Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kan sonucumda negatif çıktı canlar dr bana söktürücü yazmış ben daha almadım eşime almamasını söledim acaba kullansammı kızlar bi akıl verin bebiş düşünmedende yine böle 1,5 ay gibi uzadı adetim dr primolut die bi söktürücü vermişti kullandım 10 gün sonra adet oldum aradan 3 aymı oldu yaaaa tam hatırlamıyorum ama yine oldu işte böle düzensizlik yaşayan oldumu kızlar.

Canim belkistresdendir/baska bir doktora daha gorun kullanma hemen ilac.

Kizlar aradilar hastaneden sonucum 2 imis.negatif dediler.heralde regl olmamla tam sifirlanacak.

Günaydın kızlarrrr güzel güzel haberleriniz gelir inşallah bugün
beybısım bir kaç gün sonra gebelik testi yap derim
inşallah hayırlısı ile güzel haberler verirsin.

kızlar arada açıyorum ama okuyamıyorum hafta sonu tek tek bakarım

listeye eklenmek isteyen var sa bana özel mesajda atabilirler bazen gözden kaçıyor :KK17:

canım erken olmaz mı çıkar mı acaba bugunde sarı akıntı arttı

Kizlar aradilar hastaneden sonucum 2 imis.negatif dediler.heralde regl olmamla tam sifirlanacak.

Canım streste olabilir tabi ama stresim yok çok şükür o beni düşündürüyor hani sana demiştimyaaa geçen 1.5 ay uzadı o zaman dedim taam ben hamileyim ne yalan söliyim beklemiyordum moralim bozulmuştu sonra olursa olsun dedim nasip dedim dr gittik kan değerim 5.3 tü tam sınırdasın bi hafta sonra denedim sıfırlardaydım anlıycağın

canım işte tüm hamile arkadaşlarda en erken ortaya çıkan ve en net belirtilerden biri göğüs farklılaşması ama bende böyle bi durum yok şu an göğüslerimde çok hafif bi dolgunluk var ,halkanın etrafında küçük beyaz kabarcıklar bide koltuk altına bakan yan taraflarında özellikle sağda sadece dokununca acıyan bi sertlik var ama bunlar adet olacakkende oluyo hatta bazı adetlerimde göğüslerim çok feci olurdu allahtan o zaman korunuyormuşuz bu ayki gibi olsa o ağrılarla hamileliğimi test yapmadan ilan ederdim :) yok çok bi temizlik yapmıcam klasik hafta sonu işleri işte :)

anladım canım.. bende normalde adet olduğumda ağrım olur.. damarlar çıkmış ve çok acıyorlar.. hayırlısı olsun yine de dikkat et sen kırmızılar gelene kadar umut var demektir..

geldim.az önce doktordan geldim.aynıyım senle canım sarı beyaz açık kahve ama çok az.progesteron verdi banada.dün akşam doktora kızmıştımda mecburen gittim daha iyisini bulamadım :) haftaya cumartesi randevu verdi kalp atışını duyarsak lekelenmen anlamsız dedi.zaten eger bir sıkıntı varsa bu 1 hafta içinde kanaman başlar düşüktür dedi.saglıksızdır dedi.haftayı görürsekte kalbide duyarsak şükür diyecegiz.abbooo 1 hafta daha :KK70:

inşallah bir sorun yoktur canım.. benimde oğlumda 6+6dan sonra yerleşme kanaması tarzında lekelenmem olmuştu onun öncesinde de olmadı zaten hiç lekelenme doktorum da söyledi korkma sakın diye..normalmiş.. korkulacak bir şey yoktur inşallah canım..

sağol canımya ama benim doktor gerizkalı sanırım biraz gözümde fazla büyüttüm.progesteron verdi hafta agel kalp sesini duyarsak saglıklı duymazsak saglıksız dedi.anlamadıgım 8-10 haftalarda kalp sesi duyan var onlar ne oluyor.moralimi altüst etti ama güçlendim.mal doktor.başka doktorlar bakıyorum şimdi danışman bir doktorum zaten var.şimdi yeni doktor araştırıyorum

.ben haftaya cumartesi daha 6+0 oluyorum.

anladım canım.. bende normalde adet olduğumda ağrım olur.. damarlar çıkmış ve çok acıyorlar.. hayırlısı olsun yine de dikkat et sen kırmızılar gelene kadar umut var demektir..

inşallah bir sorun yoktur canım.. benimde oğlumda 6+6dan sonra yerleşme kanaması tarzında lekelenmem olmuştu onun öncesinde de olmadı zaten hiç lekelenme doktorum da söyledi korkma sakın diye..normalmiş.. korkulacak bir şey yoktur inşallah canım..

