Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım öncelikle inşallah hamişsindir, ilaç kullandığın için korkma, doktorum adet tarihinden 14. güne kadar ilaç kullanmanda bir sakınca yok demişti, döllenmeden sonra kullandığın ilaç ise ya hep ya hiç prensibi geçerli oluyormuş yani hamilelik ya oluşuyor ya oluşmuyormuş, ilaç kullanımında önemli olan 31. gün sonrası oda adet gecikmesi yaşadığın gün olarak görülüyor.. yani şimdi ilaç içmemen bebişin varsa önemli..

bu kadar kasma kendini canım benim az bişeyden zarar gelmez.herşeyden yine yiyeceksin ama bartmadan.ben domatesi çok yiyorum hatta meyve gibi kaba doldurup yani o derece.faydalıymış,doktor zarar vermez dedi ye canın istediği kadar.iğneden sonra yeşillik harici dilediğini ye sıkıntı yok.

canım en son ilacı 25 , 30 gün önce kullandım.aslında korktuğum ilişki anında eşimin antibiyotik kullanmasıydı.3 tane doktora sordum sperme geçmiyormuş sadece kalitesini düşürüyormuş. şimdi ilaçtan yana korkum kalmadı.inşallah canım . buraya snaırım ben de güzel haberler verecğim.

Kızlarrr son bir hafta kaldı adetime zaman geçmiyor sanki ama karnım yine davul gibi oldu offfff sanırım yine olmadı(( tutturamadık bu ay o kadar da çalışma oldu oysa hayırlısı Allahtan.

bende senin gibi kaba doldurup oturup tuzla afiyetle yiyorum biliyorum fazla tuz da iyi degil ama benim tuzla aram cok iyidir malesef domatesde tuzlu iyi gidiyor...hmmm ya aslında cok fazlada kasmıyorum kendimi canım ne isterse yiyorum söyle düsündümde simdi...ama yedikden sonra bir an pisman oluyorum...ama galiba yinede yiyorum ayy yok rahat olmalıyım yaa :)

İnşallah canım hayırlısı ile güzel haberlerini bekliyorum :)

Kızlarrr son bir hafta kaldı adetime zaman geçmiyor sanki ama karnım yine davul gibi oldu offfff sanırım yine olmadı(( tutturamadık bu ay o kadar da çalışma oldu oysa hayırlısı Allahtan.

Canım kırmızıları görmeden umudunu kaybetmemelisin inşallah bebeğin seninledir...

benim de karnım davul gibi bir haftadan fazladır. bu ay da olmadı diyordum.adetim ha geldi ha gelicek dedim gelmedi . 4 gün geçti.zaten okuduğuma göre hamilelik belirtileri adet belirtileri gibiymiş.ümidini kesme 2 gün önce çift çizgiyi göremedim ama artık %100 hamileyim diye düşünüyorum çünkü adetim hiç gecikmedi bu güne kadar.ben 1 sene sonraki günümü bile hesaplayaabilirim. bu kadar ümitlendim inşallah hayal kırıklığına uğramam.sen de ümidini kaybetme. bide benim ara midem çok bulanıyor.

İnş hamilesindir canım ne güzel adetinin aksamaması benimde önceden bir iki aksardı ama bayağı bir dengesizleşti bi kaç aydır ondan pek umut edemiyorum ovi kullandım çift çizgileri gördüm çok şükür çalışmalarda oldu ama her nedense her zamankiyle aynı belirtiler ama ben hep şunu istiyorum rabbimden hayırlı zamanda olsun diye üzülmeyeceğim kırmızıların gelmesinede razıyım artık rabbim hepimize sağlıklı salih bebeler versin inş:)

İncicim kana gitsene tatlım için rahat eder bebiş varsada ona göre beslenirsin vs bekleme kana git sen:)

umut her zaman iyidir,benimde karın ağrım şiddetliydi,belirti yoktu,akıntı bile 3-5 kez ancak olmuştur.allah ol deyince oluyormuş.

kızlar bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım test yaptım malesef negatif daha önce adetim epey düzenliydi bebek olayına gireli stresten midir nedir artık 2-3 gün ileri atıyor

kızlar merhaba hepinize baya oldu görüşmeyeli nasılsınız? topidik tebrik ederim canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah.diğer yeni hamişleride canı gönülden tebrik ederim..biraz okudum sayfaları ama o kadar çok ki kaçırdığım şey.. ünlügül canım Rabbim sana sabır ve sağlık versin çok üzüldüm inşallah hayırlısıyla en güzel vakitte sağlıkla nasip eder Rabbim..

çok zor geçti kızlar bulantılar vs serumlar yedim,şimdi daha iyiyim.inş bebek iyidir,iki üç hafta sonra kontrolüm var..Rabbim hepimize sağlık versin,isteyen herkese bu mübarek günün hürmetine en hayırlı vakitte hayırlısıyla nasip etsin inşallah..

selam kızlar.. uzun bir süre yazmadım aslında bir şeyleri belirti olarak yormadığımdan :) 5 haziranda adet olacaktım 30 günden hesapladım ama hala olmadım :) test yapmıyorum henüz yapmayı da düşünmüyorum beklemedeyim açıkçası :) ne de olsa pco hastasıyım da :) meraksızım bu ay tuttuğunu düşünmüyorum çünkü yatıp beklemedim hemen duşa girdim yani doktorun yap dediklerini bu kez yapmadım çok sıkıldım belki ondandır.. test yaparsam size de haber veririm :) bebişlerinin kalp atışlarını duyan arkadaşlarım çok sevindim :)))

benim bu ayda gitti
antibiyotik ve fitile devam dün adet oldum
ya pozittif düşüneceğim diyorumda çok stresliymiş hele birde istediğinde yada istemediği halde hamile kalanları duyunca acaba neden demeden edemiyorum
tam teslim olmak gerek allaha tam güvenmek gerek te nefis yokmu kör olasıca nefis dürtükleyip neden dedirtiyor işte
iltihap bitsin bakalım ne olacak
bu arada adeti gecikip sonra adet olanlara tavsiyem doktora gitsinler muhakkak:bende iyiki hemen gitmişim iltihabım o şekilde tesbit edildi
bir dahaki aya inşallah rabbim hepimize nasip eder

ovi testi kullanıpta hamiş kalanlar yazsın lütfen kızlar çift çizgiyi gördükten sonra testiniz sonraki günler silik mi çıktı yoksa hep koyumu kaldı merak ettim de:)

ovi testi kullanıpta hamiş kalanlar yazsın lütfen kızlar çift çizgiyi gördükten sonra testiniz sonraki günler silik mi çıktı yoksa hep koyumu kaldı merak ettim de:)

canim benim 13 cu gun koyu cikti 14 cu gun sdilik cikti bugun yine koyu anlamadim he birde adetime yakinda yapmisdim silik cikiyordu 2 ci cizgi sende nasil?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…