Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Hamılelgımı sızlerle paylaşmıstım... Bırlıkte mutlulugu yasamıstık 4 ayımda bebegımı kaybettım düşük yasadım acımı da sızlerle paylaşmayı ıstemezdım ama yasadıklarımı dıkkate alın bılgınız olsun sız yasamayın dıye yazmayı ıstedim... Sızden rıcam yenı hamıleler ıcın lutfen en ufacık bır rahatsızlıgınızda doktorunuza gıdın..bende rahım agzı yetersızlıgı varmıs bebegım yasıyordu vıcudum doguma hazırlamıs.kısmet elbettekı rabbımden otesı bahane herşey,dıkkatlı olun en ufacık bır hareket bıle bahane olmaya yetıyor sonucu cok agır oluyor canım içim çok yanıyor....dınlenın uzanmayın yorulmayın stres hele hele uzak durun ne olursa olsun hemde ... Her ıhtımale karşı doktorunuza herseyı sorun yasadıgınız en ufacık sancıyı paylaşın sızı gecıstıren doktorla asla işiniz olmasın...ıkıncı doktorunuz olsun.. Herkez yasıycak degılrabbımde yasatmasın asla ıstemem ben yasadım benım basıma geldı bılgı ıcın paylaşıyorum uzduklerım hakkınızı helal edın ... En agır gelen de elınızden bırsey gelmemesı. Rabbım ısteyen herkeze nasıp etsın..

Allahtan ümit kesilmez. Vardır elbet bunda da bir hayır. Tez zamanda yaşadıklarının acısını sana unutturacak bir mutluluk yaşamanı dilerim....

evet canim o testi bende kulaniyorum 3 aydir ovi testi yapiyorum ama yok bebeyim...
Soru koyu cizgini gorduyun gunmu girdin iliskiye yoksa sabahimi ben dun koyu cizgi gordum ama bugun oldu iliski bugun silikdi artik :26:

bana burdan bi arkadaş çift çizgiyi gördüğün gün bi de ertesi gün ilişki olsun demişti ben de öyle yaptım canım çizgileri gördüğüm gün bi de ertesi gün oldu :/

Cok üzüldüm arkadasım inşallah bir daha böyle bir acı yasamazsın. Kendini hem Ruşen hem de beden olarak toparladiginda hemen sağlıklı bir hamilelik yasarsın umarım. Allah sabır versin

Cok üzüldüm arkadasım inşallah bir daha böyle bir acı yasamazsın. Kendini hem Ruşen hem de beden olarak toparladiginda hemen sağlıklı bir hamilelik yasarsın umarım. Allah sabır versin

topidikim nerelerdesin sen bakim :)
anneeem 12 haftalık olmuş nasıl bulantılarla aran :)

Arkadaslar ben 11. Gun koyu cızgıyı gordum. Esımı de ıkna ettim ve o gece calışma olacaktı ancak o aksam sudan bir sebeple tartıstık ve 12. Gun de calısma olamadı. Bu arada teste devam ettim. 12. Gun silikleşmişti ve bugun oldukça silikti. Maalesef bizde de bugun calışma oldu. Hiçbir şekilde umudum yok ancak hiç olmazsa esimi ikna ettiğim ve bu yola girdiğim için mutluyum. Heyecanla bundan sonrskı regl donemim gelsin ve bu defa tam gaz calişmalsrs basliyim istiyorum. Kızlar simdi sorum su ben 11. Gun cıft cizgi görüyorum 2 aydır, hangi gunler ilişki olmalı??

Topifiği canım arkadaşım nasılsın, bulantılar ne alemde, ilk tarsms testini yaptırdın mı??

Nurdan teyzelerim ben cok iyiyim. 12 haftalık 1 günlük olmuşum, Dr teyze gelişimim onden gidiyor dedi. Ama ben cok yaramaz bir cocuğum, bugun ikili testte hop hop hopladim, zipladim, Dr amca cekim yapmakta zorlandı. Ben hopladikca o güldü :))) ayrıca hiç rahat durmuyorum, annemin bütün gün midesi bulanıyor, hala çıkarıyor.

Kızlar bunu size tosuncugum yazdı :)) cok şükür bugun normal kontrol diye gittik ikili testi de yaptırdık. Ayrıca kan verdim 10 gün sonra çıkacakmış sonuc. Bulantılar kusmalar aynen devam artık günde 3 kez metpamid iciyorum. Nurdancim sen nasılsın? Bebysimiz nasıl?

