Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ee canım ne diyim ben sana ben bangır bangır yazdım dedimki yumurtlama sonrası ilşki anlamsız yıpratmayın kendinizi.mesela ben adetin 8 ve 16 hünler arası gün aşırı yapıyordum .o ilk ay cahillikten adete kadar yaptım sonra yapmadım.ve hep yadım.yumurtladıgından eminsen zaten yapma öncesi ilşki olmalı çünkü.belirtilerin benim bu aya benzio bulantı dışında.hadi hayırlısı.

yokta işte biz takıyoruz ama olan kadınlarda oluyormş.mesela doktor bana ilşki sakıncası yok dedi hala korkuyorum.ama bazende ilşki yasaklıyorlarmış.o yüzden yapmasan iyi.

kızlar günaydın hepinize sevgiler müsait olamadığım için giremedim bayadır.okuyamadım sayfaları hemen yazayım dedim.hamile olanları tebrik ederim kızlar ünlügül başka kimler var bakalım çok sevindim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş senin ve diğerlerinin

kızlar ben yumurtlamamıştım hatırlarsanız adetime bi hafta kala.. o yüzden hiç önemsemedim sonrasında adet olucam diye bekledim durdum.. 15.gün test yaptım ilk defa çok net çift çizgiyi gördüm hamileyim Allah ıma çok şükür.. kızlar hala şaşkınım yumurtlamadığım için umudum kalmamıştı o kadar ki 15 gün hiç aklıma gelmedi nerdeyse testte yapmamıştım.demek ki hayırlısı bu vakitmiş.. Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin ins..

öyle de canım benim daha dün bugün yumurtlama günüm.ayın 20 sinde batım daha çok var senin o dönemdemi oldu belirtiler adet yaklaşınca belirti olur heralde.zaten bugünden sonra ad ancak haftasonuna yaparız bişeyler babası gelecek falan yumurtlama sonrası fazla bişey olmayacak da.bu aydan umudum yok...sadece aklım şuna takıldı.bu ay yumurtlama döneminde akıntım beyaz oldu her ay şeffaf oluyordu bu nedendir anlamadım.sen biliyrosundur

yokta işte biz takıyoruz ama olan kadınlarda oluyormş.mesela doktor bana ilşki sakıncası yok dedi hala korkuyorum.ama bazende ilşki yasaklıyorlarmış.o yüzden yapmasan iyi.

ayy canım çok sevindim! tebrikler hayırlı olsun! bana da umut oldun, çünkü ben de bu ay yumurtlayamadım diye çok üzülmüştüm, sonra 24. gün yumurtladığımı ovu. testi ve ateş ölçerek tahmin ettim. çok sevindim canım. ee anlat bakalım adetin kaçıncı günü test yaptın? adet olana kadar birliktelik oldu mu? çünkü şu an kafamdaki soru döllenmiş yumurta birliktelik olursa spermlerle birlikte akaıp gider mi acaba?

merhaba yedirenk...sen kendinde yumurtlama zamanını anlıyormussun ya ben pek anlamıyorum ama bende sunu fark ettim adetim bittikden hemen sonra bende cok istekli oluyorum adetim bittikden sonraki 2-3 gün yani baya istekli oluyorum ve benimde akıntım oluyor...önceden kasık agrım felan olmazdıda bu ay adetten sonra kasık agrısı karın agrısı cekdim ayrıca bende kabız oldum sonra ishal oldum halende kabuz ıshal arasındayım ama ben gebelige yormuyorum hic hamileymisim gibi bir his yok bende...aldıgım hapların etkisi veya seninde dedigin gibi havalardan benimkide galiba yada piskolojikmen mi ?? zaten bu sabahda 2 tane sivilce cıkdı yüzümde benim adetime 1-2 gün kala sivilce cıkardı benden gerci bat 14 mayıs ama simdiden sivilce cıkdı tamamen ümidim gitti neyse asıl diyecegim adetten hemen sonra yumurtlama olmazmıs diye duymusdum ama ben galiba adetimden hemen sonra yumurtluyorum olabilirmi sizce ??? ben 18 aralıkda son adetimi görmüsdüm sonra gebe kaldım 13 ocakda idrarda cıkdı 15 ocakda kanda cıkmısdı ve kanım BTHC 4000 üzeriydi ve doktor bana demisdiki hemen tutmus adetin bittigi gün tutmus demisdi...aceba bu aydamı ben hemen adetten sonra yumurtladım ??

canım çok sağol darısı bütün isteyenlerin başına inş.. ben hala şaşkınım çünkü ben en son 18 martta regl oldum.26.gün dra gittim.yumurtlamamıştım.sonrasında çok üzülmüştüm hatta yazmıştım sizlere.tamamen umudumu kesmiştim.birliktelik oldu o günden sonra ama ne bacaklarımı kaldırdım ne başka bişeye dikkat ettim nasılsa olmıycak diye..çokta yoğundum o sıralar.şubattada 14 gün gecikmiştim ya o yüzden bu ayda heralde dedim aynısı olacak..gecikmenin 14.günü bulantı oldu.sonra aklıma geldi test yapmak acaba dedim..15.gün yaptım hamileyim..sakın umudunu kaybetme..bu arada çok akıntım olmuştu bu 15 gün içinde..adet olcakmışım gibi sivilce çıktı ara ara ağrım oldu tıpkı olcakmışım gibiydi..meğer hamileymişim..

