Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hepinize tek tek sağolun teşekkur ederim kızlar geçen akşam test yapmıştım çift çizgi çıktı ama ikinci çizgi tam belirgin değildi dün sabahta yaptım ilk idrarla çift çizgi çıktı bende ayın 8inde randevum var diye doktora ozaman giderim dedim kendi kendime kasıklarım ağrıyo normal diye düşündüm öğleye doğru kanama oldu hafiften sonra baya baya arttı yani aşırıydı hemen kalkıp doktora gittim bizim ev hastaneye uzak malesef doktor ultrasona aldı zaten kan vardim düşük yaşıyosun dedi kürtaja gerek olmaz buyuk ihtimalle atılır dedi

Olsun canını sıkma,hayırlısı olsun..en azından hamile kalmanda bir sorun olmadığını anlamış oldun canım için rahat olsun

Olsun canını sıkma,hayırlısı olsun..en azından hamile kalmanda bir sorun olmadığını anlamış oldun canım için rahat olsun

Canım bişi sorucam ben ovulasyon testi yaptım ama 1 gün değil 2 gün koyu çizgi çıktı 3. Gün silikleşti. Salı ve çarşamba koyuydu. Olabilirmi 2 gün yumurtlama. Bende ilk koyu rengi gördüğüm gün ilişki oldu. Yeterlimi acaba. Diğer gün eşim kaynaklı olamadı adamda yoruldu hergün :KK43:((

Canım bişi sorucam ben ovulasyon testi yaptım ama 1 gün değil 2 gün koyu çizgi çıktı 3. Gün silikleşti. Salı ve çarşamba koyuydu. Olabilirmi 2 gün yumurtlama. Bende ilk koyu rengi gördüğüm gün ilişki oldu. Yeterlimi acaba. Diğer gün eşim kaynaklı olamadı adamda yoruldu hergün :KK43:((

inan canım ovulasyon testi hiç yapmadım..zaten yumurtlama dönemimi anlayabiliyorum.şeffaf yumurta beyazı gibi uzayan akıntı yoğunlaştığı ve kasıklarımda batma gibi ağrı olduğunda anlıyorum yumurtlama günüm olduğunu..o belirtiler varsa onları takip edebilirsin

Kızlar mudurle benim bilgisayarımda çalışıyoruz bugun. Giremedim yine siteye. Ama haksızlık bu yahuuu :KK43: cok özledim sizlerle sohbet etmeyi.

Unlugul bomba gibisin hee :) maşallah, nazar değmesin. Teyze olduk ama bizde hala is var baksana :KK70: :KK70:

Demekki kısmet canım ne diyelim ben 2 aydır tam yumurtlama günümde bile ilişki yaşıyorum yine bişey tutmadı.ya kocalarda var sorun ya da işte isabet etmiyor akıl almayacak bişey sanırım...valla biz de devame diyoruz çalışmaya ama gün koymadım bu kez...

bende geçen ay tam yumurtlamanın olduğu gün beraber olmuştum artık kesin bi sorun var dedim ama 1hafta öncede rahim filmi çektiler yaaaa hiç bi sıkıntı yok nie olmuo anlamıyorum bu ayda dr radyasyon aldın ilaca dair bişi yapmıycam ama sen hastalığının 12-13-14.günü çalış dedi bakalım ne olcak=(

kısmet tatlım yiyecek ekmeği yokmuş die düşün diycem ama üzülmemek elde deil benimde bi düşüğüm var =(((

doğru canım cok saol valla cok üzüldüm ama dünden beri rahatladım biraz benim ikinci düşüğüm oldu canım malesef :KK43:

hepinize tek tek sağolun teşekkur ederim kızlar geçen akşam test yapmıştım çift çizgi çıktı ama ikinci çizgi tam belirgin değildi dün sabahta yaptım ilk idrarla çift çizgi çıktı bende ayın 8inde randevum var diye doktora ozaman giderim dedim kendi kendime kasıklarım ağrıyo normal diye düşündüm öğleye doğru kanama oldu hafiften sonra baya baya arttı yani aşırıydı hemen kalkıp doktora gittim bizim ev hastaneye uzak malesef doktor ultrasona aldı zaten kan vardim düşük yaşıyosun dedi kürtaja gerek olmaz buyuk ihtimalle atılır dedi

