Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

aysbozcumm yani gercekten traji komik bi durum olmus senin icin.. ama herseyi yapariz biz bebeklerimiz icin. bi damacana su al.. calismanizi yapinca esin calisiyosa once onun suyunu isit buyuk bi tencerede abdest alacak kadar idare ediverin.. sonrada sen kullanirsin.. eskilerin hic evde suyu yokmusss hep pinardan getirip getiripp yazikk onlaraaaa:-):-):-) idare ediverin gariiii :-):-) calismayi aksatma ama :-):-)

Seksenler dizisini izliyomusunuz bilmiyorum orda kazan kaynatıyolar öncesinde. Eşimle dalgasını yapardık işten arardı kazanı ısıt geliyorum diye. Başımıza geldi daha töbeeee dalga geçmemmm. Bugünde hala test çift çizgi devam çalışmalara :)) yoruldum ama yaa

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

GELMEMESİ İÇİN DUALAR İSTEYEN BAT'LAR

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

esrarengiz86 => 5 NİSAN ( umarım oda martta bebiş olduğunu öğrenir)

egumus => 5 NİSAN yaş 35 - 9 aydır

melisa87 => 5 NİSAN

ahseninur => 5 NİSAN

YESILFINDIK => 5 NİSAN

Damla17 =>5 NİSAN

sener => 6 NİSAN

kimim85 => 6 NİSAN (ortalama  )

meryemsare =>7 NİSAN

inci61inci => 7 NİSAN

topidik => 8 NİSAN

deniz_yyy => 9 NİSAN

Bbilim => 9 NİSAN

theparadise => 10 NİSAN

A_ZADE => 10 NİSAN

sendrom01 => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

dolunay78 = >12 NİSAN

gnl 84 => 12 NİSAN

ncy_ => 13 NİSAN

hersey_guzel_olacak => 12 NİSAN

sinolog => 14 NİSAN

ozlemgok => 15 NİSAN yaş 33 -1 yıldır- ilk çocuk

oznurun => 15 NİSAN

aysboz => 15 NİSAN

atarli => 17 NİSAN

dilzar => 17 NİSAN

alphinrosa => 18 NİSAN

__mevsim => 18 NİSAN

ucrubucrub => 19 NİSAN

Ceylinnila => 19 NİSAN

Meltemtnc => 19 NİSAN

beremm => 20 NİSAN

unlugul =>21 NİSAN

Nilay => 21 NİSAN

yedirenk79 => 23 NİSAN

aysenazz =>23 NİSAN

analist52 => 24 NİSAN

TUGBAYA => 24 NİSAN

dandinidandini => 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor

Drysnr => 26 NİSAN

impossible_is_nothing => 27 NİSAN

ellermbomboskald24kasm11 => 27 NİSAN

melekkkkkim => 28 NİSAN

Nurecrin => 30 NİSAN

kırmızı gören mayısa sarkan hamiş adaylarımız :KK50:

nrkny (umarım nisan sonunda bir sürpriz olur)

rosesoulcan => 3 NİSAN

melake26: 20 nisan. Hayırlısıyla inşallah...

Insallah seker esimde bu kkadar erkenden test mi belli olurmuspara tuzagi diyor.ama umut iste:KK14::KK14:gel yiyelim elmali yaptim hemde
mmmhhh afiyet olsun cnm sana yemis kadar oldumm.. erkekler bizi anlamazlar canim bosver :-)
dolunay seninde 12 si imiş satın daha şimdiden yapılırmı sakın hee en azından önümüzdeki p.tesiyi felanmı beklesek beraber yapalım varmısın?
eveeeeeeeetttttt variiiiiiiimmmmm... :-):-):-) bende iki tane aldim saten cok olunca hepsini yapiyoum da :-):-):-) hobi haline geldi test yapmakkk :-):-):-)
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama öylesi de hakediyor yaniii :KK53: acımasızlara karşı acımasız olmak lazımm:KK33:

inşallahh canımmm :KK16: inşallah bu ay hamiş olmak isteyenn herkesss hamiş kalır bu ayyyyyy:KK19::KK19::KK19:

canım hergün meyveni sebzeni, hafta da 1 balık, 1 kez kırmızı et düzenli olarak tüketirsen eğer kilo problemin kalmaz :)) :nazar: bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım:emir_bebek: vitamin ilacını falan içmeyi ihmal etme hatta folik asiti de kullan doktoruna sorup en azından desteklersin.düşük riski de ortadan kalkar:KK34:

