Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

merhaba
fitili kullandıktan sonra korunmana gerek yok. hızlı absorbe olan ürünlerdir fitiller ağızda kullanılan pastil gibi düşün :)

Evet canım hiç söz etmiyceksin en mantıklısı o bi değerli oluyorlar söz edince canım bide insanın eşinede bağlı herkesin yeri ayrı olsun isterim fakat öyle olmuyor mesela ben tepkimi koymzsam kv ler ne derse eşim hayatta olmaz demez kız onlara hayır demeyi bilmiyor adam yok canım yok kural bu etkiye tepki o zaman senin değerin oluyor iyilik anlamayana yapılmaz:) kapiş:)

Ahh canim anliyorum tabii, bizde de Ben cok tepki koyarsam esim savinmaya geciyordu, birkac kere tartistik bu yuzden. Simdi pek birsey demiyorum, kendi kesin tavrini koydu. Bizde kp maasini kumarda yer, elektrik kurumu borctan dolayi kesmeye gelince esimi arar git ode Ben sana veririm diye, tabii hic Geri odenmez o paralar. Evimize bir kurdan almis degiller, dugunde taktiklari takilar icin kuyumcu dugunden birkac ay sonra esime ulasti, yarisi odenmemis. Maddi destegi gec bugune kadar manevi desteklerini de gormedik. Aman bana uzak allaha yakin olsunlar diyorum ama kv ve gorumce herseye karisiyor, hep mudahale. Biz de kisitli gorusuyoruz ve hicbir seyimizi paylasmiyoruz. Tatile gidiyoruz destek gotumceni de gotur diyor kv, tabii biz odersek. Cocuk istedigimizi de soylemedik, baska insanlar hakkinda yok kisir bu falan diye dedikodu yapan bir kadin cunku. Ama esimin teyzeleri halalari ve tum aileyi seviyorum. :)

nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

günaydın annelerin en güzeliii, burdayım. bulantın devam mı? bende hiçbir belirti yok. sadece iki gündür balon yumtuş ve patlayacak gibi şişim, 2 gecedir de tuvalete kalktım. çatlasam kalkmam normalde. ama bunlar belirti için yeterli değil hehehe

ltf dikkat et kendine o gece wc ye kalkma bile yeter bvazennnnnnnnnnnn hatta face i oku ben senden şüpheliyim hastta test yap.normale göre günün geçti
sen ovulasyona göre teste göre ileri attın demi

ltf dikkat et kendine o gece wc ye kalkma bile yeter bvazennnnnnnnnnnn hatta face i oku ben senden şüpheliyim hastta test yap.normale göre günün geçti

normale göre geçti ama ovulasyona göre günüm 14ü, hatta 15i. daha 6. gün Gülüm, test yapsam çıkar mı ki? eve gidince ovu. testi yapayım?
gece tuvalete kalkıyorum diye seviniyorum, benden sonra eşim de kalkıyor. benim umudum sönüyor, demek ki çok su içmişiz diyorum yumurtlamadan sonra 3 gün acayip belim ağrıdı ama şimdi hiçbirşey yok. akıntı da yok. sadece bir adet öküzcük olmuş durumdayım, pantolonun beli patlamak üzere

yarın kafama göre progestan tahlili yaptırmayı düşünüyorum. hani yumurtlama oldu diye tahmin ediyorum ya, emin olmak için. gitmişken b-hcg de baktırayım mı?

bende süpheliydim yaaaaaa gebelik testiii yapppp

ayyyyyyyyy tıroid harıc aynı bennn :))
yedikolikle ben rahim filmi cektirdiydik, hem de adetten 1 gün sonra cıkmıs. darısı basımızaaaa :)))
gül hem face, hem burası, hem da baska konu arastırmayı aynı anda nasıl yetiştiriyorsun? bi de ilaçların etkisindesin. hayranlıkla izliyorum bacım hehehe

facebooku yasaklıycam ha! 2 gündür topiğe yazmıyoruz. kendimi yalnız hissediyorum. nerdesinizzzzzzzzzzzzzz?

bunlar benim belirtilerimdi...var sende bişiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…