Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Insallah ya bu ay calimasak da pek fazla insan yine de umutlaniyor.Biz artik calimayi biraktik sayilir.su anda koyu sari gibi akintim var hafif.sanirimyumurtlama bitmistir. ben 6 sinda regl olmustum en son.Sizkacinda oldunuz?

canım ben 4 nisanda oldum 11 inden itibaren 1 er gün ara ile çalıştık en son 23 ünde çalıştık artık bırakıcam bende bundan sonra nasip :)

kızlar bende birşey sormak istiyorum malum geçen ay kimyasal bu ay gecikme falan benim günler şaştı da şaştı :)))))

ama şunu soracağım

ayın 13 ünde olmam gereken regli 14-15-16 damla ile sonra 17-18 2 günlük ne regli ne kanama şeklinde arada kalan kesik kesik kanama
19-20 yine sadece 1 er damla ve bugün artık reglinin gününü sayamadığım için 14 nisanı baz alarak 12. gün bugün ve ben sanki regli olacakmışım gibi ağrılar yaşıyorum ve bulantım var eee kanda da negative di

hiç yaşayan var mı aranızda :KK53::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

Gül değil ben yürüdüm bilmeden yaa:KK43: normalde günde en az 5 km yürüyorum..çok hareketliyim seviyorum gezmeyi yürümeyi , ara vericem artık

yok ben senin yürüdüğünü anladım gülün aklında tutmasına şaşırdım :)))

eee şimdi dikkat ediyordun değil mi

ben burdayım ama hastayım kasık ve karın ağrısı sabahta işe geldiğim anda konuşurken nerdeyse kusuyordum zor yetiştim tuvalete daha yeni yeni gözüm açılıyor

ondan hem iş hem burasını bile idare edemedim yani ama okuyorum yazdıklarınızı

geçmiş olsun canım... :KK43: her ne kadar testlerin negatif çıksada canım hamile olabilme ihtimalin var. belki geç döllendi ondan çıkmadı.. dikkat et sen :)

Doktorumla haberlestim. Sizin de saplandığınız gibi ovulasyon olmamış dedi. Hiç mevsimseldir geç olabilir falan demedi. Adetin 3. Gunu fsh ve e2 yaptırıp gitmemi istiyor. 2 ay once tahlillerin cok iyiydi. Nisan'da olmayacak büyük ihtimal kızlar, inşallah Mayıs'ta anne olacağımı öğrenirim. Biraz daha az girerim topige sanırım, üzülüyorum çünkü. Sizde ayrı kalamam ama, arada uğrarım. Hepinizi cok seviyorum. Ben daha cok torpiller gorucem galiba, bu konuyu düşünmemek için bebek topiginden uzak kalmak istiyorum. Sevgiler...

kızlar bende birşey sormak istiyorum malum geçen ay kimyasal bu ay gecikme falan benim günler şaştı da şaştı :)))))

ama şunu soracağım

ayın 13 ünde olmam gereken regli 14-15-16 damla ile sonra 17-18 2 günlük ne regli ne kanama şeklinde arada kalan kesik kesik kanama
19-20 yine sadece 1 er damla ve bugün artık reglinin gününü sayamadığım için 14 nisanı baz alarak 12. gün bugün ve ben sanki regli olacakmışım gibi ağrılar yaşıyorum ve bulantım var eee kanda da negative di

canım sen kan testi yaptın mı? hamile olmayasın. gerçi benimde önceki kürtajımdan sonra aynen dediğin gibi ilk ay sadace damla damla kanamam oldu. ikinci reglimde bayagı erken geldi. üçüncü reglimde düzeldi. aralık başında kütaj oldum, şubatta hamile kaldım darısı başınaa. seninki kimyasal gebelik olduğu için etkilemez diye düşünüyorum hemen hamile kalll lütfen:KK3: keşke ovülasyon testi kullansan, işin kolaylaşsa

Son düzenleme:

ama şunu soracağım

canım seni umutlandırmak istemem ama daha önce bir topikte şöyle bir hikaye okumuştum aşağıya yapıştırıyorum her şeyin hayırlısı:)

Merhaba Arkadaşlar,bende adetim 5 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdım.1.92 çıktı yani negatif,idrar testi de negatifti.doktor adet söktürücü verecekti,almadım.Bunun üzerine bi on gün sonra tekrar bir test daha yapayım dedim.Çünkü göğüslerim çok acımaya başlamıştı ve kasıklarım da ağrıyordu.sağlık ocağına gittim,orda idrar testi yaptırdım pozitif çıktı.Gözlerime inanamadım,bitane de eczaneden aldım o da pozitif çıktı.2gün sonra doktora gittim doktor yumurtlama geç olmuştur dedi.Tekrar kan testi yaptırdım 2028 çıktı.Şu an 6 haftalık hamileyim.Çok mutluyum.Allah tüm anne olmak isteyenlere yaşatsın bu duyguyu.:nazar:

Şimdi dikkat ediyorum tabisi.. Yatıyorum hep bırak yürümeyi...
Özlem sen birdaha da mı test yapsan yaaaaa

Doktorumla haberlestim. Sizin de saplandığınız gibi ovulasyon olmamış dedi. Hiç mevsimseldir geç olabilir falan demedi. Adetin 3. Gunu fsh ve e2 yaptırıp gitmemi istiyor. 2 ay once tahlillerin cok iyiydi. Nisan'da olmayacak büyük ihtimal kızlar, inşallah Mayıs'ta anne olacağımı öğrenirim. Biraz daha az girerim topige sanırım, üzülüyorum çünkü. Sizde ayrı kalamam ama, arada uğrarım. Hepinizi cok seviyorum. Ben daha cok torpiller gorucem galiba, bu konuyu düşünmemek için bebek topiginden uzak kalmak istiyorum. Sevgiler...

