Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım ya iletini okuyunca bi kahkaha patlattım herkes bana baktı kovulcam yakında :KK70: Aklım burda olduğu için kendimi işime de veremiyorum :KK1:Ne olcak bizim bu halimiz tam yumurtlama günü diyoruz ya sular kesiliyo ya adam sakatlanıyo, hastalanıyo :KK37: Kafaya taktıkça herşey üstümüze geliyo .. Sen canını sıkma taşıma suyla idare edersin iki gün :KK34:

Düğün tarihimiz çok yakın ve bende 88 liyim ve senin 3 yaşında bir oğlun var :KK53: Maşallah canım yaa ben de keşke evlenir evlenmez çocuk yapsaydım kafamı taşlara mı vursam :KK37:

Burdayım canımm okumaktan yazamıyorum ki :KK1:Benim adete 2 gün var ama test falan yapmayacağım cumartesiye kadar... Ne adet belirtisi ne hamilelik belirtisi hiçbirşey yok bu ay bende :KK37:

:KK1::KK1: kısmet canım yaaa oğlumda planlamamıştım.. oğlum olmadan önce iltihaplanma geçirdim 10 gün adetim gecikmişti ve çok kötüydü tedavi gördüm sonra söktürücü kullandım tedavim bitti.. korunuyorduk aslında bir kere olsun korunmayalım dedik kolay olmazdı hamilelik ama zaten bende olmadı demiştim adet olmuştum çünkü.. bir sonraki adet tarihinde bir şey gelmedi ama bende gaz sancısı vardı hep bir de hazımsızlık talcid aldım durdum ben nasılsa adet oldum bebek yok diye :) meğer varmış sonrasında tabii araya bayram girdi bende kırmızılar falan yok bayram bitince test yaptım çift çizgiyi gördüm :KK1::KK1: ertesi gün kantestine bile gitmeden doktorun yanında aldım soluğu usg ile baktı veeeee 6 hafta 6 günlük dedi gider gitmez kese falan gördük biz:KK52: çok güzeldi.. kısmet işte şimdi de istiyorum ikinciyi ama uğraştıracak gibi geliyor bana:emir_bebek::KK1::KK1::KK1: bende adet belirtileri var çok canım yanıyor progestan da bitmedi cumartesi bitecek bitmeden olmasam barii :KK53: inşallah olur canım seninde bebişin belki de belirtisiz gelecektir senin yaramaz:emir_bebek:

Canım ya iletini okuyunca bi kahkaha patlattım herkes bana baktı kovulcam yakında :KK70: Aklım burda olduğu için kendimi işime de veremiyorum :KK1:Ne olcak bizim bu halimiz tam yumurtlama günü diyoruz ya sular kesiliyo ya adam sakatlanıyo, hastalanıyo :KK37: Kafaya taktıkça herşey üstümüze geliyo .. Sen canını sıkma taşıma suyla idare edersin iki gün :KK34:

Evet canım sorma kara bahtım kem talihim, ama durmak yok çalışmaya devammm.

Kızlar yumurtlama olunca ateş yükselirmiş ama ovulasyontestte çift çizgi olmasına rağmen ateşim hep aynı 36.6 bu ateş olayı doğrumu acaba

mevsim,egumus,dolunay 78 arkadaşlarım dualarınız için çok tşk ederim , allah razı olsun , inş . rabbim en kısa zamanda sizi de bana yetiştirir beraber büyütürüz karnımızı bebişlerimizi,

