Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canim sen aldigin gel tam yerini bulmus ben burda aradim yok o gel hamile kalmaga yardimci olur hatda spermleri guclendiri diyorlar hayirli olsun tatlim diyer arkadasimizada tavsiyye ederim basqa jel kullanma derim direk preseed kullansin bence

canim hosgeldin insallah burdan hamile cikarsin sen basqa jel kullanma preseed kullan derim cok yardimci oluyor hamilelige Rabbim kucagini bebisle doldursun insallah

canim sikma canini bekle biraz daha erken iyi seyler dusun tatlim

bekleme bence doktorun verdiği sürelerde çalışmanı uygula, ilacı kullandığın sürede ovülasyon testinde çizgi görmen normal hormonlarını arttırıyor çünkü.

umarım başarılı sonuç alırsın

canım bence kendini gün aşırı diye zorlama inan bi faydası olmuyo önemli olan kadınında istekli olmasıymış aynı hatayı ben geçen ay yaptım yine de olmadı hem ben hem de eşim psikolojik olarak yıprandık önemli olan yumurtlama dönemine denk gelecek şekilde canınızın gerçekten istediği anda yapmak hatta 2-3 gün bekleyince hem sperm sayısı hemde hızı daha fazla olduğundan kalitesi daha yüksek oluyormuş benim araştırmalarımdan edindiğim sonuç bu hepimiz için hayırlısı olsun

canim sen aldigin gel tam yerini bulmus ben burda aradim yok o gel hamile kalmaga yardimci olur hatda spermleri guclendiri diyorlar hayirli olsun tatlim diyer arkadasimizada tavsiyye ederim basqa jel kullanma derim direk preseed kullansin bence

canım zaten başka bir jel kullanmaya çekiniyordum ama bu dediğin gibi çok iyi sen bulamamışsın ama inşallah sende bu jele gerek kalmadan çabucak alırsın güzel haberi:)

yaa demek ondan 9.günden beri silik çizgi çıkıyordu ben doktorumu dinleyeyim dediğin gibi:)
çok sağol canım Allah en kısa zamanda tüm anne olmak isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın.

çok haklısın canım bende geçen aylarda gün aşırı ilişki diye hem kendimi yıprattım hemde eşimi zevk için değil görev için yapar olduk.İşte bu ay bu sorunları yaşamamak için ovi testi aldım koyu çizgiyi gördüğüm zaman çalışacağım o zaman istek de oluyor.İnşallah bu ay iyi sonuçlar alırız hep beraber.

canım söylediklerini test ederek onayladım şimdi yine test yaptım bu sefer tek çizgi çıktı ilacım dün bitmişti demek ki ilaçlardanmış bu kadar erken çizgi çıkması.

4 ay öncesinde bebek yapmaya karar verdik ancak başarılı olamadık :/ bu ay laboquick ovulasyon testi aldım reglim biter bitmez başladım kullanmaya bu gün 4. test günüm olacak... bu testi kullanan/kullanmış olan arkadaşlar etkili bir test mi? yorumlarınızı bekliyorum :)

canım bende kullanacağım o testten bu ay araştırdığım kadarıyla en iyisi o.Ama sen çok erken başlamışsın test yapmaya adetinin 10.günü başlasan yeterli.yumurtlama 10 ile 20.günler arası oluyor.Umarım iyi sonuçlar alırsın.

Evet cok kaliteli bir test. Bu topikte pek cok arkadas bu markayi kullandi. Ben kullanmaya basladigim ay hamile kaldim. Insallah hepiniz de fazla beklemeden bebeklerinize kavusursunuz. Bende 2 gun kopkoyu cikti, 2. Gun yumurtladim. Sen de yap her gun. Koyu cizgiyi gordugun gunler ve bir ertesi gun iliski olsun mutlaka.

Bence ilk ay hergun kullansin, zarari yOk. Ilk kez deneyecegi icin erken mi gec mi yumurtladigini bilemez. Ben 24 ve 25. Gunler koyu cizgiyi gordum mesela, 10 ve 20 arasinda olmasi sart degil.

Özlemcim hoş geldin canım nasılsın uzun zamandır girmiyodun inş bir sorun yoktur canım sevindim seni gördüğüme:)

Canım bende kullandım yumurtlama olduğu gün ve ikinci günü kopkoyu gösteriyor için rahat olsun:)

Topidikkk senin yumurtlaman bittikten sonra ovülasyon testine devam ettin mi canım hamileliği gösterebiliyor diyolar devam ettiysen biraz bilgi ver bakalım:)

merhaba kızlar bende aldım ovulasyon testi..ilkkez bu ay deneyecegım....günde 1 kez mı yapacağız bu testi...günde 2 kez yapan da olmuş.....bende 30 adet var.....bugun bir tanesını denedım negatıf cıktı......
son reglımın başlangıç tarıhı 31 mayıs..sanırım başlamak ıcın erken.....ben 10 hazıran gıbı başlamayı düşünüyorum teste....

Bir kez yapsan yeterlidir abartmalara bakma sen senin ilk denemen yaa olsun çıkana kadar dene sen bende ilk bu ay kullandım benim adet 6 gün sürüyor hergün yaptım sende yap sonra tecrübe kazanacaksın hayırlı olsun şimdiden.

canım ben içinde 50 tane olanından aldım reglim 4 gün evvel bitti biter bitmez kullanmaya başladım laboquick test aldım.. her gün akşam 5 te yapıyorum içindeki kılavuzda da belirttiği gibi öncesinde çok sıvı tüketmemeye dikkat ediyorum... gün içinde 2 kez de yapılabiliyo... yumurtlama döneim ayın 11 ile 16 sı arası ama ben reglim biter bitmez başladım bakalım nolucak bu ay çok heyecanlıyım olucak gibi mi ne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…