Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Ya kızlar belirti diye takılıp kalmak istemiyorum.. Adet belirtisi de olabilir bilemiyorum gerçi amaaaa 3 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum.. Bel ağrısı da oluyor ara ara :KK43: çok canım yanıyor.. bu ağrıları dindirecek bir şey de bulamadım.. Üşütmüşüm zaten hastayım da :KK43: onunda etkisi olur mu bilmiyorum ama uyuyamıyorum bile ağrıdan nereye dönersem döneyim ağrıyorlar :KK43: otururken yürürken falan :KK43: ama adet öncesi hiç yaşamadığım bir durum bu.. bata 5-6 gün var daha :KK43: Bunların belirti olduğunu da düşünmüyorum açıkçası..Çünkü bu ay fitil tedavisi gördüm çalışmalar oldu tabii ama zannetmiyorum döllenme olduğunu..

hayırlısı diyelim canım :)

GUlumm cok sevindim canım bebis yerini sevdi :)) inşallah senin berianurun ve anneolmak in sorunsuz sağlıklı bir sekilde ilerler gebeliği.

Ben de gecen gün keske banka beni yine Ankara'ya gönderse de arkadaşlarımla tanışsam diye düşünüyordum. Yazın benim taraflara gelecek olursanız mutlaka haberim olsun. İnşallah bir gün karşılaşırız. Daha once is için 2 ay kadar Ankara'da kalmıştım, keske yine olsa yine gelsem. :)

keşke öyle bir şey olsa da gelseeennnn

Nursay da inşallahhhh:KK66:))

inşallah canımmmmmm

tabi tabi berianurcum sen beni unutursun :KK43::KK43:(((((((

senide unutmuyoruz tabiki isimler unutulsa da yürek herkesin gebe kalmasını istiyor

günaydın kızlar..bu gece çeşitli rüyalar gördüm hayırdır inşallah,3 çeşit pasta yedim tatları harikaydı,regl olduğumu gördüm eşim çok üzülüyordu:KK43:birdeee özlemin hamile olduğunu gördüm hadi hayırlısı
rüyadan anlayan topikcanların yorumlarını bekliyorum........

ayyyyy canım benim allah hayırlara vesile etsin

renki pasta hayırlı iyi kısmet ve müjdeli habermiş :KK9::KK52:

sendrom01
Ya kızlar belirti diye takılıp kalmak istemiyorum.. Adet belirtisi de olabilir bilemiyorum gerçi amaaaa 3 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum.. Bel ağrısı da oluyor ara ara :KK43: çok canım yanıyor.. bu ağrıları dindirecek bir şey de bulamadım.. Üşütmüşüm zaten hastayım da :KK43: onunda etkisi olur mu bilmiyorum ama uyuyamıyorum bile ağrıdan nereye dönersem döneyim ağrıyorlar :KK43: otururken yürürken falan :KK43: ama adet öncesi hiç yaşamadığım bir durum bu.. bata 5-6 gün var daha :KK43: Bunların belirti olduğunu da düşünmüyorum açıkçası..Çünkü bu ay fitil tedavisi gördüm çalışmalar oldu tabii ama zannetmiyorum döllenme olduğunu..

canım benimde bata 5 gün kaldı bel ağrısı ,ara ara kasık batması ve karında şişlik şikayetlerim var ayrıca soğuk algınlığı durumu bende de var burnum akıyor bu nedenle üşüttüm diye düşünüyorum erken belirti olayıyla ilgili çok şey araştırıp okudum araştırmalar hamilelik belirtisi olarak değerlendirilebilecek tüm durumların batın geçmesinden en az 1-2 hafta sonra başlayacağını söylüyor bence yapılabilecek en makul şey beklemek çünkü çoğu belirti psikolojik yada yaklaşan adet belirtisi oluyormuş :KK43: bu nedenle bende şu belirti yok onda neden var yada şu hamilelik belirtisi mi acaba diye üzülmemek en iyisi zaten yakında netleşir batımız hemen hemen aynı inşallah güzel haberi aynı dönemde birlikte paylaşırız :)

canım benimde bata 5 gün kaldı bel ağrısı ,ara ara kasık batması ve karında şişlik şikayetlerim var ayrıca soğuk algınlığı durumu bende de var burnum akıyor bu nedenle üşüttüm diye düşünüyorum erken belirti olayıyla ilgili çok şey araştırıp okudum araştırmalar hamilelik belirtisi olarak değerlendirilebilecek tüm durumların batın geçmesinden en az 1-2 hafta sonra başlayacağını söylüyor bence yapılabilecek en makul şey beklemek çünkü çoğu belirti psikolojik yada yaklaşan adet belirtisi oluyormuş :KK43: bu nedenle bende şu belirti yok onda neden var yada şu hamilelik belirtisi mi acaba diye üzülmemek en iyisi zaten yakında netleşir batımız hemen hemen aynı inşallah güzel haberi aynı dönemde birlikte paylaşırız :)

aynen öyle kızlar belirtiler cidden yanıltabiliyor

selamlar arkadaşlar tüm hamişlerimizi tebrik ediyorum.. bebeişlerinizin gözlerinden öpüyorum 9 ay 10 gün sonraaa...

eee bat lar yaklaştı hamişkolar yağsın bu topiğe inşallah...

Duan cok guzel aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK9::KK9:

Nursay da inşallahhhh:KK66:))

Beni unutmayin daaaaa:KK49::KK49::KK49:

Canim benimde regl olacakmisim gibi oldu bu sabah agrim simdi yok gecti/dun iliskiolmustu ondan olabilir belki.ayy insallah hamileyizdir:KK49::KK49::KK49:

Kizlar gebeliklerini battan once ogrenenler hangi gebelik testiyle ogrendiniz???

