Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kimler hamile çok anlamadım ama hepinizi tebrik ediyorummmm....çok sevindim.

Canım miden kötüymüş geçmiş olsun çok inşallah bi kaç haftaya geçer bizimkiler başlar sonra :))) Sormak istediğim senin değerin kaçken kese göründü ve karındanmı götündü yoksa vajinalmi.

Telden yazıyorum bazı kelimeler yanlış kusura bakmayın

vajinadan asla baktırma canım 3000 lerde baktırmnaya gitmiştim ben görmüştük 4+5 dim ogün.kesede 5mm çıkmıştı.11mm oldugunda yolk saç görüldü .onu görmek saglıklı demekmiş ama bakalım.3 gün sonrada bebegi gördük gecen hafta bugündü.5+5 idim.doktor ekranda kalp atımını gördüm dedi ama tabi ben göremedim.sonra 6+2 de bebegi baya büyümüş gördüm 6-7mm dedi ben 2 doktor takılıyorumda :))))

ama bende şuda var adetin 24.gün 56 degerimdi kan.hep katlayarak gitti şükür 24 günde adet oldugumdan.dua et eger 1 kere 2 ye katladıysa o deger inşallah hep öyle gider ve dış gebelik veya boş gebelik degildir.ben korkmuştum ama doktor bana 2 ye katlayarak giden degerden korkma dedi.

Son düzenleme:
son adet tarihin ne ve kan degerlerini günleriyle yazarmısın.eger bugün aldıysan 480 di sanırım.haftaya bugünlerde git görürsün.

Anladım canım tamam baktırmıyım inşallah değerim artarsa haftaya salı 3000 leri görürüm inşallah.

aybozzzzz ve topidikkkkkk çok sevindim allahh sağlıcakla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah.
rabbim isteyen herkese versin. ve kandiliniz mübarek olsun.

Canım maşallah, bende saat 5 te aldım sonucu.198 di 481 olmuş çok şükür:)))) çok heyecan yaptım sorma ellerim titredi sonucu alırken. Cumartesi tekrar bakalım dedi. Sende baktırıcakmısın cumartesi

Masallah senin bebis canavar , annesine siki siki tutunuyor :))
Sorma bana bir rahatlik geldi, sali aramistim doktorumu, henuz ikinci sonucu alinca aramadim :) bugun arar konusurum, bakalim ne diyecek sana yazarim canim.

oh oh oh maşallah 10.000 lere inşallah cnaımcım :)

))) inşallah canimm. Yumurta da Nazlı çıktı bebis de sallana sallana tutunuyor :))
Darısı basına inşallah canım benim :)

Aysboz doktorla konuştum. Testi tekrarlamamı istemedi, deger 2000 ulasinca gitmemi istedi. Folidoce icecekmisim. Sen ne iciyorsun?

Canım bana folic plus iç dedi günde 3 tane. Banada aslında pazartesi gel dedi ama ben dayanamam merak ediyorum deyince cumarteside yaptır o zaman dedi. ben şuan basit bi kliniğe gidiyorum evime yakın, asıl doktoruma ne zaman giderim bilmiyorum pazartesi giderim belki yada ünlügül gibi iki doktora birden gidebilirim :)) bu arada çok belim ağrıyor hiç ağrımazdı normalde geçer inşallah.

:))) Benim de hafta Cumartesi 2000i geçecek inşallah. Belki hafta ici durumu görmek icin bir tahlil yaptırırım, ama su an icin üzerimde asırı bir rahatlık var :) doktora gitmedim, evdeyim, telefonla konuştum sadece. Benim de bir doktorum daha var, ona da mail atacağım. İki Dr dan fikir almak iyi oluyor, icimiz rahatlar. Belim eğer yürürsem veya evde ayakta fazla durursam ağrıyor ama ben 3 gündür ise gıtmıyorum :) evde yatış halindeyim, hiç ağrım sızım ve bir belirtim kalmadi. Belirti olmayınca insan acaba rüya mı görüyorum diyor :)

beni bu gün dr gittim çok kasıklarım ağrıyordu enfeksiyon falan olmasın diye keseyi göremedi kan testini yenilememi istedi yarın tekrar yaptıracağım.. inş iyi sonuçlar alırım

Artık bende bir bebiş istiyorum . Gerçi henüz çalışmalara başlamadık. çünkü erken diye düşünmüyoduk. Bundan sonra düşünüyorum... Bayanlarrrrrrrrrr

İnşallah rüya değildir, ben bide herkese söyledim kayınvalideme filan. Üst katımda oturuyor gördü sürekli hastaneye gidiyorum bende söledim.Söylemesem daha iidi ama dayanamadım

ungulcum canim bir sey sorucam bende de adet 24 gun sen hic onceleri yumurta takibi yapmismiydin kacinci gununde yumurtladin ve kac gun devam etdi yazarsan sevinirim tatalim bebisinde salicakli buyusun insallah

İnşallah rüya değildir, ben bide herkese söyledim kayınvalideme filan. Üst katımda oturuyor gördü sürekli hastaneye gidiyorum bende söledim.Söylemesem daha iidi ama dayanamadım

Bu arada bende pazartesiden beri işe gitmiyorum :)) gidesimde yok hiççç nasıl başa çıkıcaz bilmiyorum işle birlikte kaç ay dayanabiliriz mide bulantıları filan. Bide ben aşırı yiyiyorum frenliyemiyorum kendimi 1 haftada tam 2 kilo aldım. Hesaplarsak 40 haftada 80 kilo amannnnn Allahımmm

canım bir kere ovu:testi kullandım şükür tuttu.ama ben normalde de biliyorum adetin 8.ve 16.günler yumurtlama arası bizde ve 1..gün yumurtluyoruz.

sen adet biter bitmez gün aşırı yap ben teste göre 11.gün yumurtladım 9-10-11 3 gün çalıştık.

ungulcum canim bir sey sorucam bende de adet 24 gun sen hic onceleri yumurta takibi yapmismiydin kacinci gununde yumurtladin ve kac gun devam etdi yazarsan sevinirim tatalim bebisinde salicakli buyusun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…