Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

başka doktora git canım ,bu doktorlar felaket tellalı zaten ((((

Canım kalbini ferah tut Allahın izniyle yoktur bişey. Bu doktorlar bazen çookk küçük bir ihtimali bile gerçekleşecekmiş gibi pat pat diye söylüyorlar başka doktora hit mutlaka uzman olsun

DilzArcim merak ettim seni canim, diger dr ne dedi?

Aysboz sen ne yaptin canim? Kese gordun mu kalp atisi duydun mu?

Yarin 11:40ta ilk dr randevum var. cikinca sizlere yazarim.

DilzArcim merak ettim seni canim, diger dr ne dedi?

Aysboz sen ne yaptin canim? Kese gordun mu kalp atisi duydun mu?

Yarin 11:40ta ilk dr randevum var. cikinca sizlere yazarim.

Canım ben salı gördüm keseyi ama bebiş yoktu içinde ( pazartesi çağırdı tekrar görürüz inşallah ama içimde hep bi korku var. Dilzarı bende merak ettim. Bide senin geç döllenme oldu ya acaba şuan kaç haftalıksın ? İnşallah hem keseyi hem bebişi görürsün bakarsın kalp atışınıda duyarsın haberlerini bekliyoruz. Sorucaklarını biyere yaz sonra unutuyo insan. İlişkiyi filan sor bana kalp atışına kadar yok dedi sonrasındada prezerv. Kullanıcak eşin dedi. Bide sende mide bulantısı varmı bende yok bu kötü bişimi acaba neyse Rahat ol iyi olucak herşey inşallah

Canim dogru soyluyorsun, yarin Sabah soru listesi hazirlayacagim. Sonra unutuyoruz. Yiyeceklerle, cay, yuruyus vs. ilgili sormak istediklerim var. bitki caylarindan icebolecegimiz var mi diye sorucam, bende de kabizlik basladi. En fazla kac dakika yuruyebilirim, iste kac saatte bir kalkip yurumem gerekir falan. iliski bir kere oldu bizde, korunmali o da, dr soylemeden korktum Ben yapmaya. Aynen mide bulantim yok, istahim cok acik. Ama unlugulde Deger 10000i gecince baslamis bulanti. Insallah bizler onu hafif atlatiriz, Ben cok cekiniyorum bulantidan.

Dilzar yazmamis, insallah Hersey yolundadir. Hepimiz bu donemi atlatip kalp atislari ni duyariz insallah canim. Sen de pazartesi gorursun bebegini umarim.

Hamislerimizzzz stres yapmamaya calisin.Umarim iyisinizdir hepiniz.Ben bu ay rahatim nedense artik rafa kaldirdim gibi nerdeyse.Gun mun takibi yok sansimiza ne zaman olursa:)

Aysbozz ve topidik merak etmişsiniz sağolun canlarım... Dr geldikten sonra başımda fena bir ağrıyla uyumuşum...

Bu Dr kalp atışlarını hiç duymadı... (Cihazdan cihaza mı değişiyor bilmiyorum )ama gayet olumlu konuştu... Daha çok erken dedi bir hafta daha bekleyip sonra karar veririz dedi... KeseniN büyüklüğü bebeğin de büyük olduğu anlamına gelmez dedi... Ağrıların hiç bir anlamı yok... Kanaman yoksa dedi...

Herkes 8 de kalp atışı dinlerken 5+5 de neden bu kadar telaş yaptı bilmiyorum...ilk Dr kalp atışı varken bunda neden yoktu onu da bilmiyorum... Elimden dua dışında birşey gelmiyor... Rabbim hakkımızda hayırlısını versin....

tabi canım acele etmeyin zaten...var face ben sana özelden yazarım facemi...canım neden özel hastanede yaptırmayı düsünüyorsunki?? üniversite hastanesinde yapıyorlar tahlilleri...bende tek idrara bakıldı HCG ye bakıldı birde normal kana bakıldı...bu arada arkadaslar bu sabah canım cok SIKILDI gece karnım agrıyordu sabahda WC ye gittim kabız da olmusum ya biraz zorladım büyük abdestimi yaparken sonra koyu renk akıntım geldi kahverengi denilebilir...bi ara burdada gebe arkadaslar yazmısdı akıntım var felan diye yaaa ciddi bisey mi bu ??? acıkcası korkuyorum suan bu ilk gebeligimde gelmemisdi yerlesme kanaması felan desem kese yerlesmis ya daha kanama olurmu ?? ama kanda degildi kahverengi bisey

Kızlarrr gittigidiyordan ovi testi istedim 6 gün oldu hala gelmedi acaba sizede geçmi gelmişti haber verin lütfen

özel hastane ssk farklı 12 tl alıyor 15 günde çıkıyor canım.

canım günaydın,doktor bana trombofili paneli ve kromozon anelizi dedi kan pıhtılaşması trombofili ile bakılıyor canım sana ne yapıldı anlmadım.normal an derkjen neyi kastettin?