Ahhh ahh bende aldım test duruyor evde dayanamadım birini yaptım diğerini bata kadar bekleyeceğim gerçi umudum yok ama olsun bi ihtimal bakacağım.. cumartesi progestan bitiyor bakalım artık yaparım o arada:KK39:
hadi hayirlisi ins..
nedir u bizim testkolik hallerimiz :-)
Seksenler dizisini izliyomusunuz bilmiyorum orda kazan kaynatıyolar öncesinde. Eşimle dalgasını yapardık işten arardı kazanı ısıt geliyorum diye. Başımıza geldi daha töbeeee dalga geçmemmm. Bugünde hala test çift çizgi devam çalışmalara :)) yoruldum ama yaa

yok cnm izlemedim ama olsunn yapin ne olacak sankiii :-):-):-)

mevsim,egumus,dolunay 78 arkadaşlarım dualarınız için çok tşk ederim , allah razı olsun , inş . rabbim en kısa zamanda sizi de bana yetiştirir beraber büyütürüz karnımızı bebişlerimizi,

ne kadar zormuş meger bu konular insan başına gelmeden anlamıyor muş , ben çok takıyordum çok üzülüyordum sadece iki kez denememe ragmen, takmamak da elde değil ( kv ve ailesinden herkes sürekli arıyorlar laf sokuyorlardı , hala da öyle gerçi, kv mi nasılsın diye arıyor eşim hemen diyorki şu şu şu akrabaların çocugu olcak hamile siz niye yapmıyorsunuz, her telde sora sora bıktırdı bizde yapmıyoruz demek istemiyorduk büyük konuşmamak için kısmet diyip geçiştiriyoruz daha çok abartıyordu, heleki eltim benden önce evlendi hamile kaldı evlerine gidiyoz izine felan kv ler de aynı muhabbet , görümceye gidiyoz aynı , telde kardeşleri arıyor aynı , zehir oluyordu sevinemiyordum bile memleketime gittim diye , gece yatınca aglıyordum hep dua ediyordum, p.tesi tahlili verdim salı çıkcak dediler, p.tesi tahlili verdiğim akşam eşim ailesini aradı nasılsınız diyor kadın ordan hala hamileleri sayıyor nispet yapar gibi , ( ayıp denen bişy var , napıosunuz de , hadi kapatın çocuk yapın ne arıyorsunuz diyor, 2 gün aramayınca aramıyorsunuz diyor , ) neyse yine sayıyor sayıyor laf sokuyor felan , çok üzüldüm o günde hep dua ettim, sabah sonuç almaya giderken ayaklarım götürmedi yok dicek diye , sırada beklerken öyle dualar okudum ki, allahım dedim sen görüyorsun bana yapılanları nolur bu insanlara fırsatımı verme bana da evlat layık gör dedim , çok dua ettim girdiğimde de doktor diyince şok oldum tansiyonumu felan ölçtüler nabzım fırlamış , kızım diyo ne bukadar heycanlandın , o kadar çok şey yaşattılarki o an kimse umrumda olmadı sanki sadece bebeğim ve ben varım hayatta gibi , zerrecik bişy de olsa tüm dünyamı değiştirdi,eve gelene kadarda ağladım şükrederek geldim , allahım dedim ne büyüksün umudum tükendiği anda nası da sevindirdin unutmadın beni hamd olsun sana dedim.seni çok seviyorum allahım dedim.

onlar laf soktukça ben kasılıyordum , sürekli yumurtlama takip et, ateş bilmem ne diye, ve olmadı , sonra eşim saolsun dedi kasma vardır bi günü zamanı boşver kısmet dedi düşünmedim hiç ne gelirse allahım senden tevekkül ediyorum dedim neyse hayırlısı o olsun dedim rabbimde sevindirdi beni, şimdi hiç haber veresim gelmiyor beklicez 2-3 ay öle dicez inş.

