Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

3 aydır ben de strese girdim aynen öyle yapıyordum herşeyi belirti sandım bu ay boşverdim,ama tutarsa bu ay bu kadar üstüne düşmediğimden ve stres yapmadığımdandır diyeceğim.:)

olgunlaşıyoruz sanırım :)

olur valla ama soyle ben haftaya yokum eidrneye ailemin yanına gidiyorum 1 haftalığına, ondan sonraki hafta falan ayarlaylım dilerseniz

yaaaa evet benim hiiç arkadaşım yok burdaaa :KK14:

hayatım facebook um yok benim twitterım var, instagramım vaaarrr senin de varsa oralardan ekliyelim birbirimizi, hiçbiride yoksa bir fotomu esirgemem bu siteye konulabiliyosa sadece arkadaşların göreceği şekilde koymaya çalışayım bakim

bi tek instagramım var. ordan nasıl eklenebiliyor numarasız? sana kullanıcı adımı yazayım ben belki sen bilirsin eklersin :)))

sen bana hiççç yabancı gelmedin ne iş yapıyorsun ?bu arada güzelmişsin ayrıca kilolu değilsin

Son düzenleme:
Hayatım profilimde yer alan sadece arkadaşların görebildiği albüme birkaç resim koydum, sen de benim arkadaşlarımdan olduğun için o albümü görebilirsin. Ben de seni çok merak ediyorum amaa :)

bu mesajını şimdi okudum. sen beni ekle, ben sana tümmm fotolarımı göstereyim canım benim :)
profiline de bakıcam şimdi öğlen arasına çıkıyorum hemen dönünce merakla bakarım :)

günaydın kızlar ancak okuyabildim valla döktürmüşsünüz.yeni hamile arkadaşlara hayırlı olsun ve sağlıkla kucakalrına alsınlar inş.valla hergün haber alıyoruz seviniyorum bu ay bayağı bereketli geçti.martta bu kadar yoğunluk yoktu.bu arada maşallah Ankara da toplantı varmış biz de gelelim bari,ben Ankaraya eşimle evlendiğimizde öyle aklımıza esti hadi Ankaraya gidelim dedi gitmiştik.süper geçmişti gezdik valla..hele o hayvanat bahçesine bayılmıştım kızlar...neyse bakalım bugün nisanın son günü daha kimlerden haber alacağız meraktayım.

Nursay kiloluyum kiloluyum diyorsun, ben de 80 kg bi hatun hayal ediyordum. fıstık gibisin bence, yüzün de çok güzel, vücudun da güzel. güle katılıyorum. kendine çok haksızlık ettin neren kiloluu?

Nursay kiloluyum kiloluyum diyorsun, ben de 80 kg bi hatun hayal ediyordum. fıstık gibisin bence, yüzün de çok güzel, vücudun da güzel. güle katılıyorum. kendine çok haksızlık ettin neren kiloluu?

canım aynen sana katılıyorum,ben de çok kilolu hayal etmiştim.ama gayet hoş görünüyor,bence yine dikkat et kilona ama o kadar da takma..insan taktıkca veremiyor...abartılacak kadar değilsin bence de

bu arada ben de bu sabah tartıldım 55,8 çıktım 1 kilo verebilmişim kaç haftadır :) Dün eşimle beraber diyete başladık.akşam menümüzde salata vardı.hergün ayrı bir salata yapıyorum.tavuklu,balıklı ne denk gelirse ama çorba ve diğer yemekleri kestik.hep hafif şeyler yemeye başladık.zor olsa da amacım evlenmeden önceki kiloma (51 kiloya) düşmek zor ama...bu arada akşam sütümü de içtim hem tok tutuyor hem de çay içmek zorunda kalmadım gülcüm tavsiyene uydum :)))

Yarın çalışmak istemiyorum ve henüz belli değil çalışıp çalışmayacağımız nefret ediyorum özel sektörden.

yarın eşimde izinli oğlumla eşim şöyle bir güzel gezsek ne iyi olur. ayrıca bu iş yerindende nefret ediyorum. İnş. en yakın zamanda hamile kalırım doğum iznime çıkar bir dahada gelmem ne olur bu duama kocaman bir AMİNNNNNN diyin.

yarın çalışmak istemiyorum ve henüz belli değil çalışıp çalışmayacağımız nefret ediyorum özel sektörden.

