Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Berianur senin ateş durumun nasıl canım benim acayip ateşim var yanakları görsen allık sürülmüş zannedersin ya adetim düzensizleşti yada hamişim:)

Hiç ateşimi ölçmedim canım bilmiyorum, sadece bata yakın bi gece eşim uyandırdı çok ateşin var diye ....
Hayırlısı inşallah hamilesindir dee önce silik çizgi sonra çizginin olmaması beni düşündürdü canım yaaa:KK43:

nasıl yaa 1 ayy mı geçmiş yeni mi yapmış testi anlamadım ki. ama olmaz çünkü beta hcg si düşük ona göre. bence daha 4 haftalık anca

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR
bat durum
esrarengiz86 05.Nis
egumus 06.Nis
melisa87 05.Nis
ahseninur 06.Nis
YESILFINDIK 07.Nis
meryemsare 07.Nis
inci61inci 07.Nis
theparadise 10.Nis
emo13 10.Nis
pufboregı 11.Nis
pufboregı 11.Nis
hersey_guzel_olacak 12.Nis
ncy_ 13.Nis
sinolog 14.Nis
esrahm 14.Nis
oznurun 15.Nis
dilzar 17.Nis
Minel 17.Nis
alphinrosa . . 18.Nis
__mevsim . . 18.Nis
ucrubucrub . 19.Nis
Meltemtnc . . 19.Nis
Nhg2 19.Nis
beremm 20.Nis
melake26 20.Nis
GAMZELIM55 20. nis :18
Kelebeginruyasi 21.Nis
lioness83 21.Nis
azra_beril 21.Nis
ruzgarozge 21.Nis
mursef 21.Nis
mutluluk_uzak 22.Nis
aysenazz 23.Nis
sema77 23.Nis
analist52 24.Nis
yagmuray 24.Nis
glbahcesi 24.Nis
dandinidandini 25.Nis 27 1
ellermbomboskald24kasm11 27.Nis
melekkkkkim 28.Nis
caglardamla 28.Nis
pinkksugar 29.Nis

yukarda 6 nisan yazıyo canım bende o kadar tahmin etmiyodum ama epey geçmiş belki farklı bi durum vardır bilemiyorum hiç

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR
bat durum
esrarengiz86 05.Nis
egumus 06.Nis
melisa87 05.Nis
ahseninur 06.Nis
YESILFINDIK 07.Nis
meryemsare 07.Nis
inci61inci 07.Nis
theparadise 10.Nis
emo13 10.Nis
pufboregı 11.Nis
pufboregı 11.Nis
hersey_guzel_olacak 12.Nis
ncy_ 13.Nis
sinolog 14.Nis
esrahm 14.Nis
oznurun 15.Nis
dilzar 17.Nis
Minel 17.Nis
alphinrosa . . 18.Nis
__mevsim . . 18.Nis
ucrubucrub . 19.Nis
Meltemtnc . . 19.Nis
Nhg2 19.Nis
beremm 20.Nis
melake26 20.Nis
GAMZELIM55 20. nis :18
Kelebeginruyasi 21.Nis
lioness83 21.Nis
azra_beril 21.Nis
ruzgarozge 21.Nis
mursef 21.Nis
mutluluk_uzak 22.Nis
aysenazz 23.Nis
sema77 23.Nis
analist52 24.Nis
yagmuray 24.Nis
glbahcesi 24.Nis
dandinidandini 25.Nis 27 1
ellermbomboskald24kasm11 27.Nis
melekkkkkim 28.Nis
caglardamla 28.Nis
pinkksugar 29.Nis

yukarda 6 nisan yazıyo canım bende o kadar tahmin etmiyodum ama epey geçmiş belki farklı bi durum vardır bilemiyorum hiç

doğrudur belki de geçen ayki batıdır canım

tekrar hayırlı olsun canım , batın ne zamandı? Belirtilerin ne idi?
Ne zamandır deniyordun ? Kaç yaşındasın neler yaptın :))
seni merakla okuyacak herkes günün 2. Hamişi tebrikler

