Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ayyyy hayırlı olsun canımmmm çok sevindim valla bize de ümit oluyorsun benim de mayıs 1 de batım.
idrar testi yapsam çıkar mı dersin

canım eğer 1 mayıs ise çıkabilir idrarda, ama kanda büyük ihtimal çıkar yarın kan yaptır istersen daha garanti olur

canım bat 02 mayıstı.. 9 aydır istiyordum... Hiç belirtim olmadı.. Ki bu ay cok sıkılmıştım surekli takip yapmaktan, bırakmıştım artık... Bu gun noldu bilmiyorum gecen aydan kalan testlere elim gitti. Cift cizgi... şok oldum.. Eşim geldi, sadece gülüyordum ne oldu bişey olmuş dedi.. Süpriz dedim (genel de hep süpriz hediye alırım) her odaya baktı yok bişey sonra mutfaga gıttı yemek süpriz diye .. Bulamadın dedim .. Süpriz burda deyip karnımı gösterdim.. Hadi canım dedi inanmadı.. Bende yaptıgım 3 testi gösterdim.. Hemen hastaneye gittik.. Ve degerim 203.. Yarın yada öbür gün doktora gitmeyi düşünüyorum...

Gelelim en önemli noktaya rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin.. Sağlıklı hayırlı evlatlar olsun inşallah...

Âmin inşallah
Hayırlı uğurlu olsun, yuvanıza huzur getirsin inşallah...herkesin düşünmediği ya da az düşündüğü ayda oluyor maşallah ...çizgi hakkaten baya belirgin maşallah aklıma ikiz olabileceği düşüncesi geldi :)

canım biz 6 aylık evliyiz normalde biraz tadını çıkaralım sonra olsun dedik geçen ay denemelerimiz oldu ama öylesine ovulasyonu kaçırdığımız için tutmadı zaten tutmayacağını biliyorduk şaşırmadık :) bu ay gün aşırı çalıştık yani ovulasyonu takip ettiğimiz ilk deneme diyebiliriz :) batım 4 mayıs heyecanla bekliyorum hiçbirimizin hevesi kırılmasın inşallah :)

Âmin inş..
Kasım ayında mı evlendiniz canım ? Biz Kasım'da evlendik, eşim de tadını çıkaralım demişti :KK66:
Hamiş kal inşallah öyle de tadı çıkar, biz topidikle bezini bağlayıp gezicez inş :KK66:

âmin inşallah
hayırlı uğurlu olsun, yuvanıza huzur getirsin inşallah...herkesin düşünmediği ya da az düşündüğü ayda oluyor maşallah ...çizgi hakkaten baya belirgin maşallah aklıma ikiz olabileceği düşüncesi geldi :)

tatlım degerim normal geldi bize 4 hafta için ama bilemiyorum ki yüksekmi de 203 .. Hayırlısı olsun ya .. Sağlıklı olsun da ...

bence kişilerin adet döngüleri önemli inanın aylarca 3 gun kala başlıyordum tahlile.. Bu ay ovulasyon dönemini düşünmeden gelişine davrandık ki hiç kasmadım kendimi... Olcak diye yapmadım yani... Ve süpriz ... Daha dr gitmedim. Hastaneden test sonucuna göre 203 beta hcg ile hamileyim... Idrar testini yaptıgımda hep tek çizgiye alışmısım ya anında 2. Yi gördüm.. Gözlerimi ovuşturdum nasıl ya dedim.. Sonuc bu kızlar...

zaten hep kasmayınca oluyo biz ne kaybedersek yok şu gün yumurtladım çalışalım yok bugün bilmem ne oldu çalışmayalım stresinde olduğumuz için kaybediyoruz yada kaybedicez bence arkadaşında yaptığı gibi düşünmeden akışına bırakıp tadını çıkarmak lazım şahsen bu ay olmazsa ki umarım tüm bekleyen isteyen arkadaşların olur, önümüzdeki ay hiç hesap yapmadan devam edicem nenelerimiz hesap kitap mı yapıyodu sanki hepte hamile kalıyolardı Allah ım nasip etmişse her şekilde oluyo işte

Âmin inş..
Kasım ayında mı evlendiniz canım ? Biz Kasım'da evlendik, eşim de tadını çıkaralım demişti :KK66:
Hamiş kal inşallah öyle de tadı çıkar, biz topidikle bezini bağlayıp gezicez inş :KK66:

inşallah canım ya valla ne bileyim biz hemen olur diye düşündük korunduk ama burda uzun süredir bekleyen arkadaşları görünce ne bileyim keşke evlenir evlenmez başlasaymışız çalışmaya diye de pişman oldum umarım fazla bekletmez bebişim de dedeğin gibi bezi bağlar gezeriz :)

kızlar malesef negatif bişi çıkmada yine :KK43::KK43: kusura bakmayın giremeedim nete merakta bıraktım sizleri ilginiz için de teşekkür ederim çokk.

kızlar malesef negatif bişi çıkmada yine :KK43::KK43: kusura bakmayın giremeedim nete merakta bıraktım sizleri ilginiz için de teşekkür ederim çokk.