canım çok geçmiş olsun :KK43:

doğru canım cok saol valla cok üzüldüm ama dünden beri rahatladım biraz benim ikinci düşüğüm oldu canım malesef :KK43:

eğer ikinciyse dr tahlil falan istemedim tatlım neden düştüğünü araştırmaları gerekio 3.de böyle bişeyle karşılaşma en azından neyse sıkıntı şu dönemlerde bakılıp çözülmelibence sakın ihmal etme

uzun olmş kusura bakmayın

bu arada benm adet dönemim çok sancılı geçer , bu ay o kadar olmasada arada böyle sancılanmam oldu, bir sancı giriyor adet olcm heralde diorm belim felan da ağrıyordu hemen wc gidiyorum yok, oldum olcam diye diye dolandım öyle, batmalarım hala var üşütürsünde kasıkların ağrır ya öyle , sık tuvalete yine gidiyordum da bende idrar yolu enf. hep oluyor üşütünce öyle sandım önemsemedim, iştahsızlık olmştu bir de uyku, son 1 haftadır felan hiç kolumu kaldırasım gelmiyordu elim ayağım dökülüyor sanki, öyle uyuyum yada yatıyım istiyordum, normalde gündüz uyursam gece uyuyamam geçen hafta öğlene kadar yattım sonra öğleden sonra yine yattım :) gece yine yattım , gözümü açamadım çok halsizlik oldu yaklaşık 1 haftadır,aklıma gelenler bunlar şimdilik.

ben araada kaçırdımmı hamilelik var mı?

bende 7 aylık evliyim 4 aydır düzenli çalışıyoruz ama nasip olmadı bebiş 8 mart sat ama düzenli değil dr bir sorun yok dedi inş bu ay mutlu haberi alırız.

Ekliyorum hemen

size bu yaz başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bu yaz köydeydim ve köydeki evimizde üstte halam altta biz oturuyoruz halam dediğim 70 küsür yaşında onun torunu selda var 2 çocuğu var biri 16 diğeri 7 yaşında kocasını terkedip halamın yanına geldi resmi olarak boşanmamışlardı ama geçen haberini aldım kocasına geri dönmüş aaa çok şaşırdım kararlıydı çünkü sonra öğrendimki doğum yapmış 1,5 ay olmuş şok oldum çünkü hiçbirşey söylememişti hemen telefona sarıldım aradım. nasıl anlamazsın dedim adetlerim düzensizdi vede ara ara bir kaç gün süren kanamalarım oldu en son kasık ağrısıyla gitmiş bir öğrenmişki 7,5 aylık hamile yaa hiçmi kımırdamaz bu çocuk nasıl anlamadım anlamadım diyip durdu çok şaşırdım sonundada gülerek kapadık telefonu adamdan ayrılcan yatıptamı terkediyorsun felan muhabbetlerine girdik.
Gebelik işte çok garip birşey ve sapa sağlamda bir kız çocuğu doğurmuş 3300 kg hiç kontrolsüz vede planlamadan verecek olan rabbim veriyor herşeyin hayırlısı belkide mevlam onların barışması için bunu vesile verdi Allah bozmasın araları şimdi çok iyi.

şaşılacak olaylardan biri 3 değil 5 değil 7,5 dan bahsediyoruz kimi doğum 7 ayda olur ya öyle bir şey olsa şok olacak tı herhalde ama işte ilahi bir döngü var ve nerde ne olacağı belli olmuyor

