Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

:)))) maşallah ne diyeyim ben size ben o kadar yesem 100 kilo olurum sanırım

bu laf da hep abartılı bir lafmış gibi olur da valla ben bunları yiyerek 4 senede 60 kilodan 112 ye çıktım yalan değil ahahahah :))) neyse şimdi daha bir insana benziyorum çok şükür :)

iş yerlerimiz balgatta .ögle arasında görüşebiliriz ayarlayıp yedikolikkkkkkkkkk ozlemgokkk sende nursay canım sanırım sende ankaradaydın?

evet cnaım ben de Ankaradayım, Çukurambarda işyerim. Sen nerde çalışıyodun valla bir öğle arası görüşürüz
çok memnun olurum

:))))) doktor başına nasıl bir gebe gelecek bilmiyor.6 mayısta inşallah Allah izin verirse tanışacak ve meslekten yılacak ama bilmiyor ahhahahaahahahha

ahahahahahhaha valla hakikaten bak ben bu kadar meraklıyım benim doktorum agzıma tıkıyo lafları konusamıyorum herşey içimde patlıyor Kendime sessiz sakin vur ensesine al lokmasını doktor bulmam lazım

ahahahahahhaha valla hakikaten bak ben bu kadar meraklıyım benim doktorum agzıma tıkıyo lafları konusamıyorum herşey içimde patlıyor Kendime sessiz sakin vur ensesine al lokmasını doktor bulmam lazım

ümit bey öyle süper biri ya ben çok memnun kaldımmmmmm

Sorma bende de aynı dert ama ben sağlam yiyorum yani :) birde izmirde çok yürürdüm ankaraaya geldiğimden beri evden işe işden eve

ah belki de eskiden o yüzden kilo almazdım. o kadar abur cubur yedikten sonra akşam yemeği yiyemezdim. şimdi eşimle tek akşam yemeğinde sofraya oturabildiğimiz için yapıyorum, sağlam da yiyorum. eşim tonton zaten, kolay doymaz az yemekle :)))

Nursay ne demek az daha insana benziyorum ya? sen zaten çok tatlı ve iyi kalpli bir insansın :)) bu arada seni çok merak ediyorum, mail adresimi yollıyım da beni fbooktan ekle, olur mu?

amanınnn yakınız denebilir görüşelim yafff pls.ayarlayalım kızlar yedikolık egumus ozlemgok izin alırsın 1 saat.

evet cnaım ben de Ankaradayım, Çukurambarda işyerim. Sen nerde çalışıyodun valla bir öğle arası görüşürüz
çok memnun olurum

3 aydır ben de strese girdim aynen öyle yapıyordum herşeyi belirti sandım bu ay boşverdim,ama tutarsa bu ay bu kadar üstüne düşmediğimden ve stres yapmadığımdandır diyeceğim.:)

hayatım facebook um yok benim twitterım var, instagramım vaaarrr senin de varsa oralardan ekliyelim birbirimizi, hiçbiride yoksa bir fotomu esirgemem bu siteye konulabiliyosa sadece arkadaşların göreceği şekilde koymaya çalışayım bakim

amanınnn yakınız denebilir görüşelim yafff pls.ayarlayalım kızlar yedikolık egumus ozlemgok izin alırsın 1 saat.

olur valla ama soyle ben haftaya yokum eidrneye ailemin yanına gidiyorum 1 haftalığına, ondan sonraki hafta falan ayarlaylım dilerseniz

anlamadım necisin :)))))) yani güven hast.mi:) ben korumacıyım hahahahahahha

ahahahahah ne biçim yazmışım evet evet güven hastanesini tercih ederim şimdi ümit beye gitsem onun hastanesinde doğum olması gerekir içime sinmez

HAH nedenmiş o ne güzel hastane .kal sen güvende biz korunuruz

yok be canım benim evim birlikte ankaraya ilk geldiğim günden beri bişey oldumu hep güvene gittim, yani diğer hastaneleri ne bilirim ne ederim benimki tamamen gönül bağı :) (bu da ne demekse sanki cebime para koyuyolar, en son hatta randevu istedim vermediler ama neyyyysee :))))

Hayatım profilimde yer alan sadece arkadaşların görebildiği albüme birkaç resim koydum, sen de benim arkadaşlarımdan olduğun için o albümü görebilirsin. Ben de seni çok merak ediyorum amaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…