Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Bu arada bende pazartesiden beri işe gitmiyorum :)) gidesimde yok hiççç nasıl başa çıkıcaz bilmiyorum işle birlikte kaç ay dayanabiliriz mide bulantıları filan. Bide ben aşırı yiyiyorum frenliyemiyorum kendimi 1 haftada tam 2 kilo aldım. Hesaplarsak 40 haftada 80 kilo amannnnn Allahımmm

Haha aynen iştahım öyle bir açıldı ki sorma :KK66:) ama biraz daha yiyemiycez, baksana zavallı unlugul mide bulantilarindan perişan oldu kızcağız. Sen de mı ise gitmiyorsun? :))) Aysboz ayniyiz :) anneme babama söyledik sadece bı de ben müdürüme söyledim. Esimin tarafına iki aydan once söylemeyi düşünmüyoruz. Bana kalsa doguma kadar söylemem hehehe kv ve gorumcem öğrenince beni bayiltacaklar. Cekemem. İnşallah once keseyi görürüz sonra kalp atışlarını duyarız ve rüya olmadıgını anlarız canım :)

kızlar çokk mutlu oldum tebrik ediyorum sizi ve topidiğimi Allah tamamına erdirsin.dün öğrendim galiba bi kızım olacak parmağını emiyordu keyifli keyifli kanamada bitti şükür mutluyuz darısı hepinize inşallahhhh:nazar:
Nurdanim cok sagol benim canım arkadasım. Minigimiz kız demek, cok sevindim canım. Kanamanın bitmesine de cok sevindim. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız hepimiz :))
Eki Görüntüle 714350

Ben de işte zavallı biri olarak her ay düzenli yumurtlayıp yumurtlamadığmı anlamak için ovülasyon test yapıyorum. Geçen ay 11 ve 12. günler koyu çizgiyi görmüştüm.

Bu ay 11. gün silik ama belirgindi ancak ekteki resimde gördüğünüz benim 12. gün test sonucum. Demekki rutinde 12. gün yumurtluyorum, zaten akıntı vs. dün yogundu. Bugün de sanki regl olacakmışım gibi bir sızı agrı belirdi sol tarafta demekki yumurtam da bugün çatladı :) Dün yalvardım akşam kocama lütfen bak kandil günü hayırlı olur bizim için gel deneyelim diye ama nuh dedi peygamber demedi :KK43:

Ahh bu kocalar :KK43: düzenli yumurtluyorsun Nursayim, inşallah denemeye baslar başlamaz hamile kalirsin

Öncelikle topidik ve aysbozz arkadaşlar gözünüz Aydın.... Allah tamamına erdirsin ...

Çok bekledim sabrettim, söktürücü kullanmadım ve galiba artık hayırlı sonuca ulaştım...

Tam iki aydır adet olmuyorum ve daha geçen Pazartesi galiba menopoza giriyorum diye hüngür hüngür ağladım... Çünkü geçen adetim de söktürü ilaçla iki ay sonra gelmişti...

Dün gece idrar testinde hafif çizgi... Ve bugün kan testinde.1620 test sonucunu aldım daha beş dk bile olmadı... Çok mutluyum... Allahım inş bu gecenin bereketine sağlıklı bir gebeliktir hepimizin ki...

26 Mart son adet tarihimi ama 24 Nisan'a kadar sağlık sorunlarımnedeniyle korunmuştuk... Çooook geç yumurtlama oldu herhalde ve ben bu sebeble gebelik haftamı bile bilmiyorum.... Umarım her şey güzel olur... Endişelerim çok Dr ne der dış gebelik mi boş gebelik mi kese gözükür mü ama bir taraftan da çok mutluyum..