:KK1::KK1: kısmet canım yaaa oğlumda planlamamıştım.. oğlum olmadan önce iltihaplanma geçirdim 10 gün adetim gecikmişti ve çok kötüydü tedavi gördüm sonra söktürücü kullandım tedavim bitti.. korunuyorduk aslında bir kere olsun korunmayalım dedik kolay olmazdı hamilelik ama zaten bende olmadı demiştim adet olmuştum çünkü.. bir sonraki adet tarihinde bir şey gelmedi ama bende gaz sancısı vardı hep bir de hazımsızlık talcid aldım durdum ben nasılsa adet oldum bebek yok diye :) meğer varmış sonrasında tabii araya bayram girdi bende kırmızılar falan yok bayram bitince test yaptım çift çizgiyi gördüm :KK1::KK1: ertesi gün kantestine bile gitmeden doktorun yanında aldım soluğu usg ile baktı veeeee 6 hafta 6 günlük dedi gider gitmez kese falan gördük biz:KK52: çok güzeldi.. kısmet işte şimdi de istiyorum ikinciyi ama uğraştıracak gibi geliyor bana:emir_bebek::KK1::KK1::KK1: bende adet belirtileri var çok canım yanıyor progestan da bitmedi cumartesi bitecek bitmeden olmasam barii :KK53: inşallah olur canım seninde bebişin belki de belirtisiz gelecektir senin yaramaz:emir_bebek:

UMARIM HEMENCECİK OLUR SEN BİLE ANLAMADAN :)

Eşimle ilgilenmekten gelenden gidenden günlerdir giremiyodum bi baktım buraya taşınmış herkes :) inşallah en çok hamile haberi bu topikten gelir :)
Biz de bugün keseyi görmeye gittik haftaya da kalp atışları için gidicez kısmetse :) ama çok bulantım var kızlar şimdiden 2 kilo vermişim doktor böyle giderse vitamin takviyesine de başlarız dedi kilo almam lazımmış. 51kiloyum şuan vücut kitle endeksim 16 çıktı :KK43: aşırı zayıf kategorisindeymişim ve kilo almazsan düşük riski fazla olur dedi ama korkulucak bişey yokmuş sadece daha fazla kilo verme dedi.

Bence hamileliğinizi ne kadar geç öğrenirseniz o kadar iyi kızlar çünkü yok keseydi yok kalp atışıydı zaman geçmiyo resmen. Ama allah bu güzel duyguyu herkese tattırsın ve tez vakitte bu topikten de sırayla hamile haberleri gelsin inşallah :))

AMİNNNN kendine dikkat et de bizi düşünme biz ne gelse aklımıza döker olduk buraaya

melake26: 20 nisan. Hayırlısıyla inşallah...

eklendin canım

Arkadaşlar karın ağrım başladı, yine beni şaşırtmadan yarın gelir kırmızılar... Eşim geldi yemek zamanı..

ne durumdasın

herkes batını yazmış ama ben kaldım mart ayında hala hasta olmadım cuma dr gidicem artık dua edin lütfen hamileyimdir inş...
en son ne zamandı yinede yazarız sonuç ta nisanda öğreneceksin durumu

Selam kizlar canim sIkIlIyor yaaa..Regl oncesi hep boyle mi olacak ne zaman unutucam da rahat olcak kafam offff.Muhtesem yuzyil izliyorum bir yandan da buraya bakiyorum:KK51:

rahat ol kafanı rahatlatmaya bak derim ben

kızlar benim adetim daha 9 nisan ama buğün akıntımın rengi kahverengiye döndü:KK43:sanırım bu ay da umutlarım bitmek üzere:KK43:nisan ayında bir umut tekrar deneyeceğim ovulasyon testi alacağım bende.
birde sizden yardım bekliyorum soğan kürü ve incir kürü nasıl yapılıyor bana biri anlatabilir mi onları da denemek istiyorum bu ay şu an o kadar üzgünüm ki beni en iyi siz anlarsınız :KK43:

:KK3:benim BAT 6 nisan sizce test yapsam çıkar mı

kızlar merhaba günaydın herkese.. mira çok geçmiş olsun canım nasılsın şuan inş en kısa zamanda hayırlısıyla tekrar hamile kalırsın canım ..

kızlar bişey sorucam size yabi kaç gündür sabah afedersiniz idrarım köpüklü oluyo çok değişik geldi bu durum acaba niye oluyodur bu ya kafama takıldı?yumurtlama günlerimde olabilirim yaklaşık 35 günde bir oluyorum o yüzden tam kestiremiyorum ama şu sıralar yumurtlama zamanım olabilir ..bu yüzden olur mu ki ? daha önce olmadı böyle hiç? kızlar bi cvp verin ya nettende bakıcam şimdi :18:

bunu ilk defa duyuyorum ama öğrendiysen bende merak ettim.