ne kadar zormuş meger bu konular insan başına gelmeden anlamıyor muş , ben çok takıyordum çok üzülüyordum sadece iki kez denememe ragmen, takmamak da elde değil ( kv ve ailesinden herkes sürekli arıyorlar laf sokuyorlardı , hala da öyle gerçi, kv mi nasılsın diye arıyor eşim hemen diyorki şu şu şu akrabaların çocugu olcak hamile siz niye yapmıyorsunuz, her telde sora sora bıktırdı bizde yapmıyoruz demek istemiyorduk büyük konuşmamak için kısmet diyip geçiştiriyoruz daha çok abartıyordu, heleki eltim benden önce evlendi hamile kaldı evlerine gidiyoz izine felan kv ler de aynı muhabbet , görümceye gidiyoz aynı , telde kardeşleri arıyor aynı , zehir oluyordu sevinemiyordum bile memleketime gittim diye , gece yatınca aglıyordum hep dua ediyordum, p.tesi tahlili verdim salı çıkcak dediler, p.tesi tahlili verdiğim akşam eşim ailesini aradı nasılsınız diyor kadın ordan hala hamileleri sayıyor nispet yapar gibi , ( ayıp denen bişy var , napıosunuz de , hadi kapatın çocuk yapın ne arıyorsunuz diyor, 2 gün aramayınca aramıyorsunuz diyor , ) neyse yine sayıyor sayıyor laf sokuyor felan , çok üzüldüm o günde hep dua ettim, sabah sonuç almaya giderken ayaklarım götürmedi yok dicek diye , sırada beklerken öyle dualar okudum ki, allahım dedim sen görüyorsun bana yapılanları nolur bu insanlara fırsatımı verme bana da evlat layık gör dedim , çok dua ettim girdiğimde de doktor diyince şok oldum tansiyonumu felan ölçtüler nabzım fırlamış , kızım diyo ne bukadar heycanlandın , o kadar çok şey yaşattılarki o an kimse umrumda olmadı sanki sadece bebeğim ve ben varım hayatta gibi , zerrecik bişy de olsa tüm dünyamı değiştirdi,eve gelene kadarda ağladım şükrederek geldim , allahım dedim ne büyüksün umudum tükendiği anda nası da sevindirdin unutmadın beni hamd olsun sana dedim.seni çok seviyorum allahım dedim.

onlar laf soktukça ben kasılıyordum , sürekli yumurtlama takip et, ateş bilmem ne diye, ve olmadı , sonra eşim saolsun dedi kasma vardır bi günü zamanı boşver kısmet dedi düşünmedim hiç ne gelirse allahım senden tevekkül ediyorum dedim neyse hayırlısı o olsun dedim rabbimde sevindirdi beni, şimdi hiç haber veresim gelmiyor beklicez 2-3 ay öle dicez inş.

çok takınca olmuyor , belki inanmazsınız ama öyle dua ediyorum ki size, herkese, allahım diyorum beni sevindirdiğin gibi onları da sevindir, senden başka kimsemiz yok diyorum, hepimize layık gör evladı isteyene ver diyorum,inş.inş.inşallaaaahhhhh sizinde haberlerinizi burdan alcam eminim, rabbim tüm umutlar kesilince yardım ediyor

boşver canım sen kayınvalideni.. söyler söyler susarlar elbet.. bebek Allah verirse olur bunu bilmiyor demek ki sen canını sıkma.. bak güzel haberler almışsın ne güzell Allahım kucağına almayı nasip etsin :KK16: söyleme o seni hamile bilmezken sen keyfine bak 3 aylık olsun öyle söylersin şimdi o derdine yansın boşver canım.. evet annedir torun ister ama kimsenin kimseye laf sokma hakkı ya da üzme hakkı olamaz:KK34::KK34::KK16:

Oyyy kuzuma nazar değmesinn :nazar::nazar::nazar:

Teyzesi yer onu bitirir.

Bende bundan bi tane istiyorum bebişim gel artık annene :KK43:

olur inşallah benimde 1 senemi aldı oğluşumu kucağıma almak
ilk gebeliğimden önce hap kullanıyordum bıraktım hemen hamile kaldım ama malesef büyümesi durdu 9 haftalıktı kürtaj oldum. ondan sonra 5 ay koruma verdi doktor onu bekledik 5 ay bitti
4 ay sonra oğluma hamile kaldım. Allah onu nasip etmiş demekki bana

Canım ne kadar içten samimi şeyler yazmışsın.. Hikayeni okuyunca benim de gözlerim doldu.. Herkese inat tutunur inş bebişin.. Bol bol dua edicem sana :KK34:

