Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

evet canım 3-4 ay soınra sakın gitme geç kalma o kadar 6.haftanda ayarla bir doktor araştır git keseni gör önce ondan sonra doktorun zamanları söyler.folık asit alıyormusun

canım bunu söyleyen "anneolmak" tı sanırım, :)

Gül Ünlü
Mrb.Ümit bey 4+3 günlük hamileyim 6 mayısta sizle randevum var.3 aydır folbıol kullanıyordum.birince dün itibari ile folıc plus a başladım buna devam edim mi yoksa folbıol mu alıp içmemi önerirsiniz?bu arada 24 nisan kan sonucum 24 nisan kan sonucum :56,74 - 27 nisan kan sonucum 267,80 önümüdeki günlerde tekrar beta hcg yaptırmam gerekmi .size gelene kadar bekleyim mi?Teşk...
4/29/2013 5:KK14:09 PM

Dr. Ümit Korucuoğlu
Öncelikle beta hcg artışınız çok iyi. Tekrar baktırmanıza gerek yok. 6 mayısta bana geldiğinizde ultrasonla keseyi görürüz. Folbiol yüksek doz folik asit içerir ve genellikle riskli gebeliklerde kullanılır. Günde 3 tane folik asit kullanmanız yeterli olacaktır.

ahahahahah canım ya sen çok çok tatlısın aynı ben 3-4 gün daha sabredemey,ip hemen sonuca ulaşmak istiyorum ahahah :)

kısmen düzeltmiştim :) ama kalanlarıda düzelttim yazzzzıklar olsun banaaa :)

kızlar ankara 30 yaş üstü bayanları olarak bana ayrı ümit verdiniz he :)

[[/tr]
[/table]

evet ya sorma bende Ankara da yaşayan ve 30 üstü biri olarak feci mutlu oluyorum :)

aynen yüzüm vücudum yanıyordu üşüme geliyordu.

Hiç ateşimi ölçmedim canım bilmiyorum, sadece bata yakın bi gece eşim uyandırdı çok ateşin var diye ....
Hayırlısı inşallah hamilesindir dee önce silik çizgi sonra çizginin olmaması beni düşündürdü canım yaaa:KK43:

evet canım 3-4 ay soınra sakın gitme geç kalma o kadar 6.haftanda ayarla bir doktor araştır git keseni gör önce ondan sonra doktorun zamanları söyler.folık asit alıyormusun

o bendim ya sanırım hatlar karıstı :) folik asit hic kullanmadım

diymi cnaım yaaa sorma.

Şu hayatta en sevdiğim şeyler kola ve çikolata ama gel gör ki bunlar yüzünden aldığım kilonun haddi hesabı yok!

Hala da burnumda tütüyolar
bana ettikleri kötülüklere rağmen onları sevmekten vazgeçemiyorum:18:

Nursay ben seni bu yüzden bu kadar seviyorum demek :)))
çukulata benim vazgeçilmezim, sonra da dondurma (hamile arkadaşlar kusura bakmasın bir daha demem)
midem bulanana kadar hergün çukulata yiyorum, bir vazgeçebilsem :S

:))))) doktor başına nasıl bir gebe gelecek bilmiyor.6 mayısta inşallah Allah izin verirse tanışacak ve meslekten yılacak ama bilmiyor ahhahahaahahahha

ahahahahah canım ya sen çok çok tatlısın aynı ben 3-4 gün daha sabredemey,ip hemen sonuca ulaşmak istiyorum ahahah :)

Canım benim sabah ilk idrarinla yine yap, akşamki ile cikmayabilir. Yine çıkmazsa saglık olsun inşallah Mayıs ayında olur.

ya hala umudum var biliyor musun? test bi taneydi akşam yaptım ilk yaptıklarımdan farklı bi markaydı icinde prospektüs bile yoktu o kadar inandırdım ki kendime o test bozuktur diyorum ne yapim umut dünyası sanki hamile gibiyim bütün belirtiler onu gösteriyo sabahları uyanınca midem bulanıyo yavaş yavaş geçiyo baya taktım kafaya heralde psikolojik olark mı bulanıyodur nedir anlamadım.