Nursaycim cok sevindim! Çalısmalarınız hayırlı uğurlu ve bol bebisli olsun :) yumurta koyu çizgiden hemen ertesi gunu silik çıkınca çatlıyor diye biliyorum. Yani hem koyu hem de ardından açık Okan günlerde şans var. Bu ay bile mümkün yani. Ama bundan sonrası icin koyu çizgi çıktığında da, ertesi gün silik çıktığında da calışma olursa şansı artırmış olursunuz.

bebitomun cinsiyeti belli olmadı mı daha ben ayrıntılıda öğrenmiştim :)
yaramazlık yapıp annenin midesini bulandırma :)
bende kullandım metpamid iyi geliyor,benim bebişimde çok iyi tekmeleri savurup duruyor gece gündüz demeden :)

Nurdanim futbolcu veya basketbolcu olacak bunlar galiba :))) annenin canını acitma tekme atıp, e mi teyzem?
Evet biraz iyi geldi ilaç ama tamamıyla kesmedi. Yine de buna da raziyim, o kadar kötü değilim artık :)
Cinsiyeti de 15 gün sonra gittiğimde öğrenirim belki :) bugun ikili test bile sürpriz oldu. Bakalım kız mi erkek mi Nurdancim :)

Canım ben bu testlerı bi düzenli kullanamadım yaaaZaten hava sıcak su içmeden nasıl duruyorsun 4 saat

biraz önce aklılma esti pyro clinice diye bir test var onu yaptım bata 3 gün var ve ikinci çizgi bi süre sonra kalemle çizilip silinmiş gibi çıktı ardından nimo diye başka marka bi test yaptım onda da silik çizgi var gibi ama emin değilim sanki yok gibi de geliyo böyle iki farkılı markanın birinde çıkıp birinde çıkmama ihtimali var mı ya (

Hadi bakalım hayırlısı olsun... Sabah yenilersiniz ilk idrarla... Varsa daha net çıkar...

Canım önemli olan ilk 5-10 dk içinde silik çizgi çıkması . Sonradan yarım saat sonra çıkarsa genelde sayılmıyor. Sabah idrarıyla yarın tekrarla bence ve silik çizgiyi görürsen hamilesin :))))

Hadi bakalım hayırlısı olsun... Sabah yenilersiniz ilk idrarla... Varsa daha net çıkar...

bakalım canım ya baya heyecan yaptım aslında ama diğerinde göremiyorum çizgiyi o nedenle emin olamıyorum pyro clinice de silik görünüyo da nimo da yok gibi tabi belki hassasiyetleri farklıdır bilmiyorum ama inşallah hamileyimdir 3 aydır hep test yapıyodum ama ilk defa silik çıktı eğer sabahta silik çıkarsa hemen kan testine gidicem

Canimcim sabah tekrarla sonrada cikmasa bile kana gitbence.Belki cok dusuktur hcg...Sonrada gel bize tiyo ver neler yaptigini anlat bu ay:)

Canimcim sabah tekrarla sonrada cikmasa bile kana gitbence.Belki cok dusuktur hcg...Sonrada gel bize tiyo ver neler yaptigini anlat bu ay:)

inşallah canım bakalım sabahı iple çekiyorum çıkar çıkmaz gidicem kana sonra da tabiki yazıcam her şeyi umarım test hatalı değildir çünkü şuana kadar yaptığım hiçbir testte ikinci çizgi hiç bi şekilde yoktu ilk defa hayalette olsa ikinci çizgi ilk 5-10 dakika arasında belirdi hatta annemede gösterdim o da gördü ama bilemiyorum tabi belki test yanlıştır belki kimyasaldır kafamda çok soru var umarım yarın müjdeli haberi paylaşmak kısmet olur bu arada bata 3 gün var daha belki ondan siliktir diyorum

Ay hadi insallah.Bende bu ay hayirlisiylahamis olayimartik.Onumuzdeki hafta yumurtlama gunlerim

amin canım ya bu çok müthiş bi duygu insan bi acabayla bile bulutların üstüne çıkıyor inşallah hepimiz hamiş kalırız bu ay :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…