Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

tabi canım acele etmeyin zaten...var face ben sana özelden yazarım facemi...canım neden özel hastanede yaptırmayı düsünüyorsunki?? üniversite hastanesinde yapıyorlar tahlilleri...bende tek idrara bakıldı HCG ye bakıldı birde normal kana bakıldı...bu arada arkadaslar bu sabah canım cok SIKILDI :KK43: gece karnım agrıyordu :KK43: sabahda WC ye gittim kabız da olmusum ya biraz zorladım büyük abdestimi yaparken sonra koyu renk akıntım geldi :KK43: kahverengi denilebilir...bi ara burdada gebe arkadaslar yazmısdı akıntım var felan diye yaaa ciddi bisey mi bu ??? :KK43: acıkcası korkuyorum suan bu ilk gebeligimde gelmemisdi :KK43: yerlesme kanaması felan desem kese yerlesmis ya daha kanama olurmu ?? ama kanda degildi kahverengi bisey :KK43:

Canim meraba akintim var diye ben de yazmistim ilk baslarda cok telaş oluyordum hergun doktorumu ariyordum:) simdi on haftalik oldum hala devam ediyor doktorum kirmiziya donmezse sorun yok dedi artik bende takmiyorum :) cogu kiside oluyo ama sen genede doktoruna bi sor derim

canım cok tsk ederim cevap icin..evet pazartesi basladım ben ignelere..ama gece karnım cok agrıdı canım..sabahda WC de kendimi biraz zorladım bunlarında etkisi olabilirmi?? ben bu sabah düsük yapmıs olsam daha cok kanardı degilmi?? bende kahverengi akıntı geldi ama parcalar vardı kücük kücük ama kanlı degildi ama et gibiydi ?? keseye ayit olabilirmi ?? :KK43: sendede parcalar gelmismiydi?? pazartesi doktora gidecem İNSALLAH kötü haber almam :KK43:

yok hayatım dediğin şeylerin aynısı bendede oldu vüücut adapte olamıyor iğnelere ilk zamanlar,bu nedenle iç kanama yapıyormuş.bazen bendede toz gibi pıhtılar birde et parçaları gibi birikmiş kan parçaları gelirdi.sıkma canını ama iğnenin yanında aspirin kullanıyorsan ilk zamanlar dikkat et dozaj fazla geliyor olabilir.doktoruna söyle bi aptt testi yapsın.bakalım kanın çokmu sulanmış diye.

yok hayatım dediğin şeylerin aynısı bendede oldu vüücut adapte olamıyor iğnelere ilk zamanlar,bu nedenle iç kanama yapıyormuş.bazen bendede toz gibi pıhtılar birde et parçaları gibi birikmiş kan parçaları gelirdi.sıkma canını ama iğnenin yanında aspirin kullanıyorsan ilk zamanlar dikkat et dozaj fazla geliyor olabilir.doktoruna söyle bi aptt testi yapsın.bakalım kanın çokmu sulanmış diye.

aynıları bendede oldu iste bugün...kan parcaları degildi tam olarak et parcaları ama acık renkti...tamam pazartesi doktora gidince hersey yolunda derse birde aptt testi yaptırayım...İNSALLAH hersey yolundadır...dua et bana lütfen :KK43:

Unlugül ve aysbozz cevaplarınız için teşk edrim kızlar.Ovi testlerim geldi şimdi öylesine bi tane denedim tabisi negatif:))) muhtemelen yumurtlamam gecikecek çünkü söktürücüyle adet gördüm çok şükür normalde 6 gün sürerdi son gün minik leke olurdu bu ay 7 gün sürdü diyelimki bu ay 30 gün adetim sürdü 10.günmü başlıyayım testlere canlar prospektüste 11. gün yazıyorda ben erken mi başlıyayım ne dersiniz?

aynıları bendede oldu iste bugün...kan parcaları degildi tam olarak et parcaları ama acık renkti...tamam pazartesi doktora gidince hersey yolunda derse birde aptt testi yaptırayım...İNSALLAH hersey yolundadır...dua et bana lütfen :KK43:

dualarım seninle tatlım hiç sıkma canını herşey yoluna girer inş.bu arada istanbuldamısın bilmiyorum ama eğer öyleyse çapa devlete gitmeni tavsiye ederim.çünkü ne yazıkki özeller anlamıyor bu işten...

bende şakır şakır kanama oluyordu bazen,hiç korkma Allah yazdıysa kimse bozamaz :)

Unlugül ve aysbozz cevaplarınız için teşk edrim kızlar.Ovi testlerim geldi şimdi öylesine bi tane denedim tabisi negatif:))) muhtemelen yumurtlamam gecikecek çünkü söktürücüyle adet gördüm çok şükür normalde 6 gün sürerdi son gün minik leke olurdu bu ay 7 gün sürdü diyelimki bu ay 30 gün adetim sürdü 10.günmü başlıyayım testlere canlar prospektüste 11. gün yazıyorda ben erken mi başlıyayım ne dersiniz?