Son düzenleme:
canım 8 haftada kalp atışı dinlemne olayını yanlış yorumluyorsunuz....bebeğin kalp atımı 4 haftalıkken başlar ultrasonun kaltiesine göre 5+4 sınır gündür dinleme.bu zamanda duyulmasada 6 -7 haftalık bebegin kalp atımı duyulması gerek.adet tarihine göre hesap yapılmaz ultrasonda bebeğin ölçümüne göre konuşulur.geç döllenmesi olan kadın 8.haftada duyar kalp atımını ama aslında bebek 6 haftalıktır.bu yüzdende kafanız karışıyor 6 doktora aynı şeyi tartıştım hepside aynı açıkladı.dogru benim bebegim haftasıyla uyumluydu 6+6 da duyulmadı 2 gün geçti 7+1 oldu gene yok 9 haftayı beklemedik yok çünkü doktor dediki geç döllenseydin daha 5 haftalık olurdu ve beklerdik.ama ekranda 24mm kese 9mm bebek var ve duyulması gerek.5+6 da kalp atımını görmüştük ekranda 1 hafta sonra duyamadımk6+4 te durmuş kalbi araştırılacak bakalım.önemli olan ultrasonda bebeğin kaç haftayla uyumlu.10.haftada duyan gene var.

pardon canım yanlıs anladım seni ben suan gebe kaldıkdan sonra neye bakıldıgını sordun zanettim...bende sadece trombofili paneli bakıldı baska bisey bakılmadı banada kromozon analizisine bakılsın denildide ama esim bakdırmadım kromozon analizisinde hem benden hem esimden kan almaları gerek esimde yapdırmadı...canım sen gebeyken sendede akıntılar gelmisdi degili?? sende bedianurmuydu?? oda ikinizde buraya yazıyordunuz degilmi??? bu sabah bende kahverebgi akıntı geldi 1 saat felan sonra gitti simdi yok ama bu akıntı icerisinde böyle sanki et parcaları vardı ??? aklıma düsük geldi aceba dedim kesemi ??? düsükmü yapdım diye düsünüyorum simdi ??? ama düsük yapsam cok agrılı olmazmı ?? ve kanlı olmazmıydı ?? off aklım cok karısık pazartesi olsada doktora gitsem İNSALLAH korkdugum basıma gelmemisdir

düşük olmaz korkma kaç haftalık gebesin .berianur da kanama vardı çok şükür o saglıklı gidiyor lekeside oluyordu sonra durdu.korkma ama doktora sık git .kaç günde aldın sonucu canım ? leke olur arada sen bişey kullanıyormusun canım pıhtılaşmadan dolayı .pıhtılasşması olan insanlar daha sık kontrol altında olmalıymış bak kk nın pıhtılaşma grubu var orayada takıl ben bişey ögrendim

Son düzenleme:

canım biliyorum o grubu bende takılıyorum o gruba..hatta geceb yazmıssın sende oraya gördüm :) 4 hafta 6 günlük daha cok yeni ben pazartesi ögrendim gebe oldugumu tam 4 haftalıkken ögrendim...ben aspirin kulanmaya basladım pıhtılasma oldugunu ögrenince sonra pazarteside gebe oldugumu ögrendim kese gözükdü hemen o günü igneye basladım..ben aceba igneden dolayı yada aspirinden dolayımı kahverengi akıntım oluyor diye düsündüm sabah ama gecede karnım cok agrıdı ve parcalarda vardı akıntıda yani düsük olsa mutlaka kan olurdu deme?? ben 12 martta kan vermisdim 22 nisanda aldım sonucu ama ben dogudayım o yüzden belkide bu kadar sürdü sonucu almam....aslında persembe gitmeliyim doktora ama beklemicem persembeyi pazartesi ilk isim doktora gitmek...İNSALLAH korkdugum sey basıma gelmemisdir İNSALLAH kese yerindedir hersey yolundadır bugün hastaneye gitsem bakarlarmı ?? cumartesi ama ne bilim gitsemmi ??

azranur iğnelere başladıysan ilk birkaç hafta kanama yapabiliyor.sakın endişelenme bendede oldu.

azranur iğnelere başladıysan ilk birkaç hafta kanama yapabiliyor.sakın endişelenme bendede oldu.

canım cok tsk ederim cevap icin..evet pazartesi basladım ben ignelere..ama gece karnım cok agrıdı canım..sabahda WC de kendimi biraz zorladım bunlarında etkisi olabilirmi?? ben bu sabah düsük yapmıs olsam daha cok kanardı degilmi?? bende kahverengi akıntı geldi ama parcalar vardı kücük kücük ama kanlı degildi ama et gibiydi ?? keseye ayit olabilirmi ?? sendede parcalar gelmismiydi?? pazartesi doktora gidecem İNSALLAH kötü haber almam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…