:KK1::KK1: kısmet canım yaaa oğlumda planlamamıştım.. oğlum olmadan önce iltihaplanma geçirdim 10 gün adetim gecikmişti ve çok kötüydü tedavi gördüm sonra söktürücü kullandım tedavim bitti.. korunuyorduk aslında bir kere olsun korunmayalım dedik kolay olmazdı hamilelik ama zaten bende olmadı demiştim adet olmuştum çünkü.. bir sonraki adet tarihinde bir şey gelmedi ama bende gaz sancısı vardı hep bir de hazımsızlık talcid aldım durdum ben nasılsa adet oldum bebek yok diye :) meğer varmış sonrasında tabii araya bayram girdi bende kırmızılar falan yok bayram bitince test yaptım çift çizgiyi gördüm :KK1::KK1: ertesi gün kantestine bile gitmeden doktorun yanında aldım soluğu usg ile baktı veeeee 6 hafta 6 günlük dedi gider gitmez kese falan gördük biz:KK52: çok güzeldi.. kısmet işte şimdi de istiyorum ikinciyi ama uğraştıracak gibi geliyor bana:emir_bebek::KK1::KK1::KK1: bende adet belirtileri var çok canım yanıyor progestan da bitmedi cumartesi bitecek bitmeden olmasam barii :KK53: inşallah olur canım seninde bebişin belki de belirtisiz gelecektir senin yaramaz:emir_bebek:

Maşallah ne güzel olmuş hiç stressiz sıkıntısız hallolmuş herşey.. İnş 2. bebişte öyle olur gelsin diye dört gözle yollarını gözlemekteyiz :KK37:

Evet canım sorma kara bahtım kem talihim, ama durmak yok çalışmaya devammm.

Devam devam sakın ara verme :KK34:

İntelligent, kv lerimiz aynı. Biktirdi beni tanımadığım insanların hamilelik haberlerinden.
Sendrom, aynen senin gibi düşünüyorum kardes. İnşallah olsun da, soylemiycem onaaa :) sinir kadın

BUgun toplantım vardı, sizlerle konuşamadım. Ama hepinizi cok özledim kizlaarr, yarin telafi ederim :)

Selamlar kizlar okuldan geldim yemek telasina girdim.Artiiiii kek yaptim pismesini beklyiorum simdi:KK55::KK55::KK55:var mi hamis heberleri.Benim agrilar basladi.bu sabah bir deilk idrarla clearblue testi denedim negtif yine.ayin 5-7 sini beklyiroum hala.regl oyalimda sacimi bari boyatayim:KK16::KK16:

Selamlar kizlar okuldan geldim yemek telasina girdim.Artiiiii kek yaptim pismesini beklyiorum simdi:KK55::KK55::KK55:var mi hamis heberleri.Benim agrilar basladi.bu sabah bir deilk idrarla clearblue testi denedim negtif yine.ayin 5-7 sini beklyiroum hala.regl oyalimda sacimi bari boyatayim:KK16::KK16:

hayirlisi canim benim hayirlisiyle ins. hamilesindir.. afiyet olsn kekindeee ohhhh mis gibi koktuuu :-):-)

aysbozcumm yani gercekten traji komik bi durum olmus senin icin.. ama herseyi yapariz biz bebeklerimiz icin. bi damacana su al.. calismanizi yapinca esin calisiyosa once onun suyunu isit buyuk bi tencerede abdest alacak kadar idare ediverin.. sonrada sen kullanirsin.. eskilerin hic evde suyu yokmusss hep pinardan getirip getiripp yazikk onlaraaaa:-):-):-) idare ediverin gariiii :-):-) calismayi aksatma ama :-):-)

Eşimle ilgilenmekten gelenden gidenden günlerdir giremiyodum bi baktım buraya taşınmış herkes :) inşallah en çok hamile haberi bu topikten gelir :)
Biz de bugün keseyi görmeye gittik haftaya da kalp atışları için gidicez kısmetse :) ama çok bulantım var kızlar şimdiden 2 kilo vermişim doktor böyle giderse vitamin takviyesine de başlarız dedi kilo almam lazımmış. 51kiloyum şuan vücut kitle endeksim 16 çıktı :KK43: aşırı zayıf kategorisindeymişim ve kilo almazsan düşük riski fazla olur dedi ama korkulucak bişey yokmuş sadece daha fazla kilo verme dedi.