Canım şöyleki ben 11. Gün başlıodum ama anca 17 de filan görüyodum geçen ay internetten bol bol gelince testler 11. Gün yapayım dedim ve tam olmasada çift çizgiyi gördüm yani belli olmuyo. Testin kaç tane bilmiyorum elinde yeterli varsa 11. Gün başla her gün 1 tane yap silik çizgiyi gördüğün günden sonra günde 2 kere yap. Daha ii oluo ve sıkılmadan devam et. Silik çizgi çıktıktan sonra 2,3 gün içinde koyu çizgi çıkıyo. Ona görede ilişkiyi ayarlarsın. Bi önceki ay silik çizgiyi görünce hergün ilişki oldu ama hiççç sıvı yoktu bende kupkıruydum. Bu ay silik çizgi günü yaptık bide koyu çizgi günü

dualarım seninle tatlım hiç sıkma canını herşey yoluna girer inş.bu arada istanbuldamısın bilmiyorum ama eğer öyleyse çapa devlete gitmeni tavsiye ederim.çünkü ne yazıkki özeller anlamıyor bu işten...

bende şakır şakır kanama oluyordu bazen,hiç korkma Allah yazdıysa kimse bozamaz :)

ALLAH razı olsun canım senden...bana güc verdin cok tsk ederim...ben dogudayım :KK43: esimin görevinden dolayı :KK43: pazartesi üniversite hastanesine gitcem..hayırlısı olsun bakalım...ama İNSALLAH iyi haberlerle gelirim :KK43: İNSALLAH HCG düsmemisdir :KK43: bugün düsük felan yapdımsa düser deme HCG ?? yada Kese zarar gördüyse yine düser deme HCG ?? bakalım gecen pazartesi 4700 di İNSALLAH düsmemisdir yükselir ve İNSALLAH doktor keseyi yine görür :KK43:

Canım şöyleki ben 11. Gün başlıodum ama anca 17 de filan görüyodum geçen ay internetten bol bol gelince testler 11. Gün yapayım dedim ve tam olmasada çift çizgiyi gördüm yani belli olmuyo. Testin kaç tane bilmiyorum elinde yeterli varsa 11. Gün başla her gün 1 tane yap silik çizgiyi gördüğün günden sonra günde 2 kere yap. Daha ii oluo ve sıkılmadan devam et. Silik çizgi çıktıktan sonra 2,3 gün içinde koyu çizgi çıkıyo. Ona görede ilişkiyi ayarlarsın. Bi önceki ay silik çizgiyi görünce hergün ilişki oldu ama hiççç sıvı yoktu bende kupkıruydum. Bu ay silik çizgi günü yaptık bide koyu çizgi günü

Canım ben bugün bir tane yaptım deneme amaçlı ikinci çizgi silikti ama görünüyordu fakat orda yazıyor t c den silik çıkarsa negatif yazıyor t ve c koyu olursa pozitif yada t c den koyuda olursa yine pozitif onun için çalışma yapmıycam zaten sanırım daha 3 gün filan var yumurtlamaya ben yinede hergün bir tane yapıcam koyu çıkana kadar ilişkiye gelince zorla olmuyor canım yaaa istek çok önemli kasmamak lazım rabbim en hayırlı zamanda versin inş allah seninkinide kucağına almayı nasip etsin:)

Hamislerimizzzz stres yapmamaya calisin.Umarim iyisinizdir hepiniz.Ben bu ay rahatim nedense artik rafa kaldirdim gibi nerdeyse.Gun mun takibi yok sansimiza ne zaman olursa:)

aynen canım bu ay bende bıraktım takibi falan bakalım bide böyle deniyorum hayırlısı artık :)

Canlar dun dra gittik. Keseyi gorduk, 8mm. Yolk sacini da gordu dr. Bebek rahimde biraz asagi yerlesmis, sonradan duzelir ama simdilik iliski yok, fazla ayakta durma yok dedi dr. 5 haftalik hamileymisim. Haftaya yine cagirdi bebegi gormek icin. Insallah kalp atisini da duyariz.