testte içinde prospektüs yoksa zaten bozuk sahtedir.

ya hala umudum var biliyor musun? test bi taneydi akşam yaptım ilk yaptıklarımdan farklı bi markaydı icinde prospektüs bile yoktu o kadar inandırdım ki kendime o test bozuktur diyorum ne yapim umut dünyası sanki hamile gibiyim bütün belirtiler onu gösteriyo sabahları uyanınca midem bulanıyo yavaş yavaş geçiyo baya taktım kafaya heralde psikolojik olark mı bulanıyodur nedir anlamadım.

Nursay ben seni bu yüzden bu kadar seviyorum demek :)))
çukulata benim vazgeçilmezim, sonra da dondurma (hamile arkadaşlar kusura bakmasın bir daha demem)
midem bulanana kadar hergün çukulata yiyorum, bir vazgeçebilsem :S

ahahahah dimi cnaım ya bak ne çok ortak noktamız varmışşş :)

valla ver önüme kavanoz kavanoz nutella, bırak beni 1 hafta arama :nazar::nazar:

gunaydın ya ben bisey sorcam unlugul berianur ve adını bilmediğim hamile arkadaslar bu sabah kalktıgımda kanamam oldu az bişey sizdede olmusmuydu yada neden olabilir cok korkuyorum daha doktorada gitmedim ne olur yardım edin

canım sürekli bir kanamamı lekelenmemi oldu

ahahahah dimi cnaım ya bak ne çok ortak noktamız varmışşş :)

valla ver önüme kavanoz kavanoz nutella, bırak beni 1 hafta arama :nazar::nazar:

offfffffffff nutellaaaaaa!!!
neyse daha da diyecektim de susayım, biz seninle ayrıca konuşuruz hamişlerin canı çekmesin :KK70::KK70:

testte içinde prospektüs yoksa zaten bozuk sahtedir.

canım ne bilim ben de öyle umut ediyorum yaşadığımız yer ilçe ama ilçe demeye bin şahit ister zaten iki eczane var biri benim testleri aldığım yer orda kalmamış test (ben bitirdim heralde :KK53:) diğer eczane de bakkal dükkanı gibi ordakinden almış eşim (de bi )markası beş yıldır test yaparım ilk defa bu markayı ve prospektüssüz testi gördüm. Diğer yaptığım da Al bi

Ben çok tuvalete çıkardım.. Bu ara daha sıklaştı.. İlerleyen zamanlarda ne yapacaksam.. Hamile arkadaşlarda varmı sık idrara cıkma?

:)))) maşallah ne diyeyim ben size ben o kadar yesem 100 kilo olurum sanırım:KK52:

canım bana yemek verme, ismi lazım değil abur cuburları ver, yeter :)
ama eskidan daha bile çok yerdim, kilom 58i geçmezdi. şimdi 4-5 aydır sürekli kiloda artış var, abur cuburu azalttım yine veremiyorum. eşim de ben şikayet edince gülüyor bana, o kadar yiyorsun nasıl kilo vermeyi bekliyorsun diye :))
şimdi yumurtlamam da düzensizleşti ya, kilo veya kafein etkiş etmiştir diye çekiniyorum. artık kendime dikkat etsem iyi olacak :)

canım bana yemek verme, ismi lazım değil abur cuburları ver, yeter :)
ama eskidan daha bile çok yerdim, kilom 58i geçmezdi. şimdi 4-5 aydır sürekli kiloda artış var, abur cuburu azalttım yine veremiyorum. eşim de ben şikayet edince gülüyor bana, o kadar yiyorsun nasıl kilo vermeyi bekliyorsun diye :))
şimdi yumurtlamam da düzensizleşti ya, kilo veya kafein etkiş etmiştir diye çekiniyorum. artık kendime dikkat etsem iyi olacak :)

Sorma bende de aynı dert ama ben sağlam yiyorum yani :) birde izmirde çok yürürdüm ankaraaya geldiğimden beri evden işe işden eve

X