Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ovi testi kullanıpta hamiş kalanlar yazsın lütfen kızlar çift çizgiyi gördükten sonra testiniz sonraki günler silik mi çıktı yoksa hep koyumu kaldı merak ettim de:)

Ovulasyon testinde iki gün üst üste koyu çizgi çıkıyor o yumurtlamayı gösteriyor, sonra tek çizgi çıkıyor fakat adete yaklaştıkça ikinci çizgi silik çıkmaya başlıyor canım...

kızlar doktorum bu ay bana serophene diye yumurta geliştirici ilaç verdi adetin 5.günü başlayıp 5 gün kullan bittikten 2 gün sonrada ilişki olsun dedi.İlaç bu akşam bitiyor fakat ben dün akşam ovi testi yaptım silik çıktı bugün yaptım yine silik bugun adetimin 9.günü erken mi yumurtluyorum bu kadar erken yumutrlamam mümkün mü bir de bir şey daha soracağım çizgi silik çıktı ya çalışmalara şimdi mi başlayayım yoksa koyulaşmasını mı bekleyeyim?

Cnım sen doktorunun dediğini dinle o ilaç erken yumutlamana neden olabilir ben koyu çizgiyi görmeden iki gün silik çizgi gördüm üçüncü gün koyulaştı seninde koyulaşır, zaten gün aşırı çalışma yapmak rahimin hamileliğğe hazırlanması açısından gerekliymiş...

nasil tesaduf bende o ilaci kullandim bu ay 5 gun iynede yazdi sonda onun vaktine var bugun benim 15 ci gunum koyu cikti ama dun silikdi 13 cu gun koyuydu ilacdan qaliba bunlar

haklısın canım ben o zaman testi yapmaya devam edeyim koyu çizgiyi görene kadar bir de gün aşırı ilişki sagolasın iyi haberlere inşallah.

nasil tesaduf bende o ilaci kullandim bu ay 5 gun iynede yazdi sonda onun vaktine var bugun benim 15 ci gunum koyu cikti ama dun silikdi 13 cu gun koyuydu ilacdan qaliba bunlar

senin ilk ayın mı canım bu ilacı kullandığın.benim ilk ayım doktor bana iğne vermedi bu ay gebe kalamazsam veriri herhalde.ama senin koyu çıkması normal canım zaten yumurtlama 10.ve 15.günler arasında oluyor belki iğneye gerek kalmadan çatlamıştır yumurtalar çalışmaları aksatma.

evet tatlim benimde ilk ayim iyne progestaran iynesi hamilelik varsa bebeyimin siki tutunmasi icinmis ilaci ic sondada iyneni 2 gun yap dedi hayrlisi bu aya umutluyum cunki cok ihtiyacim var insallah bu ay kaliriz hamile

evet tatlim benimde ilk ayim iyne progestaran iynesi hamilelik varsa bebeyimin siki tutunmasi icinmis ilaci ic sondada iyneni 2 gun yap dedi hayrlisi bu aya umutluyum cunki cok ihtiyacim var insallah bu ay kaliriz hamile

hımm bende çatlatma iğnesi sandım araştırdığım kadarıyla doktor bu ilaçla beraber çatlatma iğnesi de veriyormuş bana ilk ay olduğu için vermedi sana da vermemiş.bu ilaç yumurtalıkları çok geliştiriyormuş okuduğum kadarıyla inşallah bu mübarek günün ve ayın hürmetine Allah bize bu güzel haberi almayı bu ay nasip etsin evimizi şenlendirsin Amin.bu arada senin ilaç ne zaman bitiyor benimki bu akşam bitiyor.

amin insallah canim benimki coktan bitdi artik bana adetin 3 cu gununnen sonra icmemi soyledi 5 gun bende icdim bugun adetimin 15 ci gunu artik 9 cu gunnende ovi testim silik cikiyor

amin insallah canim benimki coktan bitdi artik bana adetin 3 cu gununnen sonra icmemi soyledi 5 gun bende icdim bugun adetimin 15 ci gunu artik 9 cu gunnende ovi testim silik cikiyor

benimde adetimin 9.günü sen benden 6 gün öndesin sonuçları yakın zamanda alacağız inşallah hamilelik testinde de çift çizgiyi görürüz .aynı bende de şuan ovi testim silik çıkıyor bir iki güne koyulaşır herhalde.
haa birde bu ilaç çoğul gebelik ihtimalini artırıyormuş birde ikiz oluyomuş bebeklerimiz valla ben çok isterim ikisi de kız veya ikisi de erkek olsun ne güzel olurdu.bu ay içimde güzel şeyler var sanki bu ay bizim için güzel haberler getirecek.