Canim benimde regl olacakmisim gibi oldu bu sabah agrim simdi yok gecti/dun iliskiolmustu ondan olabilir belki.ayy insallah hamileyizdir:KK49::KK49::KK49:

Kizlar gebeliklerini battan once ogrenenler hangi gebelik testiyle ogrendiniz???

valla canım erken gebelik testlerinden bahsediyolar ama ben battan bir kaç gün sonra yapmayı düşünüyorum çünkü ilk başta negatif çıkıp sonradan pozitif olduğu durumlara sıkça rastlanıyormuş o nedenle beklemek en iyisi haftaya bugün öğrenmiş oluruz muhtemelen :)

valla canım erken gebelik testlerinden bahsediyolar ama ben battan bir kaç gün sonra yapmayı düşünüyorum çünkü ilk başta negatif çıkıp sonradan pozitif olduğu durumlara sıkça rastlanıyormuş o nedenle beklemek en iyisi haftaya bugün öğrenmiş oluruz muhtemelen :)

Dogru diyosun aslinda acele etmemek lazim 9 ay gecer mi boyle:)

canım erken gebelik testinden önce regliden 1-2 gün önceden de öğreniyor bazı arkadaşlar bilgin olsun

kesinlikle canım belirti mi diye düşünüp durmak istemiyorum.. erken gebelik belirtilerine de bakmıyorum açıkçası bu ay :)) bekliyorum batımı 2 mayısa az kaldı :)

kesinlikle canım belirti mi diye düşünüp durmak istemiyorum.. erken gebelik belirtilerine de bakmıyorum açıkçası bu ay :)) bekliyorum batımı 2 mayısa az kaldı :)

sen,ben,kimim85 arka arkaya sıralandık hayırlısı hadi bakalım güzel haberler arka arkaya gelir inşallah :)

NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
Damla17 5 nisan :KK49:

[/COLOR][/SIZE]
[/tr]

Son düzenleme:
kızlar tablo yapmayı başardım zamanla her liste için yapıcam

hepimiza uğurlar getirsin

öpüyorum sizi

şunuda söyleyeyim batı 10 gün geçmiş haber gelmeyen topikte bulunmayanlar için liste yapmayacağım çünkü topiğimiz hamile kalana kadar uzuyor malüm :KK54:

Son düzenleme:
sen,ben,kimim85 arka arkaya sıralandık hayırlısı hadi bakalım güzel haberler arka arkaya gelir inşallah :)

İnşallaah hayırlı haberlerinizi alırızzz:)))
Kızlar benim battan önce nerdeyse hiçbir belirtim olmadı,yerleşme kanaması dedikleri şeyden oldu ( inşallah o yerleşme kanamasıdır :KK66:)
Bata 2 gün kala karnım belim ağrıdı , çok düşünmemeye çalışın ( gerçi ben her gün test yapıcam fiyordum kızlar beni zor tutuyordu , daha belki de yumurtlama dönemindesindir diyorlardı, (12 gün kala test yapacaktım )
benim denemeye karar verdiğimden beri en rahat olduğum aydı,. Siz de iyi düşünün iyi olsun inşallah ....
Hamiş arkadaşlar ben her an adet olacakmışım gibi tedirginim siz de öyle misiniz ya,??

ÜnlüGül değerin artmış maşallah çok sevindim, ben de Çarşamba gideceğim Dr gel ultrasonda bakalım , görünmezse kan testini tekrarlayalım dedi, gittiğimde 5 haftalık olacak görünmez ki daha? Ben alttan baktırmam :KK43:( baktıramam :KK43:(
Bir hafta daha bekleyip öyle mi gitsem o zaman kısmetse karnımdan görürdü Allah'ın izniyle....
Gerçi merak ediyorum en azından değerin arttığını bi görseydim....Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ....

Hep dua ediyorum heppinize

Bu arada heyecanlı seni unutmam mümkün mü be :KK66:)

kızlar meraba ya bişi sorcam ben.hiç olmazsa son 8 aydır adetten ya 3-4 gün yada 2 gün önceden kahverengi bi leke gelio çoğu buna yerleşme kanaması diyo yani neblm anlamadmki bnm kafam karıştı 2 gün falan böe kahverengi kesik kesik bi leke geliyor hemen sonrasndada işte adet oluyorum neden oluyo bu leke anlam veremedm ben bi fikriniz varmı sizin...yoksa düşükmü yapıyom napıyom ben allah korusun ya zaten aşırı adet sancım oluyo allahım kurtarsın artık şu adet sancılarındanda kurtulym artk bn ya

kızlar meraba ya bişi sorcam ben.hiç olmazsa son 8 aydır adetten ya 3-4 gün yada 2 gün önceden kahverengi bi leke gelio çoğu buna yerleşme kanaması diyo yani neblm anlamadmki bnm kafam karıştı 2 gün falan böe kahverengi kesik kesik bi leke geliyor hemen sonrasndada işte adet oluyorum neden oluyo bu leke anlam veremedm ben bi fikriniz varmı sizin...yoksa düşükmü yapıyom napıyom ben allah korusun ya zaten aşırı adet sancım oluyo allahım kurtarsın artık şu adet sancılarındanda kurtulym artk bn ya

canım herşeyin hayırlısı kurtulursun inşallah.. Ama benden sana tavsiye yumurtalıklarına baktır kist filan va mı diye çünkü çok sancı ve kahve lekeler bunun habercisi gibi yinede doktor bilir tabi ama gitmeni öneririm.. Düşük olduğunu sanmıyorum... Geçmiş olsun şimdiden canım..

X