canım işte bilemiyoruz bir yerde demekki yumrtladın şimdi ne kadarlık çok sevindim Allah tamamaına erdirsin.

valla demek ki hiçbirşeyi takmıycam bundan sonra. gerçekten umut oldun bana. bana da 2 doktorum yumurtlama olmadı dedi, ben de karalar bağladım, hatta topikteki kızların başını ağrıttım kaç gün yumurtlayamadım diye. demek ki illa 14. gün civarı olacak diye birşey yok, herşey olabilir. çok sevindim, hayırlı olsun, inşallah sağlıklı sıhhatlı kucağna almak da nasib olur canım.

canım adetten sonra yumurtlama olmaz diye bişey yk ben 24 günde adet oldugumdan adet biter yumurta agrım başlar hemen yumurtlarım.

canım yumurtlamasan da adetin bittiği an yaşadığın ilişkiden hamile kalma durumun var sonuçta spremler 3 gün yaşıyormuş,adete bri hafta kala hamilelik olmuyormuş.ama adetten sonraki günlerde hamile kalma ihtimalin yüksek.yumurtlama dönemini de belirtilerden anlarsın en önemlisi şeffaf akıntı yumurta beyazı gibi akıntı olması.bunu ben doğum kontrol ilacı kullanırken yaşamıyordum.bıraktığımda farkettim internette araştırdım yumurtlama belirtisiymiş.sonra adetime bir hafta kala ilacı unuttuğmda korunmuyorduk.hamile de kalmadım.benim her ay aynı günde oluyor yumurtlamam senin düzensizse arkadaşların kullandığı gibi test kullanabilrisin canım

sürpriz olmuş valla çok sevindim demekki hiç anlamadığın an geliyor bebek tüm arkadaşlara örnek olsun bu konu bence

Ayyyy hadi.ins. Hamilesindir canim... Cok isterim bende senden.boyle bi haber duymayi... Evet beliruler icin cok.erken.ama olsunnn.. Nelkide sende erkenden.baslamistir... Benim ablamim hamile kaldiktan iki gun sonra basliyomus bulantilari..

Canımmm günaydın , balım , şekerim sabah ünlügül ün yazdığı gibi yiyeceği ekmeği varsa hiçbirşey olmaz Allah ın izniyle , ben lekelenmem olduktan sonraki 1 hafta dikkat ettim ( dikkat etmiş Halim 2 defa ) onun dışında yumurtlama döneminden şimdiye kadar hiçbir kısıtlama getirmedim, bunun kanıtlanmış bi zararı yok doktor yasak getirmedikçe..Biraz araştırdım...Hiç takma kafanı böyle şeylere bence olacağı varsa olur, rahat Bırak kendini biraz... Çok umursamaz mı görünüyorum. Bilmiyorum ama bu kadar herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürsek ohooooooo yoruluruz beee.. Biraz akışına bırak...
Adam ,eşinden,çocuktan soğur be, oldu yumurtlama dönemindeyim ilişki yok, ilk
3 ay riskli ilişki yok, son 3 ay olmaz , bunun loğusalığı var, yazık kocalara

Canım nasıl sevindim anlatamam, seni merak ediyordum zaten...Rabbim hayırlısıyla kucağınaalmayı nasip eder inş.. Olmaz diyordun, yumurtlamadım diyordun :)) bakk herkese örnek olsun, şükür namazı kıl)

günaydın hanımlarrrrrrrrrrrrr...

ben sabahta hasta olmadım yine test yaptım negatifti ovulasyonun 16. günündeyim. kan verdim sağlık ocağında yarın çıkacak dediler.

eğer yarına kadar gelmezse kırmızılar size saat 13.00 da bildiririm artık.

sizce neden hala gebelik testim negatif çıkıyor? sonuçta eğer döllenme olduysa en az bi 14 gün olmuş demekki.
yok eğer döllenme falan yoksa niye gelmiyo kırmızılar?

bana progestan yazdı canım .az önce masada uyumuş kalmışım kafamı tutamadım nasdıl sevindim :))))

canım ne olursa olsun yumurtlamayı bilmeezsin.ikincisi geç döllendiyse çıkmaz.şöyle söylüm bak ben 11 nisanda yumurtladım biliytorum.14 nisanda döllendim hissettim biliyorum ve şu an kesen aynen o zızızızı titremenin oldugu yerde gördüm.ve 24 nisanda göürnmez silik çıktı kanmda ögrendim.yanı yumurtlamadan 13 gün sonra kanda çıktı 27 nisandada idrarda belirgindi.

teşekkür ederim çok yardımcı oldun canım. bende kan verdim işte bakalım artık tabi yarına kadar hastalanmazsam.

ayyyyy nasıl sevindim anlatamam harika bir haber bu
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hep böyle anlamadan geçsin

olabilir canım ama ben anlamadım ocak ayında dediğin bu ocak ayımıydı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…