Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ya bu arada ben bat bekliyorum ve ovulasyon günlerinde de çalıştım ama bende hiiiiiiiiiiç bi değişiklik yok kızlar ya çok üzülüyorum... sanırım bu ayda olmadı. ve ben şuan eşimin memleketine geldim. herkes bebek sorup duruyur yaa kafayı yiyecem.

eşim de evde bırakıyor gidip dışarda geziyo ben de kadınların içinde çoluk çocuk bile üstüne vazifeymiş gibi bebek niye yok diyor ya bıktım valla...

arkadaşlar bende 1 ay önce kimyasal gebelik geçirdim 3 ay süre verdi doktor 2 ayım daha var bekliyoruz ama aynı şeyleri yaşayacağım diyede ödüm kopuyor

canım kendinde belirti arama boşuna hiç belirti yaşamayan bi çok kişiden hamile kaldığını duydum eşin memleketi olayı bende de var ne yazık ki insanlar bilip bilmeden konuşuyo bende aynı şeyleri yaşıyorum ve allah ne zaman nasip ederse bakalım deyip geçiştiriyorum bata da çok bi şey kalmamış benim 9 ağustos inşallah sen güzel haberi benden önce alır ve buradan paylaşırsın

inşallah bebeğim varsa zaten ilk buradan paylaşırım eşim ve ailesi sonra öğrense de olur.

arkadaşlar ben de sizin gibi bebek için uğraşıyorum benim bir kızım var ama onun içinde bi seneden fazla uğraşmıştık bu 2. ayım 2. için hayıt suyunun 9 sene çocu olmayan biri içmiş işe yaramış diye okudum sizinle paylaşmak istedim belki tecrübe eden vardır burada yazarsa sevinirim

ben şuanda hayıt tohumu hapı kullanıyorum ilk defa. agnucaston diye bir hap. 9 gün sonra göreceğim işe yarayıp yaramadığını.

daha önceki aylar da hayıt tohumunu suda demleyip içtim bişey olmadı.

Gicik oldum ordaki kadinlara.Sinir seyler.Hakketen bizim cinsimizden de gicik olanlar tam oluyor hic cekilmiyoryahuuu.....

Ay bizim siralar hep ayni:):):)Ilk roseoulcan sonra ben sonra senbenimde 1-2 agustos

Bende yumurtlamagunumu gecirdim kizlar.Ya amayarin genel cerahi bolumunde randevu aldim.Makkatn kan geldi.KAbiz gibiydim.Sanirim damar yirtilmasi gibi birsey oldu.Dua edin kotu birsey cikmasin :18::18::18:

rosesoulcan bende baya bi araştırdım bu hayıtı özel hazırlanmış olarak satılan hatta marka olarak mecid efendi diye yazmış hamile kalan kişi onu kullanmak daha rahatmış tad olarakta öyle yarı yarıya sulandırılarak içiliyormuş ve hayıtın çiçrğinden elde edildiği için daha etkiliymiş

hadi bakalım inşallah güzel haberlerimizi de arka arkaya buradan veririz :) boynumuzu büktüğümüz son ay olur umarım of yeter artık önce karnımız sonra kucağımız bebekle dolsun inşallah :) tabi Allah ım en hayırlısını bilir sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar da geç olmasına da razıyız ne yapalım demek ki bizim için hayırlısı böyleymiş elimiz yüreyimizde beklicez artık

canım senin o problem bende de oldu zorlamaya bağlı oluyo tedavisi var Allah acil şifa versin geçmiş olsun :)

geçmiş olsun arkadaşım, umarım önemli işey yoktur. Aama kabız oldysan o da yapmış olabilir

merhaba kızlarrr uzun zamandır yoktum kusura bakmayın
değiştirmem gereken birşeyler varsa liste de lütfen bildirin..

merhaba özlem ,seni ve bazı arkadaşları yazmasam da okuyarak takip ediyorum.sizinle yola çıkmıştık ,güzel haberlerinizi almak için ben de sizlere dua edenlerdenim.sağlıcakla kalın.

Bak şöyle notlar var;

"Hayıt meyvesi çok nazik bir bitki de olsa, etkisi inip çıkan bir piston gibidir. Sivri yerleri düzleştirir, çukur yerleri yükseltir. Bu bitki, bayanların adet periyodunu, ister çok kısa olsun, isterse hiç olmasın, kanama zamanı çok uzun veya çok kısa olsun, kanama çok hafif veya ağır olsun herşeyi normale döndürmek için oldukça etkilidir. "

Forumdan kullananları okudum faydasını gören de var ama faydası adet düzensizliğine gibi duruyor cnm adetin düzenliyse denemene gerek yok galiba.

Son düzenleme:
merhaba kızlarrr uzun zamandır yoktum kusura bakmayın
değiştirmem gereken birşeyler varsa liste de lütfen bildirin..

ozlemgok merhaba ben de BAT bekleyenler ve ovualsyon testini takip edenler kervanına dahilim.
İnşallah güzel haberlerimi paylaşırım burda, beni de tabloya ekler misin BAT 09.08.2013

ozlemgok merhaba ben de BAT bekleyenler ve ovualsyon testini takip edenler kervanına dahilim.
İnşallah güzel haberlerimi paylaşırım burda, beni de tabloya ekler misin BAT 09.08.2013

Özlemcim merhaba bu ay ilk defa beni de ekler misin BAT 15 Ağustos :)

nylmz cnm bnm de BAT 9 ağustos hadi inşallahhhhhhhhh güzel haberler veririzzz

canım çok geçmiş olsun. inşallah bişey çıkmaz. sen yumurtlama gününü nasıl beliriemiştin ki hani belki de kaçırmamşsındır.

Kızlarrr yokmu hamiş haberi hadi gelsin bebecikler:) bende kilo veriyorum bu kiloyla hamile kalırsam hiç iyi olmaz:) 4 kilo verdim hedef 60 inş 2 ay sonra ulaşırım bu kiloya hep diyorum allah hayırlı zaman da versin inş.

nylmz cnm bnm de BAT 9 ağustos hadi inşallahhhhhhhhh güzel haberler veririzzz

canım bakalım inşallah bu ay güzel haberleri alırız :) benimde yumurtlama zamanım geç yumurtluyorum da :) iyi değerlerlendirmeye çalışıyoruz tabi belli olmuyo bu işler, geçen aylarda da yumurtlama zamanına çalışmalar oldu ama gelmedi bebeğim geçen ayda kimyasal gebelik oldu bu ay minişler gelir inşallah sürekli rüyalarımda bebeğim var dün gece de hamiş gördüm kendimi bhcg sonucuma bakıyodum 742 li bi değer vardı o derece yani :)

canım bende 62 kgyim boy 170 civarı hamiş kalmadan önce 55 falan olayım diyodum ama kesemiyorum boğazdan maşallah sen vermişsin ne güzel gerçi bebeğim gelsin bu ay da artık tekerlek gibi gezmeyede razıyım peşinden koşarken veririm nasılsa :)

canım çok geçmiş olsun. inşallah bişey çıkmaz. sen yumurtlama gününü nasıl beliriemiştin ki hani belki de kaçırmamşsındır.

yok kimim85 bu ay garantiye aldı işi ovülasyon testi kullandı değerlendirdi zamanı şimdi beklemede inşallah güzel haberlerini alırız :) önce sen sonra kimim85 sonrada sırada ben varım umarım yüzümüz güler bu ay )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…