Son düzenleme:
sağol canımya ama benim doktor gerizkalı sanırım biraz gözümde fazla büyüttüm.progesteron verdi hafta agel kalp sesini duyarsak saglıklı duymazsak saglıksız dedi.anlamadıgım 8-10 haftalarda kalp sesi duyan var onlar ne oluyor.moralimi altüst etti ama güçlendim.mal doktor.başka doktorlar bakıyorum şimdi danışman bir doktorum zaten var.şimdi yeni doktor araştırıyorum

.ben haftaya cumartesi daha 6+0 oluyorum.

Ahh ahh maalesef bu doktorlar çok uyuz yaa.. ben 9 haftalıktı kalp atışlarını duyduğumda.. yani duymazsak sağlıksız gibi bir saçmalık olamaz kii.. değerlerin yükseliyor maşallah bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.. olsaydı yükselmezdi zaten Allah korusun.. böyle korkutan doktorları sevmiyorum azcık rahatlatsa şu gebeleri olmuyor sanki..inşallah iyi bir doktor bulursun canım..

Özlemcim sen beni 31 mayıs die ekle bebiş olmayacak bu ay adet olana kadar vs bide diş dr gidecem derken yetişmiycek ama ben orda olmak istiyorum sen ekle benide sana zahmet sizden kopamıyorum ne yapayım.

berianurcum hangi hastaneye gittin kız merak ettim oradaki hastaneler benden sorulur :) benim eltim 9 ay boyunca kaç doktor gezdi de ondan dolayı çocuğunu biliyorum heeehhhh
Medilife hastanesi canım, ama Allah mecbur etmesin bir daha gitmem oraya....

kızlar günaydın biraz önce test yaptım hayalet gibi ikinci çizgi çıktı diğerini de dün akşam yaptım onda daha belirgin gibi batım bugündü sizce?Eki Görüntüle 702246 Eki Görüntüle 702247 ilk resim biraz önceki ikinci resim akşamki test

Canım bunlar hayalet değil bildiğin çıkmış , benim ilk yaptığım testi görseydin :)) özlem gözlüğünü takıp görmüştü hamilesin sen demişti ... Senin çizgi bariz belli Rabbim tamamına erdirsin inş

GUNAYDIN kızlar... Dün iş yerimde kanamam oldu... Çok ağladım hemen özel doktoruma koştum.. Beta Hcg ölçüldü ama sonuç çıkana kadar neler çektim ben bilirim... Doktorum o arada bana moral veriyordu ... "sağlıklı olacaksa doğsun diye dua et dedi" Sonucum allahtan 1032 yani normal olması gereken degerde.. pazartesi tekrar gideceğim.. Progestan başladı dr.. yatak istirahati verdi.. Dua edin arkadaşlar bebişim sağlıklı olsun bana sıkısıkı tutunsun :KK43:
Canım yaaaa Rabbim şifa versin inşallah , yat dinlen kıyamam :KK43:

Kizlar hamile olupta akintisi olan varmi?
Benim iki gündür az şeffaf akıntım var

geldim.az önce doktordan geldim.aynıyım senle canım sarı beyaz açık kahve ama çok az.progesteron verdi banada.dün akşam doktora kızmıştımda mecburen gittim daha iyisini bulamadım :) haftaya cumartesi randevu verdi kalp atışını duyarsak lekelenmen anlamsız dedi.zaten eger bir sıkıntı varsa bu 1 hafta içinde kanaman başlar düşüktür dedi.saglıksızdır dedi.haftayı görürsekte kalbide duyarsak şükür diyecegiz.abbooo 1 hafta daha :KK70:
Gül doktorun dediği gibi kupkuru olamayız ya, çok olmadıktan sonra korkma , olumlu düşün Gül hep :))
Bende de ara ara oluyor...inş sağ salim doğururuz hepimiz

Sonucumu aldım kızlar ama kocaman bir 0.0 var testte .. daha önceki negatiflerimde bile 1.20ydi yaaa :KK9: hayırlısı olsun.. hala adet olmadım pazartesi doktorumdan randevu alacağım bu hafta gidebilirsem gideceğim yoğun olmazsa.. bakalım ne olcak umarım kistler büyümemiştir :KK43: ama göğüs ağrım devam ediyor.. onu da anlamış değilim.. olmadı pazartesi sağlık ocağına da giderim teste.. bir de onlar baksın..

