Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canim kafani cok mesgul etme bu olayla.Bak kac kisiden duyduk stres en onemli sebep unutucakmisiz su olayi yapma lutfen topla kendini.

Sagol canim.Hala kazanin sokundayim izinliyim dinleniyorum evde.Tansiyonumu hallettik sukur.Simdi daha iyiyim.

Kizlar varya tam kaza aninda ben aslinda hazir degilim heralde bakamazdim esim istemese bence daha zamani var.Ondan sonra ya olmazsa hic ne yaparim diyip durdum sonra carptigim ani hatirliyorum hava yastiklarinin acilmasini falan.Buradaki cogu arkadas benim gibi gece gunduz bunu dunusuyoruz.Benimde gittigim doktor adetin bir hafta falan gecsinde oyle gebeliktesti yapilur dedi:)Bizden kim var boyle bekleyebilen:)

Neyse ozlemcim benim yeni bat:2-4 haziran .Ilk cocuk.4 deneme olacak insallah.Ben zaten dis hekimine gitmeyi dusunuyorum bakarsiniz tedavi uzun surerse bu ayi bos geceriz:26::KK55:

canım çok geçmiş olsun, çok şükür sana bişey olmamış senden değerli değil hiçbişey.

günaydın güzeller, canlarım, gününüz güzel geçsin!

unlugul bulantın mı başladı? hamilelikte en korktuğum şey, bakalım nasıl geçecek :))

nursaycım hoşgeldin canımm!

yedirenk benim kocam da birşeye kızmışsa evde böyle davranıyor, birbirimize giriyoruz. ama çabuk unuturuz. herkesin görevi ayrı deyince sabah işi bırakıyorum demen çok anlamlı olmuş :) ufak birşey canım büyütmeyin, çalışmaları aksatmayın bence :)

biz bugün sabah itibarıyle eşimle diyete başladık. sabah tartilayım dedim, 64.3 görünce şok oldum. yuh bana. yılbaşına kadar 58dim :S iyi almışım hehe

aynen canım olur öyle şeyler rabbim bu ay hamile bıraksın senide bak gör ondan sonra sultanlık nasıl oluyor :))) önünde 4 dönecek :KK70:

az önce vardı şimdi geçti bulantı hissi oluo canım kussan daha iyi ögürme hissi kötüymüş ama ben mutluyum :)))))) ögürüm

unlugul bulantın mı başladı? hamilelikte en korktuğum şey, bakalım nasıl geçecek :))

yedirenk benim kocam da birşeye kızmışsa evde böyle davranıyor, birbirimize giriyoruz. ama çabuk unuturuz. herkesin görevi ayrı deyince sabah işi bırakıyorum demen çok anlamlı olmuş :) ufak birşey canım büyütmeyin, çalışmaları aksatmayın bence :)

biz bugün sabah itibarıyle eşimle diyete başladık. sabah tartilayım dedim, 64.3 görünce şok oldum. yuh bana. yılbaşına kadar 58dim :S iyi almışım hehe

az önce vardı şimdi geçti bulantı hissi oluo canım kussan daha iyi ögürme hissi kötüymüş ama ben mutluyum :)))))) ögürüm

yanında hep kraker ve grisini tarzı birşeyler bulundur canım. ufak bir lokma alırsın, mideni oturtabilir.
bazıları çok hafif bazıları çok ağır geçiriyormuş bu mide bulantılarını, benim normalde de midem çok hassas, hamilelikte nasıl olacağını merak ediyorum :) aynen olsun da, herşeye razıyız gülüm

günaydın kızlar.. Fazla giremiyorum siteye.. Eşim radyasyon yüzünden interneti yasaklıyor.. hatta telefonumu bile kulaklıkla kullanıyorum ... Fazlamı düşüyor üstüme ne... Benim mide bulantım hiç yok denebilir... Ama progestan baş dönmesi yapıyor... Şu iki hafta geçse de bir kalp atışını duysam dünyalar benim olacak... Sağlıklı olduğunun en büyük işareti olacak..

günaydın kızlar bu mide bulantısını ben hiç yaşamadım aşerme felan hiç olmamıştı çok rahat bir hamilelik geçirdim. Rabbimden yine aynısını istiyorum ama batıma 2 gün var ve heyecanlıyım sırt ve bel ağrılarım yine var çok korkuyorum bu ay çok çalıştık ya olur inş.
hamişler ne olur dua edin sizin duanız kabul olur.

