Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Topidikkk senin yumurtlaman bittikten sonra ovülasyon testine devam ettin mi canım hamileliği gösterebiliyor diyolar devam ettiysen biraz bilgi ver bakalım:)

Yumurtlamadan sonra 3-4 gunde bir yaptim canim. Once silik 2. Cizgi vardi yumurtlamanin hemen ardindan, sonra sadece tek cizgi cikmaya basladi. Yumurtlamadan sonra 10. Gun belirgin 2 cizgi cikti, 11. Gun Sabah da gebelik testinde cok cookk silik 2. Cizgiyi gordum. Ovu testleri gercekten gebelik gosteriyor mu test etmek icin hergun yaptim, kopkoyu 2 cizgi cikiyordu. Yani gercekten de gebeligi hamilelik testinden once gosteriyor.

Kızlar merhaba bata 2 gün kaldı çok heyecanlıyım belirtilerim hamilelik yönünde inşallah yanılmam kasık ağrım var adet ağrısı gibi ama farklı bir ağrı bu cuma geceside kahverengi çamur gibi akıntı geldi(yerleşme kanaması diye umut ediyorum)normal akıntımda yumurtlamamdan beri sürüyor bende sadece yumurtlama günleri olur kesilirdi birde kabızlığım var ve gaz var yorgunluk uyku isteği...bakalım hayırlısı:18:

Kızlar merhaba bata 2 gün kaldı çok heyecanlıyım belirtilerim hamilelik yönünde inşallah yanılmam kasık ağrım var adet ağrısı gibi ama farklı bir ağrı bu cuma geceside kahverengi çamur gibi akıntı geldi(yerleşme kanaması diye umut ediyorum)normal akıntımda yumurtlamamdan beri sürüyor bende sadece yumurtlama günleri olur kesilirdi birde kabızlığım var ve gaz var yorgunluk uyku isteği...bakalım hayırlısı:18:

inşallah hamilesindir canım iyi haberlerini bekliyoruz zaten iki gün kalmış bata umarım beklediğin haber bu ay gelir.

gerçekten heyecan verici inş. dileğin hayırılısıyla gerçekleşir... en kısa zamanda ben de yaşamak isterim bu duyguyu :)

bu ay da olmadı :KK43: yeni bat yeni umut 10 temmuz :KK43:

offfff offffff inşallah 10 temmuzdan önce bebişin kendini gösterir gebelik testinde canım.

ben bu ay ovulasyon testi aldım yine hayıt tohumu içiyorum sürekli eşimi de sperm testine gödercem...

10 ay geçti ya benim ilk istediğim ay olsaydı şimdi kucağıma almış olacaktım.. ama allahtan hayırlısı diyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin hakkımızda hayırlısı diyorum.

insan adet olunca umutlarının üzerine sifon çekiliyor ama adet bitince tekrardan umutlar yeşeriyor canım...

sevgili arkadaşlarım, cumartesi doktora gittik eşimle. bebeği gördük, kalp atışlarını da duyduk. darısı Aysbozun başına. Rabbim dileyen isteyen herkese bu mutluluğu yaşatır inşallah. güzel haberlerinizi bekliyorum.

selam topidik cok sevindim hamileligine. saglikla kavustursun Allah. bebek dogdugundan beri buraya hic giremiyorum. bugun aylar sonra girdim mesaj kutuma bakarken senin mesajin duruyodu sana tiklayinca gordum hamileligini. cok sevindim. sorunsuz hamilelik ve kolay dogum dilerim:)

kızlar ben bu gün 6. kez ovulasyon testi yaptım bu gün 2 çizgi de aynı koyulukta çıktı hata emin olamayıp 2. kez tekrarladım. laboquick ovulasyon testi kullanıyorum napıcam ben şimdi yumurtluyor muyum://

selam topidik cok sevindim hamileligine. saglikla kavustursun Allah. bebek dogdugundan beri buraya hic giremiyorum. bugun aylar sonra girdim mesaj kutuma bakarken senin mesajin duruyodu sana tiklayinca gordum hamileligini. cok sevindim. sorunsuz hamilelik ve kolay dogum dilerim:)

Cok tesekkur ederim safakvakti :)) Ben de seni tebrik ederim :) Allah bagislasin evladinizi, saglikli ve uzun bir yasami olur insallah. Sevgiler.. :)

kızlar ben bu gün 6. kez ovulasyon testi yaptım bu gün 2 çizgi de aynı koyulukta çıktı hata emin olamayıp 2. kez tekrarladım. laboquick ovulasyon testi kullanıyorum napıcam ben şimdi yumurtluyor muyum://

Bugun veya yarin yumurtlayacaksin. Pazartesi sali ve carsamba mutlaka iliski olsun canim.

offfff offffff inşallah 10 temmuzdan önce bebişin kendini gösterir gebelik testinde canım.

ben bu ay ovulasyon testi aldım yine hayıt tohumu içiyorum sürekli eşimi de sperm testine gödercem...