canım lütfen üzülme her şeyin hayırlısı demek ki bir zamanı var ancak kuzenimde bu ay yumurtlama yok hamile kalamazsın denildiği ay hamile kaldı şuan bebişi doğdu 2 aylık maşallah, senin bat 4 mayıstı bence çalışmaya devam et çünkü bata 2-3 gün kala bile yumurtlama olabiliyo belki geç döllenme olur lütfen pes etme her şey Allahtan sakın ümit kesme :)

Canım benim yaaa, üzme tatlı canını , inşallah Mayıs'ta alırız güzel haberlerini, topik konusundaki kararını da destekliyorum yazarken bugün kendimi suçlu gibi hissettim , ben hamile siz değil , her dediğimden etkileneceksiniz sanki; belki saçma siz öyle düşünmezsiniz hatta daha önce hamile haberlerine ben hamile kalandan daha çok seviniyordum...
Dr ları bilmiyor musun , ihtimalleri hesaba katmıyorlar....Rabbim diledikten sonra neler oluyor görüyoruz .....
Hakkında hayırlısı ..dualarımız seninle tamamen de bırakma bizi :))
Sen daha çok topik görürsün cümlesine de hiiiiç katılmıyorum hıh böyle negatif düşünmek yok, kaç kişi dua ediyor Burda senin için biiznillah olacak, beklediği bişey var, en güzel zamanda seni çooook mutlu edecek meleğin , düşünmemeye çalış ... Öyle saf temiz kalplisin ki , Rabbim nasip edecek biliyorum....

slm ark. ben 4 senelik evliyim ibrahim saraçoglu nu aradık kür gönderdi benim fsh yüksek amh çok düşük bu durumda olup kürle hamile kalan var mı lütfen yardım

ama şunu soracağım

Ozlemcim metrobuste bile sizi takip ediyorum :))))) ama ben adet oldugum halde bazen acaba hamilemiyim diyorum senin suphelenmen normal bence yaptir yeniden test bosver varsa cikar

slm ark. ben 4 senelik evliyim ibrahim saraçoglu nu aradık kür gönderdi benim fsh yüksek amh çok düşük bu durumda olup kürle hamile kalan var mı lütfen yardım
canım benimde polikistik over vardı ibrahim saraçoğlunun soğan kürü sayesinde hamile kaldım herşeyden önemli kafana takma ve kürlerini inanarak iç olur ALLAH ın izniyle :)

Cok teşekkür ederim canlarım, cok iyisiniz
Nylmz senin anlattığın hikaye sayesinde hala küçük bir umudum var. Ama daha fazla üzülmelerden korkuyorum. Bakalım hayırlısı neyse öyle olsun
Berianurum lütfen böyle düşünme. Uzun zamandır yapıştığımız için sen ve unlugul için cok başka sevindim, sizinle heyecanlarım bekledim ve cok mutlu oldum sizin için. Ben denesem de olmasa böyle üzülmem inan. Ama deneyemiyorum bile, ve girmem cok saçma olan bir listede 2 aydır adım yazıyor. İnsanlar benim batım gelmesin diye dua ediyor. Ama benim hamile kalma şansım mucize gibi su anda. Biraz bu konudan uzak kalmaya ihtiyacım var çünkü her nefes aldığım an bebek düşünüyorum. Belki de kendim baskiladim yumurtlamami. Biraz kafamı uzaklaştırmam lazım.
Benim batım gecikecek bu ay, ozlemcim beni listeden çıkarır misin? Batım belli değil
Guzel haberlerinizi almak için uğrayacağım

Arkadaslar tlfdan yazıyorum, kelimeleri tuhaf tuhaf değiştiriyor
Siz okurken tahmin yürütün olur mü? :KK66:

Ben de ayni seyi dusundum canim girdikce umutlaniyotum ama hayatta neyi cok istediysem o istegime ya zor ulastim ya da hic olmadi kedi gibi dort ayagimin uzerine hic dusemedim neyse bugun biraz karamsar gunumdeyim

ben değil canım ay berianur yürümüş kız ben bulalşık bile yıkamıyorum

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Enine boyuna her türlü düşünüyorum. maneviyatım elvermiyor kürtaja.. dr yarın sabah gel alalım dedi. ben beklemekten yana olduğumu söyledim peki o zaman dedi.. 1 hafta hatta dayanabilirsem 2 hafta bekleyim başka dr gitmeyi düşünüyorum.

İstanbul'da yaşıyorum şükür kıtlık kıyamet içinde değiliz şehir olarak ancak dr'ların hastaları banka gibi görmesi gibi de gerçekler var.. bir kürtaj 400 tl + öncesinde bir seri tahlilleri var.. öncelikle sağlık gerisi hallolur her türlü..

benim içime kötü şeyler doğmuyor açıkçası. hem yanılmışlardır diye düşünüyorum... inşallahta oyledir. gerçi ileriki aylarda bu sorunla karşılaşacağıma eğer gerçekten sağlıksız giden bir durum varsa şimdi olması benim sağlığım psikolojim açısından doğru olan zaman. (allah bilir) benim dışımda oğlum içinde yıkım olur aksi halde.. ona ufak ufak çıtlattım. dr kalp atışını yine görmedi. hiç görünmezse üzülmek yok dedim. inşallah çok etkilenmez..

allah hepimizin hakkında sağlıklı olanını versin.

ne desek boş..

ben bir ihtimal aynı durumu yaşamışta şimdi bana örnek verecek öyküler olur diye yazdım...

sevgiler..

X