Canlar dun dra gittik. Keseyi gorduk, 8mm. Yolk sacini da gordu dr. Bebek rahimde biraz asagi yerlesmis, sonradan duzelir ama simdilik iliski yok, fazla ayakta durma yok dedi dr. 5 haftalik hamileymisim. Haftaya yine cagirdi bebegi gormek icin. Insallah kalp atisini da duyariz.

Maşallah canım çok iyi , yolk kesesinide görmüşsün zaten 1 cm olunca yolk 1,5 cm dede anca bebek görülürmüş. Günde 1-2 mm büyürmüş haftaya 1,5 cm olur bebişi görürsün inşallah, sonrada kalp atışı :)) mide bulantın yada ağrın başladımı

Topidikk darısı diğer diğer aylara canım takiiiii doğumuna kadar çok sevindim iyi olmanıza:)))

bende takmayayım diyorum ama insan kafasından atamıyor ki... of of bakalım az kaldı bekliyorum hiç bi değişilik yok ben de bu ayda olmadı kgaliba :KK43:((((((((

Maşallah canım çok iyi , yolk kesesinide görmüşsün zaten 1 cm olunca yolk 1,5 cm dede anca bebek görülürmüş. Günde 1-2 mm büyürmüş haftaya 1,5 cm olur bebişi görürsün inşallah, sonrada kalp atışı :)) mide bulantın yada ağrın başladımı

Zaman zaman adet agrisi gibi oluyor, genelde belim agriyor. Benim bebe rahmin asagi kismina tutunmus, bel agrin olacak dedi dr, midemde cok sukur birsey yok, senin bulantilarin basladi mi canim? Sen gordun degil mi? Kalp atisi? istahim cok acik, Boyle giderse duba olcam :)

Zaman zaman adet agrisi gibi oluyor, genelde belim agriyor. Benim bebe rahmin asagi kismina tutunmus, bel agrin olacak dedi dr, midemde cok sukur birsey yok, senin bulantilarin basladi mi canim? Sen gordun degil mi? Kalp atisi? istahim cok acik, Boyle giderse duba olcam :)

Ben geçen hafta 4+5 teyken gittim, 5 mm keseyi gördü ama yolk kesesi bebek yoktu bu hafta içi çağırdı yine bebeği görmek için bakalım. Benim de çok kötü belim ağrıyor hapşururken dahi ağrıyorr bu kadarı normalmi bilmiyorum bulantı filan yok bende. Sadece midem boş kalınca ağrıyor sürekli yemek yiyorum.yarın giderim doktora çok korkuyorum boş gebelik filan çıkar diye

bende takmayayım diyorum ama insan kafasından atamıyor ki... of of bakalım az kaldı bekliyorum hiç bi değişilik yok ben de bu ayda olmadı kgaliba :KK43:((((((((

canım bi değişiklik bekleme zaten çünkü adet geçmeden hiç bir belirti olmuyormuş belirti zannedilenlerin çoğu genelde adetle ilgili o nedenle moralini bozma hiç belli olmaz

hamişler yaşadığınız herşey normal.mide bulantısı 6. haftada başlıyor genelde,o bile mutlu ediyor insanı :)
inşAllah rabbim tamamına erdirsin.doktorum kız demişti ama geçenlerde oğluşum pipişini gösterdi:KK1:
rabbim hepinize hepinize nasib etsin,hamile kalmayı bekleyenler 3 ayların yüzü suyu hürmetine dileklerine kavuşsun inşAllah.perşembe geceleri bir temiz gusül alın yasininizi okuyun,rabbimden hayırlı evlat dileyip birlikte olun..Rabbim geri çevirmez bi iznillah.hepinize dua ediyorum her zaman dilerim hepiniz göbişleri doldurursunuz..

sizleri çok çoookkkk seviyorum,göremesemde..
:KK54:

ay ben de cok merak etmiştim haftasonu pek girmeye vaktim olmuyor buraya instagramdan da hiç yazmak istemiyorum boyle bişeyi. Oh rahatladım :)

X