Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Mevsimcim allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin :) bthcg side güzel çıkar stres etme yoksa bebişlerde psikopata bağlıyolar eee anne ne ise bebişte odur:)))))

canım bende öğlene doğru adet oldum ve şunu iyice anladım hamileliğe karar verdiğimiz andan itibaren vücut nasıl bi etkiye maruz kalıyorsa farklı belirtiler göstermeye başlıyor ben 32 yaşındayım şu yaşıma kadar hiç bir adet dönemimde cayır cayır yanmadım yada hiçbir adetimde göğüslerimde müthiş acıyan bezeler oluşmadı hepsi hamileliğe karar verdiğim bu ay oldu demek ki her adet döneminde o ayın psikolojisine bağlı olarak farklı belirtiler ortaya çıkabiliyor hiçbir zaman ya ben bu ay farklı belirtiler yaşıyorum kesin hamileyim psikolojisine girmemek lazım çünkü hüsran oluyor bide benim en büyük hatam battan önce test yapmak oldu bu durum beni demoralize etti sanırım stresten adetim 3 gün gecikti bu ay ki taktiğim şu ilişkiyi asla zorunluluk haline getirmicem ovulasyon dönemi yada değil fark etmez canımız ne zaman isterse o zaman olacak, birde 7/24 bu konuya saplanıp tüm günümü bunla meşgul etmicem çünkü bir şeyin üzerine ne kadar düşüp ne kadar ısrarcı olursan o kadar olmuyo en azından benim hayatımda böyle sende kendini üzme inşallah gelecek ay güzel haberlerimizi burda paylaşırız kendine iyi bak.

dandinim süpersin arkadaşım! Allahtan kocam ana kuzusu değil, yoksa yanmıştım o kv ile. bir de işin püf noktasını çözdüm, eşlere aileleri hakkında kötü birşey söylemeyince kendileri görüp tavırlarını koyuyorlar. biz söyleyince savunmaya geçiyorlar. neyse bugün yeterince kvden bahsettim, artık güzel şeylerden konuşalım canlar :))

hayırlı olsun canım, adetin geldi mi? dediklerin çok doğru, yapabiliyorsan çok iyi olur. ama düşünmemeyi başarmak zor. vücut kendini hamileliğie hazırlıyor diyordu burdaki arkadaşlar, adet öncesi belirtiler bu yüzden değişmiş olabilir.

evet canım adet oldum zaten olacağımı da biliyordum değişik belirti olarak bi ateş basması bide göğüsümde ağrılı bezeler oluştu dediğim gibi her adet döneminde o dönemin koşullarına uygun farklı belirtiler oluşabiliyo bunu en bariz ben yaşadım ve kesinlikle doktorların dediği gibi eğer gerçekten varsa tüm hamilelik belirtilerinin beklenen adetin gecikmesinden en az bir kaç hafta sonra ortaya çıkacağına inanıyorum geri kalanlar ya yumurtlama dönemi yada gelecek adet belirtileri veya üşütme vs vs, o yüzden bu sefer 1 hafta geçene kadar idrar bile yapmıcam ve kesinlikle yok farklı şu belirtim falan var diye düşünmücem bence kesin olan tek hamilelik belirtisi HİSSETMEK ben zaten bat 10 gün geçsede hamile değilim derdim çünkü bebeğimi hissetmedim

hayırlısı canım, inşallah bu ay olur. en önemlisi sağlıklı bebecik olması, en doğru zamanda gelsin de sağlıklı sıhhatli olsun yeter. artık hiçbirimiz çok kafamıza takmayacağız :)

canım ben hamile kalmadan önce zaten tam kan sayımı hormonlar vs.. yaptırmıştım smear.bu hafta doktor tekrar idrar, glukoz tsh tam kan sayımı hormonlar istedi bide toxo ıgg toxo ıgm ve 2 tane daha bişey istedi toxolar ve tsh dışında hepsi temiz .diğerleri için perşembeyi bekliyorum.hayırlısı bakalım doktorun listesine bende beta hcg ekledim :)))) kadın görünce şok oldu hehe içim rahat olmalı

bence de arkadaşlar tamamen psikolojik. kendimden örnek vereyim ilk ay bütün gebelik belirtilerini yaşadım.2-3.aylarda kendimece belirti yaşadım.ama bu ay boşverdim hiçbir belirtim yok :))

selam kızlarrrr.....bende bu ay kabız oldum sonra ıshal oldum karnımda gaz vardı ilk gebeligimde oldugu gibi ama bu sefer kesinlikle hamilelige yormadım cünkü bende bebegimi HİSSETMEDİM...ve bu sabah uyandım adet sancım vardı ama adet olmadım bat 14 mayıs ama gecen ay benim adetim 5-6 gün gec gelmisdi eger gecen ay zamanında gelseydi bugün yarın adet olmalıydım ben...adet belirtileri de basladı 2 gün önce sivilce cıkdı her zaman böyledi adete 2 gün kala sivilce cıkardı adet günüde karnım belim agrırdı bu sabahda 2 saat sancı cekdim ama gecdi gitti...adetim gelmedi cünkü adet düzenim sacmaladı vucudum adete hazır adet olmaya calısıyor galiba ama kürtajdan sonra düzenim bozuldugu icin karma karısık bisiler oluyor vucudumda bence 14 mayısdan önce gelecek bu sefer adetim...bunu hissediyorum :)

kızlar 28 günde bir regl oluyorum, hiç şaşmaz ve sat 9 mayıstı. şimdi şaştı 2 gün erken oldu. bu ay da tutturamadım, niye erken oldu ki, yumurtlama günümü nasıl hesaplayacağım şimdi.

kızlar 28 günde bir regl oluyorum, hiç şaşmaz ve sat 9 mayıstı. şimdi şaştı 2 gün erken oldu. bu ay da tutturamadım, niye erken oldu ki, yumurtlama günümü nasıl hesaplayacağım şimdi.

ovülasyon testi kullan baya işe yarıyor bir çok kişi böyle hamile de kaldı

Bugun sayfa yogun degilmis :))

Evet pek kimseler yok.. Bende camdan dışarı bakıyorum sitenin içinde kadınlar bebek arabalarıyla yürüyolar, acaba diyorum bizede nasip olucakmı, Belkide imtihanım bu olucak.. Zor gerçektrn bide çevremde doğuran doğurana, bu kıskançlık değil başka bi duygu bu. Onlar adına seviniyorum ama bana acımalarınıda istemiyorum ((

kızlar idrar testinde ikinci çizki silik çıkarsa ne demek oluyo lütfen yardımcı olun ha bu arad bi saat sonra çıktı ikinci silik çizki

kızlar idrar testinde ikinci çizki silik çıkarsa ne demek oluyo lütfen yardımcı olun ha bu arad bi saat sonra çıktı ikinci silik çizki

Reglin kaç gün geçti canım, bide sabah idrarıylamı yaptın ? yani burda regliye yakın silik çizgi görüp hamile olan arkadaslarda oldu.ama sen 1 saat sonra çıktı diyosun bazen testlerde böyle olabiliyo saatler geçince çizgi çıkma durumu

geçenlerde doktora gitmistim smear testi yapmıştı hatta burayada yazmıştım rahim ağzında enfeksiyon var dedi vajinal ovül verdi şimdi kullanmaya başlayacam kullanırken korunmaliyım biliyorum 7 gün kullanacam peki bittikten sonra korunmaya devam etmelimıyım acaba ya bide hamile kalmama belki iltihap sebep olmuştur diye düşünüyorum off kafam çok karisti

reglim iki gündür geçti bide sabah idrarıylan yapmadım lütfen cevaplanızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…