Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

:))))) eeee napcan.annem birinci kocada saçını süpürge etti,kıstı harcamadı etmedi adamı iş sahibi yaptı yine de yaranamadı.ikinci kocada öyle yapmadı tecrübelendi.bir gün şöyle şıkır fıkır seksi giyin karşıla bak o zaman çocuğu yapmaya zahmet çekmezsin :)))))

Ohhhh rahatsın sen, bizim teyzelerde var 5 tane 2 tanesi bi kv ediyor , seninkiler karışamıyordur..
Hamilelikte, çocuk olunca benimle daha çok uğraşırlar bee, benim işim yaş ben sana diyim

o da çok sıkar canım insan bazen yalnız da kalmak ister.gün boyu beraber yani bir arkadaşınla vakit geçirilir ama yaşça büyük biriyle biraz daha zor.sen eniyisimi zaman geçince söyle canım.tabi karar senin karışmak istemem

Pat diye söyleyemem hatta hiç söyleyemem anlamasını bekleyeceğim de anlayacağı da yok (
Neyse hayırlısı , Cazgır bi kadın olmasındansa iyidir buna da şükür...

Ohhhh rahatsın sen, bizim teyzelerde var 5 tane 2 tanesi bi kv ediyor , seninkiler karışamıyordur..
Hamilelikte, çocuk olunca benimle daha çok uğraşırlar bee, benim işim yaş ben sana diyim

merak etme canım bizim teyzelerde öyleydi.. ama benim eşim nişanlıyken bana dediki onlar geldiğinde benim evde eşyayı şuraya koy derlerse koyacakmışım hatır için.onlar gidince yerini değiştirecekmişim.ben de hayatta olmaz dedi.annen dese yapmazmısın dedi. yapmam dedim.ev benim kimene hoşuna giderse fikir yaparsın demi yapmak zorunda değilsinki.sonra düğün üzeri benim eve geldiklerinde benim serdiğim yeni paspasları kaldırıp.eski paspası sermişler.yani eşimin 2.evliliği.eski evinde kullandığı paspası sermişler.ben de söyledim o da onları şükürki uyardı.eşim de biliyor beni.sonra teyzelerine de arada bir çıtlattım.karışılmayı sevmediğimi.şimdi herkes öğrendi tanıdı beni.onlara ve eşime kalsa her hafta sonu toplaşacaktık.2 günde bir akşam yemeğine onlara gidecektik.ee yani çalışınca olmuyr bir de insanın kendi hayatı da var.vakit ayıracağı şeyler falan.zamanla oturuyor bazı şeyler alıştırmaya bağlı bence.

Benımde bata 2 gün var arkadasım, inşallah güzel haberler vermek nasip olur bize de..
bende ilişkiden 4 gün sonra başlayan göğüs ucu acısı ve o günden beri hala devam eden beyaz akıntı mevcut tabi bunlar belirti ise..

hıı iyi o zaman bende sana toplatıyr iş yaptırıyor sandım.öyle deme napsın gelinisin çalışıodun seviyorsa birlikte olmak istiyordur.valla iyi dayandın ben 3 ay demem diyordum ilk ögrendikya senle o gün dedim herkee dayanamadım :)

Son düzenleme:
Pat diye söyleyemem hatta hiç söyleyemem anlamasını bekleyeceğim de anlayacağı da yok (
Neyse hayırlısı , Cazgır bi kadın olmasındansa iyidir buna da şükür...

tabi iyi niyetli olması güzel canım.dinlenmek istiyorum dersin hamile kaldığını öğrenince...anlar elbette

sorma bizdee de 4teyze var hepsi bir kv.ama resti çektiğimden beri kimse karışmıyor

aynen kızlar alıştırmaya bağlı. biz de bazı sorunlar yaşadık, nişanlılık dönemimde kv görümcemi sürekli olarak bana kalmaya gönderiyordu. gelebilir mi müsait misin demeden, gelmesine bir saat kala arayıp XX bu gece sende kalacak diyordu. Allahım neler çektim, ima etsem anlamazlar, yüz assam anlamamazlıktan gelirler, bir de oturup hizmet bekliyor genç kız. ben de yıllarca yalnız yaşadım çıldırasım geliyordu evde yabancı biriyle. kv tabii evde ne var ne almışım ne pişirmişim herşeyi öğreniyordu. evlendik yine kalmak istedi haftanın 3-4 gecesi, ben de resti çektim. diğer konularda da yavaş yavaş karışılmasından hoşlanmayacağımı belli ettim, çok şükür şimdi kafam çok rahat. iki günde bir gitmemizi istiyorlardı, şimdi 2-3 haftada bir gidiyoruz, o da arayıp ısrar ettikleri zaman. ben kendi ailemle bile çok uzun bir arada kalsam daralıyorum, başkalarına katlanamam vallahi.

