Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

şimdi okuyorumn yazılarınızı ,böyle umutsuzluk olursa içinizde olmazki ben hep ne dedim özleme sorun bakın olacak özlem ne zaman bilmem ama 1 yıl olmadan olacak.durun daha 3.aylarımızdı.yedirenk sen git bacım adetin 3.günü eger ki hamile kalmazsan testleri yaptır ama eşinde yaptırsın bak ben gecen ay yaptırdım rahatladım oldu diye düşünüyorum ama burayla alakası yok ne kadar kişi dua ediyor burda.alakası olsa benim olmazdı hatırlatırım master yaptım nerdeyse :) topidik senin herşeyin artık normal filmine kadar çekildin böyle takma ama ,sizi çok iyi anlıyorum 2 ay bende heyecanla bekliyorsun bir bakıyorsun kırmızılar sil baştan en başa.dua edin.ve hayırlıysa verin deyin.ben hep Allahım hayırlıysa saglıcakla ver diye dua ettim.hayırlı zamanda dedim.eger hayırsızsa verme Allahım ben sadece çocuk için yaşamıyorum dedim
.berianurun dediği gibi siz böyle yaparsanız sevinemeyizki gül sen hamile kal umut olacaksın dediniz hamile kaldım dibe vurdunuz.beni üzüp durmayın (((((((((((((
kendinize gelin çalışmalar devam dua ya devam.

senin kalman mucize değil.herkesin kalması mucize hiç bir sorunu olamdan sebepsiz infertilite adı altında yıllardır hamile kalamayan var.dur ya Allahın bile gücüne gider daha kaç ay olmuş

bencede ve çık o günden.abarttınız ha daha 4.ayındasın canım söyletmeyin beniya olacak ,ya başka sıkıntın olsaydı ya rahmin olmasaydı ya bir bacagın olmasaydı,neler neler var Allah korusun.bunu hamile kalabildim diye demedim.ben hep böyle düşündüm düşünüyorum.her halimize şükür

Ben de ayni seyi dusundum canim girdikce umutlaniyotum ama hayatta neyi cok istediysem o istegime ya zor ulastim ya da hic olmadi kedi gibi dort ayagimin uzerine hic dusemedim neyse bugun biraz karamsar gunumdeyim

senin kalman mucize değil.herkesin kalması mucize hiç bir sorunu olamdan sebepsiz infertilite adı altında yıllardır hamile kalamayan var.dur ya Allahın bile gücüne gider daha kaç ay olmuş

topidik,
yani geçen ay yumurtlamışsın bu ay da yumurtlamadın diye bi şey yok belki geç olacak neden benim hamile kalmam mucize diyorsun anlamıyorum yada bu ay yumurtlamıyorsun diye hiç yumurtlayamıcaksın diye bişey yok eşimin kuzeni tam üç yıl doktor doktor gezmiş tüp bebeğe dünyanın parasını vermişler sonra doktora gitmeyi bıraktıktan sonra eşi hamile kalmış arka arkaya 2 kız bir oğlan doğurmuş çocukları görsen biblo gibi maşallah , stres yaparsan olacağı varsada olmaz çalış ve dua et canım :)

Ben de ayni seyi dusundum canim girdikce umutlaniyotum ama hayatta neyi cok istediysem o istegime ya zor ulastim ya da hic olmadi kedi gibi dort ayagimin uzerine hic dusemedim neyse bugun biraz karamsar gunumdeyim

Yedirenkim hayatta neyi istediysem Allah'a şükür ki oldu, ama cok çalıştım cok sabrettim cok ağladım. Aynen benim de hiç hemen olmadı, cok cok zor ulaştım. Allah sevdiği kullarının duasını duymak için çektirirmiş derler. Okul is evlilik konusunda hep böyle oldu. Bu benim ikinci evliliğim. Cok kötü günler yasadım ama Allah'a bin kere şükürler olsun ki esimle tanıştım sonra. O uzuntulerle rahmimde myomu çıktı, kanser tehlikesi atlattım, şimdi de iste beynimde adenom varmış. Unlugulum ben 8 aydır istiyorum ve korkuyorum bu yasa kadar bu kadar saglık sorunu yasadım, fazla geciktirmek istemiyorum. Mücadele mücadele, bazen üzülüyor insan. Ama umutsuz değilim, yedirenk sen de sakın umudunu kaybetme. İnşallah bir gün olacak, ama inşallah cok yıpratmadan gelir. Kozlar sizi üzmek istemedim, lütfen yeni anneler alınmayın. Benden cok daga kötü durumda insanlar olduğunu biliyorum, hergun onlar için de dua ediyorum.

