamamlandi orn. yarin falan yapsam negatif cikar ancak hamile isem 4-5 gun kala tkrr. pozitif cikar boyle midir?

ben öyle biliyorum canım kendim hiç denemedim ama deneyenler öyle anlatıyodu şimdi senin yumurtlaman mesela bugün bitti ise bundan sonra 2.çizgi çıkmıyo bata 3-4 gün kala tekrar çizgi beliriyorsa hamilesin diyorlardı en azından örnekler böyle olmuş

canım yaptım yaptım yapmaz olur muyum. şansıma test bozuk çıktı ve tek bi tane ovulasyon testim kalmıştı o da gitti.

bu arada gebelikler negatif.

canım bat günü yada battan 1 gün sonra falan dene bence yani kimisi var 1 hafta sonrada çıkabiliyo şu an erken bence

canım bat günü yada battan 1 gün sonra falan dene bence yani kimisi var 1 hafta sonrada çıkabiliyo şu an erken bence

tatlım dayanabilsem bat dan bir gün sonra yapacağım ama meraktan çatlıyorum. nerdeyse günde iki tane yapacağım...

dur bakalım 28 inde ateşim düşecek mi çünkü düşünce ertesi güne adet oluyorum bat 29 u.

ee var mı sende bi değişiklik?

tatlım dayanabilsem bat dan bir gün sonra yapacağım ama meraktan çatlıyorum. nerdeyse günde iki tane yapacağım...

dur bakalım 28 inde ateşim düşecek mi çünkü düşünce ertesi güne adet oluyorum bat 29 u.

ee var mı sende bi değişiklik?

canım zaten 2 gün kalmış kısa bi zamanda güzel haberleri alırız inşallah sende biraz pozitif olmaya çalış en geç ayın 30 unda durum netleşmiş olur sanırım bana gelince bata daha 13 gün falan var zaten şu an yumurtlama dönemim onu değerlendirmeye çalışıyoruz daha 2 defa falan çalışma yapıp bıracam artık sonrada eşimin memleketi benim memleket derken batı beklicez hepimiz için hayırlısı

canım zaten 2 gün kalmış kısa bi zamanda güzel haberleri alırız inşallah sende biraz pozitif olmaya çalış en geç ayın 30 unda durum netleşmiş olur sanırım bana gelince bata daha 13 gün falan var zaten şu an yumurtlama dönemim onu değerlendirmeye çalışıyoruz daha 2 defa falan çalışma yapıp bıracam artık sonrada eşimin memleketi benim memleket derken batı beklicez hepimiz için https ://www. facebook. com/groups/116434615227289/hayırlısı

Kızlar ovulasyon testi yumurtlamadan sonra silikleşiyo sonraki günler silik çıkar eğer hamilelik varsa regli ye 2,3 gün kala bi anda tekrar koyulaşıyo. Bunu ben ve burda bi arkadas denedik aynen böyle oldu. İnşallah en kısa ve hayırlı zamanda çift çizgileri görürsünüz

canım zaten 2 gün kalmış kısa bi zamanda güzel haberleri alırız inşallah sende biraz pozitif olmaya çalış en geç ayın 30 unda durum netleşmiş olur sanırım bana gelince bata daha 13 gün falan var zaten şu an yumurtlama dönemim onu değerlendirmeye çalışıyoruz daha 2 defa falan çalışma yapıp bıracam artık sonrada eşimin memleketi benim memleket derken batı beklicez hepimiz için hayırlısı

cnm bizim seninle batlarimiz ayni muhtemelen yumurtlama donemleri de aynidir, sen hala devam edio demissin kac gunluk bi surecte deniosun ben 2 gun ust uste denedim dun de calisma oldu ama yatmadim nasilsa ymurtlama bitti die. yumurtlama 2 gun surmuo mu?

Son düzenleme:
Kızlar selam 4-5 günüm kALDI.Heyecanlyıım aslında sakinim sanıyodum ama çok da sakin değilmişim sabırsızlanmaya başladım:)

cnm bizim seninle batlarimiz ayni muhtemelen yumurtlama donemleri de aynidir, sen hala devam edio demissin kac gunluk bi surecte deniosun ben 2 gun ust uste denedim dun de calisma oldu ama yatmadim nasilsa ymurtlama bitti die. yumurtlama 2 gun surmuo mu?