agzindan baaaaaaaaaaal damliyor canim inan ikizim olsa belki de sevincimden kalbim felan durur ayyyy insallahhh insallah cift cizgiyi goruruz bitanem bende bu ay vatana donuyorum biryildir rusyadayik vatana bebeyimle donmek istiyorum buna cok ihtiyacim va Rabbim duysun sesimizi... senin adetin kac gunluk canim benimki 28 gunluk erkende geliyor 13 cu gun koyulasdi bende 14 gun sonra hamilemiyim deyilmiyim bilinecek insallah insallah hamileyizdir

denizcim ben 7 gun oruc tutmak istiyorum bebek icin benimle birlikte tutmak istermisin? biri yapmis hemin ay hamile kalmis bizde yapalimmi? :44:

inşallah canım dua yerine geçsin bende ikiz çok isterim olsun dünyalar benim olur.canım benim adetim son 3 aydır düzensizleşti geçen ay 31.gün olmuştum bu ay 25.gün oldum yani belli değil en son adet tarihim 30 mayıs en geç 30 haziran gibi olur.ama dediğin gibi koyu çizgiyi gördükten 14 gün sonra gelir adet ortalama olarak hadi bakalım sen ülkeye bebeklerinle dön bende tatile bebeklerimle çıkayım:))

denizcim ben 7 gun oruc tutmak istiyorum bebek icin benimle birlikte tutmak istermisin? biri yapmis hemin ay hamile kalmis bizde yapalimmi? :44:

bende tutmayı çok isterim canım çokta iyi olurdu ama geç kalmadık mı benim yumurtlama birkaç güne kadar olur senin tam yumurtlama zamanın bi zararı olur mu acaba eğer olmazsa tutalım.

bende tutmayı çok isterim canım çokta iyi olurdu ama geç kalmadık mı benim yumurtlama birkaç güne kadar olur senin tam yumurtlama zamanın bi zararı olur mu acaba eğer olmazsa tutalım.

bence olmaz tatlim cani veren Allah bir arastir istersen bende arastiriyim 2-3 gune tutalim orda sozlerde var yazarim sana nasil aciliyor oruc hangi sozlerle iste soralim ziyani olmazsa tutalim ben cok istiyorum

bence olmaz tatlim cani veren Allah bir arastir istersen bende arastiriyim 2-3 gune tutalim orda sozlerde var yazarim sana nasil aciliyor oruc hangi sozlerle iste soralim ziyani olmazsa tutalim ben cok istiyorum

tamam canım o zaman araştıralım hatta doktora soralım gebe kalmaya engel değilse tutalım.haberleşelim ama.

kızlar selam ben de hamile olmak istiyorum banda yardım edin 1 ay sonra 2 yılıık evli olucam 1.5 yıl vajinismus belası ile uğraştım ama şimdi iyim çok şükür bebek istiyorum. vajinismus tedavisinde doktor emla krem vermişti, ilişkiye onla giriyoduk ama spermleri öldürürse diye su bazlı jel aldım eczaneden ismi excipial eczacıya durumumu anlattım bunu verdi cildi nemlendirmak için kullanılıyomuş sizce sperm öldürür mü yaaa yumurtlamamın 12. gününde ilişkiye girdik bugün 14. günüm ama eşim şehir dışında. kasıklarım çok ağrıyo sizce nedeni nedir.siz jel falan kullanıyomusunuz

canım öncelikle hoş geldin en kısa zamanda hayırlı haberler alırız inşallah hep beraber.bende de kuruluk problemi oluyor canım gün aşırı ilişki bıktırdığı için oluyor sanıyorum.bende araştırdım kayganlaştırıcılar genelde spermleri öldürüyormuş.bir tane jel aldım ben bu ay hem kuruluk için hemde spermleri yumurtaya daha kolay ulaştırıyormuş.enjektörü var yanında vajinaya enjekte ediliyor biraz pahalı gelebilir ben 100 liraya aldım adı PRESEED.Ama jel küçük bir ay boyunca yetmez bende ovulasyon testi aldım sadece yumurtlama günlarimde kullanacağım jeli.umarım faydasını görürsün sende bende bu ay ilk defa duydum ama umarım güzel bir vesile olur bize.

canim benim 13 cu gun koyu cikti 14 cu gun sdilik cikti bugun yine koyu anlamadim he birde adetime yakinda yapmisdim silik cikiyordu 2 ci cizgi sende nasil?

Serçem benim 31 mayısta ikinci çizgim koyulaşmaya başladı 1 ve 2 haziranda da tam koyuydu ilişki gün aşırı oldu bende ama tam koyu olan 2 günde de ilişkiyi kaçırmadım ama her zaman ki belirtiler var pek sanmıyorum canım yaaa

Ovulasyon testinde iki gün üst üste koyu çizgi çıkıyor o yumurtlamayı gösteriyor, sonra tek çizgi çıkıyor fakat adete yaklaştıkça ikinci çizgi silik çıkmaya başlıyor canım...

Evet canım yumurtlama biteli 5 yada 6 gün oldu koyu çizgiden sonra hep belirgin silik çıkıyorda ondan merak ettim sanırım adet yaklaşıyor ondan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…