Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yemeni sakın kesme degerin 16.000 i geçtiği dakka yiyem.yorsun .diyorum iyki deli gibi yemişim stok oldu.1 haftadır bulantı kusmadan öldüm ye canın ne çekerse ye emin ol 2 alır 1 ayda 3 verirsin (

QUOTE=Aysbozz;30411691]Bu arada bende pazartesiden beri işe gitmiyorum :)) gidesimde yok hiççç nasıl başa çıkıcaz bilmiyorum işle birlikte kaç ay dayanabiliriz mide bulantıları filan. Bide ben aşırı yiyiyorum frenliyemiyorum kendimi 1 haftada tam 2 kilo aldım. Hesaplarsak 40 haftada 80 kilo amannnnn Allahımmm[/QUOTE]

cok sagol kuzum inan aklim karisti ne yapiyim bilemez oldum bir turlu tutmuyor evet ovi testi bu ayda yapiyim en iyisi olmazsa bakalim ne gostericek..gecen ay yaptim birtek cikti cift koyu cizgi 10gun 16ci gune kadar silik cikti bu su anlama geliyo oylemi biz 1 kere yumurtluyoruz :26:

canım ilşkinin yumurtlama öncesi olması şart sper 3günde gidiyor yumurta 3 dakkada tüpte .bu yüzden karşılaşmaları gerek bak ben adet bitince hemen yapmaya başladım 4 gün çıkmadı 5.gün silikti adetin 9.gnüydü.biz adet bitti 5-7-9-10-11 günleri ilşkiye girdik.silik gördüğün dakka başla.biz 24 günde oldugumuzdan 9.gün bile yumurtluyoruz.sonra bide 13.günüğ olduk ve durduk bişey yapmadık.şükür rabbime.darısı sana ve diğer arkadaşlarıma.ilşki sonrası 15 dakka altına yastık koy yat.sonra sagına dön yat.sabah kalk ve ılık suyla duş al ve ayakta asla oturma ve asla sıcak suyla yıkanma.mümkün oldugunda yumurtlama sonrası agır iş yapma hatta süpürge açma eve belimizi zorluyoruz.bol su içmeni öneririm en az 2,5 litre

1010

ve yumurtlama sonrası aklına geldikçe elini karnına koy Ya Mübdi de.en az 20 kere.her aklına geldikçe varsa bişey düşmez korkma....

ve yumurtlama sonrası aklına geldikçe elini karnına koy Ya Mübdi de.en az 20 kere.her aklına geldikçe varsa bişey düşmez korkma....

canim sagol Allah razi olsun inan bu bilgilere cok ihtiyacim vardi test alicam yapicam benim kocis durmuyor afedersiniz bende yumurtlamadan sonra hic olmayalim diyorum ama kime dersin ilaki istiyor acik yazdigim icin ozur diliyorum iste bu da yumurtanin orda kalmamasina yol aca bilir dimi?

Ben de işte zavallı biri olarak her ay düzenli yumurtlayıp yumurtlamadığmı anlamak için ovülasyon test yapıyorum. Geçen ay 11 ve 12. günler koyu çizgiyi görmüştüm.

Bu ay 11. gün silik ama belirgindi ancak ekteki resimde gördüğünüz benim 12. gün test sonucum. Demekki rutinde 12. gün yumurtluyorum, zaten akıntı vs. dün yogundu. Bugün de sanki regl olacakmışım gibi bir sızı agrı belirdi sol tarafta demekki yumurtam da bugün çatladı :) Dün yalvardım akşam kocama lütfen bak kandil günü hayırlı olur bizim için gel deneyelim diye ama nuh dedi peygamber demedi

Canim ilk tup bebek bolumune tasimislardi da Ozlem idarecilere mail atip bizde bir tane bile tup bebek tedavisi goren arkadas yok dedi. Onlar da buraya tasimislar.

Nasilsin Nurdancim, kanaman durdu mu? Bebis nasil?

Nursayyyy hosgeldin canim!

kızlar çokk mutlu oldum tebrik ediyorum sizi ve topidiğimi Allah tamamına erdirsin.dün öğrendim galiba bi kızım olacak parmağını emiyordu keyifli keyifli kanamada bitti şükür mutluyuz darısı hepinize inşallahhhh

önümüzdeki 3 güne dikkat et,ilişki olması gerekli :)

takma ama öyle kısmetişnde varsa zaten olur ama bari gün aşırı yapın hergün yapmayın.sen yumurtlama dönemi girince hergün yapotır hali kalmaz .birde ilşki öncesi eşine sade türk kahvesi, içir.hızlandırıtyormuş spermleri kanıtlanmış.biz yaptık.

çokkk sevindim Allah sag salım kucagınada almayı nasip etsin darısı bize.
canı bulantın varmıydı.ve progestan içtinmi, kan leke için.

evelgün olduysa daha iyi olmuş ....olduysa çalışma

evelgün olduysa daha iyi olmuş ....olduysa çalışma

yok be cnaım benim inat koca doktor zayıfla dedi diye korunmasız ilişkiye kesinlikle girmiyor bütün sinirim bugunlerimin o nedenle boşa gitmesi

ben de alt tarafı 5 kilo vericem güya ama boyle bir misyon yüklendi ya üstüme inadına yiyesim geliyor durmadan

ver canımya sende ,seninde haberlerini alalım tez zamanda inş.

canim ben rusyadayim turk kahvesi yoki burda adi kahve olmazmi acaba? bir sorum daha olucak san cok oldu ama idare et lutfen ben testimi yani gebelik testimi en tez nezaman yapsam yani 24 gun oldugu icin tez yapsam gosterirmi en tez nezaman olmali sen gecikincemi yaptin yoksa tezmi?

en erken adetten 1.gün önce yani adetin 23.günü çokkk silik çıkıyor.daha öncesi 22.günü bomboş çıktı bende .önemli değil sorabilirsin canım....

en erken adetten 1.gün önce yani adetin 23.günü çokkk silik çıkıyor.daha öncesi 22.günü bomboş çıktı bende .önemli değil sorabilirsin canım....

canim bitanesin vallah bende yarin yapmayi dusunuyordum en iyisi 20 mayisda yaparim adet 21 gelmeli gelmesin insallahda bakalim kismet iste

Kizlarrr selamlarr..Yeni hamishaberlerimiz var cok sevindimmmmmm

Topidik bakyumurtlamiyorumdfalan derken o ay hamile kalmisin daha ne olsun sekerim masallah...Kizlar benim yumurtlama gunelrim gecti heralde bilerek savsakladim bu ay.Kaza beni etkiledi buay.Birde dis tedavisi olmamgerek.Cocuk olayi da korkuttu beni.Evde resmen esimden kaciyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…