Sonucumu aldım kızlar ama kocaman bir 0.0 var testte .. daha önceki negatiflerimde bile 1.20ydi yaaa :KK9: hayırlısı olsun.. hala adet olmadım pazartesi doktorumdan randevu alacağım bu hafta gidebilirsem gideceğim yoğun olmazsa.. bakalım ne olcak umarım kistler büyümemiştir :KK43: ama göğüs ağrım devam ediyor.. onu da anlamış değilim.. olmadı pazartesi sağlık ocağına da giderim teste.. bir de onlar baksın..

Canım ya üzüldüm :KK43: ama sen üzülme hayırlısı böyleymiş demek ki , dua edelim...
İdrarda pozitif görmüş müydün sen ?

Canım kimyasal gebelik olmuş olabilir bana da 2 ay önce olmuştu, başka çocuğun var mı bilmiyorum ama demek ki yumurta döllenebiliyor, önümüzdeki aylarda hayırlısıyla olacak inşallah üzme kendini , kan testi yapmasaydın garketmeyecektin bile

hayırlısı canım bazı adet dönemlerinde göğüsler o kadar şişip acıyo ki yanıltıcı bir belirti olabiliyo :KK43: bide sanırım psikolojik olarak biz normal adet belirtilerini bile hamileliğe yormaya meyilli oluyoruz :KK43: başka bir topikte arkadaş aylarca her şeyi hamileliğe yordum ama olmadı, gerçekten hamile kaldığım ay ise hiçbir belirtim yoktu hamile olduğumu adetin üzerinden baya geçtikten sonra tesadüfen öğrendim diye yazmış, sanırım çok kafaya takmayıp aman boşver dediğimiz ve kendimizi dinlemediğimiz bir ay süpriz gibi gelecek bebişlerimiz :)

Canım ya üzüldüm :KK43: ama sen üzülme hayırlısı böyleymiş demek ki , dua edelim...
İdrarda pozitif görmüş müydün sen ?

canım idrarda ikinci çizgi silik pembeydi.. eşime de gösterdim o da gördü.. tıp merkezinin testi yaptığına nedense emin olamıyorum çünkü dün başka bugün başka konuştular bana güvenemedim maalesef.. pazartesi doktorumu arayacağım işte bakalım usg ile baksın ne diyecek.. bu hafta için alabilirsem tabii.. hayırlısı olsun varsa da yoksa da :)

Canım çok geçmiş olsun benim bi arkadasımdada vardı maalesef o 2. Düşükten sonra anladı daha doğrusu doktorunu değiştirdi ve yeni doktor farketti 3. İçin her gün iğne yaptı göbeğine 8 ay boyunca son ay doktoru yaptırmadı ve şimdi kucağına aldı bebişini. İnşallah sende alırsın bi an önce. Ama bak ne güzel hamile kalabilmişssin oda bişey biz yani ben onu dahi bilmiyorum acaba olucakmı olmıycakmı

tsk ederim canım....ben 1 düsük yapdım ve hemen bakdırdım kanıma cogu doktorlar yokdur pıhtılasma normal ilk gebelikde düsün yapılabilir...bebek saglıksızdır kromozon hatası felan vardır diye bircok sey denildi bana ama ben kafaya takmısdım ben bu tahlilleri yapdırcam dedim ve yaptırdım ama 2 doktor bana gerek yok bosuna yapdırcaksın felan dediler bisey cıkmıcak dediler...ve gercekden de pıhtılasma cıkdı :KK43: bebegimin kalbi o yüzden durmus büyük ihtimalle :KK43: arkadasın adına cok cok sevindim darısı İNSALLAH bana....aminnn canım İNSALLAH...İNSALLAH sende tez zamanda bebegine kavusursun İNSALLAH tüm anne baba olmak istiyenlerin tez zamanda kucakları dolar...kac yasındasın canım kac yıllık evlisin ??? öyle ümıtsizlige kapılma sende en kısa zamanda İNSALLAH hamile kalacaksın ALLAHA bol bol dua et....İNSALLAH mayıs ayı tüm istiyenlere ugurlu gelir...