çok takınca olmuyor , belki inanmazsınız ama öyle dua ediyorum ki size, herkese, allahım diyorum beni sevindirdiğin gibi onları da sevindir, senden başka kimsemiz yok diyorum, hepimize layık gör evladı isteyene ver diyorum,inş.inş.inşallaaaahhhhh sizinde haberlerinizi burdan alcam eminim, rabbim tüm umutlar kesilince yardım ediyor

bence de söyleme canım nazar değer allah korusun, deli gönül diyo git parçala... ona ne be sizin aile hayatınızdan... Çok kızdım... Çok şükür kayınvalidem melek gibi bir insan...

Eki Görüntüle 675430

buda benim tatlı aşkım kardeş istiyoruz bizde 20 ayı bitti.
İnşallah ekleyebilmişimdir resmi.

Maşallah paşaya... Allah nazarlardan korusun...

Arkadaşlar karın ağrım başladı, yine beni şaşırtmadan yarın gelir kırmızılar... Eşim geldi yemek zamanı..

kızlar ben ovulasyon testi alıyorum bu ayda kullanacağım benim bat 28 nisan a kaydı artık.
bitki kürleri eşime keçi boynuzu kürü,
yastık koyma falan
silkeletme denedim, daha kalmış mı bi yöntem bilen varmı arkadaşlar yaa

yani ekimden beri istiyorum ve 27 yaşındayım bıktım artık yaa

allah sizi inandırsın ovulasyon testine göre çalışıyoruz onun dışında da bişey yapamıyoruz.zaten çalışmada çocuk maksatlı olunca zevk mevk bi kenara kalıyo.

of of..

evet kızlar benim mart rüyam bitti nisanda tam kararlııyım peki ya sizler ? :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

GELMEMESİ İÇİN DUALAR İSTEYEN BAT'LAR

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

esrarengiz86 => 5 NİSAN ( umarım oda martta bebiş olduğunu öğrenir)

egumus => 5 NİSAN yaş 35 - 9 aydır

melisa87 => 5 NİSAN

ahseninur => 5 NİSAN

YESILFINDIK => 5 NİSAN

Damla17 =>5 NİSAN

sener => 6 NİSAN

kimim85 => 6 NİSAN (ortalama  )

meryemsare =>7 NİSAN

inci61inci => 7 NİSAN

topidik => 8 NİSAN

deniz_yyy => 9 NİSAN

Bbilim => 9 NİSAN

theparadise => 10 NİSAN

A_ZADE => 10 NİSAN

sendrom01 => 10 NİSAN

pufboregı => 11 NİSAN

cedricx => 12 NİSAN

dolunay78 = >12 NİSAN

gnl 84 => 12 NİSAN

ncy_ => 13 NİSAN

hersey_guzel_olacak => 12 NİSAN

sinolog => 14 NİSAN

ozlemgok => 15 NİSAN yaş 33 -1 yıldır- ilk çocuk

oznurun => 15 NİSAN

aysboz => 15 NİSAN

atarli => 17 NİSAN

dilzar => 17 NİSAN

alphinrosa => 18 NİSAN

__mevsim => 18 NİSAN

ucrubucrub => 19 NİSAN

Ceylinnila => 19 NİSAN

Meltemtnc => 19 NİSAN

beremm => 20 NİSAN

unlugul =>21 NİSAN

Nilay => 21 NİSAN

yedirenk79 => 23 NİSAN

aysenazz =>23 NİSAN

analist52 => 24 NİSAN

TUGBAYA => 24 NİSAN

dandinidandini => 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor

Drysnr => 26 NİSAN

impossible_is_nothing => 27 NİSAN

ellermbomboskald24kasm11 => 27 NİSAN

melekkkkkim => 28 NİSAN

Nurecrin => 30 NİSAN

kırmızı gören mayısa sarkan hamiş adaylarımız :KK50:

nrkny (umarım nisan sonunda bir sürpriz olur)

rosesoulcan => 3 NİSAN

herkes batını yazmış ama ben kaldım mart ayında hala hasta olmadım cuma dr gidicem artık dua edin lütfen hamileyimdir inş...

Selam kizlar canim sIkIlIyor yaaa..Regl oncesi hep boyle mi olacak ne zaman unutucam da rahat olcak kafam offff.Muhtesem yuzyil izliyorum bir yandan da buraya bakiyorum:KK51:

kızlar ben ovulasyon testi alıyorum bu ayda kullanacağım benim bat 28 nisan a kaydı artık.
bitki kürleri eşime keçi boynuzu kürü,
yastık koyma falan
silkeletme denedim, daha kalmış mı bi yöntem bilen varmı arkadaşlar yaa

yani ekimden beri istiyorum ve 27 yaşındayım bıktım artık yaa

allah sizi inandırsın ovulasyon testine göre çalışıyoruz onun dışında da bişey yapamıyoruz.zaten çalışmada çocuk maksatlı olunca zevk mevk bi kenara kalıyo.

of of..

doktora fala gittiniz mi canim siz

herkes batını yazmış ama ben kaldım mart ayında hala hasta olmadım cuma dr gidicem artık dua edin lütfen hamileyimdir inş...
canim evde test yapmadin mi hiiiccc

Misafir vardı, kalamadım fazla. :KK43: cidden bir eksiklik hissediyorum sizlerle konusmayinca :))
olsun cnm bizde oyle hissediyouruzz ayni hisleri paylasiyiruz :-)

kızlar benim adetim daha 9 nisan ama buğün akıntımın rengi kahverengiye döndü:KK43:sanırım bu ay da umutlarım bitmek üzere:KK43:nisan ayında bir umut tekrar deneyeceğim ovulasyon testi alacağım bende.
birde sizden yardım bekliyorum soğan kürü ve incir kürü nasıl yapılıyor bana biri anlatabilir mi onları da denemek istiyorum bu ay şu an o kadar üzgünüm ki beni en iyi siz anlarsınız :KK43:

:KK3:benim BAT 6 nisan sizce test yapsam çıkar mı

kızlar benim adetim daha 9 nisan ama buğün akıntımın rengi kahverengiye döndü:KK43:sanırım bu ay da umutlarım bitmek üzere:KK43:nisan ayında bir umut tekrar deneyeceğim ovulasyon testi alacağım bende.
birde sizden yardım bekliyorum soğan kürü ve incir kürü nasıl yapılıyor bana biri anlatabilir mi onları da denemek istiyorum bu ay şu an o kadar üzgünüm ki beni en iyi siz anlarsınız :KK43:

Biraz erken ama cİkabilir bence canım. Sabah ilk idrarinla yap gece yapma.

Deniz daha kırmızı kan gelmeden ihtimaller bitmiş değil. Umarım adetin gelmez.,kurlerle ilgili bilgim yok ne yazık ki.

Dolunayyy canım esimin arkadaşları hala bizde, gs macını izliyorlar. Benim de uykum geldi :)

Denizcim benimde normalde adetim 3 nisanda olması gerekiyordu ama bu ay 5 gün erken adet oldum.Dr gittim hiç böle olmamıştı diye sordum stres yapmşsın dedi ve bencede haklı bide biz martta başladık çalışmalara düşün valla canım onu bunu bilmem rahat olacaksın gerisini allaha bırakacaksın inş en kısa zamanda sende hamile kalırsın.

X