Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

vallahi bende üzüldüm şimdi canım,ama inan hiç belli olmaz sıkma bu kadar canını ya...başka doktorlarada mı sorsak acaba..herkes farklı bişey diyor iyice kafam karıştı..

Şimdi bi doktoru daha aradım oda kese göründükten sonra hcg yapılmaz zaten yüksek çıkar niye yaptılarki dedi. Genelde bebek görünür görünmez kalp atışı olmalıydı ama geç döllenme vs olmayabiliyor sonradanda duyulabiliyor dedi. Ama ben ovulasyon testi kullandım geç döllenme filan olmadı yani. Kendimi kandırmak istemiyorum bugün duyulmalıydı ve duyulmadı, bekliycem 1 hafta daha ama sonucun değişeceğini düşünmüyorum . Ne diyim dün nasıldım bugün nasıl Allahtan herşey sabır versin bana hiçç gücüm yok çünkü

çok zor biliyorum ben de kaybettim iki bebeğimi benzer hikayelerle.inan anlıyorum seni..beyninden kötüdüşünceleri arındır...
inş duyarsın kalp atışlarını ve bana müjdeli haberi verirsin...

Allahtan umut kesilmez tabi.ama seni çok iyi anlıyorum o bir hafta gecmez artık biz 2 gün zor durduk ve 6 doktor 1 radyolojıye gittik ....slm canım,umarım duyulur ama bana şu an kaç haftayla uyumlu bebeğin söylermisin.beni duymuşsundur belki gecen hafta kürtaj oldum.sana denenleri okuyunca bende hata yapılmadıgını anladım benim kesem 24mm bebeğim 8-9 mm arasıydı.5+4 sınır gündür kalp atımında 6.haftadan sonrada duyulur ama bebeğin bunla uyumuysa .8-9 haftalarda kalp atışı bebek ekranda 6 haftalık oldugundan gec döllendiğindemiş.

İnşallah hayırlısıyla

Son düzenleme:

benim kanama nerde oldugunu bilmiyorum daha dogrusu suan kanama yok dedi durmus dedi ama kanamıs kesenin seklinde biraz bozulma var dedi...düsük olma ihtimali varmısda simdi hicbir doktor bunu bilemezmis düscekmi kalcakmı diye sabah cok moralim bozuldu ama sonra düsünüyorumda doktorlar zaten cok karamsar hemen kötü konusuyorlar moralimi bozmicam stress bebege cok zararlı biliyorum stress yapmicam bol dua etcem dinlencem bol su icecem ilaclarıma devam etcem haftayada tekrar gitcem doktora zaten haftaya hersey belli olur...İNSALLAH korkdugum basıma gelmez İNSALLAH haftaya iyi haberler alırım...ha birde bende bebek icinde dedi..bugün tam 5 haftalık oldum ben...kese duruyor bebekde icinde haftayada bakalım kalp atısı olcakmı dedi...dinlen cinsel iliski yasak ilaclarına devam et dedi...ama kesenin bozulması iste aklımı karıstırdı demekki kanayan yer bozuldu offf hazır doktorunu aramısken keske bunuda sorsaydın ALLAH senden razı olsun bizlere burda cok yardımcı oluyorsun...sakinlestiriyorsun moral veriyorsun..ALLAHIM bebegini sag saglim dünyaya getirmeni nasip eder İNSALLAH esine ve sana bagıslar...

canım moralini bozma ilk gebeligimde 5 haftalık hamileyken benim HCG 23.000 bini geckindi ve bendede doktor demisdiki bu HCG de bebekde görülmeli kalp atısıda görülmeli ama sadece kese gözüküyordu...büyük ihtimalle bos gebelik saglıksız gebelik dediler...benimde moralim bozuldu kendime stress yapdım bisey yemedim istahım kesildi felan 9 gün sonra tekrar gittim 6 haftalıgı gecmisdi ve bebek göründü kalp atısıda alındı...moralimi bosuna bozmusum bosuna o kadar stress yapmısım...ha malesef daha sonra bebegimin kalbi durdu ama bunun sebebi bendeki pıhtılasma...sen hic canını SIKMA sabret haftaya tekrar gün 6+4 günlükken felan git kesin bebeginide göreceksin kalp atısınıda...rahat ol...

canım üzülme yat dinlen haftaya inş.iyi haberler alırsın.anladıgım kanaman durmuş ve eger kese zarar görmüş olsaydı kanaman durmaz bebeği atardı.