Gunaydin canlar bugun pek keyfim yok aksam esime kizdim...yani bu ay artik iliski oluncada gec olur.aramiz limoni ya.dun aksam isten gec geldi isysrinde kizmis gelmis bana soyldniyor.pazar gunu onun mac izleme sevdasina dayisina gittik evde utu yapacaktim kaldi utu.yarin da babasi gelecek diye dunden utuyu halledeyim dsdim.gelmis hani yemek nerde diye bagirinhiyor is yerinde kizmis ya.ben de kizdim yuksek sesle konustuguna.yiyecegi bir tabak salata gecsin alsin ne var.neymis herkesin gorevi ayriymis ben de kusura bakm bende calisiyorum dedim.sonra da pek konusmadim.totoyu dondum yattim.sabahta hadi kalkmiyonmu ise gitmiyonmi dedi gitmiyom isi birakicam dedim.gonderdim onu ben de sonra ciktim.ya bu erkeklere para kazan kendini yirt yaramiyor..sanki biz calismiyoz aksama kadar.sakin cocuk oluncacalismayin yukun hepsi kadinda berianur en iyisini yaptin isten cikarak
:))))) ohhhh çok iyi demişsin walla ... Sen ev alalım diye yorul bir de kıymet bilmesin, olmazzz ... Ama sinirliymiş adam ona veriyorum...boşver şimdi küsme ama o anlamıştır zaten suçunu , durmak yok çalışmaya devam...

Hadi bakalım canım senden ümitliyim , eşin muhtemelen 2-3 güne bırakır , sen ona bakma...başaracaksın inş
sen yarınmı gideceksin doktora nasılsın

İyiyim gülüm bugün midem bulanmadı şükür.. Dün o köftedendi herhalde , salak adamlar yaaaaa insan sağlığıyla oynuyorlar şikayet edicem şimdi netten ... Yarın gitmeyecek canım doktora , haftaya gideceğim inşallah... Şuanda doktor araştırıyorum.. O doktor a gitmek istemiyorum ...
Benim kv hatta eşim ablam dışında kimse hala hamiş olduğumu bilmiyor bu arada..
Kv hergün bir iş çıkarıyor , dün halıları toplattı sarma sardık, bu gün önce alışveriş sonra pazara gidelim dedi, cuma da piknik e gidelim diyor

Yedirengim evde olunca da böyle oluyor, gitsen bi türlü gitmesem olmuyor , kadın çok seviyor beni gitmediğimde bildiğin üzülüyor, küser gibi oluyor
Bazen diyorum keşke bırakmasaydım işi , en azından yerim belliydi , haftasonu da dokunmamıyordu... Ay ayyy

tersim tuttumu çok tersimdir.zaten bana diyor senden iyi anne olur.çocuğu iyi disiplin edersin diyor :)) bugün de diyeceğim işe gelmek zorunda kaldım patronla konuştum eleman bulana kadar idare edeceğim nasıl amaaa :))))

kv bilmiyormu hamilesin,ne halısı toplatıoyor kız.keşke çalışsaydın valla. daha rahat olurdun kesin bak.ben gittiği yere kadar çalışacam valla

:))))) ohhhh çok iyi demişsin walla ... Sen ev alalım diye yorul bir de kıymet bilmesin, olmazzz ... Ama sinirliymiş adam ona veriyorum...boşver şimdi küsme ama o anlamıştır zaten suçunu , durmak yok çalışmaya devam...

Hadi bakalım canım senden ümitliyim , eşin muhtemelen 2-3 güne bırakır , sen ona bakma...başaracaksın inş

İyiyim gülüm bugün midem bulanmadı şükür.. Dün o köftedendi herhalde , salak adamlar yaaaaa insan sağlığıyla oynuyorlar şikayet edicem şimdi netten ... Yarın gitmeyecek canım doktora , haftaya gideceğim inşallah... Şuanda doktor araştırıyorum.. O doktor a gitmek istemiyorum ...
Kv hergün bir iş çıkarıyor , dün halıları toplattı sarma sardık, bu gün önce alışveriş sonra pazara gidelim dedi, cuma da piknik e gidelim diyor

Yedirengim evde olunca da böyle oluyor, gitsen bi türlü gitmesem olmuyor , kadın çok seviyor beni gitmediğimde bildiğin üzülüyor, küser gibi oluyor
Bazen diyorum keşke bırakmasaydım işi , en azından yerim belliydi , haftasonu da dokunmamıyordu... Ay ayyy

aynen canım olur öyle şeyler rabbim bu ay hamile bıraksın senide bak gör ondan sonra sultanlık nasıl oluyor :))) önünde 4 dönecek :KK70:

kız normalde hafta sonu yemekleri o yapar ben karışmam.başka işe bulaşmaz.zaten ben bu tür şeyleri bildiğim için dedim çocuk olunca çalışmam diye.çocuk olunca tüm yük kadına biniyor.git çalış,akşam gel yemek yap çocuğa bak,sonra da kendini yıprattığına değmiyor.neyse inş.duan tutar gebe kalırım.ama gebelikte de işe gidip gelme de zorlanırsam hemen bırakıcam işi.öyle karar aldım

