Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Nurdancıgım bugün doktoea gittim simdilik kanama yok...ama doktor gördü evet kanama gecirmissin kesenin sekli bozulmus dedi düsükde olabilir olmayabilirde bunu simdi hicbir doktor bilemez bisey söyleyemez dedi ama takip etmeliyiz bu durum düsüge sebeb olabilirmis haftaya salı tekrar gel dedi bakalım kalp atısını alcazmı dedi...hayırlısı olsun..ALLAH büyüktür..hersey ALLAHIN takdiri..elimden duadan baska bisey gelmez...ha aspirine igneye devam dedi...ve progesteron yazdı...simdi coraspirin folikplus progesteron ve igne alıyorum...cümlemiz hakkında hayırlısı olsun...sendeki kanama keseye zarar vermismiydi ?

merhabalar arkadaşlar ve battaçlarım nasılsınız. var mı değişiklikler takmıcam diyorum ama insan kendini dinliyo sürekli yaaa..

gebelik yok eminim ama insan umud etmeden de yapamıyor.

hamişlerimize sağlıklı gebelikler diliyorum. allahın izniyle bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah...

Kızlar şimdi doktordan geldim. Bugün 5+5 im. Doktor kese büuümüş yolk saç oluşmuş bebekde var dedi. Benek 0,3 mm miş. Kese be bebek haftasıyla uyumlu dedi. Ama betahcg 39.000 çıktı haftana göre çok yüksek ve bu değerde kalp atışı duyulmalıydı dedi. Normalde 5+5 için kalp atışı erken ama kan değerine göre geç dedi. Haftaya çağıdı duyamazsak kalp atışını dedi ve gerisini getirmedi. Çok moralim bozuk bu değerde olupta daha sonra kalp atışı duyan varmı acaba

benim kanama kesenin dışındaydı.o nedenle kesenin etrafını sardığı için göremedi bile keseyi.haftaya gel demişti,haftaya gittiğimde yine kanamam vardı kese göründü ama bebeği göremedik kan kapattığı için.çok sancılı bir süreç tatlım anlıyorum seni ama inan bana geçecek biiznillah.daha önce düşük yaptım öyle ağrısız acısız pat diye düşmüyor :)

her gece eşine söyle veya sen yap (eşin olursa dahada iyi) sağ elini karnında dolaştırarak ya mubdi de..biiznillah bişey olmayacakk

betahcg yüksek olunca kalp atışı olacak demesi çok saçma bi durum.kalp atışı olmayan gebelikte betahcg hızla düşer,bebek haftası ile uyumlu olmaz benim bildiğim.böyle diyen doktorlara uyuz oluyorum.banada böyle bişeyler demişti ilk doktorum değiştirdim.sende bu kadar olumsuz düşünen bi doktorla devam etme bence..6+4 de gördüm ben kalp atışını...

Saol canım cevabın için şimdi internetten bakıyorumda kanda 10.000 olunca kalp atışı duyulanilir diyo. Benim bunun tam 4 katı. Forumlarda benimle benzerliği olanlar varmı diye baktım bulamadım. Herkes kalp atışını duyduğu haftayı yazmış hcg değerinden bahsetmemişler , bilmiyorum ne olucak

ben gebe kaldığımda 6,12 çıkmıştı bhcg değerim,haftaya kanamam olduğunda 580 di,haftaya gittiğimde ise en fazla olsunda 5000 olsun hadi...doktorum bana sen gebe değilsin dedi.psikolojik olduğunu düşündü.betahcg bende çok geç yükseldi şimdi bile baktırmadım acaba kaçtır diye.o zaman ben hiç gebe olamazdım değilmi
bak şimdi senin için doktorumu aradım,dediki 5+4 den itibaren alınır,ancak ultrason kalitesi ve kişinin karın bölgesine göre hafta değişebilir genelde 6. hafta ortalarında görülür dedi.
evham yapacaksın biliyorum yine ama boşuna telaş ediyosun zamanında bende çok yedim böyle kendimi

Ayy canım çok saol ilgin için çok iyisin ben ne yapsam şimdi acaba haftaya pazartesi beklemeden başka doktoramı gitsem eşimde çok kötü oldu ben onu teselli ediyorum resmen nasıl beklicez 1 hafta diyo