Sizin durumunuzda olan bir arkadaşım vardı gerçi o biraz daha küçükken yedi haftalık filan kalp atışlarını duymamıyorlar ve iki doktor da alınması lazım diyor en son bir Dr daha gitmişler ve kalp atışlarını duymuşlar... Çok tatlı on beş aylık bir bebeği var şimdi. İsterseniz on haftayı bitirsin ondan sonra tekrar gidin.. Bazı doktorlar on hafta milat diyorlar çünkü... Ondan önce duyulmayabiliyormuş...geç döllenme geç yumurtlama... Hepsi sebep olabilir....

Çevrenizden güvenilir doktor araştırın... Çünkü bazı özel hastaneler işi ticarete döktüler iyice... Eltimin de başına gelmişti şimdi hatırladım beş haftalık kalp atışı yok diye alacaklardı. O da sağlıklı bir bebek doğurdu. İyi haberler alırsınız inş.

canım benimde polikistik over vardı ibrahim saraçoğlunun soğan kürü sayesinde hamile kaldım herşeyden önemli kafana takma ve kürlerini inanarak iç olur ALLAH ın izniyle :)

gerçekten mi çok sevindim umut oldun bana bende amh düşüklügü için kür gönderdi onu kullanacam acaba bana da etki eder mi

kızlar bugün yumurtlama günüm.deneyeceğim bu akşam. Allah hayırlısını versin hepimiz için
bu arada sat 9 mayıs. vucut ısım yüksek adet ağrısı gibi karnımda ağrı var, hazzırım galiba :)

kızlar bana çok dua edin ne olur kafayı yiycem sabah kalkıyorumaksama kadar düşünmekten mahvoldum anne olabilecek miyim diye

Ozlemcim metrobuste bile sizi takip ediyorum :))))) ama ben adet oldugum halde bazen acaba hamilemiyim diyorum senin suphelenmen normal bence yaptir yeniden test bosver varsa cikar

ikinizde böyle yaparsanız ben yer dip olurum
eşim 47 yaşında ben 32 evliliğimiz imzada yazıyor ne kadarlıksa biz evlendkten 10 gün sonra hadi çocuk dedik ama zamanı değilki olmuyor kendinize inanın ve inancınızı yitirmeyin elbet olacak defalarca anlattım yine söyleyeceğim

kuzenim evlenmeden önce bir ameliyat geçirdi ve yumurtalıklarının % 75 i alındı yani çeyrek yumurtalıkla kaldı.
çocuk olmayacağını % 90 dedikleri için ona hazır hissettiği an tüp bebek tedavisi için başvurduğu gün tahlilleri verdiler eve geldi tahlil sonuçlarına göre tedavi başlayacaktı ki gelen telefon hamilesin di :) ailecek şok olduk nasıl yani diye diye birbirimize sorduk allahın takdiri olacaksa illaki oluyor sadece zaman biraz daha zaman ve sizler burda olmazsanız en azından benim bir yanım eksik kalır

geçmiş olsun canım... her ne kadar testlerin negatif çıksada canım hamile olabilme ihtimalin var. belki geç döllendi ondan çıkmadı.. dikkat et sen :)

Şimdi dikkat ediyorum tabisi.. Yatıyorum hep bırak yürümeyi...
Özlem sen birdaha da mı test yapsan yaaaaa

Ozlemcim metrobuste bile sizi takip ediyorum :))))) ama ben adet oldugum halde bazen acaba hamilemiyim diyorum senin suphelenmen normal bence yaptir yeniden test bosver varsa cikar

kızlar haklıda olabilirsiniz ama bilmiyorum ki ilk test 21 günümde yapıldı progesteron 15,2 beta hcg 0,50

ikinci test 30. gün yapıldı beta hcg 0,92 he iki kat artış var ama hala negative :))))))

bakalım hayırlısı şüphe de etmek istemiyorum her ay her ay yıkım insan kaldıramıyor

ohhh ne güzel 15-20 güne güzel haberlerini alırız inşallah

kızlar bana çok dua edin ne olur kafayı yiycem sabah kalkıyorumaksama kadar düşünmekten mahvoldum anne olabilecek miyim diye

hepimiz birbirimiz için burda dua ediyoruz. uamrım kısa sürede güzel haberlerini alırız seninde içini ferah tut