10 ay geçti ya benim ilk istediğim ay olsaydı şimdi kucağıma almış olacaktım.. ama allahtan hayırlısı diyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin hakkımızda hayırlısı diyorum.

insan adet olunca umutlarının üzerine sifon çekiliyor ama adet bitince tekrardan umutlar yeşeriyor canım...

hayırlısı canım demek ki bu güzel duyguyu tatmak bize henüz nasip olmamış dua edip beklemekten başka bi çare yok :KK43: bu bebek olayına niyetleneli benim adet olayıda saçmaladı her ay 2-3 gün ileri atıyo tabi gecikince umutlanıyorum sonra gelince ayrı bir hüsran oluyor ne bileyim ben böyle zor olacağını bilsem evlendiğim andan itibaren hiç korunmazdık eskiden korunmamasız bi şey olacak diye ödüm kopuyordu şimdi de ovulasyonu kaçırıcam diye ödüm kopuyo gerçi bu ay hem ovulasyondan bir gün önce hemde o gün çalışmalar oldu ama yok yok yok tutmuyo işte :KK43: bu yaz bitsin eğer hamile kalamazsam bizde sonbaharda karı-koca detaylı bir kontrole gidicez senin bat ne zaman yine yakın tarihlere denk gelicez heralde

kızlar bu kadar bozmayın moralinizi.bende bekledim ama sonucu güzel oldu,hayırlı zamanlarda olsun inşAllah.
bakın siz beni dinlemediniz ama yine söylüyorum.leğen içinde buhar çok etkili geliyor.1 kişi bile denese sonucu iyi olacaktır biiznillah.maydanoz ve süt buharı deneyenlerde var.yeterki yumurtlama gününüzde buhar kürünü uygulayıp ilişkiye girin ve yerinizden kalkmayın.bende yumurtlama günüm geçtiği halde oldu,6 ay bekledikten sonra.

hayırlısı canım demek ki bu güzel duyguyu tatmak bize henüz nasip olmamış dua edip beklemekten başka bi çare yok :KK43: bu bebek olayına niyetleneli benim adet olayıda saçmaladı her ay 2-3 gün ileri atıyo tabi gecikince umutlanıyorum sonra gelince ayrı bir hüsran oluyor ne bileyim ben böyle zor olacağını bilsem evlendiğim andan itibaren hiç korunmazdık eskiden korunmamasız bi şey olacak diye ödüm kopuyordu şimdi de ovulasyonu kaçırıcam diye ödüm kopuyo gerçi bu ay hem ovulasyondan bir gün önce hemde o gün çalışmalar oldu ama yok yok yok tutmuyo işte :KK43: bu yaz bitsin eğer hamile kalamazsam bizde sonbaharda karı-koca detaylı bir kontrole gidicez senin bat ne zaman yine yakın tarihlere denk gelicez heralde

al benden de okadar aman yumurtlama tarihine denk gelsin derken olamyınca olmuyo valla...

kısmet çabalıyoruz ama rabbim ne zaman kısmet edecek sat tı bat tı derken 10 ay olmuş yaaaaaa

Bende de bu ay gecti kizlar.6 haziranda regloldum.Hormon testelerini yaptirmamistim onlariyaptirdim bu ay doktormukemmel dedi.Ee dedim utrasonla da baktik guzel demisti ona da.dedim neden olmuyor.hersey iyi olsa bile yuzde 25 mis sans yani hamile kalmak.

Buarada 5 ay gecti hala yok dedim.Daha cok erken rahimfilimi falan icin dedi.Daha gencsin dedi gonderdi beni/2 3 ay bakacagiz olmadi yumurta takibi yapicaz

kızlar bir arkadaşımın 8 yıldır bebeği olmuyordu tüp bebekle bile gebe kalma şansı yoktu.Ama Allah'ın lütfü geçen ay kendiliğinden hamile kaldı nasıl sevindi tahmin edersiniz fakat bir sorun oluşmuş bu gün bebek sekiz haftalık olduğu halde kesenin içinde görünmüyormuş ne olacak şimdi çok üzgünüz.böyle bir şey yaşayan oldu mu bebek kesenin içine girer mi yoksa kimyasal gebelik mi???

X