canım bat 02 mayıstı.. 9 aydır istiyordum... Hiç belirtim olmadı.. Ki bu ay cok sıkılmıştım surekli takip yapmaktan, bırakmıştım artık... Bu gun noldu bilmiyorum gecen aydan kalan testlere elim gitti. Cift cizgi... şok oldum.. Eşim geldi, sadece gülüyordum ne oldu bişey olmuş dedi.. Süpriz dedim (genel de hep süpriz hediye alırım) her odaya baktı yok bişey sonra mutfaga gıttı yemek süpriz diye .. Bulamadın dedim .. Süpriz burda deyip karnımı gösterdim.. Hadi canım dedi inanmadı.. Bende yaptıgım 3 testi gösterdim.. Hemen hastaneye gittik.. Ve degerim 203.. Yarın yada öbür gün doktora gitmeyi düşünüyorum...

Gelelim en önemli noktaya rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin.. Sağlıklı hayırlı evlatlar olsun inşallah...

amannnnnnn boş ver önemli olan hamiş olması :) böyle hamile haberleri duyunca seviniyorum ümitleniyorum darısı başımıza senin durum ne canım
ben de geçen yıl hamile kaldım sonra kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım canım. 3 ay korunduk şimdi de10aydır da bekliyoruz. tedavi oluyoruz aynı zamanda eşimde harekette düşüş var bu kadar işte beklemedeyiz hala.sen ne durumdasın

canım bat 02 mayıstı.. 9 aydır istiyordum... Hiç belirtim olmadı.. Ki bu ay cok sıkılmıştım surekli takip yapmaktan, bırakmıştım artık... Bu gun noldu bilmiyorum gecen aydan kalan testlere elim gitti. Cift cizgi... şok oldum.. Eşim geldi, sadece gülüyordum ne oldu bişey olmuş dedi.. Süpriz dedim (genel de hep süpriz hediye alırım) her odaya baktı yok bişey sonra mutfaga gıttı yemek süpriz diye .. Bulamadın dedim .. Süpriz burda deyip karnımı gösterdim.. Hadi canım dedi inanmadı.. Bende yaptıgım 3 testi gösterdim.. Hemen hastaneye gittik.. Ve degerim 203.. Yarın yada öbür gün doktora gitmeyi düşünüyorum...

Gelelim en önemli noktaya rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin.. Sağlıklı hayırlı evlatlar olsun inşallah...
ayyyy hayırlı olsun canımmmm çok sevindim valla bize de ümit oluyorsun benim de mayıs 1 de batım.
idrar testi yapsam çıkar mı dersin

ben de geçen yıl hamile kaldım sonra kalbi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım canım. 3 ay korunduk şimdi de10aydır da bekliyoruz. tedavi oluyoruz aynı zamanda eşimde harekette düşüş var bu kadar işte beklemedeyiz hala.sen ne durumdasın

canım biz 6 aylık evliyiz normalde biraz tadını çıkaralım sonra olsun dedik geçen ay denemelerimiz oldu ama öylesine ovulasyonu kaçırdığımız için tutmadı zaten tutmayacağını biliyorduk şaşırmadık :) bu ay gün aşırı çalıştık yani ovulasyonu takip ettiğimiz ilk deneme diyebiliriz :) batım 4 mayıs heyecanla bekliyorum hiçbirimizin hevesi kırılmasın inşallah :)

ayyyy hayırlı olsun canımmmm çok sevindim valla bize de ümit oluyorsun benim de mayıs 1 de batım.
Idrar testi yapsam çıkar mı dersin

bence kişilerin adet döngüleri önemli inanın aylarca 3 gun kala başlıyordum tahlile.. Bu ay ovulasyon dönemini düşünmeden gelişine davrandık ki hiç kasmadım kendimi... Olcak diye yapmadım yani... Ve süpriz ... Daha dr gitmedim. Hastaneden test sonucuna göre 203 beta hcg ile hamileyim... Idrar testini yaptıgımda hep tek çizgiye alışmısım ya anında 2. Yi gördüm.. Gözlerimi ovuşturdum nasıl ya dedim.. Sonuc bu kızlar...

X