Topidikkk

Canımmm nolur böyle yapma sakın pes etme ve bizi bırakma..
Elbet bi gün hamile kalacağız hepimizin bebişleri olacak.. Yeterki hiç vazgeçmeyelim..
Sen şimdiden böyle bırakırsan umutsuzluğa kapılırsan bence kendini daha kötü etkilersin..
Eğer hayatında istediğin şey hemen olmuyorsa daha iyisi olacağı için olmuyordur unutma!
Okadar sıkıntı çekmişsin elbet Rabbim mükafatını verecektir...
Benimde 1 seneyi geçti her ay yeni umutlarla başlıyorum adet olunca yaşadığım hayal kırıklığını anlatamm kaç gün salya sümük ağlıyorum sonra tevekkül edip yeniden yeni umutlarla yeni aya başlıyorum..
Biliyorum ki bi zamanı var. Rabbim en hayırlı zamanda gönderecek bebişimizi

Bak arkadaş yazmış adetine son bir hafta kala hamile kalmış ve daha ne hikayeler. Hamilelik mucize gibi birşey olmaz diye birşey yok. Olumlu düşün olumlu olsun! Bebek düşün bebek olsun Al sana slogan
Lütfen arkadaşım ne kendini üz ne bizleri

Özlemmmm

Canımmm bu bulantılar ağrılar falan beni iyice şüphelendirdi.. Kafam karıştı.. Acaba birdaha mı test yapsan??

Unlugullll

Eşime söyledim hamile olduğunu diyor ki: Zaten profosör olmuştu bu hamile kalmasaydı şaşardım diyo:) Sendeki bu azim azıcık bizde olsa çifter çifter doğruruz inanki Bu arada bende senin bu sabırsızlıkla Ocağa kalacağını pek düşünmüyorum ama hayırlısı

çok sevindim gerçekten içime su serptiniz. bekleyip yaşayarak göreceğim.. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.
teşekkür ederim..

Bende yoruldum şu 4 ayda, bilmiyorum.. O kadar ovulasyon testi aldım ama kullanmıycam sanırım. Akışına bırakıcam artık.. onu yap bunu yap derken hep aklımda her an hiç çıkmıyor.. beynim yoruldu artık.hayırlısını Allahtan diyorum.. Sanırım bu işin matematiği yok. Hayatımın çok merkezine aldım biraz uzaklaşmam lazım..hepinizi seviyorum Allaha emanet olun

ya ben ne zaman doktora gitmeliyim 1 gün gecti reglim keseyi ne zaman görebiliriz ki ne yapıcamı bilmiyom ya ((((

güzelim her işte bir hayır vardır, bak ben eşimle ocakta niyetlendik o günden beri yemin ediyorum bir kere bile deneyemedik. Ya ben hastaladnım antibiyotik aldım bu ay pass dedik, ya eşim o tarih aralığında şehir dışındaydı ya da işte gördüğün gibi doktor zayıfla dediğinden yine bir erteleme. Hatta hatta bundan önceki Mart topiğini ben açmıştım bu ay yapıcaz diye, işte o ay nerdeyse kocamın yüzünü görmedim

İlk başta çok üzüldüm ama sonra dedim ki demekki bir zamanı var bugün olması hayırlı değilmiş. Çok kaderci bir insan değilimdir, kendi kaderimizi kendimizin çizdiğini düşünürüm ama şu portreye bakınca gerçekten de bazı şeyleri doğal akışına bırakmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. Hepimiz için hayırlısı olsun. Ama ben de senin gibi topiğe uğramadan duramam ama eski sıklıkta girmek istemiyorum artık, kafamdan bu düşünceleri atmam lazım

Ama yine de umarım bebeklerimiz bizleri bekletmeden gelir, hayırlısı ile olması gerektiği gibi ama çok bekletmeden

canım benim bir şekilde içimde senin sıkıntılarını hissettim demek ki Allah eşinle seni bir ömür boyu mutlu etsin inşallah. Bir de dünya güzeli çocuklarınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…