Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

bu ay denicem sogan kürünü adetim hele bi gelsin :) adetten 7 gün sonra baslicam sogan kürüne nasip olursa...canım ilk gebeligimde bilmisdim hissetmisdim gebe oldugumu belirtilerde vardı...simdi yok ya belirti felan o yüzden eminim en önemlisi hissetmiyorum gebeligi... adetim gelcek biliyorum ama sorun ne zaman gelcek..hayırlısı olsun bakalım bu arada cok tsk ederim cevabın icin...

arkadaslar aramızda yeni gebe arkadaslar varmıs cok cok sevindim sizlerin adına hayırlı olsun ALLAHIM sag saglim kucagınıza almayı nasip eder İNSALLAH...İNSALLAH yarında HCG kat kat katlanmıs olur ve bize iyi haberlerle gelirsiniz...ayrıca bizim icinde dua etmeyi unutmayın :) yarın regaib kandili :)) lütfen hamile arkadaslar bizim icinde dua etmeyi unutmayın...

kızlaaaaaaaaar tebrikler :) Sağ salim kucağınıza da alırsınız inşallahh :) değerleriniz katlansın katlansın :))))))

neeeeeeeeeeeeeee guzel bir goz atayim dedim suprizle karsilasdim coooooooooook sevindim allah bizlerede nasib etsin arkadaslar sag salim kucaginiza alin insallah ne guzel ne guzel heyecanlandim simdi ne desem bir sey sorucam ayboz nekadardi evlisin canim birde ovi testin kaci iki cizgi cikti bir anlat luuutfen

Allah razı olsun canım, 4 yıl oldu evleneli son 5 aydır istiyoduk ama son 3 ayda ovulasyon testi kullandım. 11,12,13. Günler silikti hep ve 14. Gün bi anda kopkoyu oldu 15. Günde koyuydu. İlişki 14. Gün oldu. Herkese tavsiye ediyorum ovulasyon testini. Bu ay 14. Gün yumurtladım ama geçen ay 19. Gün yani düzensiz adet olanlar için çok ii bişey

sagol canim evet bendede duzensiz bende erken gelir kahr olasi ama belide olmaz ya 3-ya 4 yada 5gun once gelir bende ovi testi yapicam bu ay diyilde gelen ay mutlaka siki calismaya basliyicam cunki bu ay yoluclukda idik gec geldik eve artik adetimin 18gunu bilmiyorum bu ay hamile kaliyimda hicbirseye ihtiyacim kalmasin yuce rabbimden isteyim bu... seni de cani gonulden tebrik ediyorum

aşkolsun canım neden içten dilemiyim. kendim ne kadar istediğimi biliyourm sonra sizleri düşünüyorum sizin de benden farkınız yok sonucta ve en az kendim hamiş kalmış gibi seviniyorum ger.çekten de :)

alah hep güldürsün yüzünü inşalah

Öncelikle topidik ve aysbozz arkadaşlar gözünüz Aydın.... Allah tamamına erdirsin ...

Çok bekledim sabrettim, söktürücü kullanmadım ve galiba artık hayırlı sonuca ulaştım...

Tam iki aydır adet olmuyorum ve daha geçen Pazartesi galiba menopoza giriyorum diye hüngür hüngür ağladım... Çünkü geçen adetim de söktürü ilaçla iki ay sonra gelmişti...

Dün gece idrar testinde hafif çizgi... Ve bugün kan testinde.1620 test sonucunu aldım daha beş dk bile olmadı... Çok mutluyum... Allahım inş bu gecenin bereketine sağlıklı bir gebeliktir hepimizin ki...

26 Mart son adet tarihimi ama 24 Nisan'a kadar sağlık sorunlarımnedeniyle korunmuştuk... Çooook geç yumurtlama oldu herhalde ve ben bu sebeble gebelik haftamı bile bilmiyorum.... Umarım her şey güzel olur... Endişelerim çok Dr ne der dış gebelik mi boş gebelik mi kese gözükür mü ama bir taraftan da çok mutluyum..