. Bu benim ikinci gebeliğim olacak 3.5yaşında bir de kızım var... Son zamanlarda hiç bahsetmememize rağmen keşke benim de bir kardeşim olsa deyip duruyordu... Galiba içine doğdu... Minik kuzuşumun ....:KK3:

canımmm çok tebrik ediyorum sağlıcakla kucağına almayıda göstersin allah

kızlar çokk mutlu oldum tebrik ediyorum sizi ve topidiğimi Allah tamamına erdirsin.dün öğrendim galiba bi kızım olacak parmağını emiyordu keyifli keyifli kanamada bitti şükür mutluyuz darısı hepinize inşallahhhh:nazar:

oyyyy süper birşey bu ohhh ohhh :) :21::21:

canim ben rusyadayim turk kahvesi yoki burda adi kahve olmazmi acaba? bir sorum daha olucak san cok oldu ama idare et lutfen ben testimi yani gebelik testimi en tez nezaman yapsam yani 24 gun oldugu icin tez yapsam gosterirmi en tez nezaman olmali sen gecikincemi yaptin yoksa tezmi?

olur kahve yeterki acı olsun niyet önemli :)

adetini bekle o zaman yap eğer hamile gibi hissedersen erkende yapabilirsin

canımmm çok tebrik ediyorum sağlıcakla kucağına almayıda göstersin allah

oyyyy süper birşey bu ohhh ohhh :) :21::21:

olur kahve yeterki acı olsun niyet önemli :)

adetini bekle o zaman yap eğer hamile gibi hissedersen erkende yapabilirsin
heralde test boyle yap demissin canim tamam bekliyicem 21ri mayista bir test yapicam insallah 2cift gorurum :KK16:

dilzar sen diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilir beni rüyasında hamile gören kimdiii

Yok canım ben değildim... O mesajı da hatırlıyorum ama kimdendi unuttum...

Kimse de inş rüyası çıkar:KK16:

Ben bugün Dr gittim fakat kese gözükmedi Dr tekrar kan testi istedi... Yükselişe bakacakmış yarın vereceğim... inş sonuç güzel gelir

Son düzenleme:
heralde test boyle yap demissin canim tamam bekliyicem 21ri mayista bir test yapicam insallah 2cift gorurum :KK16:

evet canım bekle öyle yap testini inşallah çıkar

Yok canım ben değildim... O mesajı da hatırlıyorum ama kimdendi unuttum...

Kimse de inş rüyası çıkar:KK16:

Ben bugün Dr gittim fakat kese gözükmedi Dr tekrar kan testi istedi... Yükselişe bakacakmış yarın vereceğim... inş sonuç güzel gelir

ayyy sen zannettim bak beni gördün kendin kaldın dicektim :)

bol su içiyorsun demi gül hep söyler ya kese için önemliymiş su içmek

evet canım bekle öyle yap testini inşallah çıkar

ayyy sen zannettim bak beni gördün kendin kaldın dicektim :)

bol su içiyorsun demi gül hep söyler ya kese için önemliymiş su içmek

Aslında son zamanlarda su içme isteğim de arttı...

On beş dk yürüme mesafesiyle Yarım gün işe gidiyorum sonra elimden geldiğince dinleniyorum ama, Çok fena sancılarım oluyor kızımda hiç böyle olmamıştım...

İnşaallah sağlıklı bir gebeliktir diye Dua ediyorum

Son düzenleme:
Aslında son zamanlarda su içme isteğim de arttı...

On beş dk yürüme mesafesiyle Yarım gün işe gidiyorum sonra elimden geldiğince dinleniyorum ama, Çok fena sancılarım oluyor kızımda hiç böyle olmamıştım...

İnşaallah sağlıklı bir gebeliktir diye Dua ediyorum

Merhaba ben dün katıldım aranıza kızlar :KK3: hayırlı olsun dilzar umarım sonucun güzel çıkar :KK34:

Canım bugün kan testine gidicekmisin? Kararsız kaldım gitsemmi. Bi yandanda bu kadar incelememiz doğrumu hani çok kafaya takmış oluyoruz ama merakta ediyorum

Merhaba ben dün katıldım aranıza kızlar :KK3: hayırlı olsun dilzar umarım sonucun güzel çıkar :KK34:

Çok sağol canım sana da hayırlı olsun...

Bu gün dua ede ede gittim öyle ki gözlerim dolmuş bir ara... Rabbim sana emanetim dedim çok şükür sonuç 4060 çıktı ilk sonuç 1652 idi... Dr telefonla bildirdim... Değerin iyi dedi... Pazartesi'ye çağırmıştı ben cuma günü gideceğimi söyledim çünkü benim hamileliğimin satı belli değil... Biraz daha geçsin istiyorum...