evet canım bak aynı ben işte, haftanın 3-4 gecesi derken 2-3 haftada gidip kalıyoruz.kimse de bişey demiyor.çünkü alıştılar.ben de senin gibi yıllardır ailemden ayrı yaşadım.annemlerde bile kısıtlı kalıyorum..insan alışınca zor oluyor gerçekten.şimdi eşim de alıştı galiba.işten geç çıktığında iş yerine yakın diye kal teyzede diyorum kalmıyor o kadar yolu çekip eve geliyor.uyuyamıyorum orda diyor.alışmayla alakalı bişey

yedirenk aynen benim eşim de evden başka yerde uyuyamıyorum diyor. benim eltim kv de sık sık gidip gece kalıyor, ben başka yerde rahat etmiyorum, gece kalmak istemiyorum. eşime diyorlarmış neden hiç topidik kalmıyor, annesinde kalıyor ama, eşim de o evinden başka yerde rahat etmiyor demiş. artık ısrar etmiyor. benim kv berianurunki gibi ilgili ve yardımcı biri olsa bir raddeye kadar memnun da olurum, ama hem hiçbir işin ucundan tutma, hem de herşeyde söz sahibi olmak iste, danayamam :)) valla tatlı tatlı, yavaş yavaş alıştırmak lazımmış. başta epey sıkıntı çektim ama rahatladım şimdi :))

Akıllı kızlar sizi :))
Bende saf mode on
Haftanın 3-4 akşamı birlikteyiz , benim kocam çok düşkün anasına, babası vefat ettiği için , annesini yanlız bırakmak istemiyor... Kaynım var Allah'tan yoksa 7/24 birlikte olurduk :)

Zamanla ben de alıştırırım artık inşallah

canım ya kadıncağazın eşi vefat etmiş, oğullarına düşkün olması ve onların da ona düşkün olması normaldir o zaman. iyi niyetli yarcımcı olmaya çalışan bir kadın olduğunu düşünüyorum ben anlattıklarından. biraz onun istediği yakınlık olsun, biraz da sen nefes alabil, dengeyi kurarsın sen canımmm :)

benim eltim de gider sıksık zaten çalışmıyor.bir de kendi evlerinde durmuyorlarki çocuk olduğundan beri eltimin annesinin evindeler.3 ay olacak nerdeyse.bizimkiler yardım eder ama habire yardım ettiklerinden ben de oturamıyorum.emin ol öylesi de kötü oluyor :) herşeyin ölçülüsü güzel

sana katılıyorum canım anladıgım kızıda yok,ve kv iyi niyetli .annen yanlız olsa sen de aynı olurdun.eşinide anla.kopuk olsalar daha kötü olurdu.idare et arada dinlen.

çalışan hamile hanımlarrr...işyerinizdekilerle paylastınızmı hamileliğniizi?ben sürekli bişiler yiyorum bulantı olmasın die...bi şokta herkes

kızlar merhaba.. nasılsınız bakalım? beş haftalıkmış bebeğim kızlar hesabıma göre drun yumurtlamamışsın dediği zamana denk geliyor ama anlamadım bu durumu.haftaya bebeği görürüm inş.. bthcg yaptırmadım hiç.ünlügül berianur hangi tahlilleri yaptırdınız hamile olduğunuzu öğrendiğinizde kızlar ben haftaya yaptırıcam tiroidimde var daha bakılcak.. kızlar kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum pek giremiyorum çok bulantım var.. Rabbim herkese nasip etsin inş güzel dileklerde bulananlara en güzelini nasip etsin..

Unlugülüm değerlerin kat kat artsın inş:) topidikim dediğin gibi hayatına müdahale edenlere tepkini göstereceksin tatlım yoksa sen sen olmaktan çıkarsın ne biz karışalım kv lere ne onlar karışsın bize her ne kadar desemde yine bi ucundan parmak sokuyolar hele bu adamlar evlenmden önce hiç bişey yok evlendikten sonra ana kuzusu oluveriyolar yavrular ama biz pabuç bırakmayız evelallah hahayyy benim kuralım sevene can feda sevmeyene elveda:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…