kızlar LH da çıkmış 2,38 smear testimde tertemiz çıkmış.doktor bir hücre dahi yok kötü.çok sevindim.sen bu hormonlarla 6 -8 ayda nasıl hamile kalamadın anlamadım dedi :)))) içimden dedim ben seni kandırdım daha 2 .denememizdi hehe.neyse içim rahatladı bugün çalışmalara başlıyoruz

hadi bakalım hani buna da ne denirse ondan olsun :))))))) çalış çalış birde kim yapıyordu şu bacakları sallama işi vardı onuda unutmaaa...:KK17:

beni eklememişsiniz bat 8 nisan yaşım 25 4 aydır istiyorruz

eklendiniz

ben sallatıyorum canım :KK70:

ben araada kaçırdımmı hamilelik var mı?

Ekliyorum hemen

şaşılacak olaylardan biri 3 değil 5 değil 7,5 dan bahsediyoruz kimi doğum 7 ayda olur ya öyle bir şey olsa şok olacak tı herhalde ama işte ilahi bir döngü var ve nerde ne olacağı belli olmuyor

UMARIM HEMENCECİK OLUR SEN BİLE ANLAMADAN :)

AMİNNNN kendine dikkat et de bizi düşünme biz ne gelse aklımıza döker olduk buraaya

eklendin canım

ne durumdasın

en son ne zamandı yinede yazarız sonuç ta nisanda öğreneceksin durumu

rahat ol kafanı rahatlatmaya bak derim ben

bunu ilk defa duyuyorum ama öğrendiysen bende merak ettim.

hadi bakalım hani buna da ne denirse ondan olsun :))))))) çalış çalış birde kim yapıyordu şu bacakları sallama işi vardı onuda unutmaaa...:KK17:

eklendiniz

eğer ikinciyse dr tahlil falan istemedim tatlım neden düştüğünü araştırmaları gerekio 3.de böyle bişeyle karşılaşma en azından neyse sıkıntı şu dönemlerde bakılıp çözülmelibence sakın ihmal etme

ilki benden kaynaklı oldu canım soledim doktora oyuzden belkide bişey istemedi RABBİM hayırlısını versin sağlıklı olmucak belki o yuzden gitti doktorda oyle dedi bi sorun olduğu zaman dışarı atıyomuş vucut hemde kürtaj olmucaksın bu senin açından cok iyi dedi bakalım hayırlısı olsun

ilki benden kaynaklı oldu canım soledim doktora oyuzden belkide bişey istemedi RABBİM hayırlısını versin sağlıklı olmucak belki o yuzden gitti doktorda oyle dedi bi sorun olduğu zaman dışarı atıyomuş vucut hemde kürtaj olmucaksın bu senin açından cok iyi dedi bakalım hayırlısı olsun

inş.tatlım =(bana dA dr öyle söylemişti canım sağlıklı olmadığı için düştü die ama o zaman bende istemiodum nerden hamile kaldım diodum ama şimdi herşey başka tek sıkıntım bebek kaldı biran evvel olsunda kucağıma alayım istiyorum bakalım ne zaman gelcek=)

ve kırmızılar geldi.

merhaba arkadaşlar sizin topice ilk defa yazıyorum çocuk isteyen bir anne adayı da ben:KK50:bende bugün regl oldum canım üzülme rabbim hayırlısıyla yavrularımızı gönderecek inşallah....ne zamandır istiyorsun canım ben 3.5 yıldır istiyorum yarın tedaviye başlayacağım inşallah hakkımızda hayırlısı:KK16:

inş.tatlım =(bana dA dr öyle söylemişti canım sağlıklı olmadığı için düştü die ama o zaman bende istemiodum nerden hamile kaldım diodum ama şimdi herşey başka tek sıkıntım bebek kaldı biran evvel olsunda kucağıma alayım istiyorum bakalım ne zaman gelcek=)

ben ozamanda istemiştim yeni evlenmştim ama benim yuzumden olmuştu hamilelik neydir nasıldır tam bilmiyodum radyoloji teknikeriyim bilmeden cekime girmiştim hep neyse canım oldu artık bizim için hayırlısı buymuş demek RABBİM en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun kucağımızı inşallah hepimizin

X