Yarın eşimde izinli oğlumla eşim şöyle bir güzel gezsek ne iyi olur. Ayrıca bu iş yerindende nefret ediyorum. Inş. En yakın zamanda hamile kalırım doğum iznime çıkar bir dahada gelmem ne olur bu duama kocaman bir aminnnnnn diyin.

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yeni hamileler akıntılarınız ne durumda benim bu sabahtan beri koyu sarı uçuk kahve gibi normal dimi kızlar?koyu sarı oluşundan uçuk kahve görüyor olabilirmiyim.yeni adet dönemine göre yumurtlama evreme girdim.ondanmı acaba böyle şu doktora gideydim hepsini soraydım.:KK43:

Yarın çalışmak istemiyorum ve henüz belli değil çalışıp çalışmayacağımız nefret ediyorum özel sektörden.

yarın eşimde izinli oğlumla eşim şöyle bir güzel gezsek ne iyi olur. ayrıca bu iş yerindende nefret ediyorum. İnş. en yakın zamanda hamile kalırım doğum iznime çıkar bir dahada gelmem ne olur bu duama kocaman bir AMİNNNNNN diyin.

ben çalışmıyorum galiba yaşasın 1 mayıs :) geçen 1 mayısta akşama kadar pasta börek yapmıştım :))) şimdi gezicem valla ya da evde uyur dinlenirim

Kızlarrr test yatım şimdi negatif çıktı yeminle sinir oldum yaaaa bi tarftan karnım davul gibi şiş çok akıntımda var buneyaaaa 31 gün oldu sabahçı olduğum için dr gidemedim bir gün izin alayım özele gideyim bari yawww kırmızılar gelsede rahatlasam dua edin canlarım.

ya arkadaşım ama bildiğin 80 kiloluk bir hatunum ama :KK43:(( kalçalarda toplandığı için çogunlukla kamufle edilebiliyor birazcık bir de yüüzm ince ondna çaktırmıyorum pek

yeni hamileler akıntılarınız ne durumda benim bu sabahtan beri koyu sarı uçuk kahve gibi normal dimi kızlar?koyu sarı oluşundan uçuk kahve görüyor olabilirmiyim.yeni adet dönemine göre yumurtlama evreme girdim.ondanmı acaba böyle şu doktora gideydim hepsini soraydım.:KK43:

evet canım normal kardeşimin eşinde de oldu, kahverengimsiye de dönebilir merak edilecek bişey yok rahat ol çok yorma kendini

canım aynen sana katılıyorum,ben de çok kilolu hayal etmiştim.ama gayet hoş görünüyor,bence yine dikkat et kilona ama o kadar da takma..insan taktıkca veremiyor...abartılacak kadar değilsin bence de

aynne oyle valla veremiyorum gram oynamıyorum nolucak halim bilmiyorum, yoksa bildiğin 80 lik biriyim yani

sağol canım hani sarımı kahvemi anlayamadımda kahveyse çok uçuk kahve aman aman değil ama peçete kullanıyorum wc ye gittimde az olmuş oluyor .normalde zaten beyaz akıntım vardı açık sarı.20 gündür.bugün öyle koyulaşınca dedim noluo ama koku yok.idrar yaparken yanma vs...de yok.şükür .hamile kalmakla bitmiyormuş.ondan sonrası Allah herkesin yardımcısı olsun.

evet canım normal kardeşimin eşinde de oldu, kahverengimsiye de dönebilir merak edilecek bişey yok rahat ol çok yorma kendini

X