Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

uçuk kahvemi oluyor canım ,2 -4 arası azıcık oluo duruo nöbete bagladı.sende de oluyorsa rahatlıycam çünkü nrysd de oluyormuş

Canımmmmm senin bat 4 Mayıs yazıyor yanlış dimi o ?? Sen daha yumurtlamayı yeni geçtin dimi? Beklemedesin

uçuk kahvemi oluyor canım ,2 -4 arası azıcık oluo duruo nöbete bagladı.sende de oluyorsa rahatlıycam çünkü nrysd de oluyormuş

Canım bu sabah uçuk kahve de oldu , minik .. Normalde şeffaf ara ara ....
Gül üm düşünme bu kadarrrrr inşallah iyi olacak

Allah oğlunu bağışlasın , hayırlısıyla 2.side olur, bizler için de dua et canım annelerin duaları kabul olur bizlerde biran önce evlat sevgisini tadalım inşallah :)

inşallah canım :) dua ediyorum sizler için :)) İnşallah hayırlısıyla sizlerde anne olursunuz :)) çok güzel bir duygu bu :)) herkes yaşasın isterim..

canım şuan hiç kanamam yok ki.. daha 2 gün geçti adetim zaten:) hayırlısı olsun ama 1 hafta beklemeye karar verdim bu kez :) üzülmüyorum zaten hayırlısı neyse o :)

Canim belkistresdendir/baska bir doktora daha gorun kullanma hemen ilac.

Kizlar aradilar hastaneden sonucum 2 imis.negatif dediler.heralde regl olmamla tam sifirlanacak.

hayırlısı olsun canım... seni en iyi bizler anlıyoruz üzülme demiyecem ama çok kendini harap etme. biliyorum insan üzülüyo üzülmüyor değil. ama rahatlada bari sökülsün artık. sonrada bitince çalışmalara başlarsın. ovulasyon testi falan denersin preesed jelmi ne varmış ondan... biz kızlarda yöntem çok denersin bişeyler...

canını çok sıkma arkadaşımmmmmmmmmmm...

sevgiler sana.........

Sen de durumlar ne canım ?

bu arada kızlar ben hala adet olmadım. sabah karnım ağrıdı şişti biraz sonra ağrı gitti şişlik kaldı. birde böyle şeffaf la krem kıvamı arası beyaz akıntım var ama çok azcık. normalde adet dönemine yakın kuru olurdu...

bu arada ovulasyon günüm 20 nisandı. şimdi bu gün 14. günüm.

sizce benim durum nedir?????

birde dün misafir geldi. sanki banyo dolaplarımı karıştıracaklarmış gibi gebelik testlerimi oradan kaldırayım dedim üç gün önce yaptığım gebelik tetinde bir hayalet çizgi vardı silik değil hayalet bi çizgi. foto da çıkmıyo ama görünüyo sabah başka bi marka g. testi yaptım o negatifdi. böyle bişey yaşayan var mı?

Canım yaa ne desem bilmiyorum ne seni umutlandıracak bişey söyleyebilirim ne de umutsuzsa yazabilirim her şey olabilir ,
Testte çıkmıyor ama hamile olabilirsin, batın dün müydü?
Ama Geç yumurtlama yoksa sabahki testte çıkması lazımdı..
Hayırlısı olur inşallah. , bir kaç gün daha bekleyelim bakalım. ...

yok geç yumurtlama değil ovu. testi kullanıyordum çünkü belki yarın olurum bi bekliyeyim bakalım. sen bat günü mü öğrenmiştin bide testinin markası neydi?

canım bugün rahatladım okudum senden vs... benim gittiğim doktor nerdeyse öldürdü kürtaj etti koydu psikolojimi bozmuştu ama gitmiycem bir daha ona.bu arada benimde 4 ocakmış dogum aynıyız.aynı gün ögrendik inş.dogumlarımızda aynı gün olur.

canım durumumuz tıpatıp aynı yumurtlama benimde 19-20 nisandı sabahtan beri karnımda ağrı, şişkinlik, gaz var, göğüslerim dokununca acıyo ha bide aynı krem gibi bi akıntım var yani eli kulağında

yok geç yumurtlama değil ovu. testi kullanıyordum çünkü belki yarın olurum bi bekliyeyim bakalım. sen bat günü mü öğrenmiştin bide testinin markası neydi?

Canım ben battan 4 gün önce idrar testinde silik çizgiyi gördüm, bata 2 gün kala ikinci idrar testinde daha koyu çizgiyi görünce kan testi yaptırdım 59 du kan değerim ...

Gül arada olan akıntı yüzünden mi o kadar yıprattı seni???
Bu doktorlar ilginç , inşallah psikolojimiz bozulmadan atlatırız bu dönemleri )
Nerden anladın 4 Ocak olduğunu , yani doğru olan o son satımız aynıydı , 3 Ocak nerden çıkmıştı

peki testinin markası neydi?

hımmmmmmmmm evet aynıyız. şuanda nasılsın peki bi belirti varmı adet yada gebelik ne bilim bişey işte????

Canımmmmm senin bat 4 Mayıs yazıyor yanlış dimi o ?? Sen daha yumurtlamayı yeni geçtin dimi? Beklemedesin

Evet kuzum yumurtlamam epey gec oldu, bat 14 Mayıs diye tahmin ediyorum. Belin cok ağrıyor 2 gündür, adet olacakmışım gibi. Hayırlısı. Umitli değildim ama yine de bol bol çalıştık. Gerisi Rabbimden. Bugun yazmamadım sizlere ana yazdıklarınızı okudum. Sevgiler :)

hımmmmmmmmm evet aynıyız. şuanda nasılsın peki bi belirti varmı adet yada gebelik ne bilim bişey işte????

adet belirtileri var canım karnıma ağrı giriyor sol kasığıma bıçak girip çıkıyor acayip gaz var gar gur ötüyorum resmen:) göğüsler şiş kremsi bi akıntı tam adet belirtilerim en geç sabaha olurum yani

arkadaşlar benim bat 20 mayıs.dün ovulasyon yaptım 2 çizgide net çıktı.2 günden beri yumurtalıklarım acayip kıpır kıpır.agrıyo gibi.sogan kürü yapıyorum ilk defa bu ay.acaba bu agrılar neye delalet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…