Ayy canım çok saol ilgin için çok iyisin ben ne yapsam şimdi acaba haftaya pazartesi beklemeden başka doktoramı gitsem eşimde çok kötü oldu ben onu teselli ediyorum resmen nasıl beklicez 1 hafta diyo

canım şu hafta içinde hangi doktora gidersen git göremezsin kalşp atışını :)
başka doktora gitmek istersen git,sadece sana daha erken deyip içini rahatlatacaktır.6+4 te genelde her giden görüyor canım.bence 1 hafta daha beklemende fayda var.bu arada istanbuldamısın hangi doktora gidiyorsun?

Evet canım istanbuldayım bişey daha sorucam canım sen kalp atışını duyduğunda bebek kaç mm di hatırlıyomusun? Benim şuan 3 mm

Evet canım istanbuldayım bişey daha sorucam canım sen kalp atışını duyduğunda bebek kaç mm di hatırlıyomusun? Benim şuan 3 mm

hemen bakayım ultrason kağıdından :)

6+4 te bebeğin boyu 7.70 mm 6+0 dada gitmişim görememişim ondada bebek 3.45 mm olarak ölçülmüş :)

hemen bakayım ultrason kağıdından :)

6+4 te bebeğin boyu 7.70 mm 6+0 dada gitmişim görememişim ondada bebek 3.45 mm olarak ölçülmüş :)

Bu yazdıkların umut oldu bana inan. Allahım hayırlısını versin inşallah. Şöyle arıyabileceğim bi doktor olsa sormak isterdim kan değerim neden bu kadar yüksek ve 39.000 deyken kalp atışının olmaması normalmi. Herhangi bi hastaneyi arasam cevaplarlarmı acaba. Deniycem bakayım bi

nerde oturduğunu bilsem aradığım doktor çok güvenilir bende kan pıhtılaşması olduğu için çok araştırdım sonunda bu doktoru buldum.yardımcı olurdu sana.istersen bi doktor daha var o da çok bilgili onun numarasını vereyim konuş?

Çok iyi olur Allah razı olsun senden gerçekten. Nerdeydi bu doktor telini nasıl alabilirim. Ben istanbulda avcılardayım

Çok iyi olur Allah razı olsun senden gerçekten. Nerdeydi bu doktor telini nasıl alabilirim. Ben istanbulda avcılardayım

hayatım ben yenibosnada oturuyorum safa hastanesinden alev hanımın telefon numarası var bende.ben sana özelden yollayacağım.ara durumu anlat.bakalım o ne diyecek çok bilgili bi doktordur inan.

canim malasef ben adet oldum yeni tarih 23nihsan aybozz canim duyucaksin insallah bebisinin kalp atislarini bekle sabr et bitanem diyer kizlar nasil iyidiler insallah kac gundur bura giremedim telf girip goz atiyordum herkesi opuyorum

hayatım ben yenibosnada oturuyorum safa hastanesinden alev hanımın telefon numarası var bende.ben sana özelden yollayacağım.ara durumu anlat.bakalım o ne diyecek çok bilgili bi doktordur inan.

Aradım görüştüm şimdi normalde bebeği görür görmez kalp atışı duyulmalıydı dedi. bende arkadasın önce 3 mm miş senin yani kalp atışı yokmuş ertesi hafta 7 mm olduğunda duyulmuş kalp atışı dedim oda ilk o 3 mm olan bebek değil kesedir dedi bebek görülür görülmez kalp atışı olmalıydı dedi ve şuan ölmüştür dedi , kötüyüm ya inanamıyorum korktuğum şey başıma geldi

ya olmaz ki ama böyle bişey ya..ne desem bilemedimki şimdi...belki yanlış biliyorlardır be canım bekle bakalım haftaya kadar ne olacak.kanaman yok dimi?

Canim rahimde miyomu olupta hamile kalan varmi baslikli sayfada sana bi soru sormustum.rica etsem cevaplayabilir misin. Bi karar almak üzereyim de yardimina ihtiyacim olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…