Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Duan cok guzel aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK9::KK9:

Beni unutmayin daaaaa:KK49::KK49::KK49:

Canim benimde regl olacakmisim gibi oldu bu sabah agrim simdi yok gecti/dun iliskiolmustu ondan olabilir belki.ayy insallah hamileyizdir:KK49::KK49::KK49:

Kizlar gebeliklerini battan once ogrenenler hangi gebelik testiyle ogrendiniz???

canım seni de kendime oldukça yakın görüyporum ben. Henüz ben denemeye başlamamış olsam da senin ne yaptığını takip etmek iyi geliyor bana. Malum kilolu anne olmak isteyenler forumundan biliyorum seni ben de kilolu oldugum için, 4 gözle senin hamilelik haberini bekliyorum. Umarım öncelikle seni ve eşini sonra da beni bekletmez bu haber:KK1:

canım adet olmadıysan kanaman olmadıysa seninde korkacak bişey yok artık.alttan kesinlikle olma zaten.çık.ama degr artışına göre görebilirsinde belki.beni 6 mayıs pazartesi çagırdı.birde kızlar ben folıc pluss a gectim folık asitin yanında kalsiyum ve d vitamini var diye.

İnşallaah hayırlı haberlerinizi alırızzz:)))
Kızlar benim battan önce nerdeyse hiçbir belirtim olmadı,yerleşme kanaması dedikleri şeyden oldu ( inşallah o yerleşme kanamasıdır :KK66:)
Bata 2 gün kala karnım belim ağrıdı , çok düşünmemeye çalışın ( gerçi ben her gün test yapıcam fiyordum kızlar beni zor tutuyordu , daha belki de yumurtlama dönemindesindir diyorlardı, (12 gün kala test yapacaktım )
benim denemeye karar verdiğimden beri en rahat olduğum aydı,. Siz de iyi düşünün iyi olsun inşallah ....
Hamiş arkadaşlar ben her an adet olacakmışım gibi tedirginim siz de öyle misiniz ya,??

ÜnlüGül değerin artmış maşallah çok sevindim, ben de Çarşamba gideceğim Dr gel ultrasonda bakalım , görünmezse kan testini tekrarlayalım dedi, gittiğimde 5 haftalık olacak görünmez ki daha? Ben alttan baktırmam :KK43:( baktıramam :KK43:(
Bir hafta daha bekleyip öyle mi gitsem o zaman kısmetse karnımdan görürdü Allah'ın izniyle....
Gerçi merak ediyorum en azından değerin arttığını bi görseydim....Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ....

Hep dua ediyorum heppinize

Bu arada heyecanlı seni unutmam mümkün mü be :KK66:)

günaydın Güll, günaydın kızlarr!!!

Tuğbaya bize söylemememiştin, çok sevindim tebrikler!!!

hepinize güzel bir hafta diliyorum

profil hakkında kısmında bebegşn dogum tarıhını yaz ,başka sayfadan hesapla adetine göre.çok sevindim.önümüzdeki cumartesi dimi,? 4 mayıs

cuma günü 136 çıktı canım değerim cumartesi tekrar çağırdı keseye felan bakcak takvim yapmayı bilmiyomki :KK43:

gunaydın kızlar tugbaya hayırlı olsun bebişin dokuz ay boyunca seninle kalsın inş. sağlıkla gelsin

bende sanırım regl olcam, öyle hissediyorum dün çok sinirliydim bu benim için rutin adet öncesi bi kaç güne gelir kırmızılar

unlugülcüm ben şimdi bulcam size yazdığım yeri heçç merak etmeyin haftaya cumartesi gitcem canım doktorada :)

gunaydın kızlar tugbaya hayırlı olsun bebişin dokuz ay boyunca seninle kalsın inş. sağlıkla gelsin

bende sanırım regl olcam, öyle hissediyorum dün çok sinirliydim bu benim için rutin adet öncesi bi kaç güne gelir kırmızılar

amin canım çok sağol Rabbim sanada ve isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inş.

en hayırlı zamanda rabbim gönlünüzden geçirdiklerinizi hakkınınzda hayırlıysa yaşamayı nasip etsin biraz geçmişi okudum hamile arkadaşları tebrik ediyorum hamiş adaylarında inş.ykn zamanda alırız en güzel haberlerini...yaklaşık 6 ay önce oğlumu meleğimi kaybettim doğuma 10 gün kala korunma süresindeydim çok şükür geçmez dediğim o 6 ay geçti bakem bu ay bende dört gözle yarama tuz basacak haberi bekliyorum hadi hayırlısı ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN EN HAYIRLI ZAMANDA SAĞLICAKLA GELSİN BEBİŞLER :emir_bebek::emir_bebek:

en hayırlı zamanda rabbim gönlünüzden geçirdiklerinizi hakkınınzda hayırlıysa yaşamayı nasip etsin biraz geçmişi okudum hamile arkadaşları tebrik ediyorum hamiş adaylarında inş.ykn zamanda alırız en güzel haberlerini...yaklaşık 6 ay önce oğlumu meleğimi kaybettim doğuma 10 gün kala korunma süresindeydim çok şükür geçmez dediğim o 6 ay geçti bakem bu ay bende dört gözle yarama tuz basacak haberi bekliyorum hadi hayırlısı ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN EN HAYIRLI ZAMANDA SAĞLICAKLA GELSİN BEBİŞLER :emir_bebek::emir_bebek:

dilaynur hosgeldin ve başın sağolsun canım. inşallah daha fazla bekletmeden hemen sağlıkla gelir bebişin.

hanımlar günaydın...Benim bat geceli 6 gün oldu yarın sabah test yapsam gercek sonucu görürmüyüm acaba???

canım bugün kan testi yaptırma imkanın var mı? kesin sonuç

dilaynur hosgeldin ve başın sağolsun canım. inşallah daha fazla bekletmeden hemen sağlıkla gelir bebişin.

canım bugün kan testi yaptırma imkanın var mı? kesin sonuç

çalışıyorum maalesef izin almam zor ama sabah kendim yapaym diorum...daha hiç yapmadım ...acaba 6 gün yeterlimi beklemek içn?

X