Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım ben 30 mart adet oldum.4 nisan adet bitti.ovulasyon testini yapmaya başladım.6 nisan uzayan akıntı geldi.yapıyorum çıkmıyor.9 nisan salı silik çıktı 10 nisan ikiside koyu 11 nisan silikleşti sonra çıkmadı ama gecen 21 nisan pazar idrarda gebelik çıkmadı ovulasyon yaptım ikiside koyu çıktı.

olsun :))) nolcakki sağlıkla olsunda aralıkta olsun
sana bişi sorabilirmiyim sen ovu test yapıyordun demi, yumurtlaman olduktan sonrad yapmaya devam ettinmi ?

soaracagın varsa sor müsait oldukça yazarım bilirim bu duyguyu hamile haberi görünce dakka dakka anlatılsın diye beklerdim.Rabbm herkese nasip etsin çok farklı duydu ve tüm hamilelerede sag salim kucagımıza almayı nasip etsin

olsun :))) nolcakki sağlıkla olsunda aralıkta olsun
sana bişi sorabilirmiyim sen ovu test yapıyordun demi, yumurtlaman olduktan sonrad yapmaya devam ettinmi ?

Son düzenleme:
soaracagın varsa sor müsait oldukça yazarım bilirim bu duyguyu hamile haberi görünce dakka dakka anlatılsın diye beklerdim.Rabbm herkese nasip etsin çok farklı duydu ve tüm hamilelerede sag salim kucagımıza almayı nasip etsin

:))) allah tamına erdirsin
ben ovuda çift çizgiyi 19 nisanda gördüm 1-3 mayısda regl olmam gerek ama bu sabah yine akıntım vardı acaba ikinci kezmi yumurtluyorum diye yine ovu test yaptım ikinci çizgi çok silikti yani gebelik olsa o çizgide koyu çıkardı diye düşündümde ondan diyorum yoksa yanılıyormuyun

o zaman kendine dikkat et döllenme oluyor olasbilir yumurtlamadan sonra o 1 hafta içindde dölleniyor rahme geliyor.canım bende de yumurtlama sonrası uzayan akıntı oldu.dedim noluyor nasıl yumurtluyorum :) 19 mayısta ikiside koyuydu dimi.elini karnına koy her aklına
geldikçe 20 kez ya mübdi de.ve konuş ben söylemek istemedim kesinleşmeden.yumurtlama sonrası hergün bu duayı okudum.bebegimle konuştum varlıgını bilmeden .alışveriş merkezine gitmiştim daha hiç belli değil ben hamileyim ışından geçmesem dedim iykide geçmemişim hamileymişim.

:))) allah tamına erdirsin
ben ovuda çift çizgiyi 19 nisanda gördüm 1-3 mayısda regl olmam gerek ama bu sabah yine akıntım vardı acaba ikinci kezmi yumurtluyorum diye yine ovu test yaptım ikinci çizgi çok silikti yani gebelik olsa o çizgide koyu çıkardı diye düşündümde ondan diyorum yoksa yanılıyormuyun

Son düzenleme:
cnm benımde 23. günü 81 cıkmıstı 26. gün 252 çıktı ama bu her ınsanda degişiyormus vede benım doktorumun dedıgı önemlı olan deger degıl duzenlı artış göstermesi dedi ..üçer gün arayla kantsti yaptır bencemesela 25. gün 56 ise28. gün 160 küsür olmalı..kullanıyorum cnm doktorum mutlaka kullan dedi..sen kullanıyormusun

canım adet bitiminden kaç gün sonra yumutladın ? sanki bu ay bende erken yumurtlamış hissediyorum ama tabi test yapmadığım için emin değilim :KK43:

o zaman kendine dikkat et döllenme oluyor olasbilir yumurtlamadan sonra o 1 hafta içindde dölleniyor rahme geliyor.canım bende de yumurtlama sonrası uzayan akıntı oldu.dedim noluyor nasıl yumurtluyorum :) 19 mayısta ikiside koyuydu dimi.elini karnına koy her aklına
geldikçe 20 kez ya mübdi de.ve konuş ben söylemek istemedim kesinleşmeden.yumurtlama sonrası hergün bu duayı okudum.bebegimle konuştum varlıgını bilmeden .alışveriş merkezine gitmiştim daha hiç belli değil ben hamileyim ışından geçmesem dedim iykide geçmemişim hamileymişim.

evet 19.unda çift çizgiydi en koyusundan, bide sadece mubdi mi dicem bu kadarcık mı devamı varmı?

Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar

Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar

teşekkürler verdiğin bilgiler için canım sağlıkla kucağına al inş. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hahah 9 ay sonra göreceksin temiz bezini mi, kakalı bezini mi seviyorsun :)
herşeyleri tatlı geliyormuş tombik totolu miniklerin :KK70::KK70:
inşallah benim olursa, fazla sakınmak evde tutmak istemiyorum. bırakıcam alışsın dışarda gezmeye
inşallah olur kızlar bizim de yakında, birlikte büyürler unlugul ve berianur teyzelerinin yavrularıyla :)

Aynen inş.bakalım unlugul yazını yeni okudum.başın sağolsun gerçekten bu çocuk sana ilaç gibi olacak bir kez daha sevindim inan

canım seninle ve yanılmıyorsam topidikle batlarımız aynı 4 mayıs :) hayırlısı bakalım ya birbirimizle belirtileri paylaşalım, bugün olduğu gibi hamileliğimizi birlikte ilan ederiz belki :)

Insallah ya bu ay calimasak da pek fazla insan yine de umutlaniyor.Biz artik calimayi biraktik sayilir.su anda koyu sari gibi akintim var hafif.sanirimyumurtlama bitmistir. ben 6 sinda regl olmustum en son.Sizkacinda oldunuz?

slm kızlar bu benim ikinci gebeliğim ilkinde 6 ay mide bulantısıyla geçti şimdide aynı olcak gibi çubuk kraker yemeden içim çıktı benim gibi olanlar herşey leş gibi kokanlar napıyorsunuz çantamda koca kolonya şişesiyle dolanıyom ya.))

slm kızlar bu benim ikinci gebeliğim ilkinde 6 ay mide bulantısıyla geçti şimdide aynı olcak gibi çubuk kraker yemeden içim çıktı benim gibi olanlar herşey leş gibi kokanlar napıyorsunuz çantamda koca kolonya şişesiyle dolanıyom ya.))

duru küçük kolanya şişesi al canım :)))
hayırlı olsun tekrardan mesajımı aldınmı ?

ben burdayım ama hastayım kasık ve karın ağrısı sabahta işe geldiğim anda konuşurken nerdeyse kusuyordum zor yetiştim tuvalete daha yeni yeni gözüm açılıyor

ondan hem iş hem burasını bile idare edemedim yani ama okuyorum yazdıklarınızı

ayyy kıyamam ne kadarlık hamileliğin

X