Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlaaaar biz deniz sezonunu açtık kızım okuldan gelecek biraz sonra denize gitcez:)))) haydin buyrun sizde gelin:))).

Ooo ne guzell, iyi eğlenceler anne kız sizee :) canım sen dikkat et bebis varsa güneşe ve suda usutmemeye dikkat et :)
Güya ben de adada yasıyorum, bebek calışması yaparken üstüneyim diye denize falan gıtmıyorum :) dandinim özendim şimdi size :))

ya başka bir şüpheler doğmuştu amaaaa

neyse sağlıklı yumurtlama olduğunu bilmekte güzel 14 mayıs mı yapalım

Topidikim önerilerini dikkate alacağım canım ama burda ne hamişler var bi görsen dünya umurlarında değil bişey olmaz kızzzz hehehehe bebiş varsada çok üstüne düşmeyeceğim daha akıllı oluyor meretler ben kıza yüz verdim şimdiden dil pabuç kadar sanırım benim oğlum olacak niye kıza dedimyaaa topidik bak yeminle oğluma hiç yüz vermeyecem diye geçti kalbimden allah söyletti galiba bide burda ağaçlar var güneşten korunabiliyorsun tatlım.Bu arada antalya finikedeyim ben.

Ben de kibristayim, suyun öte yanında. Yakınız biz :))
İnşallah bicir bicir bir oğlun olur, şimdiki cocukların do hep pabuç kadar canım Hehe

Topidik bak bunu kalpten söylüyorum ve allahu tealadan diliyorum allahım sana ver burdaki bebiş isteyen herkese sağlıklı sıhhatli bebişler versin inş rabbim en kısa zamanda kucağınıza versin bebişinizi aminnnnnnnn.

et tabi hatta bebek olana kadar dogana kadar iptal et canım.ben normalde bile zararlı buluyorum ki böyle gebelik beklerken asla yapılmamalı

yazdıkalrınızı yeni okudum ben de lazeri bıraktım çocuk düünmeye başladığımdan beri zararı olur diye düşünmüştüm..bence de topidikim ertele o işi

Biz bu arada hiç çalışmıyoruz bu hafta bizimki çok geç geliyor o saatten sonra da kalıyor öyle üstünde de durmadığım için sorun değil hafta sonu bakarız çalışmalara :)))

anladıgım kadarıyla tıbben kanıtlanmasada bende emin değilim ama çalışmalarım ev araştırmalarım sürüyor canlşı gebeler üzerinde.uzayan veya uzamayan şeffah akıntı yumurtlama sonrası adete yakın geliyorsa gebe ihtimali ortaya çıkabiliyor.

vallahi miiii :)

benim gıdaklama geçti ama akıntı geçmiyor halannnnnnnnnnnna

Öyle yapalım canım, o civarlar. Ben hiç gebelik ihtimali vermemiştim, yimirtlamak da guzel hehehe

biz her ihtimal üzerinde duruyoruz :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bizbize kalmışız ozlemle berianur eksik

yettim kızlarrrr arada tatiller sonraki iş günleri mahvediyor

canım yanlız beya zakıntı ddeğil şeffah uzayan akıntımız varya ondan bende adete 2-3 gün kala oldu.şaşırmıştım .araştırmalarım sürüyor kanıtlanmış bişey değil bunu acaba doktorla paylaşsam tıpta yeni bişey açarmıyım ümit korucuoğlu beni asistan alırmısın kendine :))))))))))))))

vallahi miiii :)

benim gıdaklama geçti ama akıntı geçmiyor halannnnnnnnnnnna

ahaha :)) kızlar sizi, ayrı ayrı herbirinizi çok seviyorum. iyi ki varsınız. hepimiz ayerı zamanlarda hamile kalsak da, bebüşlerimiz doğsa da kopmayalım grubumuzdan

Kızlaaaar nasılsınız bakıyım ???
Çok merak ediyorum sizi yaa, elim hep telefona gidiyor, ama çok almamaya çalışıyorum radyasyondan dolayı.. Aklım fikrim hep sizde dua ediyorum heppinize... Rabbim yar ve yardımcımız olsun
Güllll gözünaydın görmüşsün keseyi ) yahu ben mi meraksızım yarın gidicem hiç kan testini de tekrarlamadım inşallah herşey yolundadır... Kızlar bişey itiraf edeyim kaç gündür karnım ağrıyor geceleri diyordum ya , sebebi belli oldu... Dün evdeydim bişey yapmadım ve karnım ağrımadı, düne kadar hergün bişey çıkmıştı geziyor veya ayaktaydım, biraz fedakar olmalıyım sanırım bebiş için....

Eskiden ne güzelmiş ebe kadınlara hamilesin dermiş ,9 ay sonrada dogururlarmış ,Allahım bune testler böyle:)))

sana çok kızıyorum.bebeğim olsun diye çok istemedinmi istedin.kanaman leken oldu ve doktor sana dinlen dedi.naptın dinlenmedin.ben bile 6 mayısı duramadım başka doktora göründüm 6 mayısta gene gidecem.hadi tamam Allah istedikten sonra naparsan yap boş.Ama Allah akıl vermiş fikir vermiş sana dinlen düşer denirken sen gezersen Allahta karışmaz.kızıyorum sana çok.ayrıca asitli şeylerde kesinlikle yasak.makyaj ürünlşeride yasak.deri altından kanla bebege gidiyormuş.

Yok canım seni üniversiteye asistan alacaklar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…