Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

idrar testinde çıkmıyor tek çizgiii kanda vermedim cumaya kadar beklemek istiyorum olmazsam eğer yaptırıcam inş hamileyizdir..

aynen canım bende idrarda tek çizgiyi gördüm 3 kez kan vermedim bende haftaya randevum var o zaman vercem kısmetse inşallah iyi haberler alırız canım yaa

Kızlar ben esimle 23 Nisan'da tanışmıştım. bu ay bat ima göre 23 Nisan yumurtlama günlerime denk geliyor. İnşallah minigimiz bu ay gelir, icime böyle bir ümit doğdu. Benim için de dua edin unutmayinnnn

Son düzenleme:
Kızlarrr ovulasyon testinde çizgi bugün bayağı belirginleşti ama tam olarak diğeri gibi değil ayyyy çok heyecanlandımm ovulasyondada olsa o 2. Çizgiyi görmek çok güzelmiş bi an hamile olduğumu hayal ettim onun ovulasyon değilde gebelik testi olduğunu düşündüm ahhh ahhhhh

Kızlar ben esimle 23 Nisan'da tanışmıştım. bu ay bat ima göre 23 Nisan yumurtlama günlerime denk geliyor. İnşallah minigimiz bu ay gelir, icime böyle bir ümit doğdu. Benim için de dua edin unutmayinnnn

ayy ne güzel olur:) dua ediyorum her gün allahım bebek isteyen herkese nasip et hayırlısıyla diye.inş, allahın izni ile olur.

canım bişi sormak istiyorum akıntında bi değişiklik varmı şeffaf yani yumurta akı kıvamındamı yani?????

adetim ya valla kafam bir rahat bedeniimde dinlendi çocuk i,çin gün aşırı ilişki yaşamaktan ölmüştüm :)( bu ay öyle yapmıycam.içimden gelirse ne hikmetse gün aşırı gelir :)))))

doktora ben uzayan şeffah akıntı görüyorum yumurtlama zamanı dedim.dediki sen incelemişsin ondan görüyorsun normalde görmemeniz gerek :)))))))))))

canım bişi sormak istiyorum akıntında bi değişiklik varmı şeffaf yani yumurta akı kıvamındamı yani?????

gelsinde yap anacım içinde gelirse sorun yokta mecburen yapınca sürtünmeden tutuşacak sanıyo insan

doktora ben uzayan şeffah akıntı görüyorum yumurtlama zamanı dedim.dediki sen incelemişsin ondan görüyorsun normalde görmemeniz gerek :)))))))))))

canım o senin dediğin kesik kesik olan ve sarı renkli olabilirmi acaba, çünkü benim bahesettiğim şeffaf akıntı yumurtalam zamanı olamsı gereken bişi benim doktorum demişti bunu bana gebeliKK. org olmak üzere bir çok sitedede yumurtlama belirtisi olarak yazıyor bu senin doktorun belki anlamamış olabilirmi dediğini

spermlerin daha rahat hareket edip fallop tülerine ulaşmasını kolaylaştırmak için var o akıntılar ve var olması gerek yani

canım benim inşallah gebelik testindede görürsün çift çizgiyi inşallah

kızlar bence yumurtlama dönemini filan çok takip etmemek daha iyi.stres olmayız en aazından. ben oğluma hamile kaldığımda yumurtlama dönemi değildi ama oldu.çocuk işi gerçekten nasip.önce kafalarımızı rahatlatmamız lazım kesinlikle

Insallahh canim hamileliklerde ayni doneme gelsinde ayrilmayalim.benimde dogumgunum 27nisan esimin 4mayis.bu ay gecti artikda gelecek ay ona bari hediye olsa

adetim ya valla kafam bir rahat bedeniimde dinlendi çocuk i,çin gün aşırı ilişki yaşamaktan ölmüştüm :)( bu ay öyle yapmıycam.içimden gelirse ne hikmetse gün aşırı gelir :)))))

Al benden de okadar.zevk mevk kalmadi.adam da soguyacak bisey degil.ruh gibi oluyorumconkuBende gelecek ay akisinia birakicam insallahh

Kizlar clearblue testlerini bilen var mi?nasil?Bugun yaotim negetif.Batim 5 -7nisan

kızlar sağ kasığımda baya bı batmalar var , ama benım yumurta bu ay solda oluşmuştu adetıme 1 hafta var,
inşallah hepimize uğurlu gelir burası güzel haberler veririz

Canım 5 hün önce bembeyaz akıntı oldu daha sonrada hergün var o şeffaf akıntı yani bence akıntıdan yumurtlamayı takip etmek çok zor, geçen ay kendime söz vermiştim sabah akşam gebelik testi yapmıcam diye bu ayda bu ovulasyon testine takıldım günde 2 kere oldumu olmadımı ne bilim hayırlısı

Ben Gönül. bu sitenin bana uğuru var o yüzden tekrar buradayım. Sizlerle tanışmak bu mutlu bekleyişte sevinçlerimizi üzüntülerimizi paylaşmak için geldim. benim 20 ayını doldurmuş dünya tatlısı bir oğlum var ona hamile kalma sürecimi oğlumdan önceki düşük yaptım onun sürecini hep burada arkadaşlar paylaşmış ve en sonunda kasım 2010 hamişleri grubunu kurmuştuk. tabi bu ağustos 2010 dan beri aynı sizlerdeki gibi bu ay olmadı bir daha neyse bu sefer olacak inş. çok çalışıyorum :) şeklinde bir kaç ay gitmişti. Buraya tekrar girmemin nedeni ise oğluma kardeş istiyorum ve çalışmalara başladık sizlerle beraber bu süreci geçirmek istiyorum. çünkü benim burdan çok güzel dostlarım oldu önceki gebelikte beraber hamile kaldığımız 26 kişilik bir face grubumuz bile var. inşallah bu seferde böyle olur. Hadi bakalım hayırlısı
bu arada SAT 11 Nisan (inş. olmam :18:)

Ya kızlarrr şaka gibi ovulasyon testinde çif çizgiyi gördüm, ama sitenin girişine yazı asmışlar 2 gün sular kesilicekmişşşşş Allahım napıcam yaa şaka gibi gülsemmi ağlasammı. Ay napıcam hamamda yokki ((((() offfff

canım mart ayından bizimde face grubumuz oldu.yedirenk79 a söylersen facete ekler seni gruba.darısı hamile kalıp gruplara D:

Ay canim kotu olmus hakkkaten.Sen depola sulari simdiden olmadi hazir su al

Hosgeldin canim.ben sizi daha sansli goruyorumzaten bir tane olmus daha az streslisinizdir bize gore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…