ay canım iyi bir kadıncağız galiba. ağız tadınız hiç bozulmasın inşallah. ama sen de evinde biraz zaman geçirmek, uzanmak, tv izlemek, vs. istersin doğal olarak. şimdi daha yeni işi bıraktın, zamanla kırmadan alıştırırsın sen onu, her gün değil de biraz daha seyrek organizasyonlar yapar :)) ben evimi çok seviyorum, bazen eşim bile dışarı çıksın, ben kalayım, bütün gün pijamalarımla tembellik yapayım, istediğim en saçma programları izliyeyim falan istiyorum :))

tersim tuttumu çok tersimdir.zaten bana diyor senden iyi anne olur.çocuğu iyi disiplin edersin diyor :)) bugün de diyeceğim işe gelmek zorunda kaldım patronla konuştum eleman bulana kadar idare edeceğim nasıl amaaa :))))

ahahah süper, devam devam :)) yapabiliyorsun madem bravo, ben hemen yelkenleri suya indiriyorum. çok kısa sürede ya ben gider sırnaşırım eşime ya da o gelir. bazı zamanlarda biraz burnunu sürtebilsem iyi olur ama dayanamıyorum :))

kızlar ben Allah kısmet ederse hep çalışmayı planlıyorum. tek maaşla geçinemeyiz, burda herşey çok pahalı. eşim de hiç yardımcı değil, hamile olunca olur yardımcı olacak diye tahmin ediyorum. çünkü istesin yemek, temizlik, çamaşır yapar, veya mecbur kalınca :))

çocuk olunca bişey diyemezler canım elini kolunu çocuk bağlar...tabi evde durunca da o tür şeyler var ama benim zaten kv yok.teyzeleri var onlarda fatihte oturuyor ben avcılardayım.yakın değiliz.benim çalışmama da en çok beni düşündüren maddi rahatlık insan çalışınca bence daha özgür oluyor,ama işte bazen böyle kızdırıyorlar insanı.napim topidikin dediği gibi dün iş stresine veriyorum.ama yine de hatasını anlaması için diyeceğim işten çıkıyor olarak bilsin :))))

ay canım iyi bir kadıncağız galiba. ağız tadınız hiç bozulmasın inşallah. ama sen de evinde biraz zaman geçirmek, uzanmak, tv izlemek, vs. istersin doğal olarak. şimdi daha yeni işi bıraktın, zamanla kırmadan alıştırırsın sen onu, her gün değil de biraz daha seyrek organizasyonlar yapar :)) ben evimi çok seviyorum, bazen eşim bile dışarı çıksın, ben kalayım, bütün gün pijamalarımla tembellik yapayım, istediğim en saçma programları izliyeyim falan istiyorum :))

aynen benim düşüncemi yazdın kız,senle çok benziyoruz galiba bu konuda kocalar da birbirine benziyor :) ya ama dün eve geleceği zaman giyinip kuşansaydım onu karşılasaydım bana eminimki yemek nerde deyip söylenmezdi.açlığını bile hatırlamazdı.:)))))annem hep bunu söylemiştir.erkeğin ev işi gözü görmez diye :)))) anladınız yanii.....

aynen benim düşüncemi yazdın kız,senle çok benziyoruz galiba bu konuda kocalar da birbirine benziyor :) ya ama dün eve geleceği zaman giyinip kuşansaydım onu karşılasaydım bana eminimki yemek nerde deyip söylenmezdi.açlığını bile hatırlamazdı.:)))))annem hep bunu söylemiştir.erkeğin ev işi gözü görmez diye :)))) anladınız yanii.....

ahaha çok doğru, annenin tesbitine katılıyorum :KK70::KK70: aynen yedirenkim o kadar çok ortak yönümüz var ki, kocaların fanatikliği bile benziyor. sadece takım farklı :)
benim garip kocam ne yapsın? sabah benden erken çıktığı için giderken beni pijamalarımla görüyor, eve gelir gelmez yıkanıp pijamalarımı giydiğim için o gelince yine böyle görüyor. arada birlikte dışarı çıkmasak adam beni pijama ve eşofman dışında süslenmiş görmeyecek. annenin sözlerini kulağıma küpe yapayım bari :))

Mutfağın oturma odasının halısını yıkatacağım demiştim kv ye, o da dün hadi arayayım gelsin alsınlar dedi, ben de peki dedim..halılar gitti , hiçbir iş yapmadım...Kv bilmediği halde bu kadar arayıp soruyor bi de hamiş olduğunu bilirse peşimi bırakmaz diye söylemedim 1 ay beklim dedim , bugün öğle ve akşam eşim gelinceye kadar birlikte olacağız buna rağmen sabah istersen gel kahvaltı yapalım diyor :KK66:))

Aynen topidikim ben okudum , çalıştım derken evi özlemişim , daha doymadım yatmaya
O yanıma yatayım o yanım acısın, bu yanıma yatayım bu yanım acısın diyordum ya daha hiç bi yanım acımadı :)))

X