hayırlısı canım bazı adet dönemlerinde göğüsler o kadar şişip acıyo ki yanıltıcı bir belirti olabiliyo :KK43: bide sanırım psikolojik olarak biz normal adet belirtilerini bile hamileliğe yormaya meyilli oluyoruz :KK43: başka bir topikte arkadaş aylarca her şeyi hamileliğe yordum ama olmadı, gerçekten hamile kaldığım ay ise hiçbir belirtim yoktu hamile olduğumu adetin üzerinden baya geçtikten sonra tesadüfen öğrendim diye yazmış, sanırım çok kafaya takmayıp aman boşver dediğimiz ve kendimizi dinlemediğimiz bir ay süpriz gibi gelecek bebişlerimiz :)

canım adet dönemlerimde maalesef göğüs ağrısı yaşamıyorum.. adetin olduğu gün çok hafif bi ağrı oluyor sadece o kadar. bu ay aksine hiçbir şeyi belirti olarak görmedim. evet yaşadıklarımı düşündüm ama ne olduğunu anlamadım belirtidir diye de yormadım zaten. ben her adet gecikmesinde yaptırırım kan testi sağlık ocağına.. mecburum kistlerden dolayı sonrasında doktoruma gider söktürücü alırım. yine aynısını yapacağım ama adetim ilaç bırakınca normale döner 2. ayda gelmezdi o yüzden idrarda da görünce yaptırmak isteim.. yinede tıp merkezine güvenemedim.

en azından adet oldun canım Allah hayırlısını versin sakın üzülme adet bitince yine çalışmalara devam yılmak yok :) bende biran önce olayım gecikmesinde yine çalışmalar devam edeyim diye bekliyorum inşallah gecikmez :KK43:

canım adet dönemlerimde maalesef göğüs ağrısı yaşamıyorum.. adetin olduğu gün çok hafif bi ağrı oluyor sadece o kadar. bu ay aksine hiçbir şeyi belirti olarak görmedim. evet yaşadıklarımı düşündüm ama ne olduğunu anlamadım belirtidir diye de yormadım zaten. ben her adet gecikmesinde yaptırırım kan testi sağlık ocağına.. mecburum kistlerden dolayı sonrasında doktoruma gider söktürücü alırım. yine aynısını yapacağım ama adetim ilaç bırakınca normale döner 2. ayda gelmezdi o yüzden idrarda da görünce yaptırmak isteim.. yinede tıp merkezine güvenemedim.

anladım canım eğer idrarda da gördüysen ve teste güvenmediysen o zaman tabiki yine tekrar ettir testi, sonunda zaman zaman tıpta yanılabilir hiçbir şey kesin değil, kistin olduğunu bilmiyordum geçmiş olsun canım umarım biran önce her şey düzene girer bizlerde burada hayırlı haberlerini alırız :)

anladım canım eğer idrarda da gördüysen ve teste güvenmediysen o zaman tabiki yine tekrar ettir testi, sonunda zaman zaman tıpta yanılabilir hiçbir şey kesin değil, kistin olduğunu bilmiyordum geçmiş olsun canım umarım biran önce her şey düzene girer bizlerde burada hayırlı haberlerini alırız :)

evet canım .. maalesef pcoluyum her ne kadar azaltsamda durum bu.. tıpta yanılma olabilir de tıp merkezinde doktor bile yoktu kan aldılar ama testi yaptıklarına bile inanamdım.. test raporunu görsen şaşırırsın :) kimliğimi verdiğim halde tc yaşım cinsiyetim bile yazmıyor öyle dandik bir yermiş.. gelecek hafta pazartesiyi beklemeye karar verdim.bu hafta oğlumun doğum günü zaten onunla ilgileneceğim araya sıkışmasın haftaya pazartesi 13ünde sağlık ocağına giderim bir de o yapsın test:)

Son düzenleme:

Canım senin de kimyasal oldu büyük ihtimalle, kimyasalda da hamilelik belirtileri oluyor,pembe çizgi çıkıyor, ben 1 gün arayla 2test yapmıştım ikincisi daha koyu olmak üzere çıkmıştı, kan 7,48 çıkmıştı sonra 0 adet olmuştum ...
Ama üzülmemiştim demek ki hamile kalabiliyorum Rabbimin izniyle demiştim , bir dahakine sağlıklı olur diye hep dua et sen de Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah

evet canım .. maalesef pcoluyum her ne kadar azaltsamda durum bu.. tıpta yanılma olabilir de tıp merkezinde doktor bile yoktu kan aldılar ama testi yaptıklarına bile inanamdım.. test raporunu görsen şaşırırsın :) yaşım cinsiyetim bile yazmıyor öyle dandik bir yermiş.. gelecek hafta pazartesiyi beklemeye karar verdim.bu hafta oğlumun doğum günü zaten onunla ilgileneceğim araya sıkışmasın haftaya pazartesi 13ünde sağlık ocağına giderim bir de o yapsın test:)

Allah oğlunu bağışlasın , hayırlısıyla 2.side olur, bizler için de dua et canım annelerin duaları kabul olur bizlerde biran önce evlat sevgisini tadalım inşallah :)

X