Canım bugün kan testine gidicekmisin? Kararsız kaldım gitsemmi. Bi yandanda bu kadar incelememiz doğrumu hani çok kafaya takmış oluyoruz ama merakta ediyorum
Canim Ben gitmedim tekrar, hergun hergun gitmeycem. Hem kollarim delik desik oldu, hem de test yapinca stres oluyorum bebisimi kotu rtkilemek istemiyorum. Bence sen de yaptirma, senin degerin benimkinin cok ustunde zaten. Benim dr kafandan hesapla 2000 olunca gel Ben sana tahlil yaptiririm burda dedi. Gelecek ctesine denk geliyor. Ama Ben pnumuzdeki pazartesi gitmeye karar verdim. Erken giderim belki bakar kese gorunmuyor der moralim bozulur. Zaten su an icin drlar bize hicbirsey yapamaz, kalp atisini duyana kadar. Bence stres Olmayalim cok erken gitmeyelim.
Çok sağol canım sana da hayırlı olsun...

Bu gün dua ede ede gittim öyle ki gözlerim dolmuş bir ara... Rabbim sana emanetim dedim çok şükür sonuç 4060 çıktı ilk sonuç 1652 idi... Dr telefonla bildirdim... Değerin iyi dedi... Pazartesi'ye çağırmıştı ben cuma günü gideceğimi söyledim çünkü benim hamileliğimin satı belli değil... Biraz daha geçsin istiyorum...
Cok sevindim dilzarcim. Insallah Ben ve aysboz da bu degerleri goruruz :) Ben de gec yumurtladim, o yuzden herhalde sata bakarak hesaplamayacagiz gebeligimizi.

Canim Ben gitmedim tekrar, hergun hergun gitmeycem. Hem kollarim delik desik oldu, hem de test yapinca stres oluyorum bebisimi kotu rtkilemek istemiyorum. Bence sen de yaptirma, senin degerin benimkinin cok ustunde zaten. Benim dr kafandan hesapla 2000 olunca gel Ben sana tahlil yaptiririm burda dedi. Gelecek ctesine denk geliyor. Ama Ben pnumuzdeki pazartesi gitmeye karar verdim. Erken giderim belki bakar kese gorunmuyor der moralim bozulur. Zaten su an icin drlar bize hicbirsey yapamaz, kalp atisini duyana kadar. Bence stres Olmayalim cok erken gitmeyelim.

Ya doğru aslında bende gitmiycem biraz daha bekliyeyim öyle giderim haftaiçi bigün. Bende test sonucunu beklerken çok kötü oluyorum hatim indiriyorum laboratuarın önünde resmen. Bide ben ayrılmıyorum laboratuarın önünden dikiyorum gözlerimi kızlara taciz ediyorum resmen bi an önce çıkarsınlar diye :))

ben bugun adetimin 21 gunundeyim bir test yaptim ovi gorsenir sekilde 2 ci silik cizgi cikti bu ne demek simdi yumrtlamami var ama ben 24gunluk suruyor adet bu ne nasil olur bana da bir fikir soyleyin lutfen

Cok sevindim dilzarcim. Insallah Ben ve aysboz da bu degerleri goruruz :) Ben de gec yumurtladim, o yuzden herhalde sata bakarak hesaplamayacagiz gebeligimizi.

İnşaallah canım... Kan değerlerimiz, kesemiz, kalp atışımız her şeyimiz hep güzel güzel ilerler hep beraber

Geç yumurtlamanın âlâsını ben yaşadım biliyorsunuz... Her şeyimiz Allah'a emanet böyle düşününce rahatlıyorum.. Çünkü elimizden bir şey gelmiyor... Hep dua dua dua...

Son düzenleme:
ben bugun adetimin 21 gunundeyim bir test yaptim ovi gorsenir sekilde 2 ci silik cizgi cikti bu ne demek simdi yumrtlamami var ama ben 24gunluk suruyor adet bu ne nasil olur bana da bir fikir soyleyin lutfen

Sercem hemen bi gebelik testi al ve yap hamile olabilirsin canım inş hamişsindir:)

Sercem hemen bi gebelik testi al ve yap hamile olabilirsin canım inş hamişsindir:)
evde var simdi yapsam cikarmi ay guzelim cok heyacanladim ya nasil guzel yazdin hamile ola bilirmiyim gercekten yapiyim o zaman simdi yazarim o biri topikde sordum herkesde olur dediler kalbim kirildi inan sen yine sagol umut verdin bana :KK54:

X