Canım benim sabah ilk idrarinla yine yap, akşamki ile cikmayabilir. Yine çıkmazsa saglık olsun inşallah Mayıs ayında olur.

günaydın canım :) hayırdır uyku tutmadı mı bebişin etkisi mi yoksa :) benim adetime 8 gün var canım dün sol kasığıma kramp girdi sağ kasığımdada hafif batmalar oluyor şimdi kursa gideceğim gitmeden test yapsam mı çıkar mı acaba canım yaa :)

gün içinde gaz şişlik var canım sabah kalkınca gidio
sonra aynı şiş :)

Unlugülüm sende hala şişlik varmı ben hala adet olmadım bugün dr gidecektim kız hastaydı kendimle uğraşamazdım bide afedersin bi ishal bi kabızlık dengesizlik söz konusu bende kasıklarımda ağrıda oluyor birden sancılanıyorum ama 1 dk sürmüyor testte yapmak istemiyorum artık 4 gün önce negatif çıkmıştı öfff bilemiyorum yaaa

gunaydın ya ben bisey sorcam unlugul berianur ve adını bilmediğim hamile arkadaslar bu sabah kalktıgımda kanamam oldu az bişey sizdede olmusmuydu yada neden olabilir cok korkuyorum daha doktorada gitmedim ne olur yardım edin

Kolanın asitli içeceklerin hiçbir alternatifi yok bence:KK43:(
Kahve be çay konusunda ünlügül e kstılıyorum , geçen aydan beri kahve 1 tane içtim galiba çay da içmedim
Ama colaya dur diyemiyorum arkadaş,haftada bir içiyorum , o kadardan bişey olmaz inşallahh

ahhh ahhh bir de bana sor resmen bağımlılık hele havalar ısındı ya burnumda tütüyor resmen

Azraberil ne yaptın kuzum? Çatladım meraktan

Kızlar sizi okuyunca ben az iciyormusum dedim :) ama yarından itibaren turk kahvesini kesiyorum, cok canım çektiği günler nescafe veya kola icerim

Nursaycim ve ozlemcim biraz azaltın cok iciyorsunuz çay ve kahveyi. Ben bugun hep ayran ictim Hehe

evet canım azaltmalıyım kesinlikle bugunden itibaren sabah çay ve 2 türk kahvesi ile sınırlıcam sonra onları da kesicem inşallah.

Ayran yogurt zaten inanılmaz severim ve tüketirim o açıdan sorunum yok çok şükür :)

kafana takma canım yat dinlen arkadaşın kanaması olmuş 3 ay şimdi o söyledi.ama yorma kendini şu 3 ayları atlatsaydık .

gunaydın ya ben bisey sorcam unlugul berianur ve adını bilmediğim hamile arkadaslar bu sabah kalktıgımda kanamam oldu az bişey sizdede olmusmuydu yada neden olabilir cok korkuyorum daha doktorada gitmedim ne olur yardım edin

olsun canım sıkma canını bugun olmaz bir sonraki ay olur, yeterki umudunu kaybetme pes etme. Hayırlısı olsun

kafana takma canım yat dinlen arkadaşın kanaması olmuş 3 ay şimdi o söyledi.ama yorma kendini şu 3 ayları atlatsaydık .

calısıyorum malesef anca işten sonra anca dinlenme sansım oluyo dun kendimi yordum heralde ondan oldu sen doktora gittinmi keseyi gördünmü esim bilmiyo tabi bu işleri cinsiyetini ne zaman öğrenceksek o zaman gideriz diyo

teşekkür ederim hepinize.. sabah aile hekimliğine uğradım, kendi doktoruma gitmeden.. Bana değerimin çok minimal olduğunu; perşembe günü gel hepsine bakalım tekrar takrar kan verme dedi.. Ben de tamam dedim...

X