Aysbozz ben de seninle aynı durumdayım...

Tüm sözler boş... Bir Dr kalp atışı gördü ama çok zayıf dedi...

İkincisi göremedi ama daha erken dedi perşembeye gün verdi...

Yaşadıkların cuma benim yaşadıklarımda aynı... Şimdi de öyle bazen umutlu bazen umutsuz bir bekleyişteyim...

Dr ne diyecek ne olacak... Bulantılarım başladı.. Ona bile seviniyorum... Bulantının bir anlamı olmadığını bile bile...

Hakkımızda hayırlısı... Diyecek bir şey yok... Bol bol dua et.. İnşaallah güzel haberler duyarız...

kızlar başka doktorlara gittinizmi? tek veya 2 doktorla kalmayın....

canım üzülme yat dinlen haftaya inş.iyi haberler alırsın.anladıgım kanaman durmuş ve eger kese zarar görmüş olsaydı kanaman durmaz bebeği atardı.

İNSALLAH canım..evet doktor kanama yok dedi ama kesenin seklinde bozukluk var dedi yani kanama zarar vermis keseye...ama kese yerinde duruyo birde bebekde var icinde dedi..off amannnn moralimi bozmayım stress yapmayım diyorumda bir an icim kararıyor...sonra geri yok toparla kendini bebegin seninle ALLAHIM onu bize esime ve bana bagıslicak İNSALLAH diyorum...bugün tam 5 haftalık oldu...haftaya salı gel dedi 6 hafta 1 günlük ozaman aceba ben haftaya persembemi gitsem ozaman 6 hafta 4 günlük oluyor...simdi haftaya salı kalp atısını alamaz birde o yüzden moralimi cok bozar...en iyisi persembeye kadar dayanayım ben..ALLAHIM bana sabır ver ve günler cabuk gecer İNSALLAH...

Merhaba canım, malesef zor bi gün başladı benim için. Bugün 5+5 im ve ultrasonda bu şekilde haftasoyla uyumlu dedi. Kese 1,97 cm, yolk sac var ve bebekte 3mm. Beta hcg 39.000 de. Kendi doktorum hcg çok yüksek kürtaj olabilir dedi, diğer doktor telde bebek oluşur oluşmaz kalp atışı olmalıydı 3mm hala kalp atışı yoksa ölüdür dedi. Diğer doktorda 1 hafta daha bekle ama oda olumlu konuşmadı. Durum böyle geç döllenme vs diyr kendimide kandırmak istemiyorum pek iç acıcı değil bu sonuçlara göre. Aslında kendi doktorum muayene etti bebek 3 mm filan sonra 2 hafta sonra gel kalp atışını duyarız dedi 1 saat sonra hcg çıkınca haftaya gel duymayyabiliriz dedi

ekranda gördülermi peki canım benim 3mm iken ekranda görüldü ama dinlemedik 1 hafta sonrada bebek 8mm idi duyulmadı.ama çok küçük daha dur bakalım 1 hafta ve yediklerine dikkat et güzel beslen.

Çok zor hakikaten ,Allah yardımcımız olsun. sen kaç hafta kaç günlüktün gittiğinde. Bebek varmıydı kaç mm di. Her doktor farklı bişey söylüyo anlamadım bende forumlara bakıyorum pek bulamadım biley. Sen ne zaman gidiceksin doktora

bekleyebilirsen dayanabilirsen 6+4 te git derim.

ekranda gördülermi peki canım benim 3mm iken ekranda görüldü ama dinlemedik 1 hafta sonrada bebek 8mm idi duyulmadı.ama çok küçük daha dur bakalım 1 hafta ve yediklerine dikkat et güzel beslen.

Yok canım ekrandada kalp atışı yoktu bugün ve doktor gayet rahat 15 gün sonra gel duyarız dedi diğer doktorda kese oluşur oluşmaz kalp arışı olmalı dedi. Umutlanıp kendimi kandırmak istemiyorum. Gerçek düşünceni söyle lütfen üzülmiycem söz :)

canım bekle bakalım 1 hafta daha bebek kalp atımı 5+4 sınır gündür ama duyulmaması sorun değildir 6.hafta ortalarında kesin duıyulmalıdır.eger bu haftayla uyumluysa.benim uyumluydu .Allahtan ümit kesilmez dua et bolca.hayırlıysa rabbim devam ettirsin.ilk gebelikmi_?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…