. Bu benim ikinci gebeliğim olacak 3.5yaşında bir de kızım var... Son zamanlarda hiç bahsetmememize rağmen keşke benim de bir kardeşim olsa deyip duruyordu... Galiba içine doğdu... Minik kuzuşumun ....

allah tamamına erdirsin inş.

bende oğluma kardeş istiyorum aralıktada gebe kaldım ama şubatta malesef gitti bebecik
allah sizinkini hayırlısıyla kucanıza almayı nasip eder inş. ama yinede kızınıza hemen söylememenizi tavsiye ederim

Geçmiş olsun inş hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı bir gebelik yaşarsınız...

İyi dilekleriniz için de teşekkür ederim... Çok haklısınız.... Kızıma karnımın büyüdüğünü farketmeden bir şey söylemeyi düşünmüyorum... Sabiha Keskin'in görüşleri mantıklı geliyor bu konuda... İnş o günleri görürüz tabii.... daha çok erken....

bende tebrik ederim allah salicakla buyutsun yuce rabbim herkese nasib etsin

Canım sağlıcakla kucağına alırsın inş dilzarcım bende geçen aydan beri adet olamıyorum dr farlutal verdi 5 gündür bitti tık yok dün yine test yaptım korktum onca ilaçtan sonra negatif olduğunu görünce rahatladım sen söktürücü ne içtin canım ve niye 2 ay bekledin adet olmak için?

Ben bir önceki adetimde kullandım tarlusaldı adı bitti dört gün sonra adet oldum... İki adetim arası 54 gündü...ama çok yan etki yaşadım... Bu seferde o yan etkilerden korktuğum için bir de kendi kendime adet olursam belki periyodum tekrar düzelir diye Dr bile gitmedim... Bir de tabi aklımda hep geç yumurtlama olur mu düşüncesi... Beklesem bir şey kaybetmem deyip bekledim... Bekarken de senede bir iki aya sarktığı olurdu adetimin... galiba yumutalıklarım oldukça tembel...Aklımda 24 Mayıs'a kadar beklemek vardı çünkü 24nisanda korunmayı bıraktık... Sonra Dr gidecektim....

On güne kadar adet oluyorsunuz en geç galiba hiç geçirmiyorsanız kullanmanız daha iyi... Benim periyodum oldukça saçmaladığı için ben beklemekten yana tercihimi kullandım

Son düzenleme:

Anladım canım çok tşk ederim benim yaklaşık 6 ay önce biz bebiş düşünmeden önce yani yine oldu böle primolut kullandım ondada adet oldum neseciğime bi kaç ay adet oldum şimdi yine geçen aydan beri böleyim yani anlayacağın ikinci kez oldum böle hiç böle olmazdı benim neyse adet olayımda eğer yine böle olursa bende söktürücü almıycam bekliycem bebek içinde rabbim hayırlı zamanlarda versin inş sende sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inş canım:)

arkadaşlar canı gönülden kutluyorum Allah ım tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıza aldırsın inşallah :) bu gece bizler içinde bol bol dua edin bende çalışmalara başladım bat 6 haziran bakalım inşallah bu ay gelir bebişim :)

gün aşırı çalışan arkadaşlara da şunu söyliyim ben geçen ay gün aşırı çalıştım ayaklarımı diktim, silkelettim, banyoyu sabah yaptım ama olmadı özellikle ayboza katılıyorum gün aşırıda hem ben hemde eşim çok istekli olmuyoruz o nedenle sperm kalitesi düşük oluyo hemde bizde yeterli sıvı olmuyo bu ay tutmamasını büyük ölçüde buna bağlıyorum en sağlıklısı biraz ara verip yumurtlama günlerinde dikkat etmek çünkü hamilelik haberi alan arkadaşların çoğu yoğun çalışmamış

Kizlar degerim sali 37.62di bugun 80 olmus :)
Aysboz senin kac cikti canim? Dr a ne zaman gideceksin?
Dilzarcim cooook tebrik ederim, degerin de super!

Kizlar degerim sali 37.62di bugun 80 olmus :)
Aysboz senin kac cikti canim? Dr a ne zaman gideceksin?
Dilzarcim cooook tebrik ederim, degerin de super!

Canım maşallah, bende saat 5 te aldım sonucu.198 di 481 olmuş çok şükür:)))) çok heyecan yaptım sorma ellerim titredi sonucu alırken. Cumartesi tekrar bakalım dedi. Sende baktırıcakmısın cumartesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…