Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

eger bir sıkıntı olmazsa 6 mayıs pazartesi gününe 17,088,00 civarlarında çıkmalı .bugünden 6 mayısa 216 saat var 216/36 saat =6 kez katlayacak ve bu rakamı bulmalı :))))dilerim Allahtan başta ozlemgok yedirenk topik yedikolik ,dolunay78 ve adını hatırlayamadıgım bilmediğim bebek isteyen herkes an kısa hayırlı zamanda gebe kalır...aminnnn

Son düzenleme:

canımmm ya gözlerim doldu heeee. allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kendine dikkat et olurmu

Canimcok kaptirmiyorum ama elimde dedegil arada bakiyorumplanyapmaya baslamisim.Hayirlisi artik bu saatten sonra yapacakbirseyimiz yokbatimizi bekleyecegiz

inşallah öyledir çünkü benim ofisten arkadaşımda hasta oldu acilde öğrendi gebeliğini ama şartlandırma kendini

yok canım ya şartlandırmıyorum aksine belirti olabilecek bi çok şeyi soğuk algınlığına yormaya çalışıyorum çıkarsa süpriz olacak yani :) çünkü ben belirtilere çok takılmıyorum herkeste değişebiliyo bence en önemlisi hissetmek çünkü hamile kalan kimle konuştuysam belirti olmasada hissedersin diyo ben bata 6 gün kala henüz bi şey hissetmiyorum bilmem belki ileri ki günlerde hissederim hepimiz için hayırlısı artık :)

GUlumm cok sevindim canım bebis yerini sevdi :)) inşallah senin berianurun ve anneolmak in sorunsuz sağlıklı bir sekilde ilerler gebeliği.

Ben de gecen gün keske banka beni yine Ankara'ya gönderse de arkadaşlarımla tanışsam diye düşünüyordum. Yazın benim taraflara gelecek olursanız mutlaka haberim olsun. İnşallah bir gün karşılaşırız. Daha once is için 2 ay kadar Ankara'da kalmıştım, keske yine olsa yine gelsem. :)

selamlar arkadaşlar tüm hamişlerimizi tebrik ediyorum.. bebeişlerinizin gözlerinden öpüyorum 9 ay 10 gün sonraaa...

eee bat lar yaklaştı hamişkolar yağsın bu topiğe inşallah...

gülcüm nasıl bir hesap yapıyosun sen yaa, ben yedi buçuk haftalıkken gittigimde 10.000 di canım bu kadar takılma, beta hcg olayına. boş yere üzülürsün bence sen şimdi hamileliğin tadını çıkar, diğer şeylerle doktor ilgilensin...

Nursay da inşallahhhh))

Canım benim saol İnşallahhh:)))
Düşünceli , kibar, kalbi sevgi dolu arkadaşım )

arkadaşlar herkesin hamileliği hayırlı uğurlu olsun. Darısı isteyenlerin başına :)
Bu arada bişe soracam arkadaşlar hamilelik belirtilerinde göğüs ağrısı çeken var mı? ben göğüs ağrısından uyuyamıyorum 1 aya yakındır ağrıyor ve bi şişiyor bi iniyor bu normalmi

bende de öyle canım gece gögüs agrısıyla uyanıyorum gece taş gibi şiş oluyor sabah biraz raharlıyorum gece geri aynı

merhaba arkadaşlar,
hamişler iyice çoğalıyor.aman dikkat edin havalara aldanmayın.ben 2 gündür hastayım bebişlerinize dikkat edin:2:

bende de öyle canım gece gögüs agrısıyla uyanıyorum gece taş gibi şiş oluyor sabah biraz raharlıyorum gece geri aynı

Benim ağrı hiç geçmiyor canım ya sadece arada hafifliyor yatarken yan pozisyon yatıyorum artık gögsümün altına doğru ince yastık alıyorum o sekilde azda olsa ağrısız yatıyorum umarım tüm hamilelik boyu sürmez Birde çok afedersiniz gaz sancım var napcam böle bilmiyorum ya

günaydın kızlar..bu gece çeşitli rüyalar gördüm hayırdır inşallah,3 çeşit pasta yedim tatları harikaydı,regl olduğumu gördüm eşim çok üzülüyordubirdeee özlemin hamile olduğunu gördüm hadi hayırlısı
rüyadan anlayan topikcanların yorumlarını bekliyorum........

ay canım valla boyle bir imkanın olursa o kadar sevinirim ki, süper olur tanışma fırsatı bulursak :)

Nursay da inşallahhhh))

beni unutmayan ağzına eline sağlık. Hamişin duası kabul olur derler (uydurdum boyle bişey var mı bilmiyorum hehehe olsun ben oyle düşünmek istiyorum) :)))

İnşallah canım benim inşallahhhh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…