Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım teşekkür ederim bugün yerinide gördüm iş yerime baya yakın.
8 nisan da herşey netlik kazanacak umarım gerek kalmaz.

cnm adet oldum ben yeni bat 26 nisan:2:

yine nisan dasın :)

EŞİMİN ARkadaşıda kazara hamile kaldı demiş.dedim sorsana arkadaşına o nasıl bir kazaymış.Allah o kazayı bizeede versin n:)))))))))))))))9

yawww nasıl bir kazadır o öyle bana bu kaza geliyorum demeden gelebilir

canım mart ayından bizimde face grubumuz oldu.yedirenk79 a söylersen facete ekler seni gruba.darısı hamile kalıp gruplara D:
amin inş. 2. bir hamile grubuna daha üye olurum

Ay canim kotu olmus hakkkaten.Sen depola sulari simdiden olmadi hazir su al

Hosgeldin canim.ben sizi daha sansli goruyorumzaten bir tane olmus daha az streslisinizdir bize gore

evet tabikide stres az ama heyecan aynıdır. mesajlarınızı okuyorum yok akıntı yok derece ile sıcaklık ölçme bunları bende yaptım ama en önemlisi kafana takmayacaksın rahat olacaksın diyorum ama bunları yapamadığınızı biliyorum kendimden o yüzden diyorumki rabbimden hayırlısı Allah her isteyene nasip etsin çok güzel bir duygu

uğrasaydınya ,valla bak geçersen gel

Kızlar ben esimle 23 Nisan'da tanışmıştım. bu ay bat ima göre 23 Nisan yumurtlama günlerime denk geliyor. İnşallah minigimiz bu ay gelir, icime böyle bir ümit doğdu. Benim için de dua edin unutmayinnnn

biz de 25 nisan da evlendik bat ım 23 nisan :) eğer tutarsa evlilik yıldönümünde sürpriz yapabilirim .. zaten hediye aldım alyans yanında o da süper hediye olur keşkeeeee olsaaaa

bende eşim le 6 nisanda tanışmıştım inşş tuttururuz meleğimmm bu ay gelir :))))))) hayırlı haberlerinizi bekliyorum kızlarrr

süpersin ya çok güldüm boşver koy gitsinnn fırsat bulmuşken :))))))

bende eşim le 6 nisanda tanışmıştım inşş tuttururuz meleğimmm bu ay gelir :))))))) hayırlı haberlerinizi bekliyorum kızlarrr

yaa bizim de 18 nisan tanışma falan,düğünü de o gün yapacaktık...ama malesef maç varmış yok gelemezlermiş 25 nisana attık o yüzden...

ya kızlar bu ay diyet yapıyorum sizce etki edermi,yiyorum ama sadece tatlı abur cubur,yağlı şeyler ve ekmek yemiyorum.57 kiloya çıkmışım bari hamilelik öncesi kilo vereyim diyorum zor amaaa.etkisi olurmu acaba hamile kalamaya ???

canım bence diyet yapmak etkilemez eğer etkileseydi bende gebelik şekeri çıkmıştı ozaman diyet yapmak zorunda kalmıştım. Ama yinede hamile kalırsan doktorunla bunu paylaşırsan iyi olur.

yok böyle birşey 57 kilo oldun diye diyettt heee ayıp ama direk kendimi atasım geldi ben 1 yılda 13 kilo aldım da :26:

diyetin zararı olmaz sadece bünyeni yıpratacak kadar yapma vitamin eksiğin olmasın yani

yaa bizim de 18 nisan tanışma falan,düğünü de o gün yapacaktık...ama malesef maç varmış yok gelemezlermiş 25 nisana attık o yüzden...

hhmm maç herşeyi yaptırır valla bu ay çok güzel geçicek inşşş benim için çünkü 6 nisan tanışma ğünümüz ilk defa değerlendiricezz 4 aylık evliyim vee 27 nisan doğummm günüm 28 de batımmm inş bu ay tuttururuz da doğum günümden bir gün sonra bende eşime bi süpriz yaparımmm inşşşş :)))))))))))))))ya rabbimmm çocuk isteyen herkesin hayırlısıyla bu ay çocuğu olur .................aminnnnnnnnnnnn:)))))))))))

kızlar umarım bu nisan ayı dilekleriniz gerçekleşir.

siz yazdıkça ben nisan da benim birşeyim olmadığıını farkettim benimde nisan ayı güzel ay olsun ne diyeyim

1 senedir beklemem şerefineeeee

Yedirenkrim seninki dengeli beslenme. Bence daha bile artırır hamilelik şansını çünkü abur cubur yemiyorsun, sebze meyve et yumurta falan tuket. Kilo fazlası veya asırı zayıflık da hormonların dengesini bogabilirim. Bence dengeli beslenmen guzel birsey.

Ben de dikkat ediyorum guyaaaa, ama yılbaşından sonra 5 kg aldım. Hamilelikten once versem cok iyi olur.

Kızlar esimle 23 Nisan'da tanıştık. 1 Eylül'de çıkmaya başladık. Sonraki 1 Eylül'de nisanlandik, ondan sonraki 1 Eylül'de de evlendik :))) Nisan ayı uğurlu gelsin hepimizeeee :))

Bu arada dolunaya face bilgilerinizi ben verdim kızlar. Başka eklememi isteyenler bana msj göndersin lütfen :)

Vitaminle proteini azaltmada gerisi bos

Canim bende 27nisan 85 dogumluyum.Sen hangi yilda dogdun?

zaten yakında büyük bir ağ kuracaksın hepimiz arasında düşünsene çocuklar olmuş kocaman olmuş ve biz bu günlere vayyy be ne günlerdi deriz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…