canım yumurta belli bi süreçte gelişip beklenen adetten tam 14 gün önce çatlıyo benim bat 9 ağustos olduğu için yumurtam ayın 26 sında çatlamış olmalı ki o gün akıntım pik yapmıştı muhtemel o gün çatlamıştır, doktorların dediği şu; yumurtanın çatlayacağı günün 2 gün öncesi ve bi gün sonrası arasındaki tarihleri iyi değerlendirin ki spermlerin yaklaşık 3 gün yumurtanında ortalama 1 gün canlı kalabildiğini düşünürsek benim 24-25-26-27 arasındaki tarihleri değerlendirmem gerekiyodu ve ben gün aşırıyı daha sağlıklı bulduğumdan 24-26 yı değerlendirdim ancak bu ay adetimin 1-2 gün rötar yapma yani yumurtanın 1-2 gün geç çatlama ihtimalini de düşünerek 28 ve 30 u da çalışmayı düşünüyorum :) bi laf vardır bilirsin insan plan yaparken tanrı gülermiş diye:) benim yaptığım sadece gerekeni yaptım diye düşünüp vicdanımı rahatlatmak yoksa Allah ım ol dedikten sonra şu matematiksel hesapların hepsi boş insanlar ayda bir kez birlikte olupta hamile kalabiliyolar yani yumurtlama geçte olur o ay hiç beklemediğinin aksine adetten hemen sonrada çatlayabilir en güzeli tevvekkül canım elimizden geleni yapıp gerisini Allahın taktirine bırakıcaz inşallah o da dualarımızı kabul edip bize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip edicek :)

canım yumurta belli bi süreçte gelişip beklenen adetten tam 14 gün önce çatlıyo benim bat 9 ağustos olduğu için yumurtam ayın 26 sında çatlamış olmalı ki o gün akıntım pik yapmıştı muhtemel o gün çatlamıştır, doktorların dediği şu; yumurtanın çatlayacağı günün 2 gün öncesi ve bi gün sonrası arasındaki tarihleri iyi değerlendirin ki spermlerin yaklaşık 3 gün yumurtanında ortalama 1 gün canlı kalabildiğini düşünürsek benim 24-25-26-27 arasındaki tarihleri değerlendirmem gerekiyodu ve ben gün aşırıyı daha sağlıklı bulduğumdan 24-26 yı değerlendirdim ancak bu ay adetimin 1-2 gün rötar yapma yani yumurtanın 1-2 gün geç çatlama ihtimalini de düşünerek 28 ve 30 u da çalışmayı düşünüyorum :) bi laf vardır bilirsin insan plan yaparken tanrı gülermiş diye:) benim yaptığım sadece gerekeni yaptım diye düşünüp vicdanımı rahatlatmak yoksa Allah ım ol dedikten sonra şu matematiksel hesapların hepsi boş insanlar ayda bir kez birlikte olupta hamile kalabiliyolar yani yumurtlama geçte olur o ay hiç beklemediğinin aksine adetten hemen sonrada çatlayabilir en güzeli tevvekkül canım elimizden geleni yapıp gerisini Allahın taktirine bırakıcaz inşallah o da dualarımızı kabul edip bize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip edicek :)

cnm ben ovuluasyon testi yaptim, isyerimde yapmistim gunduz 12.00 de cift koyucizgiyi yakaladim o gece saat 23.00 gibi ve ertesi gece ayni saatlerde calisma oldu, sonraki gece olmadi yakalmisimdir degil mi? Ben de her konuda sen elinden geleni yap gerisi Allah in takdiri inancindayim bazen cok hesaplayinca Allah in gucune gidiyor mu die gecio icimden, cok dua ediyorum insallah rabbim kabul eder. Tum bebek bekleyenlere versin insallah

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.

Dün reglimin 8. günü idi. Reglim 25-26 günde bir geliyor. Biliyosunuz henüz resmen çalışmalara başlamasam da aylardır ovülasyon testi ile yumurtlama zamanlarımı öğrenmeye çalışıyordum ve hep 11 -12 günlerde koyu çizgiyi yakalıyordum.

Dün yani reglimin 8. gününde bu ay ovülasyon testi yapmaya erken başlıyım dedim. Ve eczanede her zaman aldığım predictor olmayınca aldığım certain marka ovülasyon testi ile yaptım. Bir de ne göreyim direkt 2 koyu çizgi. Bu kadar erken nasıl olur dedim ve elimde son 2 adet kalan predictor ile de yaptım. Ve predictorde hiçbir şekilde 2. çizgi yok!

Bakın bunlar da görüntüleri (bu arada bugun yine denedim predictorde yine 2. çizgi yoktu, ama certain marka olanda çok silik olarak 2. çizgi yine vardı:KK43: hiç bişey anlamadım)

şimdi ben hangisine güvenmeliyim :KK43:(((

Aynı anda yapılan 2 farklı marka ovülasyon testi sonucum : $ov.jpg

X