Bence hamileliğinizi ne kadar geç öğrenirseniz o kadar iyi kızlar çünkü yok keseydi yok kalp atışıydı zaman geçmiyo resmen. Ama allah bu güzel duyguyu herkese tattırsın ve tez vakitte bu topikten de sırayla hamile haberleri gelsin inşallah :))

Zuzu hayirli olsun bebisin.Dikkat et kendine Meyvesiz baliksiz kalmamaya calis.Guzel dileklerin icin sagol ins en kisa zamanda bizde hamisler arasina katiliriz

test yapasim varrrr heheee :-):-) aldim yaa gozume gozume batiyolar :-):-):-)

benimde öyle oluyor hatta ben aldımmı 2-3 tane birden alıyordum :KK1:
ama bu sefer kendi kendime söz verdim adet günümü bekleyeceğim mesela bu ay 12 si ayın 13 ü oldumu yapacağım silik milik birşeyler çıkar inş.
önceki gebelikte silik çıkmıştı hatta annem oğlum sarı diye bu çocuk silik çocuk ondan böyle sarı oldu diye hep espri yapar :KK1:

hayırlı olsun zuzu allah bizede nasip eder inş. ama dikkat et kendine bol bol al gıdanı

dolunay seninde 12 si imiş satın daha şimdiden yapılırmı sakın hee en azından önümüzdeki p.tesiyi felanmı beklesek beraber yapalım varmısın?

İntelligent, kv lerimiz aynı. Biktirdi beni tanımadığım insanların hamilelik haberlerinden.
Sendrom, aynen senin gibi düşünüyorum kardes. İnşallah olsun da, soylemiycem onaaa :) sinir kadın

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama öylesi de hakediyor yaniii :KK53: acımasızlara karşı acımasız olmak lazımm:KK33:

Canım ne kadar içten samimi şeyler yazmışsın.. Hikayeni okuyunca benim de gözlerim doldu.. Herkese inat tutunur inş bebişin.. Bol bol dua edicem sana :KK34:

Maşallah ne güzel olmuş hiç stressiz sıkıntısız hallolmuş herşey.. İnş 2. bebişte öyle olur gelsin diye dört gözle yollarını gözlemekteyiz :KK37:

Devam devam sakın ara verme :KK34:

inşallahh canımmm :KK16: inşallah bu ay hamiş olmak isteyenn herkesss hamiş kalır bu ayyyyyy:KK19::KK19::KK19:

Eşimle ilgilenmekten gelenden gidenden günlerdir giremiyodum bi baktım buraya taşınmış herkes :) inşallah en çok hamile haberi bu topikten gelir :)
Biz de bugün keseyi görmeye gittik haftaya da kalp atışları için gidicez kısmetse :) ama çok bulantım var kızlar şimdiden 2 kilo vermişim doktor böyle giderse vitamin takviyesine de başlarız dedi kilo almam lazımmış. 51kiloyum şuan vücut kitle endeksim 16 çıktı :KK43: aşırı zayıf kategorisindeymişim ve kilo almazsan düşük riski fazla olur dedi ama korkulucak bişey yokmuş sadece daha fazla kilo verme dedi.

Bence hamileliğinizi ne kadar geç öğrenirseniz o kadar iyi kızlar çünkü yok keseydi yok kalp atışıydı zaman geçmiyo resmen. Ama allah bu güzel duyguyu herkese tattırsın ve tez vakitte bu topikten de sırayla hamile haberleri gelsin inşallah :))

canım hergün meyveni sebzeni, hafta da 1 balık, 1 kez kırmızı et düzenli olarak tüketirsen eğer kilo problemin kalmaz :)) :nazar: bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım:emir_bebek: vitamin ilacını falan içmeyi ihmal etme hatta folik asiti de kullan doktoruna sorup en azından desteklersin.düşük riski de ortadan kalkar:KK34:

test yapasim varrrr heheee :-):-) aldim yaa gozume gozume batiyolar :-):-):-)

Ahhh ahh bende aldım test duruyor evde dayanamadım birini yaptım diğerini bata kadar bekleyeceğim gerçi umudum yok ama olsun bi ihtimal bakacağım.. cumartesi progestan bitiyor bakalım artık yaparım o arada:KK39:

X